Blockchain for Enterprise: מדריך הדרכה חינם

בלוקצ’יין לארגון בדרך לסלול את הדרך לעתיד. ארגונים רבים מנסים כעת להשקיע בפלטפורמת בלוקצ’יין ארגונית ולשפר את המודל העסקי שלהם לתמיד. רשתות חסימות ארגוניות מתמקדות בעיקר בתכונות של חברות ברמה ארגונית ובאופן שבו היא יכולה לפתור את הבעיות שעומדות בפני התעשייה הזו.

בהתחשב בבלוקצ’יין בעל הערך העצום של רשתות ארגוניות, עליכם למצוא קצת זמן להשקיע בהכשרה של בלוקצ’יין ארגוני. כדי לוודא שאתה יודע עם מה אתה מתמודד, נעסוק בכל היבט של בלוקצ’יין לארגון כדי להאיר אותך בנושא..

אז בואו נתחיל!

Contents

פרק -1: יסודות טכנולוגיית הבלוקצ’יין
פרק 2: יכול להשתמש במקרים המשתלטים על אתגרי היישום?
פרק -3: פרויקטים ארגוניים ברשתות לא פיננסיות ורשתות מאוחדות
פרק 4: רשתות חסימות ארגוניות: ספקי BAAS ופלטפורמות פופולריות
פרק 5: מערכת אקולוגית Hyperledger
פרק 6: בלוקצ’יין בתחום הבריאות והממשל
פרק 7: אינטרנט מבוזר ואינטרנט 3.0
פרק 8: אתגרי אימוץ בלוקצ’יין מובילים
פרק 9: ספר ההפעלה טרנספורמציה
פרק 10: מילים אחרונות

פרק -1: יסודות טכנולוגיית הבלוקצ’יין

ציבורי לעומת פרטי: הקרב על שתי טכנולוגיות בלוקצ’יין פופולריות

בואו נחזור מיד מההתחלה. טכנולוגיית הבלוקצ’יין זכתה להכרה לראשונה כאשר סאטושי נקאמוטו הציגה ביטקוין הפועל על טכנולוגיה מבוזרת חדשה זו. אנו חושבים שאתה כבר יודע שעד עכשיו ביטקוין הוא בלוקצ’יין ציבורי. כל אחד יכול להצטרף לרשת ויכול להשתמש בה באופן חופשי ללא כל מגבלות.

זמן קצר לאחר שבלוקצ’יין ציבורי הפך פופולרי לבלוקצ’יין ציבורי חדש כמו את’ריום החל לשגשג בשוק, והפופולריות עדיין גוברת. אבל עכשיו הסצנה משתנה באופן דרסטי. חברות או חברות גדולות להוטות יותר לעבוד עם טכנולוגיית בלוקצ’יין ארגוני פרטי ולא עם בלוקצ’יין ציבורי.

אבל למה?

רשת VS Blockchain פרטית ציבורית אינפוגרפית

בלוקצ'יין ציבורי לעומת פרטי

מעבר לטכנולוגיית Blockchain ארגונית פרטית

לרשתות חסימות ציבוריות יש הרבה תכונות, אך הסביבה הפתוחה אינה מתאימה לכל סוג של חברה. חברות רבות נאלצות להתמודד עם מידע רגיש, והן זקוקות לערוץ מאובטח בו יוכלו לאחסן או להתמודד עם התיעוד.


בהקשר זה נכנס לתמונה פתרון בלוקצ’יין של ארגונים פרטיים. פתרון הבלוקצ’יין הארגוני הפרטי הזה יכול להעניק להם את הפרטיות שהם צריכים יחד עם תכונות בהן הם יכולים להשתמש. עם זאת, סוג זה של פתרון בלוקצ’יין מתאים בעיקר לבנקים או מוסדות פיננסיים. אבל עכשיו ארגונים רבים יותר ממהירים לעבוד עם שני סוגי הבלוקצ’יין.

לכן, המערכת האקולוגית של פתרון הבלוקצ’יין הארגוני משתנה ותמשיך להשתנות באופן דרסטי בימים הקרובים. אך מהן התכונות הנפוצות של טכנולוגיית הבלוקצ’יין שגורמת לכל ענף ליישם אותה? בואו נבדוק את זה עכשיו!

תכונות בסיסיות של טכנולוגיית Blockchain

אז כבר דיברנו קצת על בלוקצ’יין ארגוני. אבל אם אינך מכיר את סוג הרשת החדש הזה, נניח לנו לנקות את הרעיון לפני שנקפוץ לתכונות המפתח של טכנולוגיית הבלוקצ’יין..

אז, מה זה Enterprise Blockchain?

כל הבלוקצ’יין הארגוני בשוק מצויד במיוחד בכדי לעמוד בכל הדרישות הארגוניות. במילים פשוטות, רשתות אלה מיועדות לפתרונות בלוקצ’יין ארגוניים. לכן, אם ארגוני מעוניין לשלב טכנולוגיית בלוקצ’יין שיכולה להציע תכונות מיוחדות רק עבורם, אז רשתות אלה נקראות בלוקצ’יין ארגוני..

לקבלת מידע נוסף, נסה את ה- blockchain שלנו לארגוני pdf ו- blockchains ארגוני ppt.

עכשיו שאתה יודע מה זה בלוקצ’יין ארגוני, הגיע הזמן שנראה אילו תכונות הופכות את בלוקצ’יין למושלם כל כך עבור ארגונים. בואו נתחיל!

יסודות האינפוגרפיקה של Blockchain Enterprise

יסודות בלוקצ'יין ארגוני

תכונות עיקריות של Blockchain למפעלים

 • טבע מבוזר

שרת הלקוחות האופייני מגיע עם כמה בעיות עיקריות. לעתים קרובות השרת פגיע, ושירותי חומת האש אינם חזקים מספיק כדי לעכב האקרים. זהו מבנה הרשת הרגיל של ארגונים רבים ואף מוציא כסף על פרוטוקולי אבטחה; הם לא מסוגלים לעצור את השחקנים הגרועים האלה.

כאן נכנס לתמונה אופי הביזור של הבלוקצ’יין. Blockchain for enterprise מציעה מערכת רשת עמית לעמית, כך שאין שום סמכות מרכזית לחבל במערכת החשבונות. יתר על כן, השליטה תהיה בידי המשתמש כעת!

 • מבנה בלתי משתנה

זו עוד תכונה נהדרת שהבלוקצ’יין לפרויקטים ארגוניים הוא אוהד. אי-משתנות הופכת את מערכת הפנקס לחומת אש. במקרה זה, אם יתווסף חסום לחשבונם פעם אחת, איש לא יוכל לשנות או לשנות אותו. עם זאת, בחלק מהמקרים עשויים להיות לארגונים דרישות אחרות.

אך ברוב המקרים, אף אדם מושחת אינו יכול לשנות את ספר החשבונות ולקבל יותר פריבילגיות.

 • שקיפות רבה יותר

Blockchain מציע רמה גבוהה יותר של שקיפות. פירוש הדבר שכל המידע על מערכת ספר החשבונות נמצא בשטח פתוח עבור המשתמשים ברשת. אבל בלוקצ’יין יכול גם להציע תהליך אימות וגישה ברמה כדי להגן על מידע רגיש מסוים גם עבור ארגונים.

למרות זאת, רמת השקיפות היא עצומה, כך שמשתמשים יכולים לראות מה משתמשים אחרים עושים, אם כי זהותם עשויה להישאר מוסתרת. אז תוכל לראות רק את הכתובת הציבורית של אדם.

 • עלויות זולות יותר

זה אולי נראה קצת יקר לפתח בלוקצ’יין משלך, אבל יש לנו פיתרון לכך. ספקי BAAS רבים מציעים פתרונות אלה בשיעור זול בהרבה, אז הייתם צריכים לפתח.

אז אתה יכול להוזיל את העלות של מפתחים או אפילו מנהלי רשתות, ופתרון blockchain ארגוני מגיע גם עם רשתות ניהול. זו תכונה בה ארגונים רבים יכולים להשתמש כדי לשדרג את הרשת הפנימית שלהם.

 • פלט מהיר

כל מפעל זקוק לתפוקה מהירה, לא? ארגונים רבים מתמודדים עם המון תשלומים מדי יום, כדי לייעל אותם הם יכולים למנף את תכונת הפלט המהיר של טכנולוגיית הבלוקצ’יין. תכונה זו מאפשרת ליצור בלוקצ’יין לפרויקטים ארגוניים.

פלטפורמות רבות מסוגלות להתמודד על עסקה תוך 20 שניות ואף פחות! זו תפוקה מהירה בטירוף בהשוואה לבנקים שאורכים שלושה ואפילו שישה ימים!

הנה אינפוגרפיקה נהדרת נוספת עבור החבר’ה שלך כדי להבין את תכונות הליבה של בלוקצ’יין –

תכונות עיקריות של טכנולוגיית Blockchain אינפוגרפיקה

תכונות מפתח של Blockchain

ההיסטוריה של טכנולוגיית הבלוקצ’יין: כמה התפתח הבלוקצ’יין?

רבים מכם עשויים לחשוב שאנשים מקשיבים יתר על המידה את טכנולוגיית הבלוקצ’יין. במקרים מסוימים זה עשוי להיות נכון. אבל עם זאת, אם נסתכל על ההיסטוריה של טכנולוגיית הבלוקצ’יין היינו יודעים עד כמה הטכנולוגיה התפתחה. אז בואו נסתכל!

ההיסטוריה של טכנולוגיית הבלוקצ’יין אינפוגרפיקה

היסטוריה של טכנולוגיית Blockchain

1991-2008: כשבלוקצ’יין עדיין היה נבט

אתה בטח תוהה מדוע שנת 1991? ובכן, לא רבים מאיתנו יודעים זאת, אך טכנולוגיית הבלוקצ’יין באה החל משנת 1991. וו. סקוט סטורנטה וסטיוארט הבר צפו לראשונה את מושג הבלוקצ’יין. אז הם עבדו על מערכת הצפנה בה תהיה שרשרת בלוקים שאיש לא יכול להתעסק איתה. בשנת 1992 הם שדרגו את המערכת כדי להפוך אותה ליעילה יותר.

אבל הטכנולוגיה זכתה לאור רב יותר בשנת 2008 כאשר סאטושי נקאמוטו שחרר פלטפורמת טכנולוגיית בלוקצ’יין עובדת לשימוש כל אחד. לאחר שנה שוחרר הנייר הלבן של הביטקוין.

2008-2013: Blockchain 1.0 – איפה הביטקוין מתחיל לפרוח

אל תתבלבלו עם ביטקוין ובלוקצ’יין; הם לא אותו דבר. ביטקוין הוא מטבע קריפטוגרפי שבו Blockchain היא הטכנולוגיה של הפלטפורמה.

לאחר מכן הביטקוין החל לצבור פופולריות ויכולותיה של פלטפורמה זו גדלו. רבים החלו למנף את תפיסת הליבה ולפתח יישומים חדשים יותר.

2013-2015: Blockchain 2.0 – פלטפורמת Ethereum הייתה קיימת

פלטפורמת הבלוקצ’יין של ביטקוין הייתה נהדרת, אך היא הייתה מוגבלת באופן מסוים. אז מפתחים התחילו למצוא דרכים לנצל את הפוטנציאל של פלטפורמת הבלוקצ’יין הארגונית הזו. סוף סוף בשנת 2013, פלטפורמת Ethereum התחילה להיות והפונקציונלית עברה לקצה חדש.

התכונות החדשות לא הגבילו את הפלטפורמה רק לשימוש במטבע קריפטוגרפי, אך הם גם סייעו למפתחים אחרים לבנות עליו אפליקציה.

