Blockchain Finance Finance: עיצוב מחדש של עולם המסחר והעסקים

הצמיחה של שוק מימון הסחר תלויה במידה רבה בחוסן ובזמינותן הקלה של מנגנונים פיננסיים. מימון סחר נחשב נרחב לדלק המסחר העולמי. עם זאת, יש אמת לא נעימה שכרגע מימון סחר עוסק בהרבה חוסר יעילות. שלא לדבר על הפגיעות הקיצונית למסחר במרמה.

הדרך האופיינית שלנו לתלות במערכת מבוססת הנייר זקוקה מאוד לשינוי. הגיע הזמן שעברנו לפתרונות מבוקרים ודיגיטליים יותר בכדי להבטיח את ביטחונם של טריליון דולר בתעשייה.

עם כניסתה של טכנולוגיית הבלוקצ’יין, מוסדות פיננסיים רבים תוהים כעת כיצד היא תשפיע על תחום מימון הסחר. למותר לציין שבלוקצ’יין הוכיח את ערכו יותר מפעם אחת, והוא מצמצם את הבעיות גם בנישה זו.

זו הסיבה שהיום נבדוק את חוסר היעילות של מימון הסחר יחד עם האם בלוקצ’יין מימון מסחרי מסוגל להתמודד עם העומס.

אז בואו נתחיל!

Contents

פרק -1: מהו מימון סחר?
פרק -2: כיצד פועל מימון סחר?
פרק 3: יצירת פלטפורמה חסרת אמון למימון הסחר
פרק 4: מהם היתרונות של Blockchain?
פרק 5: כיצד מימון סחר יכול לעבוד באמצעות Blockchain
פרק 6: רשתות חסימות פופולריות המתאימות למימון סחר
פרק 7: קונסורציום בלוקצ’יין למימון סחר
פרק 8: חברות בעולם האמיתי המשתמשות בבלוקצ’יין למימון סחר
פרק 9: מילות סיום

פרק -1: מהו מימון סחר?

נתחיל מהיסודות. מימון סחר הוא המוצרים והמכשירים הפיננסיים שהחברות משתמשות בהם כדי להקל על המסחר והסחר הבינלאומי. מימון סחר למעשה מקשה על היבואנים והיצואנים לנהל עסקים באמצעות סחר.

עם זאת, כל הרעיון של מימון סחר הוא קטגוריית עלייה גבוהה, מכיוון שזה מונח מטריה. בדרך כלל הוא מכסה מודלים פיננסיים ומוצרים פיננסיים רבים אשר חברות או בנקים משתמשים בהן כדי לבצע את העסקאות לסחר.

אז בקיצור, שלושה מושגים בסיסיים מסכמים את זה –

 • מוצרים ומכשירים פיננסיים שהחברות משתמשות בהם כדי להקל על המסחר והסחר הבינלאומי.
 • יבואן ויצואן משתמשים בו כדי להפוך את העסק שלהם לנוח יותר באמצעות סחר.
 • מפחית את הסיכון של סחר גלובלי תוך התאמה בין צרכי היצואנים והיבואנים.

מימון סחר: יסודות ונושאיםאינפוגרפיקה

בלוקצ'יין למימון סחר

הבנת מימון סחר

היעד העיקרי של מימון סחר הוא שימוש בצד ג ‘לעסקאות. מה שהוא עושה זה שהוא מסיר את סיכוני התשלום וגם את סיכוני ההיצע. מימון מסחרי נותן את ההתחייבויות או את תשלום ההסכם עם היבואן. עם זאת, על היצואן לזכות את התשלום על מנת למלא את ההסכמים מלכתחילה.

בדרך כלל, ישנם גורמים רבים במערכת האקולוגית למימון סחר. הם –

 • יבואנים
 • יצואנים
 • בנקים
 • מבטחים
 • ארגונים למימון סחר
 • חברות אשראי יצוא ונותני שירותים

אבל אתה צריך להבין שתהליך מימון הסחר שונה לגמרי מהמימון הרגיל או הנפקת אשראי. יתר על כן, מימון כללי נועד בעיקר לשמירה על נזילות או כושר פירעון. עם זאת, מימון סחר לא תמיד יכול להצביע אם לקונה חסר נזילות או כספים.

במקום זאת, מימון סחר מהווה מגן מפני גורמי הסיכון הבינלאומיים כגון סוגיות של אי תשלום, תנודות מטבע, מהימנות האשראי של כל אחד מהמעורבים במפלגה וחוסר יציבות פוליטית.

מכשירים פיננסיים למימון סחר

כבר דנו כי ישנם כמה מכשירים פיננסיים במימון סחר כדי שהכל יעבור חלק. בדרך כלל אלה המכשירים העיקריים –

 • הבנקים מלווים קווי אשראי כדי לעזור ליצואן וליבואן לבצע את העסקה.
 • מכתבי אשראי הם גורם חשוב מכיוון שהוא מפחית את הסיכון לסחר עולמי. יתר על כן, באמצעות זה המוכר יידע שהקונה יכול להבטיח את התשלום עליו הוא הסכים. עם זאת, הקונה מוגן גם באמצעותו מכיוון שהוא לא ישחרר את הכספים אלא אם כן כל הסכמה על LC תתקיים. יתר על כן, שני הצדדים צריכים לכבד את ההסכמים שהיו להם על מנת לבצע את המסחר.
 • פקטורינג היא מערכת שבה החברות יקבלו אחוז מהחיובים או במילים פשוטות אחוז מהתשלום.
 • ניתן להציע ליצואנים הון חוזר או אשראי יצוא.
 • היצואן והיבואן יכול לבטח את המשלוח ואת משלוח המוצרים. זה גם מגן על המוכר מכל קונה שאינו משלם.

במציאות, סחר בינלאומי אכן התקיים זמן רב מאוד, אך מימון סחר לוקח אותו לרמה אחרת לגמרי. יתר על כן, באמצעות מימון סחר קהילת הסחר הבינלאומית הולכת וגדלה, וזה אחד החלקים החשובים בכלכלה שלנו. על פי ארגון הסחר העולמי, מעל 80-90 אחוז מהסחר הבינלאומי תלוי במימון סחר.

האם זה למעשה מפחית את הסיכון?

מימון סחר אכן מפחית את הסיכון בתהליך המסחר הבינלאומי בהתאם לצרכי היבואן והיצואן. במקרה אידיאלי, היצואן היה רוצה שהיבואן ישלם את הכסף מראש כדי להפחית את הסיכון לתשלום. אך היבואן יכול היה לקחת את המשלוח ולא לשלם עבור המוצרים או הסחורות.

מצד שני, גם אם היבואן אכן ישלם מראש, היצואן יכול לקחת את הכסף ולא לשלוח אליו את הסחורה..

פיתרון נפוץ לבעיה זו הוא בנק היבואן להציע מכתב אשראי לבנק היצואן. יתר על כן, הדבר יאפשר ליצואן לדעת שהיבואן ישלם לאחר ביצוע המסחר. אך לשם כך היצואן יצטרך להראות הוכחה למשלוח, זה בערך כמו שטר מטען.

יתר על כן, מכתב האשראי יבטיח שכאשר הבנק של היבואן יקבל הוכחה למשלוח המוצרים, הוא ישחרר את התשלום. עם זאת, שני הצדדים צריכים לעמוד בכל התנאים וההגבלות.

באמצעות כתב האשראי, הבנק של היבואן יהיה אחראי לתשלום ליצואן. עם זאת, הבנק צריך גם לוודא שהלקוח (היבואן) שלהם באמת יכול לכבד את התשלום בצורה מושלמת. אז, מימון מסחרי מבטיח בצורה כלשהי צורה של אמון בין שני הצדדים ומוודא שהם יכולים לסחור ללא כל טרחה.

יתר על כן, המערכת מסייעת לשני הצדדים ליהנות מהטבות כלכליות רבות ובעיקר להתאים את אלה רק עבורם. הם יכולים גם להשתמש במספר מוצרים כדי לעזור לעסקה לעבור בצורה חלקה.

האם ישנם יתרונות אחרים של מימון סחר?

אז זה מפחית את הסיכון לתשלום ומשלוח, אך האם הוא מציע יותר מכך? ובכן, מימון סחר הוא אחד הכלים החשובים ביותר עבור חברות, והם משתמשים בו כדי להגביר את ההכנסות והיעילות שלהם.

יש עוד כמה סיבות מדוע המגזר הזה באמת חשוב לנו –

 • משפר את יעילות התפעול ואת תזרים המזומנים

מימון סחר מסייע לחברות סחר להגביר את יעילות העסק שלהן. ככל שזה לוקח פחות זמן, יותר טוב, נכון? ברוב המקרים מדובר בהארכת נקודות זכות. יתר על כן, זה יאפשר לחברות לייעל את תהליך הייבוא ​​והייצוא. בדרך כלל, אם אין מימון מסחרי, הם לא יסמכו אחד על השני שיידעו שהם יקבלו תשלום או משלוח.

לכן, כאשר הבנק מוציא את כתב האשראי, שני הצדדים יודעים שהם משיגים את מבוקשם. אז בסך הכל זה משפר את היעילות העסקית שלהם. יתר על כן, עם קו האשראי הקבוע, יש להם תזרים מזומנים טוב שנכנס.

במילים פשוטות, זה יקצר את זמן התשלומים ואפילו המשלוחים, מה שמאפשר לשני הצדדים לנהל את החברה שלהם ללא בעיות. במציאות, זהו מצב win-win עבור שניהם.

 • הכנסות מוגברות

מימון סחר מאפשר לארגונים להגדיל את הכנסותיהם ואת עסקיהם באמצעות סחר. לדוגמא, ייתכן שחברה לא תוכל לחתום על עסקה עם ארגון בחו”ל בגלל מחסור בכסף או מוצרים מיוצרים.

אך בעזרת מימון יצוא הם יכולים לשלם את החשבון, וגורמים אחרים יכולים להשיג את הסחורה הדרושה להם למשלוח. כתוצאה מכך, שתי החברות משיגות עסק שאולי לא היה להן ללא עזרת חברות מימון סחר.

 • אין קשיים כלכליים

תאמין לנו כשאנחנו אומרים שאפילו הארגון הגדול נתקל בקשיים כלכליים מבחינת התשלומים. במציאות למשלוח סחורות כמות גדולה במיוחד של מוצרים דורש הרבה כסף. אבל אם הם לא יכולים לשלם בצורה חלקה או להיקלע לפיגור אז, הם יכולים לאבד את אחד הלקוחות הפוטנציאליים שלהם.

סיבוב אפשרויות האשראי מבטיח שהתשלום יבוצע בזמן. לא זו בלבד אלא שהוא גם עוזר להם בעתות משבר פיננסי.

פרק -2: כיצד פועל מימון סחר?

תן לי להבהיר את זה בדוגמה אם אתה עדיין מבולבל עם איך כל התהליך עובד. בסטנדרט הנוכחי של מימון סחר, נניח שחברה בשם XYZ בארה”ב מנסה לייבא משלוח מוצרים מהווה ספקית ABC ביפן..

יתר על כן, כאן חברת XYZ תצטרך לשלם עבור המוצרים, אך הם מהססים מכיוון שהם אינם יודעים אם הם יקבלו את משלוח המוצרים או לא. מצד שני, חברת ABC מהססת גם לשלוח את המשלוח מכיוון שהם לא יודעים אם חברת XYZ תשלם בזמן..

יתר על כן, בנקודה אמצעית זו, בנק XYZ מנפיק מכתב אשראי לחברת ABC באמצעות הבנק שלהם. במכתב הם יציעו הסכם לשלם את הכסף ברגע שיקבלו הוכחות מסמכים כמו שטר המטען.

כאן, מטען המטען פירושו תיעוד משפטי הקובע כי הסחורה נמצאת על ספינת משא, או רכבת או משאית. וכך, שני הצדדים מוגנים בעזרת הבנקים ומקבלים את הכסף או הסחורה הרצויים להם.

