מצגת יסודות Blockchain [מבוא ל- Blockchain]

שואפים ללמוד בלוקצ’יין? מחפש דרך אינטראקטיבית ללמוד את יסודות הבלוקצ’יין בצורה קלה? אם כן, אתה במקום הנכון. מספר מדריכים למתחילים בבלוקצ’יין שם באינטרנט עשויים לבלבל אותך למצוא את הטוב ביותר, אז כאן נסקור את מצגת יסודות הבלוקצ’יין, אז הציג מבוא מהיר לבלוקצ’יין.

מדריך בלוקצ’יין זה יבטיח שתוכלו ללמוד את היסודות החשובים ביותר של בלוקצ’יין באמצעות מצגת הבלוקצ’יין הבאה של PowerPoint. כל שקופיות או קבוצה של שקופיות מכסות נושא עם תמונה ומבטיחה שתקבלו את ההיכרות הטובה ביותר עם בלוקצ’יין.

הירשם עכשיו: קורס יסודות בלוקצ’יין בחינם

פתק: אם אתה יוצר קובץ PDF של יסודות blockchain, אנו ממליצים לך להשתמש בשקופיות הזמינות כאן. זה יעזור לנו להגיע לקהל רב יותר שרוצה לדעת על יסודות הבלוקצ’יין.

Contents

מצגת יסודות הבלוקצ’יין

מצגת יסודות הבלוקצ’יין למתחילים מכילה 25 שקופיות בלוקצ’יין. לכן, ללא כל עיכוב, בואו נלמד על יסודות הבלוקצ’יין באמצעות pdf המצגת של הבלוקצ’יין. בואו נתחיל.

אנו מזמינים אתכם להטמיע מצגת זו באתרכם באמצעות העתקת קוד זה:

אנא כלול ייחוס ל- 101blockchains.com בצירוף הגרפיקה הזו. ;

מצגת מבוא ל- Blockchain- תיאור שקופיות

בואו נתקדם כדי לקבל סקירה כללית על מה שסקרנו בכל שקף של מצגת היסודות של Blockchain.

שקופית 1: כותרת

השקופית הראשונה היא הצגת הכותרת – Blockchain Fundamentals (Blockchain Made Easy). אתה יכול גם למצוא את הלוגו 101Blockchains, המייצג כי המצגת נוצרה על ידי 101Blockchains.

רוצה לדעת יותר על Blockchain? עיין במאמר האחרון שלנו על מדריך הבלוקצ’יין האולטימטיבי.


שקופית 2: תקציר

בשקופית זו נפרט את הנושאים החשובים שעומדים לסקור במצגת הבלוקצ’יין. הנושאים יכללו את הדברים הבאים.

 1. מהי טכנולוגיית בלוקצ’יין
 2. חייב לדעת מונחי בלוקצ’יין
 3. חוזים חכמים
 4. טרנספורמציה דיגיטלית של Blockchain
 5. ההשפעה של הבלוקצ’יין על העולם

שקופית 3: מה זה בלוקצ’יין?

הבלוקצ’יין מוגדר כספר פתוח המציע ביזור לצדדים. בנוסף, הוא מציע גם שקיפות, חוסר שינוי ואבטחה. יש לו תכונות רבות, כולל פתיחה, מופץ, ספר ספרים, P2P וקבוע.

מונח הבלוקצ’יין הוצג לראשונה בעיתון הלבן של ביטקוין בשנת 2009 על ידי סאטושי נקאמוטו. משם עברה דרך ארוכה ככל שיותר ויותר ארגונים מעוניינים בכך. נכון לעכשיו, הביטקוין בדרך ליישום רשת ברקים ותכונות מתקדמות אחרות.

קרא עכשיו: תכונות בלוקצ’יין מובילות

שקופית 4: איך עובד בלוקצ’יין?

העבודה של בלוקצ’יין היא פשוטה. מכיוון שמדובר ברשת עמית לעמית, משתמש צריך להתחיל עסקה. לאחר סיום, מוקצה חסימה לעסקה האמורה. חסימת העסקה משודרת גם לרשת, וכל הצמתים ברשת מקבלים את המידע האמור. לאחר מכן מכרים את החסימה ומתוקפים. זה מתווסף גם לרשת, ואחריו עסקה מוצלחת.