אבל זה שוחרר רשמית בשנת 2015, וזה הפך לאחד הענפים המובילים הגדולים ביותר עד כה.

דבר נוסף קרה במסגרת הזמן הזו שנתן לנו נקודת מבט חדשה של טכנולוגיית הבלוקצ’יין הארגוני. R3 התחיל להיות משנת 2014, שם הקימו קונסורציום של 40 ארגונים. לאחר מכן, הטכנולוגיה של R3 Corda החלה להיות נוכחת חזקה ברוב המגזרים הפיננסיים.

בשנה האחרונה של ציר הזמן הזה, קרן לינוקס החלה להתעניין בטכנולוגיה ורצתה להציע פתרונות בלוקצ’יין ארגוניים לחברות. אז הם הקימו פרויקט מטריה של בלוקצ’יין בקוד פתוח Hyperledger.

Hyperledger עכשיו יש הרבה פרויקטים תחת כנפיה. יתר על כן, עם Hyperledger הבלוקצ’יין לארגון החל סוף סוף להשיג את ההייפ הדרוש להם. Hyperledger הביא למבנה חדש של בלוקצ’יין, והם עדיין מציגים פתרונות רבים לסביבות בין-תעשייתיות.

2017: EOS.IO

בשנת 2017, סוג חדש של טכנולוגיה EOS התחיל להיות. חסימת החברה. אחד פירסם את העיתון הלבן שלהם בפלטפורמת הבלוקצ’יין הארגונית הזו המדמה את המחשבים האמיתיים כולל GPU ומעבד.

לשם כך, EOS יכולה להציע מהירות כפולה של עיבוד חוזים חכם בכל סביבה מבוזרת.

2018 – היום הנוכחי: Blockchain 3.0 – מחכה חדשנות חדשה

כפי שאתה יכול לראות שבלוקצ’יין אכן התפתח עם השנים והוא עדיין גדל. עם כניסתם של Corda ו- Hyperledger כעת, blockchain לעסקים יכול להתמקד בשרשרות מסוגים מורשים. אנחנו עדיין לא יודעים איך הדברים יסתדרו, אבל אנחנו יכולים לומר בוודאות שזה לא הסוף של בלוקצ’יין לארגון אלא רק ההתחלה.

הגיע הזמן שנצלול עמוק יותר לשורשים של רשתות חסימות רשת מסוגים שונים. עם האבולוציה, הבלוקצ’יין כבר לא רק פרטי או ציבורי אלא הרבה יותר פרוץ. אז בואו נראה מה הם בסעיפים הבאים שלנו. כמו כן, עיין בבלוקצ’יין שלנו ל- pdf של ארגונים ו- blockchain ארגוני ppt למידע נוסף.

סוגים שונים של בלוקצ’יין לארגון

עם התפתחות הבלוקצ’יין כעת אנו רואים יותר משני סוגים של בלוקצ’יין לפרויקטים ארגוניים. כל טכנולוגיות הבלוקצ’יין הארגוניות החדשות הללו יוצרות כעת פתרונות בלוקצ’יין ארגוניים נוספים עבור הלקוחות.

בדוק אלו סוגים של בלוקצ’יין וקבל מושג ברור עליהם.

סוגים שונים של טכנולוגיית Blockchain לחברות אינפוגרפיקה

סוגים שונים של טכנולוגיית בלוקצ'יין למפעלים

סיווג כללי –

1. פרטי

בבלוק-שיין פרטי, תראה ארגון יחיד המאשר גישה למי יכול להצטרף לרשת. זה יותר כמו בלוקצ’יין מרכזי-מבוזר עבור ארגונים.

זה אולי לא נראה כמו רשת מבוזרת ראויה, אבל ערכי הליבה עדיין שם. אם יש לך הרשאה מתאימה, תוכל לגשת לרשתות אלה. אבל תהיה רשות שלטונית שתשמור על טכנולוגיית הבלוקצ’יין הארגוני.

מאפיינים מיוחדים

 • הגישה לקריאה או לכתיבה משתנה מצומת לצומת
 • תפוקה מהירה יותר
 • יכול להשתמש בכל סוג של נכס ברשת
 • אינו מציע אנונימיות
 • זול יותר בהשוואה לבלוקצ’יין הציבורי

למה להשתמש בזה?

 • שומר על פרטיות
 • חסכוני בחשמל בהשוואה לבלוקצ’יין הציבורי
 • רשת פחות הפכפכה
 • העצמה ארגונית

2. ציבורי

בבלוקצ’יין ציבורי, כל משתמש יוכל להצטרף לרשת ולהשתתף בקונצנזוס. יתר על כן, כל המשתמשים יכולים לראות את ספר החשבונות כך שתקבלו שקיפות מלאה.

אז סוג זה של בלוקצ’יין לרשתות ארגוניות מבוזר יותר, מכיוון שממש אין לך מחבר מרכזי שמשגיח עליך.

מאפיינים מיוחדים

 • לכל אחד יש גישה לרשת
 • יכול להוריד ולהוסיף צמתים
 • אופי מבוזר לחלוטין
 • תפוקה איטית יותר
 • מציע אנונימיות

למה להשתמש בזה?

 • שקיפות רבה יותר
 • מבנה מבוזר אמיתי
 • העצמת משתמשים
 • חוסר שינוי

3. מאוחד

בבלוקצ’יין מאוחד, ארגונים מרובים משפיעים על רשת הבלוקצ’יין. זה דומה למוקד למספר עצום של ארגונים לשתף ולעבוד במקביל.

סוג זה של פתרון בלוקצ’יין ארגוני קרוב יותר לחסימות פרטיות. אך הארגון המרובה השולט בטכנולוגיה מחזיר למעשה את חלק הביזור.

מאפיינים מיוחדים

 • תפוקה מהירה במיוחד
 • מדרגי מאוד
 • חסכונית באנרגיה
 • סמכות מבוזרת

למה להשתמש בזה?

 • חוסך עלויות
 • הורדת עמלות העסקה
 • תקנות רשת
 • אין גישה פלילית

סיווג ברמת הרשאה –

1. מותר

בסוג זה של רשת בלוקצ’יין, כל צומת ברשת אינו יכול להשתתף בתהליך הקונצנזוס. רק צמתים קבועים מראש יכולים להשתתף.

אז, זה יותר סוג של סביבה סגורה. הנה, אם יש לך את רמת הסמכות הראויה רק ​​אז אתה יכול לראות את ספר החשבונות. על הארגון הריכוזי להעדיף את טכנולוגיית הבלוקצ’יין הארגונית הזו.

מאפיינים מיוחדים

 • ביזור משתנה מרשת לרשת
 • בחלק מהצמתים יש יותר סמכות
 • יחסית מהיר יותר
 • סביבה מהימנה

למה להשתמש בזה?

 • מתאים לחברות
 • דמי העסקה נמוכים
 • לא צריך נכס מקומי

2. ללא היתר

בסוג זה של רשת בלוקצ’יין, כל צומת ברשת יכול להשתתף באופן חופשי בתהליך הקונצנזוס. אין הגבלות על השתתפות.

אין הגבלה על זה. בלוקצ’יין ללא הרשאות לרשת ארגונית מסוגל להציע גישה חופשית לקהל. עם זאת, יש בלוקצ’יין פרטי ללא הרשאה שיאפשר רק צמתים מארגון להיכנס למסגרת. אחרי זה הם חופשיים לשוטט. אבל זה מגביל את כניסתם של צמתים חיצוניים.

מאפיינים מיוחדים

 • בדרך כלל מבוזרת
 • סביבה נטולת אמון
 • יחסית איטי יותר

למה להשתמש בזה?

 • יותר שליטה
 • פתוח פרטיות לכולם
 • אין הגבלה בהשתתפות בהצבעה או בקונצנזוס

אתה יכול גם לבדוק את הבלוקצ’יין שלנו עבור pdf של ארגונים ו- blockchains ארגוני ppt כדי לקבל מידע נוסף.

פרק 2: יכול להשתמש במקרים המשתלטים על אתגרי היישום?

עכשיו אתה יודע מהם סוגי הבלוקצ’יין לארגונים. אבל איך אתה מעריך את הערך שהוא יביא עבורנו? זה נורמלי להיות ספקן ולחשוב אם האתגרים יכולים להיות כבדים מדי עבורנו מבחינת איזה שימוש אנחנו מקבלים.

אך אנו יכולים להבטיח לכם כי מקרי השימוש האפשריים והיישום תמיד ינצחו את אתגרי היישום. אז, בואו נבדוק את מקרי השימוש בבלוקצ’יין ארגוני במונחים של בלוקצ’יין לארגון. ואנחנו עוד נעבור את אתגרי היישום כדי להשוות את הערך שווה את זה.

בואו נצלול פנימה!

השתמש במקרים ואתגרי יישום של אינפוגרפיקה של Blockchain ארגוני

השתמש במקרים ובהטלות יישום של Blockchain Enterprise

 • עסקאות גלובליות

נתחיל בעסקאות גלובליות שכן מדובר באחד ממקרי השימוש הבלוקצ’יין הארגוניים הבולטים ביותר. תחומי הבנקאות או המגזרים הפיננסיים הם הראשונים שבדקו בלוקצ’יין לארגונים. מגזרים אלה מתמודדים עם פגם אופייני – האדריכלות הריכוזית.

אבל בלוקצ’יין לארגון יכול לספק עסקאות מיידיות גם בסביבות תשלום חוצות גבולות יחד עם היפטרות מאישים פגומים. לכן, זהו זכייה אדירה עבור המגזרים הפיננסיים.

 • מִסְחָר

מקרים פופולריים נוספים לשימוש בבלוקצ’יין ארגוני הם היישומים במימון סחר. מדי שנה נשלחים יותר מ- 18 טריליון דולר. אך חברות אלה זקוקות לשליטה רבה יותר בכדי להילחם בסחורות המזויפות בשוק.

ובלוקצ’יין לארגון יכול לפתור בקלות את הבעיה יעילות גבוהה יותר, מעקב, עלות מופחתת וניירת.

 • בטיחות מזון

ברור שאתה וכל האחרים מודאגים מהאוכל שאנו צורכים. יתר על כן, חברות מזון מעובד לא תמיד חושבות על נושאי הבריאות של הכימיקלים המשמשים אותם לשימור. וכך, blockchain לארגון יכול באמת לזרוח בנישה זו.

אֵיך?

ובכן, בלוקצ’יין לארגון יכול להתחקות אחר חומרי הגלם ולוודא שכל מזון עובר על פי תקנות הבריאות. לכן, באמצעות מקרים אלה של שימוש בבלוקצ’יין ארגוני, תעשיית המזון שלך יכולה לפרוח בקלות.

 • שרשרת אספקה

אחד ממקרי השימוש הבלוקצ’יין הארגוניים הבולטים הוא שרשרת האספקה. שרשרת האספקה ​​היא חלק עצום מהמערכת האקולוגית התעשייתית שלנו ובלוקצ’יין לארגונים יכול לעזור גם כאן –

 • מציע מערכת ספר חשבונות שיכולה לעקוב אחר המוצרים.
 • אימות נתונים ותשלום מאובטח באמצעות חוזים חכמים.
 • מידע מדויק להילחם בשחקנים גרועים.
 • הגדלת הכנסות.
 • הפחתת עלות.
 • קמעונאות

קמעונאים בוחנים כעת את הבלוקצ’יין לארגונים לעתים קרובות למדי. זה בגלל שמקרי שימוש בבלוקצ’יין ארגוני במחלקה זו יכולים באמת לשדרג את המערכות שלהם. מעקב ואבטחה של מוצרים קמעונאיים, מאבק בזיופים הם חלק מהתכונות של blockchain לארגונים.