מבנה מתמיד

המבנה קיים למעלה ממאה שנה ונותר ככה ללא שינויים. עם זאת, הבעיה במבנה זה היא ערימת הניירת העצומה של כל צד שקשור למסחר. צדדים אלה כגון יבואן, יצואן, בנק יצואן, בנק יבואן, חברת קבלה, חברת שילוח, מבטחים, שולחים מקומיים ורבים אחרים צריכים לקבל ניירת בכדי לאשר את אמונם.

בכל שלב בדרך הם יצטרכו לאמת את הדיוק שלהם באמצעותם.

דיברנו על מימון סחר, איך זה עובד וכנראה שיש לך רעיון מצוין לגבי זה עכשיו. אבל בסצנה של היום, המערכת כבר לא הכל חיובית. בואו נבדוק איך נראה מימון סחר כיום.

זירת מימון הסחר של היום: שיבוש במפרץ שלה

כל סוג של סחר יעיל של מוצרים פיזיים מסתמך בדרך כלל על שלושה סוגים של עובדות – תשלום שקוף, לוגיסטיקה איתנה ואשראי. יתר על כן, מימון סחר למעשה נפטר מהבעיות של כל המכשירים המבוססים הללו כמו הנפקת אשראי, העברת מסמכים או אפילו משלוח סחורות ולבסוף ביצוע התשלום..

עם זאת, למרות שהתהליך עדיין די מבוסס, חברות רבות מתמודדות עם בעיות בו. לדבריהם, זה הופך להיות קשה יותר לנהל את כל המערכת. אבל למה זה?

כדי לענות על השאלה, צללנו לשורשי המערכת. במציאות, מימון סחר פונה ליבואנים ויצואנים בגודל מסוים. יתר על כן, רק ארגונים בינוניים עד גדולים יכולים באמת להרשות לעצמם מכשירי מימון סחר כגון מכתב אשראי או שירותי תשלום אחרים מצד הקונה..

שלא לדבר על המבטחים או דמי חברת משלוחים אחרים. כל חברה המשתמשת במימון סחר כבר יודעת כי יתרה של כל המכשירים אכן יוצרת את המערכת.

אך השינוי הולך לעבר השיטה, ומשבש את המסורת הרגילה.

בדרך כלל חברות עוסקות בשבע נושאים עיקריים –

 • חווית לקוח נמוכה

כאן הלקוחות הם היצואנים והיבואנים והאופי המורכב של המערכת מקשה על מעקב אחר כל הגורמים העוסקים בסחר. יתר על כן, זה דורש תיאום רב ממקורות רבים כמו בנקים, מבטחים, חברות שילוח וכו ‘. יתר על כן, זה מוביל לתופעות שליליות כמו זמן המתנה ארוך, תהליך מסובך, ניירת, שקיפות נמוכה, רמת וודאות נמוכה ועוד רבים..

אבל זה לא נגמר רק כאן, יבואנים רבים נאלצים להתמודד עם משלוחים מזויפים שבהם היצואן מציע את המסמכים, אך במציאות, הם לא שולחים את הסחורה. במקרים אלה, אפילו מכתב האשראי לא יכול לעשות הרבה.

 • הגדלת לחץ העלות

יצירת כתב האשראי היא נקודת לחץ בעלות גבוהה הן עבור הלקוחות והן עבור הבנקים. יתר על כן, אם איכשהו מתיימרים צד כלשהו מחלוקת זה לוקח זמן רב יחסית וגוזל הרבה מאוד כסף. יתר על כן, הפרופיל המוגבל של לקוחות מימון סחר הופך אותו לפחות מדרגי. עם זאת, אם חברה צוברת היקף עסקים היא עשויה להיות מסוגלת להפחית את העלות. לכן, הפיתרון עדיין לא טוב.

 • נטל רגולטורי משמעותי

מבחינת סחר בינלאומי, על שני הצדדים לשמור על כל התקנות בהתאם. אבל כדי לעשות זאת צריך איש ביניים או מערכת שיכולים להפחית את בעיות האמון שלהם. יתר על כן, ניהול סיכונים גיאופוליטיים – חסמי סחר, סנקציות, מניעת הונאות ופרוטוקולי KYC / AML הופכים לחלק חובה במימון הסחר..

במציאות, התהליך בעיקר מעלה תקורות תפעוליות יותר בדרך.

 • סיכוני מוצר

סיכוני מוצרים הם אתגר עצום נוסף במימון הסחר. בדרך כלל, מוכר יצטרך לשקול סיכון כלשהו הקשור למוצרים. למרבה הצער, אף אחד לא יכול למזער את אלה או להשאיר אותם לגמרי בחוץ.

לדוגמא, התחייבויות שירות המוסכמות על תחזוקה, או אחריות ביצוע מוגדרת הן מעטים מסיכוני המוצר האפשריים. יתר על כן, היבואן צריך לבדוק האם תנאי המוצר תקינים או עד כמה מזג האוויר יכול להשפיע על המשלוח.

אם שני הצדדים לא שוקלים נקודות כאב אלה, סביר להניח שהם יובילו לסכסוכים גם לאחר שסיכמו על החוזה מראש. יתר על כן, המוכר צריך גם לוודא שהוא מנסח את החוזה בצורה מושלמת ולא משאיר שום דבר בחוץ.

בנוסף, היצואן יצטרך לשמור על הכל כברירת מחדל כך שכל שינוי יכלול את הפיצוי של הקונה והמוכר.

 • סיכוני ייצור

סיכונים אלה שכיחים למדי בכל הקשור למסחר. בדרך כלל, סיכון ייצור שכיח למוצרים שצריכים להיות בעלי מאפיינים ייחודיים או מעוצבים בצורה שונה. במקרה כזה, המוכר יצטרך להתאים מחדש את מוצרי הקצה עד שיוכלו לענות על דרישת הקונה. יתר על כן, זהו סיכון שהם צריכים לקחת מכיוון שהם לא יכולים למכור את המוצרים האלה למזג האוויר של קונה אחר.

אם אתה יצואן, יהיה עליך לטפל בסיכון זה ממש בשלב תכנון המוצר. אך אם אינך עושה זאת הקונה לא יכול לשלם את הכסף הראוי. מצד שני, אם אתה שוקל סיכונים אלה, הקונה יהיה מחויב לשלם בשלב זה של המסחר.

כדי למזער את הסיכונים בדרך כלל, שני הצדדים מבצעים הסכמים ותשלומים חלקיים במהלך שלב הייצור, העיבוד וההגשה. עם זאת, כיום פעילויות הונאה הופכות את זה למהלך מסוכן.

 • סיכוני תחבורה

מלבד סיכונים בתהליך הייצור, הרבה מאוד בעיות רק לפנינו. בשלב זה תשלחו אותו לקונה או תקנו אותו ממוכר. לכן לשם כך תצטרכו לקבל ביטוח הובלה ומטען. בדרך כלל תכניות מדיניות בינלאומיות סטנדרטיות מכסות את אלה, אך לפעמים הן יכולות להוות נטל.

במקרה של ביטוח, תמיד יש לך סיכון לאבד את המשלוח שלך לתאונה או לאסונות טבע.

יתר על כן, יש ויכוח במקרה זה. בדרך כלל לא ברור איזה צד יבטח את המשלוח. אם המוכר עושה זאת, הוא יכול לאמוד את כל גורמי הסיכון ולקבל את הביטוח הדרוש להם במהלך ההסכם. אך במקרה של הקונה לעשות זאת, יתכן שזה לא יהיה תרחיש אידיאלי.

בפרט, אם הקונה מבטח חלק ממשלוח המטען ומשאיר אפשרויות אחרות הביטוח כולו עלול להתבטל. למעשה, אם הם לא מצביעים לאיזה כיוון המשלוח ייקח הביטוח עלול להתבטל.

 • סיכוני מטבע

כיום השווקים קשים. יתר על כן, רמות המט”ח תמיד משתנות. אתה אף פעם לא יודע מתי המחירים עשויים לעלות או לרדת. יתר על כן, כל אלה אומרים שאתה צריך אסטרטגיה חזקה נגד סיכוני מטבע.

יתר על כן, השפעות שלטוניות ופוליטיקה אזורית עשויות ללחוץ על השוק ולהפוך אותו לנקודת מרווח הדוקה עבורך.

ישנן מדיניות ניהול סיכונים רבות למטבעות, אך רובן פועלות על מערכת ריכוזית, והן מושפעות בקלות. בנוסף, אתה יכול לנקוט בחלק ממדיניות זו, אך כפי שאנו רואים זה לא יכול להיות מספיק. בדרך כלל, מכיוון שהמדיניות צריכה להיות ממש גמישה אבל היא לא.

תנודות בשער החליפין יכולות להשפיע על כל סוג של עסקים ולא משנה כמה גדולים או קטנים. יתר על כן, חשוב מאוד לקחת בחשבון סיכונים אלה מכיוון שזה כרוך בשינוי בתזרים המזומנים, הנכסים וההתחייבות.

לדוגמה, ייתכן שתראה ערך חליפין גדול יותר בעת משלוח הסחורה שלך, אך בעת קבלת כסף, ערך ההמרה עשוי לרדת. וכשאתה מתמודד עם מיליונים ומיליונים אפילו ירידה באחוזים עלולה להוביל להפסדים גדולים.

לשם כך, שני הצדדים צריכים לראות באיזה מטבע הם משתמשים לביצוע תשלומים וכמה תנודתיות זו השוק. בעולם מהיר, שמירה על כל אלה הופכת לעבודה קשה, וחברות רבות מאבדות רווחים על כך.

פגיעות מובנית

אז, בקיצור, אתה מקבל מערכת מימון סחר שמגיעה עם פגיעות מובנית. יתר על כן, התהליך מורכב, יקר להמשך ובעל היקף מוגבל. העסק זקוק ברצינות לשינוי בסצנה ולהוזלת עלויות.

אבל איך נעשה את זה? בואו נראה אם ​​נוכל להשתמש בבלוקצ’יין למימון סחר בעניין זה.

פרק 3: יצירת פלטפורמה חסרת אמון למימון הסחר

בלוקצ’יין מימון סחר יקבל את הפוטנציאל האמיתי שלו אם הוא מסוגל לעמוד בדרישות חברות הסחר יחד עם פתרונות טובים יותר עבורם. אבל כדי שזה יקרה אנשים צריכים לפתוח מחדש מערכות סגורות אם הבנקים באמת רוצים לנצל את הפוטנציאל הכללי בשוק.

אם הם לא מתייצבים, אז משלמים משבשים חדשים יותר יתחילו להשתמש בטכנולוגיה וליצור פתרונות נוספים. יתר על כן, זה בטווח הקדמי לא יהווה אבן דרך מצוינת לשוק מימון הסחר. לכן, כדי להשפיע משמעותית יש להציע משהו ייחודי או רחב יותר בבלוקצ’יין פיננסי המסחר.

יתר על כן, בלוקצ’יין מימון מסחרי יכול למעשה להתרחק ממערכת הלקוחות המוגבלת ולהציע שירותי מסחר לכל סוג של חברה שיכולה להרשות לעצמה את העמלה. לפיכך, היא לא תוגבל לתאגידים הבינוניים והגדולים היחידים בלבד.

צרכי מסחר ממערכת אקולוגית פתוחה

לעומת זאת, blockchain למימון סחר יכול להציע שוק שבו כל יבואן או יצואן יכול לקבל במהירות ובקלות זיכויים או ביטוחים או פתרונות ייעוץ אחרים..

אבל כדי להגשים את הכל המסחר צריך להתנהל על פלטפורמת בלוקצ’יין של מימון סחר. יתר על כן, הפלטפורמה מתאימה ביותר למטרה מכיוון שהיא פתוחה, שקופה ואוטומטית ולכן חברות לא יצטרכו לסמוך יותר על אמון.

