מדריך Hyperledger: המדריך האולטימטיבי

פרויקטים של בלוקצ’יין ארגוני הופכים פופולריים מיום ליום. כתוצאה מכך, יותר ויותר ארגונים מעוניינים ללמוד על חסימות ארגוניות. במציאות, Hyperledger היא אחת מפלטפורמות הבלוקצ’יין הארגוניות הפופולריות בשוק. כתוצאה מכך, רבים מכם מחפשים הדרכה של Hyperledger כדי להתחיל.

למרבה הצער, האינטרנט מלא במידע כוזב ובמידע שאינו מציע עומק. לפיכך, קשה מאוד למצוא מקור מוצק להדרכה של Hyperledger. זו הסיבה שאביא לך את ההדרכה המלאה של Hyperledger שיעזור לך להבין כיצד הטכנולוגיה עובדת.

אז בואו נתחיל.

 

Contents

מדריך Hyperledger: מהו Hyperledger?

קרן לינוקס העלתה לראשונה את הרעיון של Hyperledger. זה פרויקט גג וגם קוד פתוח. יותר מכך, זה מגיע עם המון כלים ומסגרות בחינם שתוכלו לנסות. ביסודו של דבר, כלים אלה, ספריות מיוצרים עבור ארגונים ומפתחים שיעזרו להם לבנות פתרון בלוקצ’יין חדש על בסיס זה.

כמו כן, אתה מקבל גישה לקהילה גדולה מאוד שתסייע לך במונחים של פיתוח טכנולוגיות מהפכניות חדשות. בכל מקרה, Hyperledger התחיל בשנת 2015, והוא עבר דרך ארוכה עם 15 פרויקטים חדשים תחתיה.

עם זאת, רק 4 פרויקטים פעילים כיום. אם אתה רוצה ללמוד על אלה, תצטרך להשתמש במדריך Hyperledger. בואו לבדוק את היסודות של פלטפורמה זו במדריך זה של Hyperledger.

מדוע קרן לינוקס יצרה את הפרויקט הזה?

אתה בטח תוהה מדוע קרן לינוקס באמת העלתה את הרעיון, מה היה הצורך? ובכן, טכנולוגיית הבלוקצ’יין אכן הגיעה בשנת 2008 מביטקוין. עם זאת, זה לא צבר מתיחה עד מאוחר יותר.

למרות שזו הייתה אז רק טכנולוגיה המבוססת על קריפטוגרפיה, בקרוב, רבים התעניינו יותר בטכנולוגיה הבסיסית – בלוקצ’יין.

עם זאת, לא הייתה שילוב מעשי של הטכנולוגיה בשום פתרון יוצא עד כה. לפיכך, ארגונים החלו לתהות כיצד הם יכולים להשיג חדשנות מהירה יותר.

אז הם התחילו לעבוד יחד והתחילו לעבוד על פרויקטים, ובדרך זו הם יכולים לחסוך הרבה זמן ולמצוא פתרון מעשי הרבה יותר מהר..


במדריך למפתחי Hyperledger תדעו כיצד קרן לינוקס נקטה את הצעד והקימה את הפרויקט עם חברות אחרות כדי לייעל את הפופולריות של בלוקצ’יין ולשנות את העולם. כך החלו החברות לפתח פתרונות שעסקים אחרים יוכלו להשתמש בהם ולקבל את המודל לעסקים.

ולמה שלא? Blockchain אכן הגיעה עם הרבה יתרונות בהשוואה לדגמים מרכזיים ישנים. תקן מבוזר פירושו שלא יהיו פערים או שימוש לרעה בכוח. יותר מכך, הכל יהיה שקוף.

בכל אופן, יש להם עד כה למעלה מ -250 ארגונים שעבדו יחד, ולאחרונה הם חברו לקונסורציום אחר Enterprise Ethereum Alliance כדי לכלול סוג אחר של טכנולוגיה.

 

מדוע קוד פתוח?