יתר על כן, קמעונאים קטנים בזמן יכולים לזרוח כי ספר החשבונות יספק משחק הוגן לכולם. לכן, ענקיות גדולות שתופסות את כל הלקוחות לא תהיינה בעיה כאן.

 • שירותים ממשלתיים

שירות ממשלתי הוא תחום מאסיבי, מלכתחילה. מגזרים אלה נופלים מאחור כשהטכנולוגיה פורחת באופן אקספוננציאלי. כדי לעמוד בקצב זה, הם יכולים להשתמש בבלוקצ’יין לארגון. מקרי שימוש בבלוקצ’יין ארגוני מגוונים למדי ומתאימים גם לממשלות.

ספר ספר מאובטח יכול לשמר את כל המידע הרגיש כדי להיפטר ממסלולי הנייר, לשמור על זכויות האדם ולהציע תעודות זהות דיגיטליות. אלה רק מעטים ממקרי השימוש. נדבר על זה קצת אחר כך.

 • קניין רוחני

ניהול קניין רוחני הוא מגזר עצום מכיוון שהם צריכים להסתדר בפטנט יחד עם סימני מסחר. ללא מגזרים אלה, כל קהילה כמו מוזיקאים, מעצבים, אמנים או ממציאים לא תקבל קרדיט על מה שהשיגו.

בלוקצ’יין לארגון יכול לעזור להם להשיג את הערך הראוי המגיע להם, כמו גם לשמור על דליפתם של סחורותיהם הפטנטיות. זו הסיבה שזו עוד נהדרת ברשימת מקרי השימוש בבלוקצ’יין הארגוני.

 • בריאות

שירותי בריאות ואפילו תרופות יכולות להשתמש בבלוקצ’יין עבור ארגונים בכדי להאפיל בתחום זה. מדינות רבות כבר משקיעות המון כסף אך עם מעט תוצאות. זה בגלל היעדר אבטחה ושקיפות נאותים. דאגה מרכזית נוספת היא התרופות המזויפות, ולאלה יש בעיות בריאותיות מורחבות.

כדי להילחם בכל הבעיות הם יכולים למנף את מקרי השימוש בבלוקצ’יין ארגוני כאן. עם פלטפורמה מאובטחת ושקיפות עכשיו הם יכולים לעקוב אחר התרופות שלהם וגם לתת לחולים את הזכות לתיקים הרפואיים שלהם.

נדבר עוד על המגזר הזה בקצרה.

 • נפט וגז

תעשיית הנפט והגז יכולה להפיק תועלת רבה מבלוקצ’יין לאדריכלות ארגונית. יתר על כן, זה יכול להגביר את היעילות על ידי חישוב כל המסלולים האפשריים למשלוח. אז, לקחת את המסלול הטוב ביותר יקטין את העלויות.

יתר על כן, המודל האופייני אינו מדויק כל כך, אך באמצעות מקרי שימוש בבלוקצ’יין ארגוני, הם יכולים להגדיל 5% יותר הכנסות.

 • נדל”ן

שוק הנדל”ן הנוכחי לא מסתדר כל כך טוב. זה סובל מאיזה נושא ענק כמו חוסר נגישות, עלויות גדולות יותר ונזילות ירודה. זה הופך להיות יותר מוצר יוקרתי לאנשים עשירים בלבד. אם התעשייה רוצה לאזן את זה, הם צריכים לבדוק בלוקצ’יין לארגון.

הטכנולוגיה יכולה להציע נזילות ולהציע בעלות חלקית שתהיה בהישג יד גם למעמד הביניים.

 • הומניטריות

Blockchain לארגון יכול למנף את כל התכונות במגזר זה ללא מאמץ. בדרך כלל, פרויקט הומניטרי עוסק בשחקנים גרועים.

כדי להילחם בסביבה המושחתת, הם יכולים למנף את מקרי השימוש בבלוקצ’יין ארגוני כדי לעקוב אחר התרומות. לכן הם יכולים להציע יעילות של 100% לתורמים כדי לראות אם הכסף מגיע לאדם חסר ישע או לא.

 • ביטוח

ביטוח הוא תחום פופולרי נוסף במקרה של בלוקצ’יין לארגון. באמצעות בלוקצ’יין לארגון חברת הביטוח יכולה להועיל גם ללקוחות שלהם וגם לעצמם. מבטח ולקוח תמיד צריך להתמודד עם המון ניירת.

אך אם הם משתמשים בחוזה חכם כדי להדגיש את הכללים, התהליך יהפוך לפשוט הרבה יותר. הם יכולים לייעל כל תביעת ביטוח באופן אוטומטי.

 • מדיה ובידור

עכשיו תקשורת ובידור לא כולם שוכנים בטלוויזיה. המגזרים התפתחו וכעת משתמשים בפלטפורמות מקוונות לקידום עבודתם. עם זאת, לא תמיד הפלטפורמות הללו משחקות משחקים הוגנים. וכך, אמנים רבים לא מקבלים את הפיצוי המגיע להם.

אך באמצעות בלוקצ’יין לארגון הם יכולים לקדם מבנה מבוזר ולקבל את חלקם ההוגן של הערך.

 • לִנְסוֹעַ

שדות תעופה רבים בוחנים כעת את פלטפורמת הבלוקצ’יין הארגונית מכיוון שהיא יכולה להיות הפיתרון הטוב ביותר למודל רשת פנימי. עיבוד הנוסעים לוקח הרבה זמן בשדות התעופה, ואם הם יכולים לייעל את זה, היעילות הכוללת הייתה מרקיעה שחקים.

אם הם יכולים להשתמש בפחות תיעודים ויותר אימות ביומטרי, אפילו נמלטים לא יוכלו לנסוע באוויר.

אתגרי יישום

אתגרי היישום הם המכשול העיקרי לשימוש בכל מקרי השימוש לעיל. כל מקרי השימוש נראים די משתלמים, לא? אך האם האתגרים יכולים להכריע את מקרי השימוש הללו? בואו נסתכל!

 • יכולת פעולה הדדית

הנושא הראשון הוא יכולת פעולה הדדית. זה אחד הצרכים המוחלטים כשמדובר בבלוקצ’יין עבור ארגונים. עכשיו כל מה שאנו משתמשים בו מחובר, והוא מייעל את כל המשימות שלנו בצורה יעילה למדי. אך אם אנו רוצים להשתמש בסוג חדש לגמרי של טכנולוגיית בלוקצ’יין ארגוני, אז עלינו להיות בעלי יכולת פעולה הדדית.

אם פתרונות הבלוקצ’יין הארגוניים יכולים לתקשר זה עם זה, אנו יכולים ליצור מערכת אקולוגית אחרת ברשת. אך למרבה הצער, לטכנולוגיית הבלוקצ’יין הארגוני עדיין אין יכולת פעולה הדדית מספיק טובה.

 • רשתות מורשת

אתגרים נוספים לאימוץ ארגוני הבלוקצ’יין הם רשת המורשת הקיימת. לכל העסקים שלנו כבר יש מערכת רשת שאנחנו תלויים בה. למרות שמודלים אלה אינם יעילים מספיק, עדיין ארגוני ביצה רבים משתמשים בהם, בעיקר בנקים.

לכן יישום או שינוי של רשתות מדור קודם אלה יצטרכו זמן והשקעות שרבים לא מוכנים לעשות.

 • אוסף כישורים

יישום פתרונות בלוקצ’יין ארגוניים אינו עבודה קלה. זה לוקח זמן ויותר מכך, הוא זקוק לאנשים מיומנים שיכולים לפתח את טכנולוגיית הבלוקצ’יין הארגונית ביעילות. אבל בשוק, רמת מיומנות זו היא נדירה.

לא הרבה מפתחים יכולים ליצור מודל בלוקצ’יין מורכב. יתר על כן, גם אם הם מנסים לשכלל זה לוקח הרבה זמן. לכן, תמיד תצטרך שיהיו לך קודנים מיומנים שיוכלו לגבות את הפרויקטים שלך.

 • מֵתוֹדוֹלוֹגִיָה

היעדר מתודולוגיה מהווה מכשול גדול מבחינת הבלוקצ’יין לארגון. רבים רוצים לפתח פרויקטים חדשים שעשויים להיראות רעיון מצוין. אך ללא מתודולוגיה מתאימה, הם לא יכולים לבצע אותה ביעילות, מה שמוביל לפרצות.

היו מקרים רבים, בהם פרצות בקוד יוצרות פגם אבטחה ברשת. ומקרים אלה מקשים על טכנולוגיית הבלוקצ’יין הארגוני לקבל הכרה עולמית.

 • אימוץ המוני

זה קשור להרחבה. אם כולם מתחילים להשתמש ברשתות אלה, המשמעות היא שהרשת צריכה להיות מסוגלת להתמודד עם שלב האימוץ ההמוני. אך למרות שזה נראה תיאורטי אפשרי, רבים אינם יכולים להציע ביצועים מהירים כאשר קורה אימוץ המוני.

כעת פרויקטים חדשים רבים מנסים להתגבר על תרחיש זה, ונקווה שנראה תוצאות אפשריות בקרוב.

 • אתגרי עלויות

כפי שאמרנו קודם במקרה של הסרה או החלפה של כל רשת מדור קודם זקוקה לזמן והשקעה. השקעה בעניין זה עשויה לגזול כסף רב. עלות הבלוקצ’יין למפעלים תלויה בעיקר בדרישותיכם.

לכן, מעט תכונות ותכונות נפוצות יוכלו להוזיל את העלויות. אך יישום תכונות חדשות או תכונות אקזוטיות עשוי להזדקק למעט יותר כסף.

אלה כמה מהאתגרים החשובים של blockchain עבור ארגונים עד כה. נדבר יותר על סוג האתגרים האחר בקצרה.

מה התוצאה?

אנו חושבים שכבר ידוע לך שמקרי השימוש מכריעים את האתגרים במידה רבה. כן, טכנולוגיית הבלוקצ’יין הארגוני מגיעה עם כמה בעיות. אך האפשרות למקרי שימוש יכולה להיות בלתי מוגבלת. עם חדשנות, זה רק עניין של זמן שנוכל להתגבר על כל הפגמים לחלוטין.

יתר על כן, חברות גדולות רבות כבר בוחנות פתרונות בלוקצ’יין ארגוניים. בואו נסתכל עליהם בסעיפים הבאים.

פרק -3: פרויקטים ארגוניים ברשתות לא פיננסיות ורשתות מאוחדות

חברות שאינן פיננסיות מיישמות בלוקצ’יין

ארגונים רבים שאינם פיננסיים מיישמים טכנולוגיית בלוקצ’יין ארגונית. בדוק את 20 הדוגמאות המובילות של ארגונים אלה.

חברות המיישמות אינפוגרפיקה של טכנולוגיית Blockchain

חברות המיישמות טכנולוגיית Blockchain

1. וולמארט: מעקב אחר מוצרים

ענקית הקמעונאות וולמארט משתפת פעולה עם יבמ כדי לקחת את ההובלה באימוץ הבלוקצ’יין הארגוני. יתר על כן, וולמארט משתמשת בתכונות של blockchain עבור רשתות ארגוניות כדי לעקוב אחר מוצרים ולנהל אותם מהפעילות השוטפת.

2. Metlife: פתרון ביטוח אוטומטי

ביטוח אוטומטי בשילוב עם שירותי בריאות יכול להיות פיתרון מושלם לנושא המעצבן ביותר. כמו כן, מטלייף מיישמת אימוץ בלוקצ’יין ארגוני בכדי לספק תכונה זו לנשים הנאבקות עם הגנה כלכלית על סוכרת הריונית.