אז מה הצרכים של גורמי מימון סחר מהפלטפורמה החדשה?

עסקאות מהירות: הצוות המבצעי של מימון סחר צריך לבצע עסקה מהירה יותר, שבתמורה תפחית את התקורות היומיות. יתר על כן, זה יעזור להם להתמקד בחוויות להתמודד עם סכסוכים.

מעקב אחר עסקאות ובקשת אשראי: כל היבואנים והיצואנים רוצים להגיש בקשה לזיכויים ולבצע את התשלום ללא כל טרחה. יתר על כן, עליהם גם לעקוב אחר מצב העסקה בזמן אמת.

ללא הפרה: ספק הלוגיסטיקה צריך להבין את מושג ההסכם באופן מלא. לכן, עליהם לשלוח את הטוב בתקופה בה לא תתרחש הפרה של העסקה.

שקיפות מלאה: טוב, ברור שהם זקוקים לתהליך שקוף לחלוטין במערכת המסחר הכוללת. בדרך זו הם יכולים למזער את הסיכונים הכרוכים בכך. נדבר על האופן שבו תפקידו של בלוקצ’יין מימון סחר יכול לממש את כל הצרכים הללו.

האם פלטפורמה פתוחה יכולה להציע פתרונות כלשהם?

פלטפורמת בלוקצ’יין למימון סחר תהיה פתוחה לכל הצדדים, והיא תציע לפחות שני יתרונות משמעותיים –

 • חוזים חכמים בשירות עצמי: פלטפורמת בלוקצ’יין מימון סחר יכולה להציע תקני API ליצירת חוזים. יתר על כן, כל יצואן או יבואן יכול פשוט לבנות את החוזים שלהם באמצעות הפלטפורמה או כל אתר אחר שמציע APIs ספציפיים של כספי מימון מסחריים לחוזים – באמצעות אבני בניין או תבניות שהוגדרו מראש בכדי לשמור על הכל בקלות..
 • שער להסדרה ותשלום מותנה: פלטפורמת הבלוקצ’יין למימון סחר מאפשרת לוגיסטיקה, כספים, מפעילי בנקים ומתווכים לעקוב אחר התשלום ולבצע אותו. יתר על כן, הוא משמש גם כשער תשלום אך פועל לפי כללי ההסכם. יתר על כן, אתה יכול להשתמש בכל תוכנת בלוקצ’יין למימון סחר כדי להתאים אותה כדי להפוך אותה לסוג חדש של שער.
 • שְׁקִיפוּת: פלטפורמות בלוקצ’יין של מימון סחר יכולות להציע את רמת השקיפות הדרושה להן כדי להשתמש בה באירועים אמיתיים. יתר על כן, הדבר יפחית באופן דרסטי מוצרים מזויפים או כל פעילויות הונאה אחרות.

אלה כמה מהנקודות הבודדות שבלוקצ’יין המסחרי יכול להציע למימון המסחרי. זו רק חיזיון. עם זאת, אנשים כיום משתמשים בבלוקצ’יין למימון סחר.

אך עם ההתקדמות הטכנולוגית, די מקובל שהפלטפורמה מציעה תכונות ספציפיות עבור סוג מסוים של חברות. יתר על כן, כוונתנו היא שאם אתה מנהל עסק, תקבל פתרונות לצרכי הארגון שלך.

מצד שני, לחברות קטנות יותר אין צרכי כמות גדולים. יתרה מכך, הצורך במימון סחר משתנה למעשה מחברה לחברה. לכן, קבלת בלוקצ’יין מימון מסחרי רק לצרכים הספציפיים שלך אמורה לעזור קצת להתמודד עם המצב.

כספי פיננסים מסחריים להצלה

הצורך הדיגיטלי החדש באבטחה עולה בכל מקום. יתר על כן, מכיוון שהכל הופך לדיגיטלי, כולם רוצים ביטחון קיצוני עבור החברות שלהם. בהקשר זה, blockchain באמת נחלץ להצלה.

עם המודל המבוזר החדש שלו, הוא מגדיר מחדש את ערכי הפעולות והאינטראקציות. יתר על כן, זה גם די משתלם. אז, למה שלא תשתמשו בזה, נכון?

שלוש תכונות עיקריות בטכנולוגיית הבלוקצ’יין מהפכות למעשה את נקודות הכאב של מימון הסחר. ועם שלושת המאפיינים הללו, תוכלו ליצור פלטפורמות בלוקצ’יין של כספי מימון לצרכים שלכם. בנוסף, מדובר באבטחה קריפטוגרפית, מנגנון קונצנזוס ומערכת ספרים מבוזרים.

 • אבטחה קריפטוגרפית:

בלוקצ’יין מלא הפתעות. זה מגיע עם מנגנון אבטחה קריפטוגרפי שמאפשר לכל דבר בפנקס להיות משתנה ואמין. לכן, כאשר אתה מאחסן עסקאות סחר במערכת החשבונות, איש לא יוכל לשנות אותן בשום צורה שהיא.

לפיכך, כל מה שבספר החשבונות יהווה מקור מידע אמין. עם גישה מורשית מיוחדת, אתה יכול גם לקבוע מי יכול לראות את עסקאות הסחר שלך ומי לא.

 • ספר חשבונות מבוזר:

זה אומר שלאף אחד מהצדדים לא תהיה שליטה מלאה על כל הרשת. הכל יופץ בין הגורמים המעורבים בתהליך, בעיקר בתהליך הקונצנזוס. יתר על כן, הדבר מסייע לבלוקצ’יין מימון מסחרי לנהל עסקאות חוזיות, להפוך את הרשת לגמישה ולהיפטר מכל מניפולציה..

 • מנגנון קונצנזוס:

מנגנון הקונצנזוס חשוב באמת שכל מימון סחר יתנהל בצורה חלקה. זה מאפשר לכל הצדדים המעורבים להסכים עם העסקה ולהוסיף אותה לפנקס. יתר על כן, אם אתה משתמש במטבעות מקומיים כלשהם, תוכל להיפטר מהנפקת ההוצאה הכפולה, הצורך בהתאמה במסגרת נושא המסחר ופעילות הונאה..

במציאות, כל התכונות הללו מתאחדות ומהוות את הבסיס לבלוקצ’יין של מימון סחר. יתר על כן, הוא מאפשר לבלוקצ’יין מימון סחר להיות חזק וסינרגטי. האם זה יכול להשתפר מזה?

עיין במדריך שלנו בנושא בלוקצ’יין לבריאות עַכשָׁיו!

יתרונות Blockchain וכיצד מימון סחר יכול לעבוד באמצעות Blockchainאינפוגרפיקה

טכנולוגיית בלוקצ'יין במימון סחר

פרק 4: מהם היתרונות של Blockchain?

 • תצוגה מקדימה ובדיקה בזמן אמת

ניתן לעיין בכל מסמך הקשור למימון סחר בפלטפורמה כדי לראות את האותנטיות שלו בזמן אמת. כאשר שני צדדים ייצרו את החוזה, הם יצטרכו לצרף מסמכים מסוימים כדי לוודא שהכל אותנטי. לשם כך, הם יכולים להעלות ישירות את המסמכים לחשבונאות הבלוקצ’יין של כספי המסחר.

יתר על כן, לאחר בדיקת האותנטיות וודא כי הן תקפות, שני הצדדים יכולים לצפות בתצוגה מקדימה בזמן אמת. יתר על כן, באופן זה הם יכולים להפחית הרבה עיתוי שכן בדרך כלל שני הצדדים תמיכה בנקאית או כספית דואגים לכך ולפעמים לוקח למסמכים אלה זמן רב להעבד.

במציאות, במהלך חילופי המסמכים הללו לעיתים מתרחשות פעילויות הונאה. לכן, ייתכן שתשלח מסמך אותנטי, אך בדרך זה יתעסק בו. יתר על כן, הצד השני יכול גם להתעסק בזה ולטעון שלא שלחת מלכתחילה את הניירות האותנטיים. זה מוליד סכסוכים.

עם זאת, blockchain למימון סחר יכול לטפל במצב די בקלות מכיוון שהפלטפורמה מאובטחת. יתר על כן, איש לא יוכל להתעסק בזה.

 • פקטורינג שקוף

בלוקצ’יין יכולה להציע צפייה שקופה בחשבוניות, מה שעוזר לפקטור אותן לטווח קצר. במציאות, מצב זה מתרחש כאשר תזדקק למזומן מיידי לניהול העסק שלך. פקטורינג חשבוניות הוא סוג אחר של עסקה פיננסית וסוג מיוחד של מימון חייבים. יתר על כן, חברה יכולה למכור את החשבוניות שלה לחברת צד ג ‘בתמחור מוזל.

ברור שתצטרך להתפשר עם הרווח של החשבוניות שלא שולמו; עם זאת, תקבל תזרים מזומנים מיידי. יתר על כן, הפחתת סיכוני אשראי היא אחת הסיבות העיקריות לפקטור חשבונית.

אולי והיצואן מוכר טוב ליבואן ונותן לו את החשבוניות הנכונות. במציאות, לוקח 30, 60, ואפילו 90 יום לאשר את התשלום. לפיכך, היצואן יכול למכור את החשבוניות שלא שולמו לחברת פקטורינג.

הם יתנו לך נניח 90% מהתשלום באותו יום. יתר על כן, בהמשך הם יקבלו את התשלום ישירות מהיבואן. כפי שאתה יכול לראות היצואן צריך לשלם עמלה עבור זה והעמלה היא החשבוניות המוזלות.

מה שאתה יכול לעשות במימון סחר עבור בלוקצ’יין הוא להעלות או למכור את החשבוניות שלא שולמו לחברת הפקטורינג בפלטפורמה. יתר על כן, הם יכולים לבדוק את החשבוניות ולוודא שכולן אינן משולמות והן של לקוח ראוי לאשראי. לאחר מכן הם יכולים לעבד את התשלום ותקבל אותו תוך יום.

לאחר ביצוע המשלוח והיבואן מקבל את הסחורה, הם יכולים לבצע את התשלום לחברת הפקטורינג ולסגור את החוזה. לכן, לא תצטרכו לחכות לאחר ביצוע המשלוח, תוכלו לקבל תשלום ביום המשלוח או אפילו לפני כן..

 • ללא מתווכים

אין צורך ללכת למתווך ולהגדיל את הסיכון להונאה. במקום זאת, בנקים יכולים להקל בבטחה על מימון סחר ללא בעיות. בדרך כלל, במימון סחר בנקים צריכים לסמוך על מתווך שישמור על קשר עם הצד השני וישלח מידע רגיש.

במציאות, המתווך הוא נקודה חזקה של פעילויות הונאה, ולא ניתן לסמוך עליהם. אבל עם blockchain למימון סחר, לא תצטרך לחשוב על זה. יתר על כן, בנקים יכולים ליצור קשר ישירות עם בנק של צד אחר ולעבד את כל המסמכים בהתאם. פלטפורמת מימון הסחר של בלוקצ’יין מאובטחת ביותר והיא יכולה להציע חיבור עמית לעמית בשביל זה.

 • אין הוצאות כפולות

ניתן לעקוב אחר כל שטרי המטען מהבלוקצ’יין, מה שמונע את הסיכוי להוצאה כפולה. למעשה, יש לבדוק ביסודיות שטרי מטען כדי לוודא שאינך משלם עבור יותר סחורה ממה שהזמנת. שטרות מטען הם למעשה רשימה מעמיקה של תכולת המשלוח. יתר על כן, המוכר יכול לשנות את מספר הסחורות; זה יכול ליצור תרחיש הוצאות כפול.

אך עם פלטפורמת מימון מסחר של בלוקצ’יין תוכל לעקוב אחר שטרי המטען, ולא תצטרך להוציא פחות או יותר ממה שהשטר המקורי הוא.