כלומר, הם יכלו למסחור את כל הפרויקט או כל פרויקט אחר שתחתו ולעשות עליו טונות של כסף. אבל הם הפכו את הקודים של כל אחד מהפרויקטים שלהם לנכס ציבורי. אבל למה? בעיקרון, מכיוון שלטכנולוגיות קנייניות אין למעשה את כל היתרונות שמגיעים עם פלטפורמת קוד פתוח.

במקרים רבים, הספקים נועלים את המערכת אם מישהו מנסה לבצע שינויים בבסיס הקוד שלהם. יותר מכך, הם גם בתשלום, ולפעמים זה יכול להרתיע אנשים להשתמש בו.

מצד שני, טכנולוגיות קוד פתוח פתוחות, ומפתחים יכולים לבצע בו שינויים. לכן, פיתוח או הוספה של תכונות חדשות מהירים ביותר. יותר מכך, זה נותן מרחב גם לחידושים חדשים.

לפיכך, הפיכתו לפרויקט קוד פתוח הגיוני מאוד מכיוון שהיעד העיקרי הוא להנגיש את הבלוקצ’יין לכל אחד.

כמו כן, זו שיטה פופולרית וגם אמינה. לכן, כתוצאה מכך, פלטפורמות קוד פתוח יזכו לחשיפה רבה יותר.

בואו לבדוק את הארכיטקטורה שלהם בהדרכה של Hyperledger למדריך למתחילים בהמשך.

 

מדריך Hyperledger למתחילים: האדריכלות

עיצוב מודולרי

כל הפרויקטים תחת Hyperledger מגיעים עם עיצוב מודולרי. בעיקרון, העיצוב המודולרי מוודא כי כל המסגרות ניתנות להרחבה מכל הבחינות. בכל מקרה, הם בדרך כלל משתמשים בסטנדרטים נפוצים באבני בניין שמתאימות לכל תרחיש.

יתרה מכך, המבנה המודולרי עוזר במדריך למפתחי Hyperledger מכיוון שהם יכולים להתנסות בו מבלי להשפיע על כל הקודים האחרים.

זוהי אסטרטגיה נהדרת בהפיכת ספרי החשבונות המבוזרים כיוון שניתן לעשות שימוש חוזר בכל מודל אחר שנבנה בעבר. בעיקרון, במודולים אלה יש אחסון ספרים, קונצנזוס, חוזים חכמים, הצפנה, מדיניות ותקשורת.

בואו לבדוק את הבא במדריך זה של Hyperledger למדריך למתחילים.

 

פלטפורמה מאובטחת במיוחד

זה אחד הגורמים החשובים של כל סוג של פלטפורמת בלוקצ’יין. במקרים רבים ארגונים מתמודדים עם מידע רגיש גבוה. והמידע הזה זקוק לרמה גבוהה של אבטחה בכל האמצעים.

אבל זה יכול להיות קשה לשמור על אבטחה מלאה כאשר אתה מתמודד עם הרבה זרימות נתונים ובסיסי קוד. לפיכך, Hyperledger מציגה צורת אבטחה חדשה באמצעות חוסר המשתנות והאופי המבוזר של הבלוקצ’יין.

על פי הדרכת המפתחים של Hyperledger, כל הפרויקטים שלהם עוברים בדיקות נמרצות כדי להבין את הפרצות במערכת. לפיכך, הדבר מבטיח שאף האקר לא יוכל לקבל גישה לרשת ולבצע מניפולציה בנתונים שלך.

יתרה מכך, על פי מדריך המפתחים של Hyperledger, הם גם הוסיפו שכבות אבטחה שיעזרו לך לרתום את העוצמה.

חדשות נהדרות נוספות הן שכל קוד הבסיסים שלהם עוברים ביקורת קבועה כדי לראות פערים בהם. אם הם מצליחים למצוא כאלה, זה נפתר מיד.

בואו לבדוק את הבא במדריך זה של Hyperledger למדריך למתחילים.