3. UPS: מערכת לוגיסטיקה

שירותי חבילות מאוחדים מייחלים מערכת לוגיסטית המופעלת באמצעות בלוקצ’יין. לכן הם הצטרפו לברית ההובלות, ויחד איתם הם מיישמים את הפתרון.

4. טויוטה: שפר את טכנולוגיית הנהיגה האוטונומית

יחד עם MIT Media Lab, ענקית הרכב טויוטה מיישמת אימוץ בלוקצ’יין ארגוני כדי לשפר את טכנולוגיית הנהיגה האוטונומית. יתר על כן, באמצעות הפלטפורמה, המשתמשים יכולים לנהל מידע על שיתוף רכיבה יחד עם עסקאות רכב.

5. קבוצת AIA: Bancassurance

ענקית הביטוח AIA Group מיישמת בלוקצ’יין לפיתרון ארגוני בו תשיק את Bancassurance המופעלת באמצעות בלוקצ’יין. יתר על כן, זה יקטין את זמן העיבוד ויגביר את השקיפות.

6. BHP Billiton: ניהול שרשרת אספקה

ענקית הכרייה BHP Billiton רוצה לנהל את תהליך שרשרת האספקה ​​שלהם ולכן ליישם בלוקצ’יין לפתרונות ארגוניים. הם ישתמשו בפלטפורמה כדי לאתר ולהקליט את דגימות נוזלי הבאר והסלע.

7. עליבאבא: מעקב אחר מוצרי יוקרה

עליבאבא עוקבת אחר מוצרי הפאר שלה באמצעות אימוץ הבלוקצ’יין הארגוני. כאן הם ישתמשו בטכנולוגיית בלוקצ’יין ארגונית כדי להציע 100% שביעות רצון לקוחות.

8. Tencent: חיוב ומיסוי משפטי

Tencent עובדת על אימוץ בלוקצ’יין ארגוני כדי לוודא שהמיסוי והחיוב החוקי בעיר שנזן בסין. האם יעיל יותר. הם יכולים להפחית את העלות ולהילחם בחשבוניות מזויפות.

9. באידו: ניהול זכויות רוח

ענקית החיפוש באידו רוצה להציע פיתרון נהדר לצלמים. יתר על כן, הם מיישמים פרויקט בלוקצ’יין למיזם ארגוני שישמור על זכויות התמונה של הצלמים.

10. פורד: תמיכה בטכנולוגיות ניידות

פורד היא התוספת האחרונה לחברות הרכב המשתמשות בפתרון בלוקצ’יין ארגוני. החברה רוצה ליישם פלטפורמה זו כדי לתמוך בטכנולוגיית הניידות שלהם מכיוון שיש להם פתרונות ניידות חכמים.

11. בריטיש איירווייס: מערכת ניטור

באמצעות שירות האימות של VChain, בריטיש איירווייס מתנסים באימוץ ארגוני הבלוקצ’יין ליצירת מערכת ניטור בלוקצ’יין. בעיקר הם רוצים לפקח על פרטי טיסה בז’נבה, במיאמי ובלונדון.

12. פייסבוק: ניהול והגנת נתונים

איזו דרך טובה יותר להבטיח הגנה טובה יותר על הנתונים של אנשים מאשר להשתמש בבלוקצ’יין? פייסבוק בוחנת את טכנולוגיית הבלוקצ’יין כדי לשנות את המבנה הפנימי שלה ברשת ולהפוך אותה לבטוחה יותר עבור אנשים להשתמש בפלטפורמות שלהם במקום שהנתונים שלהם ייגנבו..

13. וולט דיסני: מסלולי מלאי

אימוץ הבלוקצ’יין הארגוני בתוך וולט דיסני גם הוא על המסלול. יתר על כן, הם רוצים להשתמש בפלטפורמה כדי לעקוב אחר מלאי המשלוחים והמכירות שלהם בפארק.

14. מארסק: פלטפורמת שילוח

עליכם להכיר את מארסק, אחת מחברות הספנות הגדולות בעולם. הם התחברו עם יבמ כדי ליצור פלטפורמת שילוח שתפקח על משלוחי המטען שלהם. TradeLens היא התוצאה העיקרית של יישום הפלטפורמה למעקב אחר המשלוחים.

15. זהירות: פלטפורמת סחר

פלטפורמות סחר בבלוקצ’יין אינן נושא חדש. אך פרודנשל עובדת עם Starhub כדי ליצור פלטפורמת מסחר עבור ארגונים בינוניים עד קטנים. לכן, באמצעות הפלטפורמה, הם יכולים לחבר עסקים נוספים ולתת להם אפשרות לבצע גם תשלומים.

16. אפל: נתוני חותמת זמן

אפל לא הייתה כל כך להוטה לגבי בלוקצ’יין לארגונים מההתחלה אבל הם אפילו לא אמרו שום דבר בעניין זה. אך לפי הדיווחים, כעת הם עשויים לבחון את זה אחר פתרונות נתונים חותמים בזמן אפשריים.

17. נסטלה: ניהול אספקה

נסטלה מנסה להציע ערך טוב יותר עם אימוץ בלוקצ’יין ארגוני. יתר על כן, הם ישתמשו בפלטפורמה למעקב אחר מוצרי מזון החל מהחוות, כך שאנשים יקבלו את המזונות האיכותיים ביותר.

18. UnitedHealthcare / Quest Diagnostics / Optum / Humana: שיפור ספריות הרופאים

UnitedHealthcare, Quest Diagnostics, Optum ו- Humana מיישמות טכנולוגיית בלוקצ’יין כדי להגביר את היעילות בספריות הרופאים. בדרך כלל, תחומי הבריאות מתמודדים עם בעיות מדויקות של רופאי רופאים. אבל עם הפיתרון שלהם, הם יכולים סוף סוף להגדיר את זה נכון.

19. סמסונג: ניהול שרשרת אספקה

סוף סוף יישמה סמסונג את אימוץ הבלוקצ’יין הארגוני שלהם כדי לעקוב אחר ניהול שרשרת האספקה. ובכן, הגיע הזמן שהם יחפשו פתרונות לניהול תהליך שרשרת האספקה ​​העצום שלהם.

20. FedEx: יישוב סכסוכים

טכנולוגיית בלוקצ’יין יכולה לייעל את תהליך יישוב סכסוכי הלקוחות בפדקס, ולכן הם בוחנים בלוקצ’יין לארגונים שישלבו את המערכת.

רשתות מאוחדות

בשלוש השנים האחרונות לאחר מאמצים אדירים, רשתות מאוחדות התחילו סוף סוף לפרוח. ישנם כל כך הרבה פרויקטים המשתמשים ב- Hyperledger או ב- R3 Corda כפלטפורמת הבלוקצ’יין המרכזית שלהם ליצירת רשתות מאוחדות.

בואו נבדוק את הרשתות האלה ונראה מי נמצא ברשתות המאוחדות האלה.

מאוורר אינפוגרפיקה של מערכת אקולוגית מאוחדת

מערכת אקולוגית מאוחדת

 • וולטרון

זהו בלוקצ’יין נפלא לפרויקט ארגוני המופעל על ידי – CryptoBLK ו- R3. לצורך תמיכה טכנית, הם משתמשים בפלטפורמת הענן של מיקרוסופט הנקראת Azure. וולטרון הוא תוצר של שנים עשר בנקים המהווים את הבלוקצ’יין המאוחד לארגון.

אלו הם –

ING, Mizuho, ​​Intesa Sanpaolo, Scotiabank, BNP Paribas, BBVA, Natwest, CTBC בנק, בנק בנגקוק, בנק ארה”ב, HSBC ו- SEB.

בפרויקט הבלוקצ’יין הזה לארגון, וולטרון תשתמש בפלטפורמה Corda כדי לספר את כל התיעוד של הבנקים. ענפי הבנקאות כיום יותר מלהוטים לעבוד עם טכנולוגיית הבלוקצ’יין הארגוני. עם וולטרון עכשיו הבנקים יכולים לצמצם את העבודה הידנית של עיבוד הניירת ויכולים להשתמש במלואם בכל התכונות.

 • מרקו פולו

שיתוף פעולה מדהים נוסף של R3 הוא הרשת המאוחדת מרקו פולו. במרקו, פולו R3 משתף פעולה עם TradeIX, וכאן עשרה ארגונים פיננסיים פופולריים מתאחדים תחת פלטפורמה אחת.

אלו הם –

OP Financial, SMBC, Standard Chartered, Commerzbank, Natixis, DNB, ING, NatWest, Bank of Bangkok ו- BNP Paribas.

בנוסף, מרקו פולו ישתמש בפלטפורמת ה- Core TIX של TradeIX ובפלטפורמת Corda של R3 עבור פרויקט הבלוקצ’יין הזה לארגון. TIX Core הוא סוג אחר של DLT כמו Corda. יתר על כן, המטרה העיקרית של פלטפורמת הבלוקצ’יין הארגונית הזו היא לעקוב אחר תהליך התשלומים ולהציע אבטחה גבוהה יותר להנחות המקבלות..

 • בטביה

למרות שבטביה היא בלוקצ’יין קטן לפרויקט ארגוני, אך עדיין יש לה הרבה מה להציע. בטביה מעוניינת להשתמש בבלוקצ’יין לארגונים ליישום חוזים חכמים בכל המוסדות הפיננסיים האפשריים.

פתרון הבלוקצ’יין הארגוני יוכל להציע גם מסחר חוצה גבולות.

הבנקים תחת הבלוקצ’יין המאוחד הזה הם –

CaixaBank, Commerzbank, בנק מונטריאול, UBS ו- Erste Group.

 • סַחַר

פלטפורמה זו רוצה לכוון את אזור אירופה ורוצה לספק פקטורינג חשבוניות. יתר על כן, הם משתמשים בחוזים חכמים המאפשרים להם להתמקד במאמץ למדי. כרגע יש להם שמונה בנקים תחת פלטפורמת הבלוקצ’יין שלהם לפיתוח ארגוני; עם זאת, הם רוצים להוסיף גם את Societé Generale ברשת המאוחדת.

אלו הם –

דויטשה בנק, נטיקסיס, נורדיאה, סנטנדר, KBC, רבובנק, יוניקרדיט ו- HSBC.

 • פלטפורמת מימון הסחר בהונג קונג (HKTFP)

הרשות המוניטרית בהונג קונג תופסת את ההובלה בפלטפורמת הבלוקצ’יין הארגוני המאוחד הזה. עבור שורש הפלטפורמה, הם משתמשים בטכנולוגיה של Ping An Group. בנוסף, יש להם 21 בנקים בפתרון הבלוקצ’יין הארגוני הזה, אבל אנחנו רק כמה שמות עד כה.

אלו הם –

בנק סין, סטנדרט צ’רטרד, ANZ, בנק האנג סנג, בנק מזרח אסיה, DBS ו- HSBC.

באמצעות פלטפורמת HKTFP כל חברה רוצה לספר את תהליך ניהול שרשרת האספקה ​​ולאחסן את כל המידע בבלוקצ’יין לפלטפורמה ארגונית כדי להגן עליהם..

 • קונסורציום קמעונאי

נכון לעכשיו, עדיין אין להם שום שם רשמי לפרויקט הרשת המאוחד הזה, אך אנו יודעים כי יבמ משתפת פעולה עם קמעונאים גלובליים כדי ליצור פלטפורמה זו. בנוסף, הקמעונאים ישתמשו בפלטפורמת Hyperledger Fabric של יבמ כדי לשמש כבסיס הבלוקצ’יין שלהם לרשת הארגונית.

