מדריך למתחילים: מהו DigixDAO (DGD)? הבעלים של הזהב שלך בדרך המגניבה!

טכנולוגיות בלוקצ’יין ייחודיות נדירות בימינו. מרבית הפרויקטים משתמשים רק בבלוקצ’יין כתירוץ בלבד ליצירת אסימונים חדשים ולהנאה מהכספים העצומים.

רק מעטים המפתחים חושבים על האנשים ויוצרים פלטפורמה יציבה שיכולה להפוך את הדברים לניהול הרבה יותר. בין כל השמות, DigixDao ממש הפליא אותי כבר מההתחלה. נראה כי הבלוקצ’יין היה לא מוערך בהשוואה לתועלת העצומה שיש לו.

אז מה זה DigixDAO?

זו מערכת יפה של אכיפת בעלות, במקרה הספציפי הזה היא הבעלות על זהב!

לפני שנמשיך הלאה עם המדריך ‘מה זה DigixDAO’, בואו נראה מדוע הוא אוכף על זהב ולא על כל דבר אחר.

למה זהב?

כדי ללמוד עוד על DigixDAO, עלינו לקחת צעד אחורה ולהסתכל מקרוב על שוק הזהב עצמו.

לעת עתה, ההערכה הנוכחית של אספקת הזהב הכוללת שווה 8 טריליון דולר! זהב קיים כבר דורות ועדיין ישתלט בעתיד כמשאב יציב.

זהב ומטבעות קריפטוגרפיים הולכים יד ביד. אתה יכול לחשוב עליהם במהירות כנכסים דומים, שכן לשניהם יש היצע מוגבל, ותוכל לאחסן אותם לפי ערך. עם זאת, זהב קיים זמן רב, ואנחנו יודעים כמה זה קיים.

לאחר זמן רב זה המחירים ממש יציבים, מהווים השקעה אמינה. עם זאת, זו יכולה להיות השקעה מסוכנת מאוד בגלל כל הרמאים ושיעורי העמלות המוגזמים. לחלק מהבנקים יש אפילו מדיניות ספציפית לאחסון זהב ואחסון הבית הוא לא כל כך בטוח.

גם אם אתה מצליח לאחסן אותו בבנק בבטחה, תצטרך לשלם עמלה נכבדה.

עכשיו כשאתה עוסק בשוק הזהב, בוא נמשיך במדריך זה.


החזק את הזהבים שלך בצורה חכמה

נקודות זכות תמונה: Digix

מה זה DigixDAO: גן עדן בטוח לזהב?

המטרה העיקרית של DigixDAO היא ליצור מטבע קריפטוגרפי חדש המגובה אך ורק על ידי גולד עצמו. DigixDAO הוא למעשה ארגון אוטונומי מבוזר של Digix (DAO) שבו קבוצת אנשים עוברת לגדל את המערכת האקולוגית העולמית של Digix..

משתתפים אלה רכשו גם אסימונים של DGD במכירת ההמונים הראשונה שלה.

מחזיקי אסימונים אלה יהיו אחראים לקבלת ההחלטה הקשורה לקהילה זו. על ההשתתפות הם יקבלו תגמולים על פי בחירתם והצבעתם. התגמולים הם בעיקר אסימונים של DGX.

אסימונים אלה מייצגים גם גרם אחד של זהב. השימוש בזהב כאסימונים עוזר לייצב את השוק ומציב ערך רב במרחב הקריפטו.

עם זאת, הביטקוין נחשב תמיד לזהב הדיגיטלי, אך כעת עולות בשוק תחרויות אחרות.

מהי המומחיות של DigixDAO?

המומחיות העיקרית של DigixDAO היא שהיא שונה מאפשרויות השקעה מסורתיות. המערכת של Digix שואפת לספק אפשרות לחשוב על דיגיטציה של התהליך. זה מאפשר לך לקבל עדיפות ולא את החברה כולה.

יתרה מכך, DigixDAO מקפידה להשתמש ביציבות בשוק הזהב ולהוסיף לו נזילות נוספת. כאשר אתה שם את ידיך למטילים, זה יכול להיות מאתגר למדי להחליף אותו תמורת כסף.

בעזרת DigixDAO תוכלו לחסל אותו בקלות ולתת למשקיעים אחרים להשתמש בו על בסיס יומי מבלי לדאוג לביטחונו הפיזי..

הפצת אסימונים של DGX: הוכחת נכס

כדי להפיץ את כל האסימונים המייצגים את הזהבים, DigixDAO משתמש בסוג מסוים של פרוטוקול הנקרא Proof of Asset (PoA). הקלטת הנכס מתרחשת בבלוקצ’יין את’ריום. כרטיסי נכסי PoA הם הבאים על הקו מכאן.