 

יכולת פעולה הדדית

טכנולוגיית הבלוקצ’יין צריכה להיות אינטראפטיבית על מנת להיכנס לכל היבט בחיינו. עם זאת, ללא יכולת פעולה הדדית, אין שום סיכוי שזה יכול לעבוד. לכן, כאשר רשתות מרובות יכולות לתקשר זו עם זו ולהחליף נתונים, כולן יכולות לעבוד בצורה יעילה יותר.

לפיכך, Hyperledger רוצה להציג יכולת פעולה הדדית כדי להפוך את כל היישומים והחוזים האחרים לניידים לכל סוג של מכשיר. יותר מכך, זה יחבר את כל הענפים שלנו במרכז אחד שבו הכל מחובר.

באמצעות זרמי הנתונים המחוברים זו לזו, היעילות הייתה מרקיעה שחקים, וזה יחסוך גם זמן רב.

 

מטבע-קריפטוגרפי-אגנוסטי

החלק הטוב ביותר בפלטפורמה זו הוא שאין לה שום סוג של מטבע קריפטוגרפי שיעזור להפעיל את המערכת. ביסודו של דבר, בפלטפורמות אחרות אתה רואה סוג של אסימון או מטבעות קריפטו המשמשים אותם לשימוש בפונקציות מסוימות של הרשת.

אבל לא בהיפרלדגר. במציאות, כל הפרויקטים מתחתיו הם אגנוסטיים מטבעות קריפטוגרפיים. אבל למה, בכל זאת? ובכן, מכיוון שהיפרלדגר מאמין בטכנולוגיית הליבה ולא רוצה לנהל מטבעות קריפטוגרפיים בפלטפורמה.

עם זאת, מכיוון שרבים מהעסקים עשויים להזדקק לצורה דיגיטלית של כסף, הם יתנו לך אפשרות להנפיק אסימון משלך בפלטפורמה..

 

 תמיכת API מתקדמת

על פי מדריך למפתחים של Hyperledger, כל הפרויקטים שלהם כוללים תמיכה API מתקדמת. יתרה מכך, כל ממשק API אחד מהפתרונות שלהם מציע את מיטב התכונות הטובות ביותר, וכולם יכולים להתמודד עם יכולת פעולה הדדית.

בכל מקרה, ממשקי API של Hyperledger יעזרו לך לתקשר עם רשת הליבה שלהם מכל תוכנית לקוח ורשת חיצונית.

והכי חשוב, זה עוזר לכל הספרים המופצים לפרוח כראוי ולהיות מסוגל להתמודד עם מקרי שימוש רבים אחרים.

 

מדריך Hyperledger: ארבעה פרויקטים לבדיקה

מכיוון שיש ל- Hyperledger כיום רק ארבעה פרויקטים פעילים, עליך לדעת עליהם בכדי להשתמש בהם. אז אני אתן לך את ההדרכות שלהם אחת אחת. אז הבה נתחיל!

בד Hyperledger

Hyperledger Fabric היא רשת ספר חשבונות מבוזרת מודולרית המציעה למפתחים יישומים באיכות הגבוהה ביותר. החלק הטוב ביותר הוא שבעזרת Hyperledger תקבלו גמישות, יכולת הרחבה, סודיות וגמישות.

בכל מקרה, לא משנה מה החברה שלך תהיה ואיזה תעשייה אתה עובד, בד בוודאי יכול לעזור לך בכך.

במציאות, ארכיטקטורת Fabric משתמשת בשפת תכנות למטרות כלליות, וזה הופך את הפלטפורמה הזו לחופשית לחלוטין מכל אסימונים מקוריים.

מכיוון ש- Fabric הוא הפופולרי ביותר מבין כל הפרויקטים הפעילים האחרים של Hyperledger, הוא מציע קהילה מגוונת שתסייע לכם.

 

מודולריות

כל אלמנט ב- Hyperledger Fabric הוא מודולרי. לכן, אם יש לכם מערכת קונצנזוס או ניהול זהויות ניתנים לחיבור, תוכלו להפוך אותה בקלות למקרה שימוש ארגוני.