המטרה העיקרית של הרשת היא להציע ערך רב יותר ללקוחות. בכל שנה אנשים רבים סובלים מזיהום במוצרי המזון הקמעונאים. אז, כדי לצמצם את אלה, עשר חברות מתאחדות.

אלו הם –

דריסקול’ס, יוניליוור, חברת מקליין, נסטלה, קרוגר, דול, מק’ורמיק ושות ‘, וולמארט, גולדן סטייט פודס וטייסון פודס.

אם הם גורמים לזה לקרות היווצרות החדשה תשנה את המערכת האקולוגית של המזון לתמיד.

 • B3i

R3 מכה שוב בשיתוף פעולה נוסף. B3i מופעל על ידי פלטפורמת Corda של R3. כאן, כל תיעוד הביטוח יתבצע דיגיטציה באמצעות פלטפורמת DLT. הסיבה העיקרית היא שכל חברת הביטוח רוצה לייעל את השירותים שהם מציעים ולספק תפוקה טובה יותר עבור הלקוחות.

13 בנקים מתכנסים בכדי להצליח את פרויקט הבלוקצ’יין הזה לארגון.

הם –

Tokio Marine, SCOR, קבוצת הביטוח של ציריך, Liberty Mutual, Allianz, Achmea, Generali, Munich Re, XL Catlin, Hanover Re, Ageas, Swiss Re ו- Aegon.

פרק 4: רשתות חסימות ארגוניות: ספקי BAAS ופלטפורמות פופולריות

אתה אמור כבר להכיר את ענקיות התוכנה הגדולות בשוק. כמה מהשמות המוכרים ביותר לוקחים חלק במערכת האקולוגית הגדולה החדשה הזו. בואו נסתכל על מה שהם –

ספקי BAAS

1. אורקל

אחת הספקיות הפופולריות ביותר בשוק היא אורקל. אורקל מספקת DLT מקיף לכל משתמשי הארגון. בפתרונות שלהם, תוכל להתחיל ביישום הבלוקצ’יין שלך וגם לעדכן אותו מעת לעת.

יתר על כן, אורקל תאפשר לך לשתף מידע עם מספר אנשים כגון הספק, השותף העסקי שלך או הלקוחות בסביבה אמינה. פלטפורמה זו תשתמש במודל ארכיטקטורה בר קומפוזיציה. המודל יעזור לך ליישם כל סוג מיוחד של תכונות המיועדות אך ורק לצרכים שלך.

2. יבמ

יבמ היא ספקית BAAS פופולרית נוספת עבור ארגונים. תשתית ענן IBM שלהם מציעה פתרון BAAS משולב לחלוטין, פונקציונלי ומוכן לארגון. נכון לעכשיו הם מציעים רק פתרונות Hyperledger Fabric בזמן ששיתפו פעולה בפרויקט זה.

בעזרת הפלטפורמה, יהיה לך הרבה יותר קל לשלוט, לפתח או אפילו להפעיל אותה. יהיו דרישותיך אשר יהיו, יבמ תעצב עבורך את השירותים. השילוב עם מערכת הרשת הקיימת הוא מהיר במיוחד שמקדם ביצועים, פרטיות ואבטחה.

דוגמאות של ספקי Baas ופלטפורמות Blockchain ארגוניות אינפוגרפיות

דוגמה לספקי באס ופלטפורמות בלוקצ'יין ארגוניות

3. אמזון

זה הוא עוד פתרון פופולרי לבלוקצ’יין ארגוני שכן AWS יעניק לך את הפשטות שאתה רוצה. באמצעות שירותי האינטרנט של אמזון תוכל ליצור פתרונות בלוקצ’יין ארגוניים משלך ולהגדיל את החברה שלך.

החלק הטוב ביותר בפתרון הבלוקצ’יין הארגוני הזה הוא שהם מציעים רשתות מנוהלות לחלוטין. המשמעות היא שאם יש לך זמן או כוח אדם לחזות את הרשת שלך, אז אמזון תעשה את זה בשבילך. קל להתקין את כל הפתרונות שלהם, ויתרה מכך, הם גם לא יקרים.

4. מיקרוסופט

אתה כבר מכיר את ענקית הטכנולוגיה מיקרוסופט, והם כאן עם חלקם ההוגן בפתרונות BAAS. Microsoft Azure הופכת פופולארית יותר ויותר כפתרון בלוקצ’יין ארגוני, מכיוון שבאמצעותה תוכלו ליצור פלטפורמות חדשות ולהתחיל להשתמש בה תוך יום אחד.!

והכי חשוב, אם אתה רוצה לפתח פרויקט חדש שלך, אז Azure יכולה לתת לך את כל הכלים הדרושים לך. זה מתאים יותר כספסל עבודה במקום מערכת ספר חשבונות. לכן, אם אתם מודאגים מהתקציב שלכם, עליכם לבדוק אותם מכיוון שהם מציעים את אחד התעריפים הנמוכים ביותר בשוק.

5. עליבאבא

ענן עליבאבא יכול להיות רק פיתרון הבלוקצ’יין הארגוני הבא הטוב ביותר בשוק. איזה סוג של פתרון בלוקצ’יין שתרצו תוכלו להשיג אותו מהם. אולי אתה אוהב את כל פלטפורמות הארגון הפופולריות והנוצצות בשוק. אל תדאג; לעליבאבא יש את הגב.

אולי אתה אדם עסוק וצריך להתמקד יותר בעסק שלך ולא בפלטפורמת בלוקצ’יין. אבל איך תעשו את זה? פשוט, תן ל- Alibaba Cloud לפרוס, להפעיל ולתחזק את הפלטפורמה, ואתה מתמקד בצמיחת העסק.

6. באידו

אולי אתה רוצה פתרון מסוג אחר, משהו מהיר יותר, ניתן להרחבה. ובכן, Baidu יכול להיות הפתרון הבלוקצ’יין הארגוני הזה. הם מציעים סוג חדש של פלטפורמה שיכולה לכסות מגוון רחב של תחומים כגון IoT, בטיחות מזון, שרשרת אספקה, פיננסים, שירותי בריאות ועוד רבים אחרים..

יתר על כן, אם יש לך עסק שבו אתה צריך להתמודד עם הרבה עסקאות, אז רשת ה- Xuper של Baidu יכולה להציע לך יותר מ -10,000 עסקאות בכל שנייה.

7. Huawei

חברת Huawei הצטרפה לליגה של פתרון הבלוקצ’יין הארגוני ממש לאחרונה. בפריסה המוקדמת הם פתחו את שירותיהם רק עבור קהילת סין. אבל מאוחר יותר הם פתחו את זה ברחבי העולם.

הפלטפורמה שלהם Huawei Cloud מציעה Hyperledger Fabric, ועם הפלטפורמה הזו תקבלו את כל הכלים שמציע Hyperledger. קל להתחיל את התהליך, צריך רק כמה דקות כדי לפרוס את הפתרון. יתר על כן, הוא יכול לבצע עסקאות של 5000 עסקאות בשנייה.

8. אקסנטור

אחד הרצים הקדמיים של כלכלת הבלוקצ’יין הוא Accenture. Accenture תמיד גילתה עניין רב בבלוקצ’יין מיד לאחר שאנשים התחילו לראות את הטכנולוגיה החדשה. כעת הם מציעים גם שירותי BAAS למתן פתרונות בלוקצ’יין ארגוניים.

יתר על כן, אם אתה מבולבל עם הפלטפורמה או זקוק לייעוץ כיצד תוכל להשתמש בבלוקצ’יין בחברה שלך, הם יתנו לך עצות. הם יכולים להציע את המומחיות שלהם כדי לקדם את התכונות הטובות ביותר שתזדקק אי פעם בפלטפורמה.

פלטפורמות ארגוניות

לפלטפורמות ארגוניות אלה יש מידה לא מבוטלת של פופולריות בשוק הבלוקצ’יין. בדוק את הדוגמאות הפופולריות האלה.

 • Hyperledger

נתחיל עם Hyperledger מכיוון שהם משגשגים כחברה. הם התחילו את המסע שלהם רק בשנת 2015 והפכו לאט לאט למקור הפתוח הענפי של חברות עבור חברות. לכל הפתרונות שלהם אינטגרציות רב-תכליתיות בתעשייה. אבל תשמח לדעת שהם מתהדרים בפלטפורמת הבלוקצ’יין הארגוני המודולרי שלהם.

אז אתה יכול פשוט לחבר את התכונה הרצויה ולהתחיל להשתמש בפלטפורמה. יתר על כן, יש להם שיתופי פעולה מרובים, והם תמיד עוקבים אחר כל הפרויקטים שלהם.

 • ברית Ethereum Enterprise

אם אתם מחפשים פלטפורמת בלוקצ’יין ארגונית בוגרת, חובה לבדוק את Ethereum Enterprise Alliance. פלטפורמת הבלוקצ’יין הזו לארגון מציעה כמה מהפלטפורמות החזקות ביותר שיש. הפלטפורמה מגיעה עם שימושיות ופונקציונליות מתקדמים.

אז, עם כל מה שהחברה שלך מתמודדת, EEA תמיד יכולה לעזור לך. הבלוקצ’יין הארגוני הזה קיבל יותר מ -250 חברים מתחת לתיקים שלהם, כאשר 500 סטארט-אפים נוספים התחברו אליהם. זו גם פלטפורמה ללא הרשאה.

 • קורדה

פלטפורמת הבלוקצ’יין הארגונית של R3 Corda היא גרסה מסחרית של אותה פלטפורמה. פלטפורמת הקוד הפתוח מתאימה באופן מפורש למקרים של שימוש פיננסי; עם זאת, R3 טוען כי הפלטפורמה יכולה להיות משולבת רב-תכליתית.

אולי אתה מחפש איכות ותשתית רשת טובה אז הגיע הזמן שתבדוק בהחלט את קורדה. קורדה יכולה לשמש כחומת האש העליונה של בטיחות יחד עם מתן פתרונות מדרגיים.

 • אַדְוָה

נושאי בטיחות ופרוטוקולי אבטחה הם שני הגורמים החשובים ביותר של פלטפורמת הבלוקצ’יין הארגונית הזו – Ripple. Ripple התחילו את המסע שלהם מוקדם עם שם אחר, ממש בשנת 2012. אבל אחרי כמה שנים ב 2015, הם שמו את שמו.

עם הפלטפורמה שלהם RippleNet, אתה יכול לקבל פלטפורמת תשלומים עולמית כמעט בחינם. אם אתה מוסד פיננסי, אז אדווה פשוט עשויה להיות ההימור הטוב ביותר שלך מכיוון שהם יכולים להסדיר את העסקאות שלך תוך 4 שניות!

 • מִניָן

הפלטפורמה קוורום היא פרי יצירתו של ג’יי.פי מורגן. עם זאת, הוא השתמש ב- Ethereum כמודל השורש, עם כמה שינויים כדי להפוך אותו למתאים יותר למקרי שימוש ארגוניים בלבד. יתר על כן, הוא נועד לטפל בעומס גדול יותר תוך זמן קצר.

לכן, גם אם החברה שלך תצטרך להתמודד עם הרבה שעות עמוסות, קוורום אולי פשוט יוכל לעזור לך. אבל למה זה כל כך מהר? ובכן, קוורום אינו עוקב אחר הדרכים המסורתיות לבלוקצ’יין שבו הם משתמשים באלגוריתמים של קונצנזוס. אבל היא משתמשת בהצבעה או באלגוריתמים קלים יותר כדי להגיע להסכמות. לכן זה כל כך מהר.