שקופית 5: יתרונות מדהימים של טכנולוגיית Blockchain

טכנולוגיית Blockchain היא טכנולוגיה עשירה בתכונות. יש כל כך הרבה יתרונות של טכנולוגיית Blockchain. לדוגמא, זה מאפשר למשתמש לבצע הסדר מהיר יותר בהשוואה לשיטות מסורתיות. זה גם לא משתנה ובטוח יותר. בהשוואה לרשת מסורתית, טכנולוגיית הבלוקצ’יין מסוגלת יותר ויש בה יכולת רשת משופרת. עם מובנה לביזור, ניתן להשתמש בו לבניית בלוקצ’יין משותף ומופץ.

שקופית 6: רשת בלוקצ’יין ציבורית מול פרטית

השקופיות דנות בהבדל בין רשת בלוקצ’יין ציבורית ופרטית. ההבדל העיקרי ביניהם הוא כיצד הם מתפקדים. רשת הבלוקצ’יין הציבורית אינה מורשית ואילו הבלוקצ’יין הפרטי מורשה. המשמעות היא שהבלוקצ’יין הציבורי הוא רשת פתוחה שאינה נשלטת על ידי אף אחד. כל אחד יכול לגשת אליו. לעומת זאת, הבלוקצ’יין הפרטי מורשה שמשמעותו שיש רשות שמנהלת מי יכולה להשתמש ברשת.

קרא גם: Blockchain ציבורי לעומת פרטי

שקופית 7: ריכוז לעומת מבוזר מול רשת מבוזרת: סקירה כללית

יש הבדל חיוני בין רשתות ריכוזיות, מבוזרות ומופצות. זה כל מה שקופית.

 • מרוכז: כל הצמתים נתונים בסמכות אחת
 • מבוזרת: אין סמכות ריכוזית וכולם יכולים לקחת חלק ברשת.
 • מופץ: צמתים עצמאיים מתקשרים זה עם זה. כמו כן, כל צומת מחובר ביניהם.

שקף 8 ו -9: מונחי בלוקצ’יין מובילים

למתחילים קשה לדעת מונחי בלוקצ’יין וזה יכול לגרום להם להתבלבל בקלות. רשימת שקופיות זו 10 חשובה חייבת לדעת מונחי בלוקצ’יין שם. לדוגמה, הוא מכסה ביטקוין, airdrop, dApp, ICO ואחרים.

כמתחיל, עליך לעבור על המונחים וההגדרות הנפוצים ביותר של Blockchain כדי ללמוד אותם טוב יותר. להלן ההגדרות המובילות של Blockchain שעליך לבדוק.

שקף 10: הסבר על חוזה חכם

חוזים חכמים דומים למסמך משפטי ויוצרים תנאים בין שני צדדים. שני הצדדים שמתמודדים עם שימוש בחוזים חכמים. כמו כן, החוזים משתמשים בפנקס ציבורי למטרות אחסון. חוזים חכמים מופעלים כאשר מתקיים תנאי, והם אוטונומיים לחלוטין.

זה פשוט מבצע על סמך הקוד המגדיר את התנאי המקדים. כדי לוודא שהם עובדים כמתוכנן, הם מנותחים ומנוהלים על ידי הרגולטורים. זה מועיל גם בהבנת מגמות ומנבא אי וודאות בשוק.

שקופית 11: איך עובד חוזה חכם?

חוזים חכמים עובדים בין שני צדדים. הוא משמש לשידוך בין קונה למוכר. יתר על כן, ניתן להשתמש בו לעסקאות. בנקים ומכונים אחרים יכולים להשתמש בחוזים חכמים כדי לקבל נכסים ולהפיץ אותם.

שלושת המאפיינים העיקריים של חוזים חכמים כוללים הסדרה אוטומטית של חוזים ואין צורך בצד השלישי.

שקופית 12: היתרון של חוזים חכמים?

השקופית דנה ביתרונות של חוזים חכמים. היתרונות המעטים כוללים שקיפות מוחלטת, ללא ניירת, שקיפות מוחלטת, אמינות, תוצאות מובטחות וכו ‘.

האם לדעתך קשה להבין חוזים חכמים? אל דאגה, הבאנו מדריך מפורט לחוזים חכמים שיקלה עליכם ללמוד על חוזים חכמים.