מה זה אסימון DigixDAO DGX

נקודות זכות תמונה: אתר Digix

אבל איך הם מאשרים את כרטיסי הנכס?

ובכן, הם משתמשים בחתימה דיגיטלית ייחודית של ישויות הכרטיס. הכרטיס מכיל את שרשרת המשמורת, השם, האפוטרופוס, הספק, המבקר. הם מאושרים עוד יותר באמצעות הוכחת רכישה, הכוללת קבלות פיקדונות המועלות למערכת.

התהליך הוא די מורכב, אבל הם מושכים אותו בצורה מושלמת. הספק שלהם, בינתיים, הוא ValueMax, ממוקם בסינגפור כרגע. החברה מוסמכת ומחזיקה בשוק מטילי לונדון עם מטילי הזהב המוסמכים שלהם.

המבקר הוא פיקוח הלשכה של וריטאס בודק את הכמות ואת האיכות של כל מטילי הזהב המאוחסנים עבור DigixDAO..

הבית הבטוח שלהם בסינגפור יכול לאחסן יותר מ -30 טון זהב. עם זאת, DigixDAO מתכננת להרחיב זאת בעתיד עבור המשתמשים שלהם.

ההוכחה לכרטיסי נכס מכילה:

 • מק”ט של מטילי הזהב
 • קבלת רכישה
 • קבלת פיקדון
 • ניירות ביקורת
 • חותמת זמן של יצירת כרטיסים
 • חתימות דיגיטליות (שרשרת משמורת)
 • דמי אחסון חייבים
 • מספר סידורי בר

מהו הכל-אסימון DGX של DigixDAO?

עכשיו אתה יודע איך מטילי הזהב נשמרים במתקן מאובטח. בואו נראה איך ה אסימונים של DGX לבוא להיות. חוזים חכמים יוצרים כל אסימונים של DGX. החוזה החכם מקבל את הנתונים המאוחסנים בכרטיסי PoA ועל סמך זה הוא מייצר אסימונים של DGX עבור גרם מט זהב אחד..

אם חוזים חכמים מקבלים כרטיס PoA של 200 גרם, הוא ייצר 200 DGX עבור המשתמש ואז ישלח אותו לארנק Ethereum שלהם..

זה אומר שלאסימונים של DGX אף פעם לא יכול להיות ערך חלקי, הם תמיד מייצגים 1 גרם זהב ויכולים להיות מופחתים ל 0.001 גרם.

זהב על הבלוקצ'יין

נקודות זכות תמונה: אתר Digix

ככל הנראה, האסימונים ידרשו כמה עמלות. יהיה עליכם לשלם עבור אחסון ואבטחת הזהב. כמו כן, עמלות דמוגרפיה שנתיות נוספות של 0.60% ועמלות עסקה של 0.13% הן על אסימונים של DGX.

עם זאת, DigixDAO לא ייקח ממך כל דמי אחסון בשנה הראשונה. לאחר מכן, תצטרך לשלם את דמי השירות.

אתה יכול גם להפוך את התהליך הזה. אז, עכשיו אתה יכול לקבל 1 גרם של מוט זהב מסימני DGX שלך. לשם כך, יהיה עליך ליצור כרטיס PoA מסימני DGX שלך ואז להשתמש בכרטיס זה כדי להשיג את מטילי הזהב.

אסימוני DGX משרתים רק שני דברים; האחת היא שהחברה רוצה להפוך את הזהב לנגיש יותר והשני הוא לחסל את התהליך.

עכשיו בואו נראה, מה בעצם אסימון DGD של DigixDAO, נכון?

אסימונים DGD

אסימון DGD ייתן לך את שכבת הסמכות הנוספת על המערכת. תוכל להחליט כיצד ניתן להקצות את כספי DigixDAO. כמו כן, תוכל לנהל או להשתתף באופן פעיל בכל הצעה שתוגש ל- DigixDAO.

ובכן, ישנם כמה בלבולים בנוגע לנקודות התגמול. בתחילה, Digix מצהירה בתחילה כי הם יעניקו אסימונים של DGX כפרסים על השתתפות חברי DGD. אבל אחרי סערה לא מבוטלת, הם הכריזו שזה לא מקור הכנסה פסיבי.

מה זה אסימון DGD של DigixDAO

נקודות זכות תמונה: Digix

במקום זאת הם יקבלו שיעורי DGX מופחתים או יקטינו את דמי האחסון עבור אסימוני DGX הקיימים שלהם.