 • ביצוע חוזים חכם

חוזים חכמים חיוניים בבלוקצ’יין מימון סחר. יתר על כן, החוזה ששני הצדדים מסכימים לו במקור נמצא כעת בפלטפורמה. כל שעליך לעשות הוא לפגוש את בן / בת הזוג שלך מהפלטפורמה ולכתוב הסכם חוזה חכם עם כללים מוגדרים מראש.

אבל לעקוב אחר כל הכללים ולקיים כל אחד מהם קשה. לכן הסטטוס של הסכם החוזה החכם יתעדכן בזמן אמת, מה שיצמצם את הניירת והזמן. יתר על כן, לאחר השלמת כל אחת מהדרישות, שני הצדדים יקבלו עדכון של התהליך הכולל. זה יבטיח ששניהם ידעו מתי יתבצע המסחר ובאיזה שלב הם עומדים.

 • הוכחת בעלות

Blockchain יכולה להציע הוכחת בעלות ולהיות שקופה לחלוטין במיקום המשלוח. הוכחת בעלות תגיע מהיצואן שהם כבר לא מחזיקים את הטוב במקום שהיבואן מחזיק בהם מעכשיו והם משתמשים בהם כרצונם.

עם זאת, העיבוד התקין של מסמך משפטי זה הופך למורכב למדי, בעיקר במקרה של עסקאות בינלאומיות. Blockchain למימון סחר בעניין זה יכול לעשות את זה הרבה יותר פשוט. יתר על כן, שינוי הבעלות יתרחש בפלטפורמת המימון המסחרי של בלוקצ’יין, ושני הצדדים יכולים להחליף מסמכים עם חתימתם כדי לאטום את העסקה..

יתר על כן, לאחר מכן היבואן יוכל להשתמש במסמכים באופן חוקי, לא יהיו בעיות בנושא זה.

 • תַקָנוֹן

כפי שאמרנו קודם, יש הרבה מכשולים במקרה של סחר בינלאומי. יתר על כן, אתה עלול להתמודד עם בעיות במדינות אחרות על משהו חוקי לחלוטין במדינתך. כמו כן, המשלוח צריך גם לשמור על החוקים והתקנות בזמן נסיעה אם הוא יעבור באזורים אחרים בדרך.

לפיכך, זה מוליד הרבה מורכבויות, ורבים מתקשים לעקוב אחריהם. עם זאת, עם blockchain למימון סחר, כל התקנות האזוריות יכולות להישמר רק ממקום אחד. יתר על כן, היא יכולה גם לאכוף פתרונות KYC / AML כדי להפוך אותה למוצקה יותר.

בדוק את שלנו גיליון צ’אט אולטימטיבי לבלוקצ’יין למידע נוסף על בלוקצ’יין בדרך הקלה!

מקרה אפשרי לשימוש במימון סחר בבלוקצ’יין

יש הרבה מקרה לשימוש במימון מסחרי של בלוקצ’יין. בואו נראה מה הם, נכון?

 • ודאות בתשלום באמצעות תהליך אוטומציה

ובכן, באופן מסורתי מכתבי אשראי מציעים למעשה דרך יעילה להפחית את הסיכון למסחר בינלאומי. עם זאת, זה מתגלה כלא יצרני לצורך העניין. למה?

בגלל נקודת המחיר הגבוהה יותר שהיא נכנסת אליו. בדרך כלל הבנקים מקלים על הסדר והתזרים, והם מציעים אותיות אשראי.

יתר על כן, כל מכתבי האשראי מבוססים על התיעוד, אך הוא אינו כולל משלוח סחורות ואפילו לא איכות הטוב. יתר על כן, לעיתים הוא אף אינו כולל היבטים משפטיים טכניים של החוזים.

כתוצאה מכך הבנק מנסח נקודות מסוימות ושומר על דיסקרטיות. במציאות, מצב מסוג זה מוליד סכסוכים כאשר פעמים רבות אנשים מפרשים אותם לא נכון. יתר על כן, טעויות בדרישות המינוח מחמירות אותה בהרבה. יתר על כן, לצורך כך, הסחורה נשארת במקום המסירה מבלי שתתבע.

אם כל סוג של אי התאמה בין נתונים מתרחש בין תשלומי LC למסמכים מסחריים, התעכב. לכן, אלא אם כן הקונה יאשר זאת, המוכר לא יקבל את זה, וזה הפסד עבור המוכר. יתר על כן, אם ה- LC תקף לזמן חלון קצר בלבד ועיבוד המשלוחים לוקח יותר זמן, אז הוא הופך להיות לא חוקי. לכן, גורם ליותר צרות מאשר להפחית אותו.

כיצד מקרה שימוש במימון סחר של Blockchain יכול לעזור

זו הסיבה שבמקרה זה, מקרה השימוש במימון סחר בבלוקצ’יין באמת יכול להועיל. בעזרת מקרה שימוש במימון סחר בבלוקצ’יין, אתה יכול לדגמן את ה- LC כחוזה חכם שמבצע ביצוע עצמי.

שימוש בשיטה זו יעשה אוטומציה של אימות ציות בהתאם לתנאי המסחר, ותשלום מאובטח ומהיר יותר עבור המוכר. לא תצטרך לדאוג לתשלום במקרה של בעיות, כי לא יהיה מקום לכך.

יתר על כן, אוטומציה של התהליך פירושה גם שכל פערים שעולים יתגלו כבר מההתחלה. לכן זה אחד ממקרי השימוש היעילים במימון סחר בבלוקצ’יין.

 • הבטחת משלוח לקונים המשתמשים באסימון נכסי סחר

נראות היא אחד המפתחות העיקריים מבחינת מימון סחר. זה בגלל שהקונים יצטרכו לדעת על האינדיקציות בזמן מתי הם עשויים לקבל את המשלוח הפוטנציאלי. יתר על כן, כדי למלא את חובותיהם במורד הזרם, עליהם לדעת על מיקום המשלוח.

עם זאת, במקרים רבים, קונים למעשה חסרים תרחיש זה ואין להם תובנה מתאימה לגבי גורמי העיכוב האפשריים או תוצאות מזג האוויר הגרוע, עומס הנמל, ומקרים רבים אחרים עד למועד המסירה בפועל. יתר על כן, הדבר מגביל את האפשרות לחזות סיכונים עסקיים ולהקל עליהם.

מלבד מסמכי סחר אלה מגיעים גם בנפרד מהמשלוח. לכן, למרות שקיבלת את המשלוח, לא תוכל לתבוע אותו עד שתקבל את המסמכים המתאימים לכך. יתר על כן, אנשים יכולים בקלות לזייף מסמכים כדי לתפעל נקודות יקרות ערך מסוימות, מה שבטווח המוביל לסכסוכים.

יתר על כן, זה קורה בעיקר בגלל אינטראקציות בין בעלי העניין, הליכי סחר, שינויים בתקנות במדינות, והיעדר פרוטוקולי אבטחה מתאימים. לפיכך, תראה יותר ויותר הונאות מסמכים בין חברות סחר.

כיצד מקרה שימוש במימון סחר של Blockchain יכול לעזור

בפלטפורמת בלוקצ’יין פיננסים מסחרית תוכלו לפתור בעיה זו בקלות. יתר על כן, מקרה השימוש במימון סחר בבלוקצ’יין מסוגל יותר מלטפל בבעיות אספקה. אתה יכול להשתמש בבלוקצ’יין לפלטפורמת מימון סחר כדי לספר את כל נכסי הסחר באמצעות אסימוני קריפטו. יתר על כן, ניתן להשתמש בו גם לציון משמורת או לשינוי בעלות הנושא לצד תהליך המשלוח.

כל שעליך לעשות הוא לקשר בין ההעברה בין שתי חברות המסחר ולהקים שרשרת מקור. יתר על כן, כל צד רלוונטי יכול גם להנפיק את מסמכי הסחר ישירות בפלטפורמת מימון הסחר בבלוקצ’יין ללא כל טרחה.

יתר על כן, אסימון נכסים בבלוקצ’יין לפלטפורמת מימון סחר מציע אפשרות ניהול סיכונים טובה יותר במקום להסתמך על המסמכים הפיזיים. יחד עם אפשרות המעקב בזמן אמת של בלוקצ’יין מימון סחר הם יכולים להפחית את הסיכון עוד מכיוון שיידעו בדיוק היכן המשלוח.

יתר על כן, אם תתחיל להשתמש במקרה של שימוש במימון מסחרי של בלוקצ’יין להחלפת מסמכים כגון שטר מטען, תפחית את עיתוי ההמתנה של המטען. יתר על כן, תוכלו גם למנוע הפסדים עקב מניפולציה במסמכים באמצעות בלוקצ’יין מימון סחר בקלות.

 • הפחתת סיכונים והגדלת הכנסות באמצעות דיגיטציה של אמצעי תשלום

חייבים שונים במסחר משמשים מכשיר סחיר עבור הספק או אפילו עבור הקונה. מכשירים כגון טיוטות, צ’קים, שטרות חילופי שטרות יכולים לספק לכם את האבטחה הדרושה לכם. עם זאת, תצטרך להגיש אותם לבנק או להשתמש בגופים פיננסיים אחרים לשם כך.

יתר על כן, הדבר מבטיח לך את המימון לבצע את המכירה או לפחות להעביר את כל המכשירים באמצעות הנחות, חילוט ופקטורינג.

עם זאת, במקרים רבים, הבנקים נאלצים להתמודד עם הרבה גורמים שניתן להונות. אלה הם זמינות מוגבלת של מידע סחר, עלות גבוהה יותר של סינון ידני וגורמים רבים אחרים שהופכים אותם לפגיעים.

כתוצאה מכך, אתה עלול להיתקל בהפסד משמעותי כגון שטויות מזויפות, מימון כפול, תביעות יקרות, נזק למוניטין, קנסות של מיליוני דולרים וכו ‘..

יתר על כן, נקודת כאב עיקרית נוספת במימון היא חוסר הזמינות של זיכויי סחר בזמן ואי ספיקה של חברות קטנות ובינוניות. כתוצאה מכך הם מקבלים כללי תשלום נדחים מהקונים, אך אין נזילות שתענה על דרישות ההון שלהם.

יתר על כן, התקורה להנפקה, העברה, אחסון ופדיון של המסמכים הניתנים לקבל הופכת אותה לאופציה לא יעילה, גוזלת זמן ויקרה. אז בסופו של דבר אתה תקוע עם מערכת איטית מדי למימון סחר.

כיצד מקרה שימוש במימון סחר של Blockchain יכול לעזור

פלטפורמת מימון סחר של Blockchain יכולה ממש לעזור במקרה זה. במציאות, כל אמצעי התשלום הם למעשה מכשירי אשראי בגין עסקת הסחר. אז אתה יכול להנפיק אותם ישירות על פלטפורמת המימון המסחרי של בלוקצ’יין כנכס מקומי.

יתר על כן, תוכל גם ליצור שטרות חוב או שטרות חליפין בפלטפורמת מימון הסחר של בלוקצ’יין בין חברות מנפקות ופדיונות. אם תוכלו להנפיק ישירות את כל אמצעי התשלום בפלטפורמת מימון הסחר בבלוקצ’יין, תוכלו להיפטר מבעיית החשבונית במרמה סביב חברות קטנות ובינוניות..

יתר על כן, תוכל גם להגדיל את רמת הנזילות בפלטפורמת blockchain עבור מימון סחר. זה, בטווח הארוך, יפחית את רמת הסיכונים ויגדיל את ההכנסות הכוללות שלך.

 • זיהוי שותפים טובים באמצעות ניהול זהויות

ניהול זהויות הוא אחד הנושאים החשובים של מימון סחר. בדרך כלל, כשמדובר במסחר בינלאומי, כמעט ואין אפשרויות לפגוש או לאמת את החברה שתשתף איתה פעולה.