פרק 5: מערכת אקולוגית Hyperledger

BAAS ספקים של Hyperledger

Hyperledger הוא באמת אלוף בכל מה שקשור לבלוקצ’יין לארגונים. יש להם כבר הרבה פתרונות המיועדים במיוחד לכל סוג של מוסד. יש להם שיתוף פעולה של ספקים רבים. יתר על כן, כל הספקים מציעים פתרון לפלטפורמת Hyperledger בתמחור זול, אך יש להם הרבה דברים שקורים. אלה מעטים מהפופולריים –

 • אקסנטור
 • יבמ
 • ענן עליבאבא
 • נבואה
 • תכלת של מיקרוסופט
 • סמסונג SDS
 • AWS

למידע נוסף על ספקים אלה, עיין בבלוקצ’יין שלנו לפיתוח pdf וארגון חסימות ארגוני ppt.

מערכת מידע אקולוגית של Hyperledger

blockchain ארגוני

חברות בעולם האמיתי המשתמשות בפרויקטים של Hyperledger

חברות רבות משתמשות כיום בפרויקטים של Hyperledger על מנת לספק את צרכיהם. הם גם החלק של המערכת האקולוגית של Hyperledger. בואו נראה מהן החברות האלה –

 • CLS

CLSNet מקבל כוח מ- Hyperledger Fabric. זהו פתרון לניכוי תשלומים להפחתת הסיכון.

 • מינהל המזון והתרופות האמריקני (FDA)

ה- FDA אבטח נתונים בתחום הבריאות התובעת בלוקצ’יין. נכון לעכשיו הם מסתמכים על מסגרת Hyperledger Fabric. רשומות בריאות אלה יכולות לכסות נתונים גנומיים, EMR, ניסויים קליניים וכו ‘.

 • סצ’ואן Hejia ושות ‘בע”מ.

פרויקט Blockchain של ייג’יאן של Hejia מגיע עם בנק, קמעונאי תרופות ובית חולים. הם משתפים פעולה בכדי לעצור אתגרים פיננסיים באמצעות Hyperledger Fabric.

 • קבוצת הבורסה של לונדון

קבוצת הבורסה של לונדון משתמשת ב- Fabric ליצירת רשת עסקית פיננסית. יכולת פעולה הדדית במערכות שלהם היא בראש סדר העדיפויות של הפרויקט.

 • TenneT

TenneT רוצה להשתמש ב- Hyperledger Fabric בכדי לספק אספקה ​​מתמדת לחשמל באמצעות סוללות לרכב סרק וגנרטורים של פשוטי העם.

 • לְהַתִישׁ

מקרי שימוש נפלאים נוספים של Hyperledger Fabric הם פלטפורמת הענן של SAP. הם רוצים להציע פלטפורמה זו לפיתוח יישומי בלוקצ’יין.

 • קבוצת ANZ, Westpac ו- Scentre

ANZ, Westpac ו- Scentre Group חברו לפרויקט בלוקצ’יין. כאן הם משתמשים ב- Hyperledger Fabric לדיגיטציה של תהליכי הערבות הבנקאית לליסינג של נכסים. המטרה היא לחסל את המערכת הבנקאית מבוססת הנייר כדי להפחית הונאות.

 • UBS

UBS יחד עם חברות אחרות משתמשות ב- Hyperledger Fabric בכדי להניע את קונסורציום הפלטפורמה המסחרית שלה Batavia.

 • שנה בריאות

חברת Change Healthcare משתמשת ב- Fabric על מנת לתדלק את רשת הבריאות החכמה שלה ™. רשת זו מציעה שקיפות בניהול תביעות. באמצעות זה הם יכולים לעקוב אחר מצב הגשת התביעות והעברות הכסף.

 • הבנק הלאומי של קמבודיה

בקונג היא מערכת בנקאית הפועלת על Hyperledger Iroha. הבנק הלאומי של קמבודיה רוצה להציע מערכת פיננסית לניהול נכסים עבור כל הבנקים בקמבודיה.

 • Sompo Japan Nipponkoa Holdings Inc..

Sompo יפן משתמשת ב- Hyperledger Iroha לניהול חוזי נגזרות מזג אוויר.

 • סורמיצו

סורמיצו משתמשת ב- Hyperledger Iroha כדי להציע פתרונות לעסקים לניהול הנכסים הדיגיטליים שלהם. עם זאת, הם היזמים המקוריים של פרויקט Hyperledger זה.

 • T-Mobile

T-Mobile יצרה את מדריך ההיפר Sawtooth באמצעות Hyperledger Sawtooth כדי לספק פתרונות ניהול גישה וזהות.

 • בנק המדינה של הודו

בנק המדינה הממלכתי של הודו משתמש ב- Hyperledger Sawtooth בקונסורציום של בנקים בשם BankChain ליישום פרוטוקולי KYC / AML.

פרק 6: בלוקצ’יין בתחום הבריאות והממשל

בלוקצ’יין לבריאות

מגמת הבלוקצ’יין הנוכחית משרתת את ענף הבריאות במובנים רבים – שרשרת אספקה ​​טובה יותר, פתרון זיוף סמים, אחסון נתונים משופר ואבטחה. בלוקצ’יין לארגון יכול למעשה להציל חיים. אבל איך? בואו נראה איך תעשיית הבריאות באמת זורחת בגלל בלוקצ’יין לארגון.

בלוקצ’יין לאינפוגרפיקה של שירותי בריאות

Blockchain לבריאות: שימוש במקרים ויישומים

האתגרים של מערכת הבריאות הנוכחית

 • זיוף סמים

שרשרת האספקה ​​של שירותי הבריאות מתמודדת עם אחד האתגרים הגרועים מכולם. זיוף סמים גובה את מחיר תעשיית הבריאות. ללא היעדר פיקוח הולם, תרופות רבות מזויפות מדי שנה.

כ -10% -30% מהתרופות מזויפות, ואנשים רבים חולים מדי יום. נכון לעכשיו, שוק התרופות המזויפות הוא יותר מ 200 מיליארד דולר בשנה. פירוש הדבר שקרוב ל -1 / 3 מהתרופות המסופקות מזויפות.

 • פילוח נתונים

אתגר נוסף בענף זה הוא נושא פילוח הנתונים. בדרך כלל, מידע קריטי רב כגון נתוני חולה מתפזר ברחבי הרשת. וכך, כשצריך אף אחד לא יכול למצוא את המידע הנכון בזמן הנכון.

לכן, כאשר הרופאים צריכים ללמוד על ההיסטוריה של המטופל, הוא / היא לא יכולים לקבל את כל המידע בבת אחת. לפיכך, הרופאים לא מצליחים להעניק למטופל את הטיפולים הנדרשים.

 • ניהול לקוי

מערכת הניהול של ענף הבריאות אינה עומדת בעניין. הם לא מצליחים להציע מערכת יעילה בה הכל יעיל.

 • אבטחה ואחסון נתונים בתחום הבריאות

יש הרבה זמן כשמישהו עושה שימוש לרעה במידע היקר אודות נתוני הבריאות. יתר על כן, מכירת מידע זה לפרטיות של חברות צד ג ‘פוגעת בפרטיות המטופלים. יתר על כן, רבים מטעים דוחות ניסויים קליניים עם טעויות.

איך יכול Blockchain לעזור

 • מציע יכולת פעולה הדדית בין מערכות
 • מתן ביטחון גבוה יותר
 • זקוק לעלות תחזוקה נמוכה
 • מספק שלמות נתונים
 • מציע גישה אוניברסלית

בלוקצ’יין ליישומי בריאות

ניסויים קליניים

Blockchain יכול לשפר את ניטור הניסויים הקליניים על ידי הסרת הונאות ומניפולציות בנתונים. באמצעות הפלטפורמה הם יכולים לאחסן את כל המידע בפנקס ולייעל את הפלט עוד יותר. יתר על כן, זה ישפר את הבריאות בזריקה ארוכה.

תביעה וחיוב

תהליך החיוב הוא די מורכב, והוא לוקח הרבה זמן יקר. על ידי הסרת ביניים, בלוקצ’יין יכול לשפר את היבטי התביעות וגם את חיובי תעשיית הבריאות. לפעמים ביניים גרועים נוטים לחייב יותר ממה שהמטופלים המקוריים. אז, blockchain עבור הארגון ייפטר מהשחקנים הגרועים האלה.

עקיבות סמים

כפי שאתה כבר יודע זיוף סמים הוא עסקה ענקית. אך בלוקצ’יין לארגון יכול להציע להחתים את התרופות ולבצע עסקה כדי להתמודד איתן. זה יכול לפתור זיופים על ידי מתן עסקאות בלתי משתנות עם חותמת זמן ברחבי שרשרת האספקה.

ניהול נתוני מטופלים

ניתן להשתמש בבלוקצ’יין לאחסון נתונים בצורה מאובטחת. זה משפר את ההתאמה האישית וטיפולים נקודתיים לניהול נתוני מטופלים.

בלוקצ’יין בשירותי הממשלה

ממשלות יכולות להשתמש בבלוקצ’יין הוא במגזרים רבים. בואו לבדוק אילו מגזרים מדובר –

בלוקצ’יין לשירותי ממשל אינפוגרפיקה

בלוקצ'יין לשירותי הממשלה

 • אכיפה משפטית

אם הממשלות משתמשות בבלוקצ’יין ציבורי, הן יכולות להילחם בהלבנת הון. בלוקצ’יין ציבורי יפקח על תהליך העסקאות החוקיות ויפעל בכל פעם שיראו שחקן גרוע.

 • מיסוי

תהליך המיסוי מדי שנה הוא מסובך מדי, ורבים אפילו לא נותנים מיסים כפי שהם אמורים. אז, ממשלות מאבדות כספי מיסים יקרים מדי שנה. כדי להילחם בכך, הממשלה יכולה להשתמש בבלוקצ’יין מבוזר לפרויקטים ארגוניים שיכולים להציע שקיפות טובה יותר.

 • רשומות חקיקה

רישומי החקיקה הם אחד המרכיבים המכריעים של הממשלה. אם הם יכולים להפוך את זה לדיגיטציה מלאה, הם יכולים לנהל תיעוד שלהם בצורה טובה יותר. יתר על כן, blockchain עבור רשתות ארגוניות יכול באמת לעזור כאן.

 • הפצת רווחה

פרויקטים של רווחה מהממשלה סובלים מהפסדי מערכת וניהול. אימוץ בלוקצ’יין ארגוני בכך יכול לקצץ את הפסדי המערכת ולהציע ניהול טוב יותר של הרווחה.

 • שירותי בריאות

כפי שאתה כבר יודע, תעשיית הבריאות יכולה לזרוח עם בלוקצ’יין והממשלות יכולות להיות זו שתציג טכנולוגיה זו לתעשייה.

 • תעודות זהות

איזו דרך טובה יותר לקבל בלוקצ’יין לרשתות ארגוניות בממשלות כדי לשמור על זכויות הציבור? אם הממשלות יכולות להציע זיהוי דיגיטלי, אזי בעיות גניבת הזהות יפחתו דרסטית.

 • הגנת סייבר

לתשתיות ממשלתיות יש מערכת רשת ישנה מאוד שגורמת לה להיות נוטה לפריצות. אך הם יכולים להשתמש באימוץ בלוקצ’יין ארגוני כדי להילחם בהתקפות סייבר.

 • בטחון ובטיחות

ביטוח לאומי הוא חובה, אך כעת רוב החיברות הופכת לדבר מקוון. אז הממשלה יכולה להשתמש באימוץ בלוקצ’יין ארגוני כדי להציע אבטחה גם נגד הונאות מקוונות.