בעיקרון, הפלטפורמה תכיל את המודולים הבאים –

 • שירותי הזמנה: זה מאפשר לצמתים להזמין עסקה, ואז המערכת משדרת אותם לצמתים אחרים. כמו כן, מודול זה ניתן לחיבור.
 • נותני שירותי חברות: זה מציע לך אפשרות ליצור זהויות קריפטוגרפיות עבור החברים בפלטפורמה. כמו כן, מודול זה ניתן לחיבור.
 • שירותי רכילות עמיתים לעמית: זה אופציונלי, אבל זה עוזר להפיץ את הפלט של כל בלוק בין כל הצמתים האחרים.
 • חוזים חכמים: במציאות, אפשרות זו מאפשרת לך להריץ חוזים חכמים בסביבה כלולה.

 

הפעלת חוזים חכמים

חוזים חכמים ב- Hyperledger Fabric נקראים שרשרת קוד. יתר על כן, מדובר בהיגיון עסקי וקצת שונה מחוזים חכמים אופייניים. בזה זה עובר מביצוע, הזמנה ותיקוף.

המשמעות היא שראשית היא תבצע עסקה ותבדוק את תקפותה. לאחר מכן, היא תציב את הצו בפרוטוקול הקונצנזוס. לאחר אישור האישור, הוא פועל לפי הכללים הספציפיים של החוזה ומבצע זאת. בעזרת העיצוב החדש, הפרויקט יכול להגדיל ולשפר את הביצועים בקלות.

 

מדריך למפתחי בדים של Hyperledger

תנאים מוקדמים

לפני השימוש בפלטפורמה, יהיה עליך להתקין דרישות קדם מסוימות במכשיר שלך. ללא תנאים מוקדמים אלה, אינך יכול להשתמש ב- Hyperledger Fabric במכשיר שלך.

התקנת Git

קודם כל, אתה צריך להוריד את הגרסה האחרונה של git ולהתקין אותה. במקרה שיש לך בעיות בהפעלת פקודות תלתל.

התקנת CURL

על פי המדריך למפתחים של Hyperledger Fabric, אם עדיין יש לך בעיות בהפעלת פקודות תלתל מהקבצי doc, הורד את הגרסה האחרונה של הכלי cURL והתקן אותה..

 

Docker ו- Docker Compose

על פי המדריך למפתחי Hyperledger Fabric, יהיה עליכם להתקין את כל התוכנות הבאות להפעלה או פיתוח ב- Hyperledger Fabric –

עבור Windows 10, * nix או macOS, תצטרך גרסת Docker 17.06.2-ce או יותר מכך.

בגירסאות ישנות יותר של Windows, תצטרך להתקין שוב את ארגז הכלים של Docker ואת גירסת ה- Docker 17.06.2-ce או יותר מכך.

על פי מדריך המפתחים של Hyperledger Fabric, כאשר תתקין את ה- Docker עבור Windows או Mac, ארגז הכלים של Docker יתקין גם את ה- Docker Compose. אבל אם כבר התקנת אותו, עליך לבדוק אם התקנת גירסת 1.14.0 ומעלה או לא.

אם אין לך את זה, מומלץ להתקין את הגרסה האחרונה שלו.

 

אינדי Hyperledger

הארכיטקטורה של Hyperledger Indy היא מודל ייחודי בנישת הבלוקצ’יין. במציאות, זה גם ספר חשבונות מבוזר שמגיע עם עומס של רכיבים רב פעמיים יחד עם כלים וספריות. יותר מכך, פלטפורמה זו מיוצרת במיוחד לפתרונות מבוססי זהות.

לפיכך, כל אחד יכול להשתמש בפלטפורמה זו עבור ארגונים, תחומים אדמיניסטרטיביים ויישומים. המשמעות היא שתהיה לך שליטה מלאה בזהות שלך, ואף אחד לא יכול לשלוט בה בשום צורה שהיא.

עם זאת, אם אינך מורשה בארגונים, הם עשויים לדחות את גישתך, אך הם אינם יכולים לטעון שיש לך תעודת זהות מזויפת.

בכל מקרה, ארגונים יכולים להשתמש בפלטפורמה זו כדי להסתמך על מקור אמת אחד, שכן כל מסמך בפלטפורמה יעבור אימות.