חלק זה עדיין לא נוקה. אף אחד לא יכול להגיד כמה הנחות הם יקחו כדי לקבל אסימונים של DGX כפרסים.

התכונות העיקריות של DigixDAO

אחד המאפיינים או היתרונות המהותיים של DigixDAO הוא ההשקעה בו; אנשים יכולים באמת להשקיע בזהב. רוב האנשים משקיעים בזהב בזכות יציבותו בשוק. אך תהליך האחסון יכול להקשות.

בעזרת DigixDAO, הם יכולים להשתמש ביעילות במצב זה על ידי השקעה בזהב ללא כל דאגות. במילים אחרות, DigixDAO אחראי לגוון מטבעות קריפטוגרפיים ולתת להם ערך פיזי ממשי כדי לעזור לאנשים.

מה ההיסטוריה של DigixDAO?

Digix החלה את דרכה בסינגפור כבר בשנת 2014 ואחרי שנתיים בלבד פרסמה את אסימוני DGD. אסימוני DGD הופצו באמצעות מכירת המונים משמעותית שנמשכה חודש. Digix אספה 5.5 מיליון דולר תוך 12 שעות בלבד!

בתוך תקופה זו היא מכרה מעל 1.7 מיליון אסימונים של DGD ושימרה 300,000 עבור הצוות שלהם. חלק מהקונים ששלחו יותר מ- 15,000 $ את’ר קיבלו תגמול מיוחד. השקעה זו אפשרה להם להגיש את הצעותיהם ישירות לחברה עצמה.

לאחר זמן מה, בשנת 2017, DigixDAO התמודד עם מצב עלוב לחלוטין. אבטחתם נפרצה, ויותר מ -4,000 אסימונים של DGD נגנבו. עם זאת, הם גילו את הבאג די מהר והקימו מחדש את הקרקע שלהם.

שותפות DigixDao

נקודות זכות תמונה: Digix

במהלך משבר בשנת 2018, כאשר כל שאר מחירי הקריפטוגרפים ירדו מאוד, רק DigixDAO הייתה זו שהצליחה הגדל יותר מ 60%.

שוב בשנת 2018 הם שיחררו את הזדמנויות ההשקעה שלהם בזהב עבור המשתמשים ולקחו סיכון לא מבוטל.

צוות העולמי של DigixDAO

הצוות שעומד מאחורי DigixDAO מורכב ממייסדים שם. הם שון דג’י, אנתוני אופמיו וקאי סי צ’נג. שון דג’י הוא הרכז המוביל של אחד המפגשים הגדולים ביותר באת’ריום. קבוצת מפגש זו שוכנת באסיה. הוא גם תורם בפרויקט “חקר האומה החכמה” תחת ממשלת סינגפור.

קאי סי צ’נג הוא אחד מבוגרי בית הספר העסקי לשעבר בניו יורק. הוא השאיר ספק מוצק במסחר בניירות ערך בגלל האינטרס שלו באמון בטכנולוגיית הבלוקצ’יין.

לבסוף, אנתוני אופמיו הוא בוגר USC Viterbi. יש לו ניסיון של 18 שנה בפיתוח תוכנה, מה שהופך אותו לאיש המוסמך ליצור טכנולוגיית בלוקצ’יין.

חיזוי מחיר DGD: אספקת מטבעות

ההיצע במחזור עבור אסימונים של DGD הוא נכון לעכשיו 2,000,000, מתוכם 15% שמורים למפתחי הקבוצה. עם זאת, אם החברה זקוקה למימון נוסף וכולם מסכימים עם זה, קהל מכירות נוסף יכול לקרות.

המחיר של אסימון DGD הוא כעת 102.24 דולר, ושווי השוק של אסימון זה יהיה 204,480,000 דולר!

תרשים אסימונים של DGD

נקודות זכות תמונה: CoinMarketCap

אסימונים של DGX ייווצרו על סמך הביקוש וגודל הכספת שלהם. לכן, עדיין לא ברור אם המספרים עשויים לגדול בעתיד או לא. על פי CoinMarketCap, מחיר אסימון DGX יחיד הוא כעת 40.77 $.

תרשימי DGX

נקודות זכות תמונה: CoinMarketCap

ההיצע במחזור הוא 42,372 DGX בלבד, והון השוק לכך הוא 1,727,395 דולר!

אם פרויקט הזהב יצליח, אז הם מתכננים להרחיב אותו למתכות יקרות יותר ולהרחיב את הכספת שלהם.

רוצה לדעת יותר על DigixDAO?