 • שטרות ותשלומים

בשיטת החיוב המסורתית חסרים הרבה דברים כמו תזמון איטי, פעילות מרמה, חוסר שקיפות ועוד רבים אחרים. אבל בלוקצ’יין יכול למעשה לפתור את כל הבעיה.

דוגמא להתאמת בלוקצ’יין ממשלתי

כבר יש דוגמאות רבות למדינות שכבר החלו לאמץ טכנולוגיית בלוקצ’יין. מעטים מהם הם –

 • שוויץ: העיר Zug יצרה פלטפורמה חדשה בשם ZugID. יישום זה יאפשר לכל אזרחי צוג לקבל גישה לממשל אלקטרוני באופן מאובטח.
 • בְּרָזִיל: הממשלה התחברה עם uPort לצורך זיהוי ותיעוד דיגיטלי.
 • אסטוניה: ממשלת אסטוניה כבר תובעת את טכנולוגיית הבלוקצ’יין בגין מערכת רישום המקרקעין שלהם בטופס 2014.
 • דובאי: המדינה רוצה להפוך אותו לדיגיטלי לחלוטין באמצעות טכנולוגיית הבלוקצ’יין עד שנת 2020.
 • הוֹדוּ: הממשלה רוצה לחקור כיצד blockchain עבור רשתות ארגוניות יכול לעזור לעסקים שלהם לצמוח. מלבד שם, כבר מגזרים בנקאיים רבים משתמשים בבלוקצ’יין.
 • בְּרִיטַנִיָה: אנגליה מגלה עניין רב בבלוקצ’יין לפרויקטים ארגוניים במגזרים ציבוריים.
 • S.A: הממשלה מיישמת טכנולוגיית בלוקצ’יין ארגונית הן ברמה המקומית והן ברמה הפדרלית.

אם אתה רוצה מידע נוסף, עיין בבלוקצ’יין שלנו לארגונים pdf ו- blockchains הארגוני ppt כדי להמעיט את המערכת הממשלתית..

פרק 7: אינטרנט מבוזר ואינטרנט 3.0

מעבר אינטרנט מרכזי לאינטרנט מבוזר

הגיע הזמן לקחת רגע ולחזור מדוע בלוקצ’יין לארגון הפך לטכנולוגיה בסיסית. הסיבה העיקרית יכולה להיות שזה חסר אמון. אבל זו לא הסיבה היחידה שזה כל כך משתלם.

הטכנולוגיה משנה את מרבית מבנה הרשתות הנוכחי שלנו, וזה לטובת הכלל. אבל איך זה משנה את זה?

בואו נסתכל על הדוגמה הברורה ביותר לאינטרנט מרכזי ומבוזר. בדרך זו תוכלו לדעת קצת יותר על השינויים שמבצע אימוץ הבלוקצ’יין. אבל אתה יכול לברר מידע נוסף באמצעות ה- blockchain שלנו לארגון pdf.

אינפוגרפיקה אינטרנטית מרוכזת לעומת מבוזרת

אינטרנט מרוכז לעומת מבוזר

רשת מרכזית

אז לאיזו מערכת רשת אתה קורא רשת מרכזית? בדרך כלל במערכת רשת מרכזית, יש נקודה מרוכזת. ברוב המקרים, נקודה זו היא שרת שבו הנתונים של כל רשת צריכים לעבור.

לאחר שעבר דרך השרת, הוא מופץ לסוגים שונים של מכשירים או מחשבים. שרתים שונים במקומות שונים יצרו את הרשת בה אנו משתמשים כאינטרנט. אולי אתה מכיר את המבנה הזה כמודל שרת לקוח כעל סופר פופולרי שלו ועמוד השדרה של האינטרנט של ימינו.

יתר על כן, אתה יכול גם למצוא רשת קטנה יותר בתוך רשת גדולה. אך מבנה זה הופך אותו לפגיע להתקפות. לדוגמה, כל נתונים שייכנסו או יצאו מארה”ב יצטרכו להשתמש בשרתים. לכן, אם מישהו מנסה הוא יכול לסרוק את השרת לאיתור כריית נתונים אפשרית.

זה אחד הנושאים העיקריים של רשת מרכזית. יתר על כן, מבנה זה אינו מעניק למשתמשים זכויות פרטיות. אז, האקרים יכולים בקלות לחלוף על עצמם ולקבל את כל המידע האישי שלכם.

כאן נכנסים אינטרנט מבוזר או רשתות.

רשת מבוזרת

בסוג חדש זה של מערכת רשת מבוזרת, החיבור מסתמך על עמית לעמית. לפיכך, בקהילת אנשים לא תהיה נקודת כניסה אחת אך ישויות מרובות בשליטה. לכן, במקום שרת שישמש כמארח, מכשירים שונים אחרים יכולים לשמש גם כמארח.

לכן אם אתה משיק אתר אינטרנט הנתונים יתפשטו על פני מאות ואלפי מכשירים במקום להיות במעצר של שרת יחיד.

לפיכך, משחק המונופול של נקודת כניסה אחת הופסק, וכל אנשים המשתמשים באינטרנט יוכלו לשלוט בנתונים שלהם בצורה יעילה יותר..

זהו סוג חדש של מודל עסקי שיכול לעצב מחדש את האינטרנט לטובה עם זרימת נתונים אחרת.

אבל כדי להבין את זה טוב יותר בואו נסתכל על ההיסטוריה של האינטרנט וכיצד הוא מתפתח עד כה.

היסטוריה של האינטרנט: איך אינטרנט 3.0 הגיע להיות

ההיסטוריה של האינפוגרפיקה באינטרנט

היסטוריית האינטרנט 3.0

אינטרנט 1.0: איפה הכל התחיל

כולכם צריכים להכיר בדיחה פופולרית בה אנשים בעבר השתמשו בחיבורי אינטרנט בחיוג ואיך לקח 100 שנה להוריד או להעלות קובץ 5mb, נכון?

כן, אינטרנט 1.0 היה כל העניין. זה היה השלב העיקרי של איך האינטרנט של היום, עבד אז. אנשים ישתמשו באינטרנט רק לצורך תקשורת חיונית כמו למשל שליחת מיילים. לכן, היית רואה את האינטרנט רק במשרדי חברות ושימוש בו לבידור אישי לא יהיה בא בחשבון.

אינטרנט 1.0 היה די לא מעניין בכלל. חברות גדולות ייצרו רק תוכן לאנשים לקריאה. יתר על כן, התוכן לא קישר בין אנשים; לא היו מדיה חברתית. לכל האתרים היה מבנה מונולוגים.

ואחרי זמן מה הגיע זמן הפלגיאט. כולם התחילו להעתיק זה את התוכן של זה, וזה הפך נדיר למצוא אחד ייחודי וללא אלגוריתם כדי לעקוב או ליצור זכויות יוצרים. עם זאת, אז זה התחיל להתפתח, והגיע האינטרנט 2.0.

אינטרנט 2.0: זמן המהפכה החברתית

ה- Web 2.0 החדש סיפק למשתמשים יתרונות הרבה יותר ממה שחיבור החיוג יכול היה אי פעם. כעת בגרסה זו תוכלו לכתוב את הנתונים יחד עם קריאתם. יתר על כן, Web 2.0 יכול להתמודד עם מיליארדי משתמשים בבת אחת. זה הגיע עם מסגרות מבוססות JavaScript ו- Ajax. הבלוג החל להחליף את התוכן המשעמם של Web 1.0.

עם זאת קיבלנו גם משחקים מקוונים, סטרימינג בווידיאו, האזנה למוזיקה והכל התחיל לעבור לפלטפורמות מקוונות. הרשת הפכה למקום בו אנשים יכולים לחפש ידע ובידור, ליצור קשר עם יקיריהם.

אבל מה לגבי העתיד? איך תהיה רשת העתיד?

אינטרנט 3.0: הוספת ערך נוסף לאנשים

אינטרנט 3.0 יכול להיות הדבר הגדול הבא עבורנו. ברור שהוא יהיה מבוזר, במקום רק לכתוב ולקרוא כעת האפליקציות יכולות לעשות יותר. זה יציע יכולת חיפוש סמנטית שתעניק דיוק רב יותר כאשר אתה מחפש דבר באינטרנט.

מכיוון שהוא מתמקד בחיבורי עמית לעמית, סוף סוף תוכל להשתמש בחופשיות בתכניך מבלי לדאוג שאף צד שלישי יגנוב אותו. המידע שלנו יהיה פרטי ובטוח יותר. יתר על כן, לא יהיה איש ביניים או שרת שתלוי בו או אמון עליו.

לפיכך, Web 3.0 מנסה לסיים את הפער בין ידע לטכנולוגיה ולהפוך אותו לנגיש יותר לכולנו ברשת מחוברת.

אז, כן, עד עכשיו הכל נשמע טוב, לא? אבל עלינו להתגבר על כמה אתגרים משמעותיים. לכן, נחזור שוב לאתגרים ונדבר על חדשים שעלינו להתגבר עליהם על מנת שבלוקצ’יין לאימוץ המונים ארגוני..

תקבל מושג ברור יותר אם תבדוק את הבלוקצ’יין שלנו לפיתוח pdf ו- blockchain של הארגון.

אז בואו נמשיך עם הסעיף הבא שלנו.

פרק 8: אתגרי אימוץ בלוקצ’יין מובילים

כבר דנו בכמה מאתגרי אימוץ הבלוקצ’יין הארגוני בעבר. כעת נשפוך אור על כמה מעטים נוספים. אנו יכולים לחלק את ה- blockchain לאתגרי אימוץ ארגונים לשני גורמים עיקריים – אנוש וטכנולוגיה. לשני אלה הרבה אתגרים לפנינו.

בואו נראה מה הם –

גורמים אנושיים:

 • תַקָנוֹן
 • קשר פלילי
 • דעת הציבור
 • אוסף כישורים
 • תכנון טכנולוגי

גורמים טכנולוגיים:

 • מדרגיות
 • ביצועים
 • צריכת אנרגיה
 • פְּרָטִיוּת
 • בִּטָחוֹן

עשרת האימוץ של אימוץ בלוקצ’יין מאתגרים אינפוגרפיקה

10 האתגרים המובילים לאימוץ בלוקצ'יין

אנו מדלגים על אלה עליהם דנו קודם במדריך זה. אז בואו נראה מהם אתגרי האימוץ החדשים –

גורמים אנושיים –

 • תַקָנוֹן

טכנולוגיית הבלוקצ’יין לא באמת מגיעה עם שום תקנות ספציפיות. אבל יש לזה את התקלות. למרות שהוא מציע יתרונות, אבל אין שום ביטחון רשמי לגבי זה. אז זה אחד האתגרים הבולטים לאימוץ הבלוקצ’יין הארגוני.

 • קשר פלילי

מההתחלה בגלל האופי האנונימי של הביטקוין, הוא שימש ברשת החשוכה כדי לשלם עבור מוצרי השוק השחור. וכך, הקשר הפלילי הזה הותיר רושם רע אצל ארגונים רבים. יתר על כן, כדי להתמודד עם זה, עליכם להתגבר על החששות שלכם מקשר פלילי.

 • דעת הציבור

רבים עדיין לא בטוחים לגבי blockchain לפרויקטים ארגוניים מכיוון שהם יודעים מעט מאוד על הטכנולוגיה. יתר על כן, הטכנולוגיה צריכה להגיע לקהלים רבים יותר כדי לקבל הכרה עולמית.

גורמים טכנולוגיים –

 • מדרגיות

Blockchain לארגון עדיין סובל מבעיות מדרגיות. לכן, כאשר מספר רב של אנשים מתחיל להשתמש ברשת, המערכת מאטה בצורה דרסטית. אך עם סביבה סגורה כמו ארגונים, אנו לא חושבים שתעמוד בפני נושא זה.