זו הסיבה שבמקרים רבים, יש כמות אדירה של פעילויות מרמה עם זהותה האמיתית של החברה. חברות רבות טוענות להזדמנויות שאינן יכולות להציע ורבות חולקות מידע שגוי אודות החברה שלהן.

כמו כן, יש קבוצה של חברות משותפות שמתיימרות לקנות או למכור סחורות לחברות, אך בסוף הסחר, הן לא משלמות ואף לא שולחות את המשלוח. כמו כן, על הבנקים להקל באופן מלא על עסקאות סחר כדי לכסות את כל הסיכון במסירה או בתשלום של שני הצדדים.

עם זאת, ללא ערוץ ראוי לניהול זהויות, לעיתים הם נאלצים להתמודד גם עם הפסדים עצומים.

כיצד פלטפורמת מימון הסחר של Blockchain יכולה לעזור

עכשיו עם התקדמות הטכנולוגיה הבלוקצ’יין, פלטפורמת מימון סחר יכולה להציע לך מערכת ניהול זהויות. לכן, לשם כך, כל צד שרוצה להצטרף לרשת צריך להוכיח את זהותו, ואתה יכול לשמור על המסמכים האלה בבלוקצ’יין לפלטפורמת מימון סחר..

יתר על כן, לוודא שהם אותנטיים או שהם למעשה מי שהם טוענים שהוא יהיה סופר קל מכיוון שתוכלו לעשות זאת בזמן אמת.

לאחר אישור יכולת האשראי של החברות, תוכלו להבטיח שכל ההיסטוריה של המסמכים תהיה בפלטפורמת מימון הסחר המבוססת על בלוקצ’יין. כך תוכלו לנהל את כולם ממקום אחד.

יתר על כן, שמירה על כל זהות החברות תציע גם פלטפורמת מימון סחר מבוססת בלוקצ’יין שקופה ויעילה יותר.

 • ניהול חוזים ומסמכים באמצעות חשבונאות בלתי ניתנים לשינוי

מכיוון שתתמודד עם הרבה ניירת במימון סחר, די מקובל שתנהל את כל המסמכים והחוזים בהתאם. בדרך כלל, אנשים צריכים לאמת מסמכים מסוימים בזמנים מסוימים בדרך למסחר. לפיכך, חשוב שיהיה לך לנהל את כולם או אחרת גם אם תעשה שגיאה אחת היא עלולה לגרום לבעיה.

מצד שני, תצטרך להתמודד גם עם הרבה היבטים משפטיים. לכן, כל נושא קל יכול להוביל לתביעות או קנסות גדולים. במציאות, לא רבים יכולים למעשה לנהל את כל המסמכים בהתאם וגם לשמור על כל הכללים כראוי.

כיצד פלטפורמת מימון סחר מבוססת בלוקצ’יין יכולה לעזור

פלטפורמות מימון סחר מבוססות Blockchain יכולות לנהל בקלות את כל המסמכים שלך הקשורים לסחר מהרשת. יתר על כן, מסמכים כגון רגולציה, פיננסיים, ביטוחים ומסחריים הם כל הוכחה מלאה מכיוון שאתה יכול לחשיש אותם ולהנגיש אותם לצדדים רלוונטיים..

אז, כולם פשוט יבצעו שינויים בגרסה האחרונה וכל מה שאינו ניתן יהיה לשינוי.

בדרך כלל בפלטפורמות מימון סחר מבוססות בלוקצ’יין לא ניתן לשנות, כלומר אף אחד לא יוכל לשנות שום דבר. עם זאת, מכיוון שהוא צריך להיות מעודכן כל הזמן, כל משתמש צריך לבצע שינויים בקבצים האחרונים. ברור, לשם כך, תזדקק לגישה מסמיכה מסוימת. כל המסמכים יצטרכו לבצע ביקורת לפני שהם מאוחסנים בפנקס.

יתר על כן, שמירת הכל בערוץ הבלתי משתנה של פלטפורמת מימון הסחר המבוססת על בלוקצ’יין מבטיחה תפוקה טובה יותר בכל פעם.

 • דמי עסקה מופחתים עם הסדר אוטומטי

כפי שכבר ידעת ישנם מספר רב של שחקנים במימון סחר. עם זאת, לא כל אחד מהם נחוץ למודל הבלוקצ’יין החדש של מימון סחר.

למשל, בנקים בדרך כלל מבצעים הסדר ומוודאים ששני הצדדים מקבלים שוויון זכויות. עם זאת, תהליכים אלה או השירות שהבנק מציע גוזלים זמן וכסף רב.

ליתר דיוק מכתב זיכויים הוא מעט מהדוחות הכספיים הדורשים עלות גבוהה. אז, במובן מסוים הבנקים הם גם אמצעי בינוני או מתווך מבחינת מימון סחר.

כיצד פלטפורמת Blockchain Blockchain יכולה לסייע

מודל הבלוקצ’יין של מימון סחר מציע הרבה דרכים שונות לבצע את הסחר. אתה יכול להשתמש בדרך הרגילה ולעשות הכל על ספר החשבונות. במודל בלוקצ’יין מימון מסחרי זה, תוכלו להתמודד עם כל שחקני מימון מסחריים מסורתיים.

עם זאת, אם יש לך ולשותף המסחרי שלך רמות אמון נכונות או אפילו זיהוי תקף מאושר, לא כל שכבה נחוצה במהלך המסחר. אתה יכול פשוט לבצע את החוזה באמצעות תכונות חוזה חכמות בפלטפורמת הבלוקצ’יין של כספי הסחר. לכן אתה צריך ליישם בלוקצ’יין לעסקים.

יתר על כן, כל שעליך לעשות הוא להגדיר את הכללים ששניכם מסכימים עליהם ולהשתמש באסימון המקורי כדי לבצע את הסחר. על ידי כך, לא תצטרך לשלם דמי שירות גדולים לאף מתווך. אפשרות נוספת היא שכאשר אתה מתמודד עם נכסים מקוריים יציבים, הם עמידים הרבה יותר ממטבעות פיאט.

לכן, במהלך תשלום חוצה גבולות לא תצטרך לדאוג לבעיות המרה עם blockchain מימון סחר. יתר על כן, עמלות העסקה בפלטפורמת הבלוקצ’יין של מימון סחר הן קטנות למדי, כך שזה מצב win-win לכולם.

רוצה לדעת יותר על טרנספורמציה של בלוקצ’יין? בדוק את שלנו חוברת הפיכת טרנספורמציה של Blockchain!

פרק 5: כיצד מימון סחר יכול לעבוד באמצעות Blockchain

שלב 1: השתמש בפלטפורמת Blockchain Finance Finance כדי לפגוש שותפים מסחריים

נתחיל מהצעד הראשון. במקרה של מימון סחר שיעבור תצטרך להיפגש עם חברות אחרות כדי להגיע להסכם. יתר על כן, צרכי המכירה וצרכי ​​הקנייה שלך יהיו שונים מחברה לחברה ולקבל את השותף המתאים ביותר הוא האתגר.

בגלל היעדר נזילות המסחר נעשה קצת קשה. לכן, חיבור עם הלקוח הנכון אינו אחד מהטבות המסחר. לדוגמא, ייתכן שתזדקק למשלוח מעילים, אך הוא צריך להיות מיוצר במיוחד על פי המותג שלך. יתר על כן, לשם כך אתה סוחר עם חברה בחו”ל המייצרת מעילים. עם זאת, הם לא מסוגלים לשנות את זה בהתאם לצרכים שלך.

הבעיה היא שלא קל לעבור לחברה אחרת כשאתה נמצא בשוק ללא כל נזילות. יתר על כן, אולי אפילו לא ידעתם על שחקנים אחרים שמציעים שינוי מיוחד.

עם זאת, כשמדובר במימון סחר בבלוקצ’יין, אתה יכול לקבל את הנזילות שאתה רוצה עבור הנישה הספציפית שלך. חברות מכל רחבי העולם יכולות להתכנס לפלטפורמה ולבחור את השותף הפוטנציאלי הטוב ביותר שלהן.

חשוב מכך, מכיוון שהכל בפלטפורמת הבלוקצ’יין והמימון המסחרי הוא אותנטי, אין שום סיכוי שקיימת שם שום חברת רמאות. יתר על כן, זה יאפשר לרוכש ולמוכר להשתמש בבלוקצ’יין ופלטפורמת מימון סחר כדי למצוא שותפי סחר פוטנציאליים שאמונים עליהם. זה יהיה כמו שוק שבו יהיה מנוע תואם שיתאים לקונים ומוכרים.

יתר על כן, כולם יתוו את יכולותיהם ודרישותיהם להשגת תפוקה טובה יותר במימון סחר על בלוקצ’יין.

שלב 2: צור חוזה חכם ויזם הזמנה

לאחר שתמצא את השותף הפוטנציאלי שלך, תתחיל איתם הסכם בפלטפורמת הבלוקצ’יין ומימון הסחר. לשם כך, יהיה עליך לפנות אליהם ישירות באמצעות חיבור הרשת לעמית.

לאחר שתדעו כי כל ההסכמים מאושרים על ידי שני הצדדים, תוכלו להתחיל להגדיר את הכללים באמצעות חוזים חכמים בפלטפורמת הבלוקצ’יין ומימון הסחר. כל מימון סחר בפלטפורמת הבלוקצ’יין יציע תכונות חוזיות חכמות מכיוון שזה אחד האלמנטים הדרושים. יתר על כן, יצירת חוזה דיגיטלי בפלטפורמת הבלוקצ’יין ומימון הסחר היא די קלה.

יתר על כן, מימון סחר רב בחברות בלוקצ’יין מציעים תבניות להקמת החוזים. לכן, לא תזדקק לידע טכני בכדי לעשות זאת. לאחר מכן, כאשר שני הצדדים יראו את החוזה בזמן אמת ויסכימו, הקונה יזום את ההזמנה.

שלב 3: התחייבות תשלום בנקאי של הקונה

כפי שכבר ידוע כבר, שני הצדדים בנקים דואגים בעיקר לתהליך התשלום של מימון סחר. לכן, במקרה של מימון סחר על בלוקצ’יין, הבנקים של שני הצדדים יהיו גם בהסכם החוזה החכם.

באופן זה הם יראו את החוזה ואת התהליך ואז יזמו צעדים מסוימים שזקוקים למעשיהם. יתר על כן, כאשר מתקיימים תנאי החוזה החכם, הם יכולים להסדיר את התשלום באמצעות מימון הסחר בפלטפורמת הבלוקצ’יין. יתר על כן, התשלום יהיה מחשבון הבנק של הקונה לחשבון הבנק של המוכר.

שלב 4: מימון שניתן לקבל עבור המוכר

בדרך כלל, תשלום כספי המסחר מתבצע תוך 30, 60 או 90 יום. זה בעיקר תלוי בתזמון המשלוח. יתר על כן, המשלוחים בסחר בינלאומי עלולים לקחת זמן רב בהתאם למסלול.

יתר על כן, ייתכן שהמוכר לא יספיק לחכות זמן כה רב כדי לקבל את התשלום. במקום זאת, הם יכולים להאיץ את תהליך המימון לקבל מהבנק שלו. איך הם יעשו את זה?

הם יכולים למכור את החשבוניות שלהם לחברת פקטורינג אחרת ולקבל במקום מזומנים בפלטפורמת הבלוקצ’יין ומימון הסחר. יתר על כן, בנק המוכר יספק את החשבונית, וחברת הפקטורינג תקבל את הסכם החוזה החכם ותשלם למוכר..

לאחר מכן, חברת הפקטורינג והקונה יעבדו ישירות על החוזה החכם באמצעות פלטפורמת הבלוקצ’יין ומימון הסחר.