שקופית 13: חסרונות של חוזים חכמים

חוזים חכמים אינם נקיים מחסרונות. יש לזה כמה חסרונות. כמה מהחסרונות העיקריים כוללים חוזי שגיאה, סודיות וחסרונות.

חוזים חכמים נוצרים על ידי בני אדם, ולכן הם פתוחים לטעויות אנוש. כמו כן, הם אינם חסויים ב 100%. זה יכול לדלוף מידע חיוני אותו צד 3 יכול לקרוא. לא רק זה, אלא שיש גם חוזי רוז ‘שיכולים להתנהג כמו אמיתיים ולאפשר הונאה.

שקופית 14: מקרי שימוש בחוזים חכמים

ישנם מקרי שימוש רבים עבור חוזים חכמים. ניתן להשתמש בהם באנכים שונים, וניתן להשתמש בהם גם כדי להפוך את היעילות לדברים. חלק ממקרי השימוש העיקריים שלה כוללים פעילויות סחר, רשתות אספקה, הגנה על זכויות יוצרים, שוק הנדל”ן, הצבעה ממשלתית וכן הלאה. יש לו גם מקרי שימוש שימושיים מאוד ב- Internet-of-things (IoT) בהם הוא יכול לסייע בהגנה על הרשת.

שקופית 15: האם הבלוקצ’יין מוגזם מדי?

האם הבלוקצ’יין הוא יתר על המידה? זו אחת השאלות הגדולות ביותר שיש לטפל בהן. האוכלוסייה הכללית לא מבינה מה יש לבלוקצ’יין להציע. זה מוביל להנחות ורבים מכנים את זה יותר מדי. נכון לעכשיו, טכנולוגיית הבלוקצ’יין עדיין לא בת עשור.

כבר חצינו את שלב האכזבה ועברנו לקראת יישום טוב יותר בעתיד. ביטקוין, למשל, יראה עדכונים חדשים בקרוב. טכנולוגיות בלוקצ’יין אחרות מתחדשות גם בקצב מהיר.

קרא גם: האם אתה זקוק לבלוקצ’יין?

שקופיות 16: 9 אנכיות של שינויי בלוקצ’יין

נכון לעכשיו, כל התעשייה עוברת טרנספורמציה של בלוקצ’יין. אתה יכול לראות את ההשפעה של blockchain בכל מקום. לכן השקופית חולקת את תשעת האנכיות של טרנספורמציית הבלוקצ’יין. הם כוללים את הדברים הבאים:

 1. טֶכנוֹלוֹגִיָה
 2. משפט ופשע
 3. שירות ממשלתי
 4. לְמַמֵן
 5. זכויות אדם
 6. בידור
 7. כְּלֵי תִקְשׁוֹרֶת
 8. הוֹבָלָה
 9. חוזים

תעשיית ה- IT כבר חוותה את השינוי הדיגיטלי עם טכנולוגיית Blockchain. בדוק עוד על השינוי הדיגיטלי של Blockchain.

שקף 17: 2017-2018 מגזרים מובילים

ישנם גם מגזרים רבים המובילים ביישום טכנולוגיית הבלוקצ’יין. שני המגזרים המובילים ביותר כוללים פינטק ורשתות אספקה. עם זאת, זה לא הכל שכן ישנם מגזרים אחרים המאמצים לאט אך בהתמדה טכנולוגיית בלוקצ’יין, כולל שירותי בריאות, שילוח, קמעונאות, ביטוח וכרייה..

עם הזמן נראה כמעט בכל מגזר להשתמש בטכנולוגיית בלוקצ’יין כלשהי. מעטים הסקטורים שיראו יישום טוב יותר בשל התאמה טובה יותר ממגזרים אחרים מכיוון שארגונים מאוד מעוניינים ליישם בלוקצ’יין.

שקופית 18: אינטרנט 3.0: יורשו של רשת 2.0

Blockchain יתחיל גם את Web 3.0 שהוא הדור השלישי של האינטרנט. האינטרנט ינצל את רשת הבלוקצ’יין ויביא רשת מבוזרת באמת שמתקדמת בהרבה ממה שיש לנו כרגע.

האינטרנט הנוכחי מתמקד יותר בבסיסי נתונים מבוססי שרתים ומכאן מספק פונקציונליות מוגבלת. האינטרנט החדש יתמקד יותר במשתמשים, מה שאומר שהוא יהיה מחובר טוב יותר ויציע פלטפורמה מאובטחת לכולם שם בחוץ.

