מדריך למתחילים: מהו EOS Blockchain?

EOS היא פלטפורמה מבוזרת המבוססת על בלוקצ’יין שמטרתה לפתח ולתמוך ביישומים בקנה מידה תעשייתי. המערכת פותחה על ידי דן לארימר והיא דומה מאוד לאת’ריום. לאחר שהקימה את עצמה בעשרת המטבעות הקריפטוגרפיים המובילים לפי שווי שוק, היא זמינה למסחר ולהשקעה בה פלטפורמת eToro.הפונקציה הבסיסית של EOS היא לספק כלים נוחים לשימוש לפיתוח dApps ולאפשר עסקאות מיידיות ולהציע מדרגיות. EOS חוללה מהפכה בשוק בגלל שתי סיבות עיקריות כגון:

 • מטרתו להסיר את עמלת העסקה לחלוטין.
 • הם בונים יכולת לבצע מיליוני עסקאות בשנייה.

EOS עבדה על הבאת כל התכונות של טכנולוגיות שונות לפלטפורמה אחת שתהיה קלה לשימוש למשתמש ותעצים את כלכלת הבלוקצ’יין..

תכונות של EOS Blockchain

 • עיבוד מקביל – מקבילים, מהירויות עסקאות מהירות יותר וניתן להרחבה בעת השימוש בפלטפורמה.
 • מערכת הפעלה מבוזרת – מפתחים יכולים לבנות את היישומים שלהם על EOS blockchain באמצעות מטבעות EOS. המטבעות אינם מנוצלים, רק הוכחת החזקתם נחוצה בכדי להשתמש במשאבי EOS. זה גם עוזר למפתחי אפליקציות לתקשר אחד עם השני.
 • חוקה – בכל בלוק שנכרה יש מערכת חוקים אשר כל אחד מהם צריך לבצע, כך שהפלטפורמה תהיה מבוזרת לחלוטין.
 • סיפוק עצמי ואבולוציה – המודל הנוכחי מספק אינפלציה של 5% בכדי לפתח את הרשת עוד יותר.
 • חביון נמוך – זמן אחזור מינימלי עם ריצה חלקה של DApps.

איך עובד EOS Blockchain

EOS דומה מאוד ל- Ethereum ביכולתו לארח אפליקציות ושיפור מספר העסקאות שהרשת יכולה לעבד בזמן נתון. זה משפר את מיקומו בניתוח הבלוקצ’יין מכיוון שהוא מגדיל את המדרגיות. EOS blockchain משתמש במודל קונצנזוס חדש בשם Delegated-Proof-of-Stake (DPoS) כדי לשפר את כדאיותו.

זה עובד על מודל בעלות שבו משתמשים יכולים להחזיק ולהשתמש במשאבים פרופורציונליים לעומת חלקם במקום לשלם עבור כל עסקה המסייעת בביטול דמי העסקה. זה עוזר למשתמש לשמור על אחוז מסוים של ההימור וליצור יישומי freemium. EOS מאפשרת למשתמשים גם לשכור או להאציל את חלקם במשאבים למפתחים אחרים.

 

היתרונות של EOS

 • EOS מגיע עם חשבונות משתמש של מערכת אימות מלאה, רמות הרשאה שונות ונתוני משתמשים מאובטחים מקומית. השחזור עבור חשבונות גנובים ושחזור הגישה הותקנו במערכת.
 • ל- EOS יש תכונה נוספת של אחסון שרתים ואחסון ענן המסייעים למפתחים לבנות ולפרוס יישומים ולהוריד רוחב פס שמספקת מערכת EOS. ניתן להשתמש בגישה לניתוח ישירות מ- EOS ולהגדיר מגבלות ליישומים ספציפיים על ידי הימור אסימוני EOS.
 • EOS יכולה להתמקד במיליון עסקאות בשנייה באמצעות הסכמה על אירועים המתמקדים בעסקאות. צמתים מאמתים את סדרת האירועים שהתרחשו עד כה באמצעות זה.
 • יישום EOS אינו דורש תשלומי מיקרו-תשלומים על ידי משתמשים כדי לשלוח הודעות ולבצע משימות ב- blockchain. מפתחי אפליקציות יכולים להחליט בנפרד על אסטרטגיית המונטיזציה שלהם ועל עמלות העסקה שלהם.
 • הקהילה יכולה לשדרג ולתקן פעיל באגים ביישומים באופן מאובטח בשל מודל הממשל. מודל זה מבוסס על יצרני בלוקים שיכולים לבדוק אילו עסקאות מאושרות.
 • EOS ממקסם את הביצועים על ידי בניית כל בלוק המסייע בשליחה ותגובה להודעות ועסקאות בתוך בלוקים בודדים ובין בלוקים.
 • מכירת אסימונים של EOS מתרחשת במשך שנה שלמה בה אסימונים לאותה תקופה מופצים לתורמים על סמך כמות האתרים שתרמו.