נקודת פלוס נוספת היא שאתה יכול לבחור רק לחשוף את המידע הנדרש ולהשאיר מידע אחר בסוד.

 

התכונות העיקריות של Hyperledger Indy

 • ריבונות עצמית: בפלטפורמה תוכלו לאחסן חפצים כלשהם בספר החשבונות. יתרה מכך, לכל החפצים יהיו הצפנות הצפנה כדי לאבטח אותו. איש מלבדך אינו יכול למחוק את זהותך או לבצע בו שינויים.
 • פְּרָטִיוּת: תהיה לך הפרטיות המלאה של התיעודים שלך. זו הסיבה שהפלטפורמה מציעה אפשרויות פרטיות שלא משאירות עקבות נתונים שיכולות לחבר אותך לפלטפורמה אחת לאחרת אם אינך רוצה בכך.
 • טענות מאומתות: כאשר אתה מנסה לתבוע תיעוד חדש כלשהו, ​​כגון תעודות לידה, רישיונות וכו ‘, תזדקק להוכחה נוספת שאתה מי שאתה טוען שאתה. בכל מקרה, אם מישהו מקבל גישה לאלה, הוא יכול לתפעל אותם בקלות. לפיכך, אינדי משתמשת בהוכחות אפס ידע כדי לחשוף נתונים מסוימים מבלי לחשוף את המסמך המלא.
 • אין פריצות: על פי המדריך של Hyperledger Indy, אף אחד לא יכול לקבל גישה לקבצים שלך. במציאות, השרתים המרכזיים אינם מספיקים כדי להציע אבטחה לתיעוד שלך. כתוצאה מכך, יש הרבה גניבות זהות שקורות מדי יום. אבל עם אינדי, כל מסמך בודד פעם בפנקס נשאר על פנקס הספרים.

 

מדריך האינדי Hyperledger

הגדרת מפתח

ישנם סקריפטים מסוימים רק למפתחים, ואלה יסייעו למפתחים להקים סביבה. למרבה הצער, סקריפטים אלה מיועדים לאובונטו בלבד. לכן, זה עשוי לעבוד או לא יכול לעבוד ב- Windows.

מה אתה צריך

Python 3.5 לעבודה עם קוד הבסיס.

על פי המדריך של Hyperledger Indy, מומלץ להשתמש בסביבה הווירטואלית של Python לתהליך הפיתוח.

כמו כן, תצטרך pytest לצורך שילוב ובדיקת יחידות.

לאחר מכן, עליך להתקין כמה תלות להפעלת הקוד.

 

התקנה מהירה באובונטו 16.04

אם אתה רוצה תהליך הגדרה מהיר של אובונטו 16.04, עליך לבדוק את המסמך שלהם. כל שעליך לעשות הוא לעקוב אחר ההוראות שלהם אחת אחת, ואתה תסיים.

 

הגדרה מפורטת

פִּיתוֹן

לצורך הגדרת Python 3.5, עליך להשתמש בסקריפט dev-setup / ubuntu / setup_dev_python.sh. זה יתקין במהירות את Python 3.5, סביבה וירטואלית ויעלה על אובונטו.

 

אובונטו

ראשית הפעל את spa add-apt-repository ppa: deadsnakes / ppa

בשלב הבא, עדכון sudo apt-get

אם אתה נמצא באובונטו 14, אז כדי להתקין את python 3.5, עליך להריץ את sudo apt-get install python3.5. בכל מקרה, Python צריך להיות באובונטו 16, אבל זה לא שם אתה צריך להתקין אותו גם כן.

 

מק

על פי, מדריך Hyperledger Indy, להתקנת Mac פשוט עקוב אחר ההוראות שלהלן:

הורד את חבילת Python 3.5.0 או את הגרסה האחרונה. אז אתה צריך להתקין אותו.

בכל מקרה, אם אתה חובב homebrew, אתה יכול להשתמש בפקודה לחלוט כדי להתקין אותו גם – brew install python3

 

חלונות

להתקנת Windows, הורד את הגרסה האחרונה של Windows והתקן אותה. זה סופר קל.