פרויקטים עתידיים של DigixDAO ומפת דרכים

אם אסימונים של DGX יכולים לשמור על יציבות בדיוק כמו שווקי זהב, אז זה יכול להתחיל במהפכה חדשה בשוק המטבעות. האפשרויות בהחלט אדירות!

 • ירושה של עושר

DigixDAO רוצה להוסיף תכונה ייחודית למערכת שלהם. קרוב לוודאי שהם יוסיפו מערכת ירושה ממנה תוכלו להעביר ליורשכם את עושרכם השמור בכספות.

זה מתג אחד של מת. ליורש צריכה להיות כתובת את’ריום. לכן, אם אינך ניגש לחשבון Digix שלך לתקופה מוגדרת, כל מה שיש בו יועבר אוטומטית לכתובת הנתונה.

 • זהב אמיתי במשחקים!

אסטרטגיה זו עשויה להיות מופרכת, אך DigixDAO רוצה שמפתחים ישתמשו בזהב אמיתי במשחקים במקום במטבע אחר במשחק..

 • שירותי נאמנות

רוצים שירותי נאמנות? אסימונים של DGX כיסו אותך. DigixDAO מתכננת להשיק מערכת זו בקרוב.

 • שותפות עם StableCoins

DGX יגבה מעכשיו את StableCoins. דאי רוצה לייצר מטבע קריפטוגרפי יציב בשווי של $ 1 בלבד ולשנות את מסלול טכנולוגיית הבלוקצ’יין לנצח. DigixDAO יהיה חלק ממנו מעתה ואילך.

 • קרנות הלוואות

מכיוון שהמטבעות הקריפטוגרפיים אינם יציבים, הדבר מקשה עליהם להשתמש למטרות הלוואות. DigixDAO רוצה להקים קרקע יציבה בה יוכלו לבנות מערכת זו ללא כל דאגות.

כמו כן, הם מתכננים לבדוק את חוזה הממשל של DigixDAO ברבעון השני של 2018 ואז להשיק את האתר החדש שלהם ברבעון השלישי של 2018.

מפת הדרכים של DigixDAO 2017-2018

נקודות זכות תמונה: אתר Digix

התחרות שלהם

ל- DigixDAO יש בעיקר שני מתחרים בשוק. האחת היא GoldMoney. זו חברה אחרת שעוסקת במכירת זהב ואחסון בטוחה עבור לקוחותיהם. יש להם כבר תעשייה עצומה בשווי של 2 מיליארד דולר!

בורסת טורונטו מגבה אותם כאן. GoldMoney גם נותנת למשתמשים שלה כרטיס חיוב להוציא את הזהב שלהם! ההבדל היחיד הוא שהם לא משתמשים בשום טכנולוגיית בלוקצ’יין ובהמשך בעתיד עלולים להתיישן.

השני הוא Tether, מכיוון שהוא עדיין מחזיק בתואר המטבע היציב ביותר מבין כולם. למרות שאני אישית חושב, DigixDAO יכולה לעלות על שתי המתחרות שלה מבלי לשבור זיעה בכלל.

קונה DigixDAO

אתה יכול לקנות את זה ממרכזיות מרכזיות כגון Huobi ו- Binance. יהיה עליך לסחור עם ETH או BTC, ולשתי הבורסות הללו יש זוגות מסחר נהדרים עבור לקוחותיהם.

DGX זמין לרכישה בשוק Digix. אתה יכול לקנות את זה עם אתר.

כיצד לאחסן אותו

כל ארנק שתומך באסימני Ethereum יוכל להחזיק אותו. למרבה הצער, כרגע אין להם ארנק משלהם. לכן, יהיה עליכם להשתמש בכל ארנק Ethereum. עם זאת, אתה יכול לנסות לשים את MyEtherWallet ו- imToken כדי לאחסן אותו.

מחשבות אחרונות

עד כה, עליך לדעת ‘מה זה DigixDAO’ וכיצד הוא יכול להיות המטבע היציב הבא. DigixDAO רוצה להחזיר את הימים ההם אך בדרך אחרת. קריפטו מבוסס דולר זהב ללא ספק יספק מידה רבה של יציבות וביטחון השוק.

בואו נראה אם ​​זה באמת יכול לעמוד בציפיות שלנו!

למידע נוסף בקרו באתר שלהם אתר אינטרנט, ופעל פנימה טוויטר.

הצהרת אחריות: אין להתייחס למאמר כאלו ואינו נועד לספק ייעוץ השקעות כלשהו. טענות המועלות במאמר זה אינן מהוות ייעוץ השקעות ואין להתייחס אליהן ככאלה. עשה מחקר משלך!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map