ההיסטוריה של EOS

ה- EOS נייר לבן התפרסם בשנת 2017. לאחר מכן התרחשה סדרת אירועים. אחת הגדולות שבהן כוללת את חלון הראווה של היישום EOSIO עם הברגה אחת Testnet נעשה ב -29 בנובמבר 2017. הוא מכונה גם “EOS STAT”. זוהי סביבת בדיקה אשר הועמדה לרשות הציבור.

בואו נעבור את האירועים המרכזיים שלה אחד אחד בהמשך.

 1. 17 במאי 2017: א יישום מטבע היפותטי מיושם ב- EOS.
 2. 30 במאי, 2017: Block.one הולך קוד פתוח
 3. 10 ביוני 2017: מכירת אסימונים של EOS טיוטת חוזה חכמה נוצרה.
 4. 22 ביוני 2017: מכירת אסימונים להשקת אסימונים של EOS. הם הודיעו גם על ICO בן שנה.
 5. 25 ביוני 2017: EOS התחיל נסחרת בביטפינקס.
 6. EOS גייסה 185 מיליון דולר תוך חמישה ימים בלבד לאחר השקת ה- ICO שלהם.
 7. 14 בספטמבר 2017: שחר של EOS.IO מושק https://github.com/eosio
 8. 29 באוקטובר 2017: Block.one מודיעים שהם ישקיעו מיליארד דולר לקידום פרויקטים שנבנו על EOS
 9. 4 בדצמבר 2017: שחר 2.0 שוחרר
 10. 7 במרץ, 2018: הצעת החלפת מחסניות EOSIO מוצגת.
 11. 21 במרץ, 2018: מיזם משותף של 100 מיליון דולר Block.one ו- Finlab AG
 12. 6 באפריל 2018: EOSIO שחר 3.0 מושק
 13. EOS מגייס 4 מיליארד דולר.
 14. 2 ביוני 2018: EOSIO 1.0 סוף סוף מושק לציבור
 15. 14 ביוני EOS חי רשמית אחרי להשיג 15% הצבעה.

מי האדם שעומד מאחורי EOS?

דניאל לרימר הוא האדם שעומד מאחורי EOS. הוא חלוץ מטבעות קריפטו עם ניסיון בבניית פרויקטים המבוססים על הבלוקצ’יין. עד כה פיתח שלושה פרויקטים מצליחים. הם Bitshares, Steem ו- EOS עצמה. המסע שלו התחיל בשנת 2014 כשהחל לבנות את הפלטפורמה המבוזרת הראשונה שלו המכונה BitShares. BitShares היא פלטפורמה שמקיימת את עצמה, במימון עצמי ומווסתת עצמה, המספקת גישה מבוזרת למערכת המימון.

הפרויקט הגדול הבא שעבד עליו הוא סטאם. הפרויקט החל בתחילת 2016. זוהי פלטפורמת בלוקצ’יין המספקת למשתמשים דרך לייצר רווחים מהתוכן המקוון שלהם. זה מצליח מאוד בשוק הנוכחי, ומיליוני משתמשים משתמשים בו כרגע כדי לייצר רווחים מהתוכן שלהם.