 

ישנן הוראות נוספות להגדרת הרשת. עיין במדריך ההתפתחות שלהם כדי לדעת על כך.

 

Hyperledger Iroha

Hyperledger Iroha הוא תוספת טובה נוספת למשפחת פרויקט Hyperledger. במציאות, מפתחים יצרו פלטפורמה זו לשילוב קל בסביבת הארגון.

בכל מקרה, אירוהה הפכה לפעילה אחרי פלטפורמות Sawtooth ו- Fabric עוד בשנת 2016. סורמיצו הייתה החברה המובילה שפיתחה פיתרון זה בעזרת נתונים של Colu, Hitachi ו- NTT..

 

תכונות של Iroha

קל לפרוס ולתחזק. אין מורכבות נוספת של האדריכלות שקשה להבין אותה.

יש גישה רבה לספרייה לשימוש מפתחים. בעיקרון, ספריות אלה מכילות סקריפטים ומודולים שונים לשימושכם.

כל סוג של גישה בפלטפורמה תלוי בתפקיד המשתמש. לכן, אם התפקיד שלך מגביל אותך לראות מידע רגיש, אתה לא יכול לראות אותו.

במציאות, העיצוב המלא של הפלטפורמה הוא מודולרי וגמיש לחלוטין. זה אומר שאתה יכול לחבר כל תכונה ולהשתמש בה.

יתרה מכך, ניתן גם לשאול את ספר החשבונות על פי פקודות מסוימות ולהפריד את התוצאות על סמך זה.

זה גם מגיע עם מערכת ניהול נכסים וזהות כדי לעזור לך לאפשר רק צמתים מורשים בפלטפורמה.

 

בקרת איכות

על פי המדריך של Hyperledger Iroha, יש להם שלוש רמות של בקרת איכות כדי להבטיח שהפלטפורמה שלהם תהיה חזקה. אלו הם –

אמינות: רמה זו עוסקת בסובלנות התקלות של המערכת יחד עם תהליך ההתאוששות במקרה של אסונות כלשהם.

ביצועים: על פי מדריך Hyperledger Iroha, רמה זו עוסקת בהתנהגות הזמן של הפלטפורמה יחד עם ניצול משאבים.

שימושיות: כאן תהיה לך הגנה על שגיאות משתמש, זיהוי התאמה יחד עם יכולת למידה.

 

השתמש במקרים של אירוהה

 • אישורים המאמתים יוצרים מוסדות חינוך ובריאות
 • העברות חוצות גבולות.
 • יישומים פיננסיים שונים לביקורת ופרטיות.
 • ניהול זהויות לשמירה על זכויות המשתמש.
 • ניהול שרשרת אספקה ​​בזמן אמת.

 

מדריך Iroha של Hyperledger

במדריך תוכלו לדעת כיצד להפעיל את הרשת וליצור עסקאות ולבדוק את הנתונים. לפיתרון פשוט, עליך להשתמש ב- Docker.

תנאים מוקדמים

ברור שה- תנאים מוקדמים יכלול מכשיר עם התקנת ה- Docker. אם אין לך את ההתקנה, פשוט בדוק באתר האינטרנט שלהם והורד אותו. יתרה מכך, ניתן גם לבנות אותו מאפס וליצור צומת מותאם אישית. בכל מקרה, אם אתם מעוניינים בכך יותר, עליכם לבדוק את החלק בבניין אירוח.

מתחיל צומת אירוהא

יצירת רשת דוקר

על פי מדריך Hyperledger Iroha, תזדקק למסד הנתונים PostgreSQL כדי להריץ אותו. אז התחל ביצירת רשת Docker וזה יאפשר ל- Postgres ו- Iroha לפעול באותה רשת. אתה יכול לתת לו שם כמו שאתה רוצה.

הפעלת מיכל PostgreSQL

לאחר מכן, עליך להפעיל את PostgreSQL במיכל, לצרף לרשת ולקבל את היציאות לתקשורת.