שלב 5: משלוח ומעקב אחר טובין

מעקב אחר תהליך המשלוח בפלטפורמת הבלוקצ’יין ומימון הסחר הוא סופר קל. בנוסף, התהליך דומה למעקב אחר מוצרי שרשרת האספקה. גשש יודיע לקונה ולמוכר בדיוק היכן המטען. יתר על כן, לא משנה באיזו דרך המוכר ישלח את הסחורה. הגשש תמיד יידע אותם על המיקום המדויק ומצב הסחורה.

מימון סחר מתקדם יותר בפלטפורמות הבלוקצ’יין מציע אפשרויות מעקב מיוחדות. יתר על כן, הם מאפשרים לך לדעת תכונות מסוימות כגון תנאי מזג אוויר או טמפרטורה או שלמות הסחורה. יתר על כן, תוכל גם לעקוב אחר איכות המוצר אם הוא רגיש למזג האוויר.

לכן, ברגע שהמוכר ישלח את הסחורה, שני הצדדים יעקבו אחר תהליך המשלוח.

שלב 6: הקונה מאשר את הסחר

לאחר שהקונה יקבל את המשלוח ויראה את עדכון החוזה החכם, הוא ייצור קשר עם חברת הספנות כדי לאשר זאת. לאחר שהוכח שכל מסמך אותנטי בפלטפורמה, הקונה יאשר את המסחר בחוזה החכם.

יתר על כן, לאישור תהיה אפשרות ללחוץ על כפתור לאישורו. במקרה של מחלוקות, תהיה אפשרות ליישב את המחלוקת במימון המסחרי על בלוקצ’יין. יתר על כן, תוכלו לקבל מספר אפשרויות לבחור איזה סוג של סכסוך או תלונה יש לכם נגד הקונה או המוכר.

לאחר העיבוד של זה, הקונה יאשר את התשלום באמצעות מימון סחר ב- blockchain. עם זאת, במקרה של רזולוציה שונה, יתקיימו פעולות מסוימות.

שלב 7: המוכר מקבל את התשלום

המשלוח מתבצע, והקונה אישר זאת בפלטפורמת הבלוקצ’יין ומימון הסחר. לכן, החוזה החכם יזמין אוטומטית את התשלום עבור המוכר באמצעות מימון סחר בבלוקצ’יין.

ראשית לשם כך, הבנק של הקונה יחייב את סכום הכסף מהחשבון ואז ישלח אותו ישירות לחשבון הבנק של המוכר. שנית, בנק המוכר יאשר את התשלום בפלטפורמת הבלוקצ’יין ומימון הסחר. לבסוף, שני הצדדים יסיימו את החוזה כשהכל עבר על נקודה.

עיין במדריך שלנו בנושא בלוקצ’יין לביטוח מכאן!

קונסורציום בלוקצ’יין, חברות ופלטפורמות בלוקצ’יין ארגוניות פופולריות למימון סחראינפוגרפיקה

קונסורציות בלוקצ'יין למימון מסחרי

פרק 6: רשתות חסימות פופולריות המתאימות למימון סחר

ישנם ארגונים רבים המיישמים בלוקצ’יין. עם זאת, לא כל אחד מהם מתאים לנישת מימון סחר. מימון הוא אחד ממקרי השימוש החיוניים של טכנולוגיית הבלוקצ’יין, וארגונים רבים מציעים כיום פתרונות מיוחדים לפלטפורמות בלוקצ’יין של כספי מימון.

אם אתם מחפשים את חברות הבלוקצ’יין המסחריות הטובות ביותר למימון התזונה לפרויקט שלכם, עליכם בהחלט לבדוק את כל טופס האפשרויות שלמטה. בחרנו ידנית את הבלוקצ’יין הארגוני הפופולרי והמתאים ביותר המתאים למימון סחר. אז בואו נראה מה הם –

 • Hyperledger

בואו נתחיל עם אחד השחקנים הגדולים בענף זה – Hyperledger. Hyperledger הוא פרויקט של לינוקס, והוא הגיע משנת 2016. יתר על כן, במקרה Hyperledger הוא פיתרון נהדר עבור סוגים שונים של תעשיות, כולל מימון מסחרי..

חברות בלוקצ’יין במימון סחר בהחלט ימצאו בכך התאמה הולמת לפרויקט שלהן בגלל האינטגרציה הרחבה. נכון לעכשיו יש יותר מ- 185 שיתופי פעולה בהיפרלדגר. יתר על כן, עם עשרה סוגים שונים של פרויקטים בתיק, Hyperledger למעשה שולט בשוק.

תשמח לדעת שרבים מהפרויקטים שלהם תומכים בנישת מימון המסחר ומציעים תכונות בלעדיות בדיוק בשביל זה.

מה זה מציע?

מערכת בלוקצ’יין מותרת

טכנולוגיית הבלוקצ’יין למימון סחר מגיעה עם המסגרת המותרת. לכן, כאשר אתה מצטרף לרשת, יהיה עליך לאמת את הזיהוי שלך. יתר על כן, תוכל למצוא את השותפים הרלוונטיים שלך בקלות.

מדרגיות גבוהה עם ביצועים גדולים יותר

פלטפורמות בלוקצ’יין למימון סחר צריכות להיות ניתנות להרחבה. כמו כן, עליהם לכסות אלפי עסקאות תוך שניות ספורות. לכן Hyperledger מציע מדרגיות גבוהה עם פלט באיכות פרימיום.

זמינות נתונים שצריך לדעת

פלטפורמות בלוקצ’יין של מימון סחר נאלצות להתמודד עם הרבה תיעוד רגיש. יתר על כן, הם יצטרכו גם לוודא שרק שותפי המסחר יוכלו לראות אותם. לשם כך, הצעת Hyperledger צריכה לדעת רק את זמינות הנתונים בפנקס.

שפות שאילתות עשירות

Hyperledger מציעה שפות שאילתות עשירות, כך שלכל חברת סחר יהיה קל לחפש במסד הנתונים.

אדריכלות מודולרית

הוספת תכונות חדשות בפלטפורמת הבלוקצ’יין למימון סחר תהיה דבר קל עם המבנה המודולרי של הרשת.

מדידת בטיחות לנתונים רגישים

Hyperledger יודע שכל השירותים הפיננסיים חייבים להיות בעלי אבטחה איכותית שאף אחד לא יכול לפרוץ אליה.

 • ברית Ethereum Enterprise

פלטפורמה ארגונית נהדרת נוספת לחברות בלוקצ’יין במימון סחר היא Alliance Ethereum Enterprise. את’ריום היא אחת מטכנולוגיות הבלוקצ’יין הוותיקות והפופולארית ביותר לצורך העניין בשוק. יתר על כן, כל בעיה בארכיטקטורת הביטקוין אינה קיימת באת’ריום.

יתר על כן, פלטפורמה זו מציעה מגוון חזק של פונקציונליות עבור חברות בלוקצ’יין במימון סחר. עם זאת, זה לא אך ורק לענפים פיננסיים. עקב הביקוש לצרכים ארגוניים יוקרתיים, הקים את’ריום קונסורציום עם יותר מ -250 חברים. יתר על כן, הם בלוקצ’יין ללא כוונת רווח.

אז, אתה עשוי לחשוב שהם לא הכי מתאימים למטרות פיננסיות. עם זאת, הם מציעים גישה מגבילה מיוחדת עבור צדדים הזקוקים לפרטיות.

מה זה מציע?

פלטפורמה פתוחה

ובכן, קודם כל, הם מציעים פלטפורמת קוד פתוח לפלטפורמות בלוקצ’יין למימון סחר.

רָשׁוּת

פרויקטים של בלוקצ’יין במימון סחר צריכים להתמודד עם ההשפעה הסמכותית של EEA. זה בגלל שכדי לשמור על מערכת אקולוגית פתוחה צריך להיות תקנות מסוימות ו- EEA ישמור על זה. יתר על כן, אם אתה מציין את ההנחיות שלך מההתחלה, יהיה להם קל יותר לשמור על כך.

לספק תמיכה ממשלתית

מה יכולה להיות דרך טובה יותר להשיק את פרויקט מימון הסחר שלך מאשר לקבל גיבוי ממשלתי מלא? בדרך כלל, פלטפורמות בלוקצ’יין עוסקות בנושאי חוק ותקנה. עם זאת, המגזר הפיננסי צריך להיות תחת החוק. ו- EEA מציע בדיוק את זה.

מערכת מתפתחת

אף אחד לא רוצה לרדת מאחור, ובגלל זה EEA תמיד תשדרג את התכונות שלהם ותוסיף עוד לגרסה הציבורית של הפלטפורמה. כך מרוויחים הפלטפורמה הפרטית והציבורית. וכך גם בלוקצ’יין פיננסי המסחר שלך.

פרוטוקולי KYC / AML

למימון סחר צריך להיות פרוטוקולים של KYC / AML כדי להכיר טוב יותר את לקוחותיהם. עם EEA תקבלו את כל התכונות המשפטיות של זה.

 • R3 קורדה

הקורדה של R3 היא אחת מגרסאות הבלוקצ’יין המסחריות של תוכנת הקורדה. יתר על כן, הפלטפורמה נועדה להיות קוד פתוח עבור משתמשים ארגוניים. למותר לציין שחברות בלוקצ’יין במימון סחר בהחלט צריכות להשתמש בה.

הדבר הטוב ביותר בפלטפורמה זו הוא שהיא מיועדת בעיקר לסעיפים פיננסיים. למרות שבאירועים האחרונים יש גם יישומים אחרים, עדיין זה מיועד בעיקר למגזרים פיננסיים. לכן השימוש בו בפלטפורמת הבלוקצ’יין המסחרי שלך יכול להיות השיחה הטובה ביותר.

קורדה הגיע להיות משנת 2015, וכיום יש 200+ חברים בתיק שלהם. יתר על כן, חברות בלוקצ’יין למימון סחר יכולות באמת להשתמש בסוג הטבע המותר בפרויקטים שלהן.

מה זה מציע?

חומת האש של היישום

אולי אתה מחפש את חומת האש הטובה ביותר ליישומי blockchain. ואז, קורדה כאן כדי להציל את יומך. כספי סחר זקוקים להגנה חזקה מפני דליפות מסמכים והתעסקות. יתר על כן, בעזרת Corda כעת blockchain מימון מסחרי יכול למנף את חומת האש המדהימה הזו כדי להגן על המסמכים שלהם.

הצפנה

תכונה שימושית נוספת לפרויקטים של בלוקצ’יין פיננסי סחר היא שימוש ברמת הצפנה מתקדמת. לשם כך הם משתמשים בקריפטוגרפיה; עם זאת, זו עדיפה על הרבה יותר מכל הצפנה אחרת בשוק. יתר על כן, כמעט בלתי אפשרי עבור כל צד שלישי לפענח אותו.

זמינות גבוהה

הפלטפורמה מציעה זמינות גבוהה לכל קהילת הבלוקצ’יין של פיננסי המסחר. זה פועל 24/7 עם אותה פלט מתקדם.

מעקב ושחזור אסונות

בעזרת R3 Corda תוכל לפקח על מיקום מוצרי היוקרה שלך. במקרה של אסונות כלשהם, יש אינספור דרך להחלים מהפלטפורמה. יתר על כן, ישנם כלים עיקריים אפילו לחזות אסון כזה כדי להימנע ממנו.

 • אַדְוָה

משנת 2012 Ripple הייתה פלטפורמת בלוקצ’יין מהשורה הראשונה בשוק. עם זאת, באותה תקופה זה היה Opencoin. מאוחר יותר ב -2015, הוא מיתג מחדש כ- Ripple. חברות בלוקצ’יין למימון סחר ישמחו לפלטפורמה זו מכיוון ש- RippleNet שלהם מחבר בין בנקים, ספקי תשלומים, תאגידים, בורסות נכסים וכו ‘..