הפרויקט השלישי שלו היה EOS. EOS לאחר השקתו הראשונית זכתה לתשומת לב רבה. הוא נוצר על ידי block.one שפיתח את הפתרון שמאחוריו. הם גם קיבלו מימון טוב בהתחלה, וממשיכים בפיתוחם. ההצלחה של פלטפורמת EOS היא בגלל הניסיון של צוות Block.one. הם מנוסים כשמדובר בבניית יישומי בלוקצ’יין. יש להם גם אחד היועצים, המשקיעים והמפתחים הטובים ביותר.

Block.one – הנגן שעומד מאחורי EOS

כל מה שאתה רואה כרגע מתאפשר על ידי Block.one. הם החברה שבנתה את EOS מהיסוד. הם גם פרסמו את אסימון ה- EOS לציבור ביוני 2017. כמו כן, ה- CTO של החברה הוא דניאל לרימר, המוח שעומד מאחורי הפרויקט הזה. כפי שכבר דנו, הוא פיתח גם ביטשארס וסטמיט. חשוב להבהיר כי הפלטפורמה פועלת על ידי 21 מפיקי הבלוק ולא על ידי Block.one.

יישומי EOS רבים משתמשים כרגע ברשת EOS. פרויקט כזה שעשה חדשות הוא Everipedia. זו פלטפורמה דמוית וויקי שעושה שימוש בפלטפורמת הבלוקצ’יין EOS. הוא מבוזר, אך למטרות רווח. הם החלו לתכנן את האינטגרציה בדצמבר 2017. באמצעות blockchain הם יוכלו למנוע מחברות לחסום מידע מהציבור..

כיצד לקנות EOS Cryptocurrency

ניתן היה לקנות EOS ולמכור אותו באמצעות Exchange ביטפיניקס ו קראקן. לטוקין EOS אין ערך ובכל זאת שווי השוק שלה חצה מטבעות קריפטוגרפיים רבים אחרים. ניתן לאחסן אותו בארנקים כמו Metamask ו- MyEtherWallet.

עדכון: חשוב לציין כי כעת, לאחר שה- Mainnet השיק את אסימוני ה- ERC20 אתריום הוחלפו ל- EOS Mainnet ו- לא ניתן להשתמש בהם יותר עם ארנקים מסוג Erc20 כגון Mew או Metamask..

מה צופן העתיד של EOS

מערכת ההפעלה אינה מסתמכת על כורים אלא מקושרת ישירות למספר האנשים המשתמשים בה. זה משפר את השימוש המעשי בו כמטבע ומחזיק בעתיד מזהיר. שחקני שוק רבים בוחנים מחיר עתידי אפשרי של 150 $ עד שנת 2020 ויש לו פחות סיכונים בהשוואה למטבעות קריפטוגרפיים אחרים. EOS ראתה שיא יומי של 20% וקצב צמיחה של 336.42%. זה צפוי להתגלות כהיצע מטבע ראשוני אדיר, שכן הסקלביליות הופכת אותו לאטרקטיבי יותר.

קרא עוד,

 • EOS VS Ethereum: פוטנציאל להרוג אתריום!

מילים אחרונות

בזמן כתיבת שורות אלה, EOS עובר ל- Main Net. מחיר כל אסימון EOS הוא 11.04 דולר. זה צמח מאוד בחודשים האחרונים. הצמיחה נבעה מהציפייה להשקת Main Net. מחירו הגיע ל -20 $ לאסימון לפני שהתייצב סביב 11-12 $.

EOS הוא אחד הפרויקטים המהפכניים ביותר בתרחיש ה- dApp עם תכונות שמשנות את המשחק. הצוות העומד מאחורי הפיתוח של EOS, ל- BlockOne יש חזון נהדר וניסיון טוב ומאמינים בטכנולוגיה. צמיחה עשויה להיות רק הסיבה להצלחת המטבע הקריפטוגרפי ולהסיר את החסרונות של את’ריום ולהחליף אותו בעתיד בעסקאות בחינם וניתנות להרחבה. אז מה אתה חושב על ההיסטוריה שלה? הגיבו למטה והודיעו לנו.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map