 • צריכת אנרגיה

רשתות חסימות רבות עבור רשתות ארגוניות משתמשות באלגוריתם קונצנזוס רעב לאנרגיה ברשת. לכן, אימוץ המוני באמצעות מערכות אלה פירושו אובדן אנרגיה גדול יותר. עם זאת, ישנם מקרים רבים בהם חסימות ארגוניות טובות משתמשות בפלטפורמות חסכוניות באנרגיה.

 • פְּרָטִיוּת

פרטיות היא אתגר גדול לאימוץ בלוקצ’יין ארגוני מכיוון שארגונים רבים רוצים פרטיות ובלוקצ’יינים ציבוריים נכשלים בכך. אך כדי להתגבר על כך, עליהם להגביל את הגישה של משתמשים מסוימים על מנת להגן על מידע יקר.

 • בִּטָחוֹן

אבטחה היא אתגר מכריע לבלוקצ’יין ארגוני. למרות שיש די הרבה אבטחה, אבל יש כמה לולאות שיכולות לגרום לו להיות נוטה להתקפות. עם זאת, התקפה של 51% אינה סבירה ביותר.

 • ביצועים איטיים

כן, אנו יודעים שבלוקצ’יין ארגוני מתגאה בכך שהוא מהיר. אבל לפעמים הם יכולים להיות איטיים למדי. זה קשור בעיקר לאתגר לאימוץ ארגוני מדרגי. יתר על כן, יותר משתתפים יכולים להאט את הביצועים בצורה דרסטית.

דע פרטים נוספים על אתגרי האימוץ מ- blockchain שלנו לארגונים pdf ו- blockchains ארגוני ppt.

פרק 9: ספר ההשמעה טרנספורמציה

שינוי חברה מגיע עם מערכת משוכות משלה. אך הבנו את חמשת הצעדים הבסיסיים הדרושים לכל חברה ליישום בלוקצ’יין לארגון. בדוק את הצעד מתוך ספר ההשמעה שלנו בהמשך:

 • תתחיל בקטן
 • בנה כוח משימה
 • רכבת & לְחַנֵך
 • לפתח אסטרטגיה
 • תקשורת

בואו ניכנס לפרטים נוספים כדי שתדע בדיוק מה לעשות.

פלייצ’ין טרנספורמציה של טרנספורמציה

טרום טרנספורמציה

 • התחל עם פרויקטים קטנים יותר

אתה הולך להתחיל מיזם חדש, כך שההתחלה בפרויקטים קטנים תהיה הבחירה הנבונה ביותר בהתחלה. למה? מכיוון שלמיקוד בפרויקטים זעירים יש פחות סיכונים מאשר ללכת לשינוי מלא. יתר על כן, אם אתה יכול לשכלל את הפרויקטים הקטנים שלך, אתה יכול להשיג מערך מפת דרכים בר השגה עבור החברה שלך בקלות.

כמו כן, הדבר ימשוך את בעלי העניין, והם יגלו מעורבות רבה יותר וייקחו יוזמות טובות.

אבל אתה צריך לוודא שלפרויקט הקטן שאתה עושה יכול להיות השפעה רבה. לכו עם רוח היזמים שלכם והשתמשו בטכנולוגיה באופן יצירתי שיכול להועיל ללקוחות ולחברה שלכם.

נסה לעקוב אחר ההנחיות הבסיסיות האלה –

 • נקה את המטרה
 • למד את כדאיות הפרויקט כדי להבטיח את ההצלחה
 • שתף פעולה בין צוות הפיתוח הקיים לצוות החיצוני כדי להתמקד באופן מלא בפרויקט
 • קבל התקדמות מסוימת במהלך ששת החודשים הראשונים

אבל לפני שתקפוץ תסתכל על כמה מהנישות המועדפות להתחלת הפרויקט שלך –

 • תעשייה פיננסית
 • מֶמְשָׁלָה
 • שרשרת אספקה
 • ייצור
 • נדל”ן
 • חינוך
 • בריאות
 • תעשייה משפטית
 • IoT
 • הוֹבָלָה

אלו כמה רעיונות כדי להתחיל. אתה תמיד יכול ללכת למגזרים אחרים; הכל יהיה תלוי בחברה שלך ובדרישות שלך. אבל בחרו בפרויקט בצורה נבונה כיוון שזו תהיה נקודת המכירה הראשונה שלכם.

 • בנה Blockchain עבור כוח המשימה הארגוני

ברור שאם אתה מתכוון להשקיע בבלוקצ’יין לארגון, היית צריך את האנשים הנכונים שיגבו אותך. יתר על כן, הם צריכים להיות בעלי תפוקה מהירה יותר מדי. זו הסיבה שאתה תמיד צריך לעבוד עם מומחים בנישה זו.

אך העסקה או חיפוש מומחים בתחום זה עשוי להיות מעט מסובך. אז שכירה מבחוץ לא יכולה להיות המקרה הרגיל כאן.

פיתוח הצוות

נסה לראות מה חברות אחרות עושות בעניין זה או מאיפה הן שוכרות את משאבי האנוש שלהן. אלה הם כמה מהגורמים החשובים ביותר במקרה של blockchain לארגון. יתר על כן, עבור העסק שלך, תזדקק לצוות אנשים שיש להם מומחיות, מנהיגות יחד עם חוסר פעילות. אבל צריך גם לרכז את צוות המשימה שלך, ולהתמקד רק בפרויקט החברה.

המטרה של הצוות שלך צריכה להיות –

 • צור מקרים שימושיים של בלוקצ’יין ארגוני
 • פיתחו את הבלוקצ’יין ליכולות ארגוניות מאפס
 • צור תהליכים לשלבים שונים של הפרויקט הקטן
 • בדוק את התהליכים כדי להבטיח שלמות
 • חפש מומחים נוספים בכל צורך
 • עקוב אחר תקן מיוחד לפרויקט הבלוקצ’יין לארגון

רשימת ביקורת למיומנויות שצריך כוח המשימה שלך –

 • הבנה עמוקה של כל הרעיון של טכנולוגיית הבלוקצ’יין והמודל.
 • היכולת לפתח חוזה חכם מאפס.
 • הבנה מעמיקה של מבנה הנתונים האופייני וכיצד הם יכולים לקשר אותו ליישומים.
 • מומחה בקריפטוגרפיה.
 • כישורי קידוד עדכניים.
 • יכולת הטמעת בלוקצ’יין כשירות.
 • אימן את הצוותים שלך

עכשיו הגיע הזמן להכשיר את צוות כוח המשימה שלך. הכשרה היא תמיד חובה למרות שהם מומחים שעדיין מתמודדים עם הצורך של החברות שלך עשוי להיות קצת חדש לכל אחד. לכן, הקפידו לאמן את המפתחים הקיימים יחד עם התוספות החדשות ביותר.

נסה משאבים מקוונים שיש פורטלים רבים להכשרה כגון סרטוני YouTube או פודקאסטים כדי לצלול יותר לליבת הטכנולוגיה. זה יהיה חסכוני מכיוון שרוב התכנים הללו הם למעשה בחינם.

כמו כן, חשוב להכשיר אותם לשיתופי פעולה ולעבוד בסביבה ידידותית. לכן, תוכלו לנסות קורסים להכנת צוות בכדי ליצור קשר נהדר בין חברי כוח המשימה שלכם לבינכם. בדרך זו תוכלו לגרום להם להתלהב יותר מהפרויקט.

בדוק מה צריך לכלול חומר ההדרכה –

 • מה זה בלוקצ’יין והיישום יחד עם יתרונות.
 • השפעת הבלוקצ’יין על מוסדות כלכליים ופיננסיים.
 • מחקרי מקרה של בלוקצ’יין פופולרי ליישומים ארגוניים.
 • תדריך טכני כיצד פועל המודל ומה יכולים להיות האתגרים.
 • אילו כלים קיימים בשוק.
 • לפתח את האסטרטגיה

עכשיו הגיע הזמן לפתח את האסטרטגיה עם הצוות שלך. ללא אסטרטגיה יציבה, יכול להיות שקשה ליישם את הפרויקט ולשווק אותו בחוכמה. מכיוון שאתה מוצא כל כך הרבה חסימות ליישום ארגוני בשוק, יהיה עליך ליצור סט יעדים משלך. אך התהליך יכול להיות קשה והתמודדות עם האתגרים יכולה להיות מכריעה למדי.

אבל אל דאגה, רבים עובדים לאט לאט על כך וגם אתה יכול. אתה בטח חושב מדוע האסטרטגיה היא הצעד הראשון בתמורה? אך העובדה היא שללא כוח משימה או הכשרה מתאימה לא תהיה תוצאה אסטרטגית טובה, מלכתחילה.

לכן, עדיף ללכת עם אגרוף האימונים כדי שיוכלו להגיע לאסטרטגיות טובות.

מצא הזדמנויות נוספות לשימוש החברה שלך. אתה יכול להשתמש בדרישות הלקוחות כדי לגלות תכונות חדשות אפשריות. לכן, בדקו מה הצרכן רוצה ואיך הוא רוצה את זה. נסה לבנות את אסטרטגיית הביצוע שלך סביב זה.

כמו כן, ציטט את האתגרים בנושא המסורתי שהפרויקט שלך יפתור במקרה של שיווק הפרויקט. אם אתה יכול לשווק את הבלוקצ’יין שלך לפרויקט ארגוני ביעילות, אז זה יקבל יותר השפעה בשוק.

 • לפתח תקשורת פנימית וחיצונית

זהו הצעד האחרון אך החשוב מכולם. יהיה עליכם לשמור על התקשורת הפנימית והחיצונית שלכם בהתאם, מכיוון שהיא תגדיר את התוצאה האפשרית של הפרויקט שלכם. נסו לשמור על קשר טוב עם בעלי העניין.

הערך מחדש את ההשפעה של הפרויקט שלך מול כל המשקיעים שלך. אם תוכל להעביר את ההודעה בהצלחה, תוכל להרשים אותם ולקוות להמשיך לעבוד על הפרויקט.

יתר על כן, וודא שהפרויקט שלך הוא במסגרת החוק. כל מה שמחוץ לחוק יכול לגרום לתגובה רעה לצרכנים. לכן, נסו לכסות את כל התקנות. יתר על כן, גם לתקשר עם הלקוחות. אולי הכרזת על השקת המוצרים שלך ועל הלקוח שלך צריך להיות שאלות מסוימות לגבי זה.

נסו לתת להם פיד מתאים לגבי פרויקט הבלוקצ’יין שלכם לארגון. בדרך זו תוכלו ליצור תגובה חיובית מהם.

פרק 10: מילים אחרונות

טכנולוגיית הבלוקצ’יין מתפתחת ככל שעובר הזמן. על פי Gartner Trend Insights, מפעל יחיד שנבנה סביב בלוקצ’יין יוערך יותר מ -10 מיליון דולר עד 2022. אבל זה לא מה שמזעזע אותנו. לדבריהם, הם צופים שכל העסקים בענף זה יעמדו על 176 מיליארד דולר עד 2025 ו -3.1 טריליון דולר עד שנת 2030..

אז, זו תהיה תעשייה מסיבית. אם לא תתקן את טופס הספוט שלך עכשיו, אתה עלול להישאר מאחור. כבר אמרנו לך כמה טריקים כדי להבטיח את מקומך בסכום של 3 טריליון דולר זה. אז למה מחכים? התחל לחקור את blockchain עכשיו!

האם אתה DOER? הצטרף לקהילה שלנו עכשיו!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map