אז אם אתם מחפשים שחקן פיננסי כלשהו, ​​ל- RippleNet יש גב. יתר על כן, חברות בלוקצ’יין של מימון סחר יהיו שמחות להשתמש גם בעסקאות גלובליות כמעט בחינם. נכון לעכשיו יש להם יותר מ- 100 ארגונים העובדים איתם.

מה זה מציע?

גלה שווקים חדשים

מוסדות פיננסיים רבים מתקשים למצוא את הלקוח הראוי ובסופו של דבר לקבל חוזים עם חברות רמאות. לא רק שזה פוגע במוניטין של חברות מימון הסחר, אלא גם גורם להכנסות להשתנות כלפי מטה.

כדי להתמודד עם ריפל זה מציעים שווקים חדשים מהם תוכלו לגלות קונים ומוכרים פוטנציאליים.

להבטיח יותר לקוחות

בעזרת פלטפורמה איתנה כמו Ripple תוכלו למשוך יותר לקוחות ליצירת חוזים במערכת הרשת. בדרך כלל, המוכרים יהיו נרגשים מכיוון שהם יקבלו תשלומים תוך זמן קצר באמצעות הבלוקצ’יין למימון סחר.

פרוטוקולי אבטחה ונושאי בטיחות

יש הרבה פרצות במבנה מימון הסחר. כדי להפוך אותו להוכחה מלאה יותר, מציע Ripple את פרוטוקולי האבטחה הטובים ביותר. בראש ובראשונה, הם מציעים תכונת בטיחות מיוחדת לפלטפורמות הבלוקצ’יין למימון סחר.

פישוט תהליך התשלומים

פלטפורמות בלוקצ’יין למימון סחר זקוקות תמיד לתפוקה מפושטת מתעשייה זו. מכיוון שהאופי האופייני למסחר מורכב למדי אנשים רבים מתמודדים עם בעיות קשות. אך בעזרת Ripple, אף חברות הבלוקצ’יין למימון מסחרי אינן יכולות ליהנות מתהליך פשוט יותר של עסקאות.

 • מִניָן

המניין צריך להיות הבא ברשימה עבור חברות בלוקצ’יין למימון סחר. יתר על כן, פלטפורמת מימון הסחר נועדה להתאים לתפוקות מתקדמות עם עסקאות מהירות יותר. מניין יעבוד בצורה הטובה ביותר עם מימון סחר שכן ארכיטקטורת הרשת מתאימה למדי לשימוש נרחב.

יתר על כן, כפי שמותר כלומר, יהיה עליכם לקבל תכונות אימות פרטיות כדי להיכנס לפלטפורמה. יתר על כן, תכונה זו באמת הולכת יד ביד עם התעשייה הפיננסית.

חברות בלוקצ’יין במימון סחר יאהבו גם את העובדה שהפלטפורמה היא סופר מדרגית ולא תתפורר תחת לחץ.

מה זה מציע?

רשות ניהול הצומת

זה בערך כמו תהליך אימות להיכנס לרשת. ברמת הכניסה, רשות תבדוק אם הצד זכאי להיכנס לרשת או לא. לכן תמיד תמצאו ברשת אנשים מאומתים מהימנים.

עסקאות פרטיות

פלטפורמות בלוקצ’יין של מימון סחר צריכות לשמור על פרטיות, גם במהלך עסקאות. לכן קוורום מאפשר לכל אחד לעשות עסק פרטי עם משתמש אחר.

הסכם באמצעות הצבעה

המניין מגיע להסכמה באמצעות הצבעה ברוב. וכך, הוא אינו פועל על אף פרוטוקול קונצנזוס אופייני לצריכת אנרגיה. מכיוון שהכל תלוי בהצבעה, לוקח זמן קצר עד לאישור העסקה.

ביצועים יוקרתיים

שלא כמו הגרסה הציבורית של את’ריום, קוורום מציע ביצועים ברמה גבוהה. לא זו בלבד אלא שהוא מציע גם שיעור עסקאות גבוה יותר מאשר פלטפורמות אחרות.

פרק 7: Consortia Blockchain למימון סחר

 • אָנוּ. סַחַר

שמונה בנקים התכנסו והקימו קונסורציות בלוקצ’יין למימון סחר בשם We.trade. בעבר, We.trade נודעה כשרשרת הסחר הדיגיטלית. עם זאת, כדי להפוך את זה להשפיע יותר, הם מיתגו מחדש את We.trade. נכון לעכשיו הם לוקחים תמיכה בבלוקצ’יין במימון סחר יבמ.

יתר על כן, הכוונה העיקרית שלהם היא להציע מימון מסחרי בסיסי של בלוקצ’יין לחברות קטנות עד בינוניות כדרך כלל, חברות אלה מתמודדות עם הבעיות הרבות ביותר.

יתר על כן, בעזרת Hyperledger Fabric וניסיון ענף הבנקאות של IBM, מימון הסחר מבוסס הבלוקצ’יין יהיה זול יותר וקל לשימוש..

במציאות, קונסורציות בלוקצ’יין למימון סחר לוקחות את כל המתקנים מבית Hyperledger Fabric v1.0.0. יתר על כן, Hyperledger מסוגלת להיות יותר מפלטפורמת בלוקצ’יין למימון סחר.

נכון לעכשיו חברי בלוקצ’יין מימון המסחר הם –

יוניקרדיט, רבובנק, סנטאנדר, דויטשה בנק, נטיקסיס, נורדיאה, KBC ו- HSBC.

קונסורציות הבלוקצ’יין של פיננסי המסחר יופעלו ישירות ב- IBM Cloud. יתר על כן, בדרך זו תהליך הבלוקצ’יין של מימון המסחר ימשיך לפעול בצורה חלקה.

יתר על כן, היא גם תעקוב, תנהל ותבטיח עסקאות סחר בינלאומיות ומקומיות במימון סחר מבוסס בלוקצ’יין. בנוסף, תוכל גם לעקוב אחר הכל באמצעות מכשירים ניידים. אז, זה מימון סחר מבוסס blockchain הוא סופר נוח.

 • מרקו פולו

יש הרבה חברות פיננסיות שהקימו את פלטפורמת הקונסורציות של בלוקצ’יין של מרקו פולו. יתר על כן, יש גם חבר אחר הפועל כמשקיף בלבד ואינו לוקח חלק כלשהו הוא איגוד הסחר והחרפה הבינלאומי (ITFA). יתר על כן, ITFA מורכבת מיותר מ -170 חברים.

מרוקו פולו מימון מסחרי בלוקצ’יין קונסורציות קיימות מכיוון שהן רוצות להציע חוויית בנק טובה יותר לצד פתרונות סחר ללקוחות פוטנציאליים.

נכון לעכשיו, מרוקו פולו פיננסים מסחריים של בלוקצ’יין לוקחים גיבוי טכני מ- R3 Corda ו- TradeIX. ישנן מספר נקודות תועלת לפלטפורמת מימון הסחר המבוססת על בלוקצ’יין. בואו נראה מה הם –

 • הדדי עלות: מרקו פולו בלוקצ’יין פיננסי סחר מאפשר הדדיות של העלות בין משתתפים וחברים רבים ברשת.
 • אין סיכון: השימוש בפלטפורמת הבלוקצ’יין של מימון סחר מועיל מאוד מכיוון שהם מציעים אפס סיכונים מכיוון שכל משתתף מאומת ומוצמד לחוקים ולתקנות..
 • אפקטים ברשת: מגיע עם פתרונות הכרחיים המוניים לקידום מבנה רשת חזק.
 • שיתוף פעולה: שיתוף מומחיות ומשחק עם טכנולוגיה בענף מוליד חידושים. יתר על כן, פלטפורמת הבלוקצ’יין למימון סחר מקדמת זאת.

נכון לעכשיו חברי בלוקצ’יין מימון המסחר הם –

בנק בנגקוק, Natixis, Commerzbank, SMBC, DNB, ING, Standard Chartered, BNP Paribas, OP Financial ו- NatWest.

 • בטביה

בטביה היא עוד אחת מקונסורציות הבלוקצ’יין למימון סחר. נכון לעכשיו הם משתפים פעולה עם יבמ לצורך יישום פלטפורמת מימון הסחר שלהם. זהו קונסורציום קטן של בנקים עם חמישה בנקים בלבד כיום.

נכון להיום חברי קונסורציות הבלוקצ’יין למימון סחר הם –

CaixaBank, Erste Group, UBS, Bank of Montreal ו- Commerzbank.

בטביה שואפת להתקיים מכיוון שהם שואפים להציע רשתות מסחר חוצות גבולות יחד עם יצירת רב צדדים. יתר על כן, הם רוצים לאפשר מערכת אקולוגית פתוחה של יצואנים ויבואנים שבה שני הצדדים יכולים למצוא שותפים רלוונטיים למסחר.

יתר על כן, במהלך תקופת הניסיון שלהם, גם פרויקטים חיים רבים מתנהלים כמו מצבי תחבורה באזורים שונים.

כמו כן, בטביה סחרה בגדלים שונים של עסקאות וסחורות מוצרים כדי לבדוק כיצד עובדת הפלטפורמה שלהם במצב אחר. לכן, שימוש בלקצ’יין בלקצ’יין בלקצ’יין של Batavia יכול לסחור ללא כל שגיאות עם שקיפות מלאה. בנוסף, פלטפורמת הבלוקצ’יין הפיננסי המסחרי היחיד מחברת גם שותפים יעילים יותר.

 • וולטרון

קונסורציות הבלוקצ’יין של וולטרון למימון סחר מבוססות על פלטפורמת R3 Corda. עם זאת, הם משתפים פעולה גם עם CryptoBLK לתמיכה טכנולוגית. שוב, וולטרון מגיע עם 12 בנקים שרוצים לייעל את תהליך מימון הסחר בשוק הבינלאומי.

נכון להיום חברי קונסורציות הבלוקצ’יין למימון סחר הם –

בנק ארה”ב, Natwest, בנק בנגקוק, Mizuho, ​​BNP Paribas, BBVA, Intesa Sanpaolo, ING, HSBC, Scotiabank, SEB ו- CTBC.

כולכם יודעים כיצד מכתבי אשראי הם צורך בסיסי במימון סחר. זו הסיבה להפוך אותו אפילו למוגן לחלוטין וולטרון מציעה פלטפורמת בלוקצ’יין מימון סחר מאובטח. באמצעות הפלטפורמה הבנקים יכולים להנפיק מכתבי אשראי עם תיעוד רלוונטי מבלי לדאוג לטעויות כלשהן.

מכיוון ששני הצדדים יכולים לצפות בתצוגה מקדימה של הכל בשידור חי, הם יכולים גם להגיע להסכמה או להצביע על שגיאות לפני שהם חותמים את העסקה. יתר על כן, לקוחות ארגוניים יכולים להעלות את המסמכים ישירות רק עם השותפים שלהם. לכן, לא כל האנשים יכולים להציג את כל המסמכים הרגישים על גבי ספר החשבונות.

 • HKTFP

HKTFP היא פלטפורמת בלוקצ’יין מימון סחר בהונג קונג. הפלטפורמה היא שיתוף פעולה של בנקים והרשות המוניטרית בהונג קונג. יתר על כן, פלטפורמת הבלוקצ’יין למימון סחר עובדת על הוכחת מושג המבוססת על תכונות מיוחדות למימון סחר בלבד.

נכון להיום חברי קונסורציות הבלוקצ’יין למימון סחר הם –

בנק סין, HSBC, Hang Hang Bank, ANZ, Standard Chartered, DBS ובנק מזרח אסיה.

המטרה העיקרית היא להביא את כל המסמכים והתהליכים לדיגיטליים. יתר על כן, עם צורה אחת של תיעוד אמיתי, לא יהיו הונאות. יתר על כן, הם רוצים גם להתחבר לפלטפורמת בלוקצ’יין פיננסים מסחרית אחרת על מנת להרחיב את רשת המסחר.