שקופית 19: יתרונות Web 3.0

שקופית זו ממשיכה בנושא Web 3.0 ומפרטת יתרונות Web 3.0. כפי שנדון קודם לכן, Web 3.0 מציע פונקציונליות ותכונות טובות יותר. זה יהיה ללא היתר, מה שאומר שלא תהיה שום רשות מרכזית שתשלוט בו.

זה יהיה גם ללא כל מונופול וגם יספק טונות של פרטיות למשתמשים. הרשת מאובטחת, והבעלות על הנתונים נשארת אצל משתמשי הקצה שיכולים לשמור אותה לעצמם או למכור אותה לחברות המדיה. אינטרנט 3.0 יהיה גם בכל מקום ויציע אינטרנט סמנטי.

שקף 20: זכרו: אינטרנט מרכזי לעומת מבוזר

ההבדל המרכזי בין רשתות ריכוזיות מבוזרות הוא היעדר סמכות מרכזית. זהו אינטרנט מבוזר בעל זרימת נתונים ייחודית, מודלים עסקיים חדשים ו- dApps. השקופית מציגה גם את ההבדל בצורה חזותית.

שקופית 21: מערכת אקולוגית אינטרנט 3.0

בסופו של דבר נקבל מערכת אקולוגית של Web 3.0 תהיה טובה יותר ונציע מגוון רחב של שירותים. השקופית מפרטת את המרכיבים השונים של המערכת האקולוגית ומעניקה לך הצצה למה שאתה יכול לצפות מ- Web 3.0. תוכלו למצוא גם כל רכיב או שירות עם דוגמה שנותנת לכם הצצה למה לצפות מ Web 3.0.

קרא גם: מחסנית טכנולוגיה של Web 3.0

שקופית 22: בונוס מס ‘1: Blockchain לעומת מסד נתונים

הבלוקצ’יין מבוזר המאחסן גם נתונים. עם זאת, הוא שונה ממאגרי מידע. בשקף זה נדון בנושא הבלוקצ’יין לעומת מסד הנתונים. ארבע הקטגוריות בהן הן נבדלות כוללות גישה לכתיבה, עלות, שלמות ואמון. ההבדל העיקרי הוא, כמובן, בהיעדרה של סמכות ריכוזית. גם הנתונים שנכתבו על הבלוקצ’יין אינם ניתנים לשינוי, אשר בתורם מספקים שלמות. מאגר המידע, לעומת זאת, מציע לכם הפעלת CRUD. ישנם גם הבדלים משמעותיים המכוסים בשקופית עצמה.

שקופית 23: בונוס מס ‘2: סוגים שונים של אסימונים

בשקופית זו אנו דנים בסוגים שונים של אסימונים. הם כוללים אסימוני מטבע, נכס, שירות והון. כל אחד מהאסימונים הללו מוגדר באמצעות הדוגמאות Web 3.0.

מילים אחרונות

זה מוביל אותנו לסוף מצגת יסודות הבלוקצ’יין. אם אתם מחפשים מצגת של blockchain, תוכלו להוריד את המצגת ולשמור אותה במערכת שלכם. שקופיות יסודות הבלוקצ’יין הללו לא רק מכסות את ההקדמה לבלוקצ’יין אלא גם מציגות לקורא מושגים, רעיונות ומידע חדשים..

ניתן גם להוריד את קובץ ה- PDF של מצגת הבלוקצ’יין ולהשתמש בו כהפניה ללימוד נושאים מתקדמים נוספים. יתר על כן, אתה יכול לשתף את שקופיות הבלוקצ’יין pdf במעגל שלך. כמתחיל, אנו ממליצים לך להירשם לקורס היסוד הבלוקצ’יין בחינם כדי להניח את הבסיס לקריירת בלוקצ’יין בהירה.

אל תשכח לשתף את המאמר עם כל החברים שלך ולעזור להם ללמוד בלוקצ’יין. כמו כן, אל תשכח לשתף את מחשבותיך לגבי השקופית בסעיף ההערות למטה; אנחנו מקשיבים! אתה יכול גם להגיש את השאלות שלך בקטע התגובה, אנו נשיב אליך תוך זמן קצר.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map