אם פועלים Postgres ביציאת ברירת המחדל, מצא יציאה חופשית להפעלת PostgreSQL.

יצירת בלוקסטור

יתר על כן, עליך ליצור אמצעי אחסון מתמשך כדי לאסוף את כל הקבצים, וזה יהיה Blockstore.

הכנת קבצי התצורה

לצורך הגדרת התצורה של הרשת, תזדקק לקובץ תצורה, גנרטור שייצור זוגות מפתח עבור הצמתים, הרבה עמיתים וחסימת מקור. על פי המדריך של Hyperledger Iroha, אתה יכול פשוט לשכפל את הקודים מ- Github ככל שהוא מהיר יותר.

התחלת מיכל אירוהא

ברגע שתקבל את הנתיב לקבצים, אתה מוכן להפעיל את מיכל Iroha.

 

שן מסורת Hyperledger

Sawtooth הוא למעשה חליפת בלוקצ’יין לפיתוח, ריצה ויצירת ספרים חדשים מבוזרים.

הוא מציע יישומי חוזה חכמים עבור ארגונים. יותר מכך, הארכיטקטורה הכוללת היא מודולרית לחלוטין ומסוגלת ללכת עם כל סוג של סביבה תעשייתית, בדיוק כמו Fabric. זה מגיע עם הרבה תכונות כמו שאתה יכול לשנות את הקונצנזוס במהלך עסקה, ותקבל גם גישה להוכחת זמן שחלף שהוא BFT.

על פי ההדרכה של Hyperledger Sawtooth, תקבל גם משפחות עסקאות שלכל אחת מהן משימות נפרדות, ותוכל גם ליצור מתקנים נוספים כדי לבצע פונקציות אחרות ברשת..

אחת התכונות הטובות ביותר היא שהיא מציעה תאימות ל- EVM יחד עם עסקאות מקבילות. במציאות זה חוסך זמן רב.

 

מדריך Hyperledger Sawtooth

קודם כל, עליך להגדיר צומת מקומי לפלטפורמת Sawtooth. זה הכרחי כי תזדקק לבדיקה. לאחר הפעלת הצומת, באפשרותך להזמין עסקאות ולהביא את הנתונים מהבלוקים ולציין כיצד הוא פועל.

בעיקרון, תביא מידע מ- Sawtooth REST API ו- HTTP. להתקנה והפעלה של צומת יחיד בלבד ברשת, עליכם להשתמש במיכל Docker שנבנה מראש, שהוא אשכול Kubernetes בתוך ה- VM במכשירכם..

 

שימוש ב- Docker לצומת מסור יחיד

על פי המדריך של Hyperledger Sawtooth, עליכם לבדוק את מצב הרכיבים. לאחר מכן, עליך להשתמש בפקודות Sawtooth כדי לבקש עסקאות, להציג מצב גלובלי ולהציג נתוני חסימה.

לאחר מכן, בדוק את היומנים ואז עצור את הרשת ואפס את מיכל ה- Docker.

לאחר השלמת הדרכה זו של Hyperledger Sawtooth, תוכל לקבל גישה לסביבת הפיתוח של הפלטפורמה.

אתה יכול לעשות את זה גם באמצעות Kubernetes ואובונטו. לשם כך, בדוק את הרשמי שלהם תיעוד.

כדי להשתמש במספר צמתים ברשת, עיין ב תיעוד על זה.

 

הערת סיום

Hyperledger הוא אחד מפרויקטי הבלוקצ’יין הארגוניים בשוק השולט כרגע בנישה. לפיכך, יותר ויותר אנשים להוטים ללמוד על טכנולוגיה, החל ממובילי תעשייה למפתחים. לפיכך, בעזרת מדריך הדרכה זה של Hyperledger תוכלו ללמוד עליו בקלות.

אם אתה רוצה ללמוד יותר על ההשלכות על ארגונים, עיין בקורס הבלוקצ’יין הארגוני שלנו, מכיוון שהוא עוזר לך ללמוד דברים בצורה פשוטה..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map