כמו כן, HKTFP הוא פיתרון הניתן להרחבה מכיוון ששוק המימון המסחרי סובל ממחסור בנזילות. נושא נהדר נוסף שהם רוצים לפתור הוא התמחור הגבוה. אז בעזרת הפלטפורמה תוכלו סוף סוף לסחור בעלויות נמוכות באזורים אלה.

כדי להניע את הפלטפורמה הם משתמשים ב- Hyperledger Fabric.

 • קומגו

קומגו היא קונסורציום בלוקצ’יין נוסף למימון סחר. מטרתם העיקרית היא להציע יעילות וביטחון באמצעות פשטות, אוטומציה וקידום פונקציות ספציפיות מבוססות תעשייה.

בהווה קומגו רוצה להציע פלטפורמת בלוקצ’יין מבוזרת לפיתרון בעיות חילופי נתונים לתעשיית מימון הסחר.

עבור סחר בסחורות הם רוצים להוציא חילופי נתונים ואבטחה, אך הם רוצים לייעל את זה בפלטפורמה באופן מלא. באמצעות הפלטפורמה שלהם הקונה והמוכר יכולים להיפגש ולהתחבר בצורה חלקה דרך ערוצים מאובטחים. נכון לעכשיו הם משתמשים באת’ריום להפעלת רשת הבלוקצ’יין שלהם, והם גם לוקחים תמיכה טכנית מקאליידו של ConsenSys..

יתר על כן, ישנם חמישה עשר בעלי עניין מגוונים בקונסורציום זה, הכוללים סוחרי סחורות, בנקים, חברות פיקוח ומגמות אנרגיה..

החברים בקונסורציות של מימון סחר הם –

Gunvor, Shell, BNP Paribas, Citi, Société Génerale, Macquarie, Mercuria, ING, ABN AMRO, Rabobank, Crédit Agricole Group, MUFG Bank, Koch Supply & מסחר, SGS ונטיקסיס.

פרק 8: חברות בעולם האמיתי המשתמשות בבלוקצ’יין למימון סחר

 • מיזוהו

בנק מיזואו ביפן לוקח באופן מלא את פלטפורמת הבלוקצ’יין למימון סחר. לאחרונה הם השלימו את אחת העסקאות הראשונות למימון סחר בין יפן לאוסטרליה ללא כל טרחה. יתר על כן, לטענתם, כל תיעוד ונתונים חולקו בצורה חלקה בין שני הצדדים.

יתר על כן, מיזוהו עובד למעשה עם שתי צדדים אחרים – Sompo Japan Nipponkoa Insurance ו- Marubeni Corp. למעשה, פיתרון הבלוקצ’יין של כספי המסחר שלהם מסוגל להפחית זמן משמעותי למסחר..

נכון לעכשיו הם לוקחים תמיכה טכנית מ- IBM יפן לצורך פיתוח פלטפורמת הבלוקצ’יין למימון סחר. עם זאת, מיזוהו חושב שיש להם עוד דרך ארוכה מאוד לפני שהפרויקט יהיה מושלם לחלוטין. אז, אני מקווה שנקבל בקרוב פתרון מעולה לבלוקצ’יין במימון סחר.

 • ברקליס

ברקליס היא עוד אחת מהחברות שמשנות את הדרכים המסורתיות למימון סחר. יחד עם חברת Wave, הם עובדים על פלטפורמת בלוקצ’יין פיננסי סחר שתעסוק בסוגיות מסחר גלובליות.

יתר על כן, בעסקת מכתב האשראי החדשה ביותר של פלטפורמת הבלוקצ’יין במימון סחר, התרחשה בין סחר סיישל לאורנואה. יתר על כן, שני הצדדים הללו החליפו מסמכי סחר באמצעות פלטפורמת Wave ללא כל בעיה. בנוסף, הם השתמשו ב- SWIFT כדי לשלם את כספם.

פלטפורמת הבלוקצ’יין החדשה למימון סחר מוודאת שכל צד בחוזה יראה ויעביר מסמכים וכותרות משלוח באמצעות הרשת המבוזרת המאובטחת שלהם. לפיכך, המערכת החדשה באמת יכולה להאיץ את התהליך ולהפחית את העלות הכוללת.

יתר על כן, היא גם מסוגלת לזהות פעילויות מרמה בתיעוד. נכון לעכשיו, ברקליס היא החברה היחידה שבודקת את הפוטנציאל של פלטפורמת Wave. אבל הם גם רוצים לשתף פעולה עם בנקים אחרים או מוסדות פיננסיים כדי לנצל באופן מלא את הפוטנציאל של פלטפורמת הבלוקצ’יין המסחרית הנפלאה הזו.

 • בנק העם הסיני

פלטפורמת בלוקצ’יין מעולה נוספת למימון סחר עובדת את דרכה לעולם. הפעם בנק העם הסיני מוביל את הפרויקט בדאגה עצומה לאיכות הסביבה של עסק הסחר האופייני. גואנגדונג, הונג קונג, פלטפורמת בלוקצ’יין פיננסי סחר מחוז מקאו דאוואן היא שמה של יוזמת הבלוקצ’יין למימון סחר.

יתר על כן, עם פלטפורמה זו, הם שואפים ליצור מערכת אקולוגית למסחר חוצה גבולות ברחבי הונג קונג, גואנגדונג ואזור מפרץ מקאו..

יתר על כן, הפלטפורמה שלהם מסוגלת להפחית את העלות לפחות מ- 6% עבור חברות מיקרו-בינוניות. נכון לעכשיו הם עובדים עם 7-8%. למרות שאתה עשוי לחשוב שזה לא הרבה מהפחתת עלות, אבל כשאתה מתמודד עם מיליונים אפילו 1% עושה הבדל עצום.

שוב, זה לא יהיה רק ​​למסחר מקומי אלא גם לכיסוי חברות בחו”ל. הפלטפורמה שלהם גם תוודא את האותנטיות לפני שתעניק גישה לפלטפורמה.

 • סקוטיבנק

Scotiabank בוחן את עולם הבלוקצ’יין למימון סחר בעזרת פלטפורמת הבלוקצ’יין של AlphaPoint. יתר על כן, בשיתוף פעולה איתם הם סוף סוף משתמשים בפרויקט כדי לשלוח מסמכי מסחר כניסיון. נכון לעכשיו המשפט הוא חיובי לחלוטין, ולכן אנו יכולים להניח שהוא עובד די טוב.

AlphaPoint פרסו את מערכת ספר החשבונות שלהם שיכולה להציע דיגיטציה של נכסים, ניהול ניירת לפני ואחרי המסחר וליצור מקומות סחר. יתר על כן, במהלך המשפט, זה עבד גם בפלטפורמה של Microsoft Azure וגם בפלטפורמה של AlphaPoint עצמה.

יתר על כן, פלטפורמת מימון הסחר מצוידת היטב במערכות מדור קודם. עם זאת, ייתכן שיידרש זמן רב לשינוי מלא של המערכות הישנות מכיוון שמבנה הבלוקצ’יין של כספי הסחר הוא מורכב למדי.

פלטפורמת הבלוקצ’יין של מימון סחר גם מסוגלת לטפל באלפי עסקאות תוך שנייה מדי יום! זה גם יתמוך בפטאבים של נתונים!

 • SEB

SEB משתמשת בפתרון הבלוקצ’יין של Finance Finance. יתר על כן, הפתרון שלהם Trade360 מסוגל לחלוטין להתמודד עם עומס העסקאות והתקנות למימון סחר. SEB מציעה מגוון רב של שירותים פיננסיים ברחבי מדינות מרובות. עם זאת, הם רוצים לנצל את מלוא פוטנציאל ההשקעה והבנקאות הארגונית בעיצומם.

זה המקום בו השותפות שלהם תיכנס למשחק. Trade360 היא פלטפורמה מבוססת ענן למגזרים הפיננסיים בלבד. יתר על כן, הם מציעים תוכנה משתלמת, ארכיטקטורה ותמיכה לכל אחד מהצרכים הפיננסיים לסחר גלובלי.

יתר על כן, המערכת תומכת בתאימות רגולטורית, דבר הכרחי בהחלט בכל הנוגע למסחר. במציאות, הפלטפורמה יכולה להציע עלייה של עד 30% בהכנסות ותפוקה מהירה יותר עבור חברת SEB.

כמו כן, תהיה קהילת ענן פרטית מאובטחת שתגבה אותך בכל דרך. יתר על כן, הוא מציע גם דיווח בזמן אמת כך; תוכל לבדוק את המצב בזמן אמת.

 • KBank

Kbank או Kasikornbank Public Company Limited מנסים את בלוקצ’יין פיננסי המסחר מכתב הערבות שלנו. כתמיכה טכנולוגית, הם לוקחים את פתרון Hyperledger של IBM. יתר על כן, מטרתם העיקרית היא לפשט ולהדק את תהליך מכתב הערבות. זה יכלול –

 • שיפור כל חוויית הצרכנים.
 • הציעו אמצעי אבטחה חזקים.
 • פחות עלות לשני הצדדים.

קבנק הוא אחד ההנפקות הגדולות ביותר של מכתב הערבות. אך בשל האופי היקר ביותר לא רבים מצליחים לקבל את הטיפול הדרוש להם. יתר על כן, הם מציעים גם תכונות פיננסיות רבות כגון סחר בינלאומי, בנקאות מסחרית ואפילו בנקאות השקעות. במקרה זה הם נאלצים להתמודד עם הרבה פגמים ומחלוקות ביטחוניות.

נכון לעכשיו הם רק רוצים לספר את התהליך כך שזו תהיה אפשרות נוחה וחוסכת זמן יותר עבור כל לקוחותיהם. יתר על כן, הבלוקצ’יין של פיננסי המסחר יהיה נטול נייר לחלוטין, מה שיוריד את רמת הטמפרמנט במחלקה זו.

 • סחר בדובאי ודובאי מותאם אישית

דובאי היא אחת הערים הנלהבות לקבל את התועלת שבטכנולוגיית הבלוקצ’יין. זו הסיבה שכדי להפוך את זה לנוח עוד יותר הם מתחילים לחקור בלוקצ’יין מימון סחר לכל עסק ביבוא ויצוא בדובאי.

יבמ עובדת איתם במשרה מלאה להציע להם את פתרונות הבלוקצ’יין למימון מסחרי. יתר על כן, ספק BAAS יעבוד גם עם חברות ספנות, בנקים וחברות תעופה בכדי לעשות זאת למאמץ משותף. יתר על כן, סחר ומכס דובאי יוביל אותם לפרויקט זה. המטרה העיקרית שלהם היא לשפר את המנהג ולהפחית את מצב הגניבה במקרה של משלוח.

ככל שהם משתמשים בטכנולוגיית Hyperledger, הם יקבלו יותר גישה לסביבה המודולרית ויוכלו להרחיב את הרשת בעת הצורך. בכל מקרה, הפלטפורמה תהיה שיתוף פעולה גדול או פרויקט בנישת הבלוקצ’יין של מימון סחר.

פרק 9: מילות סיום

מימון סחר הוא אחד הענפים הגדולים שממלאים תפקיד עצום בכלכלה שלנו. עם זאת, בגלל היעדר תחזוקה נאותה, מה שמכונה מערכת העבודה כבר לא מסתדרת. עם חוויות רעות הולכות וגדלות ומכשולים רבים בסחר העולמי, כלכלת העולם לא יכולה להתאחד לחלוטין.

במדריך זה תארנו כיצד השימוש בטכנולוגיית הבלוקצ’יין יכול לחולל מהפכה במגזר זה. ברור שטכנולוגיית הבלוקצ’יין אינה מושלמת. עם זאת, זה עדיף בהרבה על מערכות הישן. בעזרת בלוקצ’יין נכון של מימון סחר נוכל רק לקוות לחווית סחר בינלאומית טובה יותר.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map