מדריך יישום Blockchain: העצמת העסק שלך

מאמר מקיף זה מנחה אותך ליישום נכון של בלוקצ’יין למאמצים העסקיים הקיימים או החדשים שלך – עם מקרי שימוש בתעשייה וגורמי סיכון שיש להיזהר מהם.

הצורך ההולך וגדל בטכנולוגיה החדשה המכונה “בלוקצ’יין”, יעשה שינויים מהפכניים באורח חיינו. לא רק אנשים רגילים משגשגים לדעת על כך, אלא שחברות רבות המתמצאות בטכנולוגיה כבר החלו להשקיע ביישום בלוקצ’יין.

עם זאת, הבלבול הבולט יותר האורב בשוק הוא “איך אוכל להשתמש בבלוקצ’יין כדי לתדלק את העסק שלי?” הבלבול די צפוי. בלוקצ’יין הוא עדיין אחד הנושאים החדשים באופק שרבים לא יודעים עליו.

על פי סקר גרטנר האחרון בשנת 2018, 23% מהחברות כבר מתבצעות ליישום טכנולוגיית הבלוקצ’יין. ביניהן חברות ביטוח ותעשיות פיננסיות מהוות תפקיד מוביל. 43% נוספים מהחברות מעוניינות בכך אך למעשה לא פרסו שום סוג של תוכנית.

CIO של חברות אלה מדמיינות את הבלוקצ’יין כמודל עסקי שבכוחו להפעיל תעשיות גדולות. עם זאת, הם גם ציינו כי התהליך מאתגר למדי ועשוי לדרוש חקירה נוספת.

עם זאת, כדי לספק לכם מקור אמין יותר לפתרונות בלוקצ’יין, הרכבנו את המדריך ליישום הבלוקצ’יין. חגור את חגורות הבטיחות שלך, כי אנחנו נכסה את כל מה שתצטרך אי פעם כדי לפתוח עסק משלך המונע על ידי בלוקצ’יין. מדריך זה גם יעזור לכם לקבל מושג הוגן על דוגמת יישום בלוקצ’יין.

הירשם עכשיו:קורס יסודות Blockchains ארגוניים

תוכן העניינים

פרק -1: יישום בלוקצ’יין: מהם השלבים?

פרק -2: עלות יישום בלוקצ’יין: כמה זה יכול לעלות לך?

פרק -3: 5 נבלים שיכולים להפיל את פרויקט הבלוקצ’יין שלך

פרק 4: מחשבות מסכמות


Contents

פרק -1: יישום בלוקצ’יין: מהם השלבים?

יישום בלוקצ'יין

שלב ראשון: זיהוי והגדרת יעדים

השלב הראשון במדריך ליישום הבלוקצ’יין שלנו מתחיל בזיהוי המטרה.

אסוף את הכוחות שלך

אם אתה רוצה להצליח ביוזמה זו, עליך לכלול עזרה ככל שתוכל לאסוף. במילים פשוטות, אתה צריך לגרום לכל אדם מהחברה שלך להצטרף אליך. לעודד אותם לסיעור מוחות ולהכין אותם לפרויקט יישום הבלוקצ’יין הגדול.

אם לחברי החברה שלך אין יישומי בלוקצ’יין המבוססים על ידע, חנך אותם. לאחר שאתה והצוות שלך מוכנים לתוצאה, התקשר לפגישה ודון בתרחישים האפשריים שבהם תוכל להשתמש.

אל תמהר בשלב זה. להיות סבלני; זה תמיד יעזור לך לקבל את ההחלטות הנכונות. כמו כן, זכרו לעולם לא לקבל החלטות לא הגיוניות. אתה צריך להגדיר את המטרות שלך למשהו שאתה והצוות שלך יכולים להשיג, ולא משהו שמעבר לעזרה.

שאלו את עצמכם שאלות פשוטות כמו, כיצד מדריך יישום הבלוקצ’יין הפשוט שלכם יכול לעזור לכם לשפר את היעילות הכוללת? ואם אתה באמת יכול לעזור ללקוחות שלך באמצעות זה או לא.

באמצעות כל הרעיונות תוכלו לקבוע כמה כללי יסוד ולהעלות תוכנית פוטנציאלית.

מדריך יישום Blockchain: נכס יקר ערך עבור החברה שלך

כעת, כאשר יישומי הבלוקצ’יין עולים, חברות רבות בוחנות זאת מתוך סקרנותן. עם זאת, הדבר הראשון שעליהם לאתר הוא כיצד הם יכולים להשתמש בטכנולוגיה חדשה זו ולהבטיח אותה כנכס. העולם מלא כעת בהזדמנויות עסקיות של בלוקצ’יין.

בשורה התחתונה, חברות צריכות לאמוד את כל הנדרש בכדי להשיג זאת בהצלחה. המטרה, התקציב, הכללים והמועדים. כל חלק אחד חשוב באותה מידה וצריך להגיע למימוש בהצלחה.

לאחר שתראו כל היבט, תוכלו להעריך אם יישומי בלוקצ’יין יהיו נכס או בזבוז משאבים.

במקרים שונים של שימוש בבלוקצ’יין שעליך להסתכל עליהם

כדי לעזור לך במסע שלך למצוא אילו מקרים לשימוש בבלוקצ’יין מחמיאים לחברה שלך, ריכזנו רשימה עם יתרונות במדריך זה ליישום בלוקצ’יין. תבדוק את זה. די בטוח שתאהב את זה.

מערכת בנקאית

המערכת הבנקאית קיבלה את הכמות הגבוהה ביותר של צפיות לאחר יישום הבלוקצ’יין. הן אחת החברות שחסרות אבטחה. זו הסיבה שאפליקציות בלוקצ’יין עם כל האבטחה הצעקנית שלה מהוות אלטרנטיבה יפה לבנקים. מערכות הבנקאות החלו להסתגל לבלוקצ’יין.

כל סוג של שירות פיננסי יכול לקבל דיוק וביטחון רב יותר מהמערכות הקיימות. אם החברה שלך מתמודדת עם עסקאות פיננסיות, תוכל להשתמש בהיבט זה באמצעות פתרון הבלוקצ’יין.

בנקים רבים כבר החלו להסתגל לעסקי הבלוקצ’יין החדשים ולהבטיח יישום בלוקצ’יין טוב יותר עבור הלקוחות שלהם. זה יכול לעזור לך להתמודד עם עסקאות בינלאומיות אם העסק שלך עדיין בקנה מידה קטן יותר.

אתה יכול לנסות להפוך את העסקאות למהירות עוד יותר, כך שיותר לקוחות יוכלו להשתמש בשירותים שלך.

דוגמה טובה לחברות יישום בלוקצ’יין תהיה Ripple, שתומכת בבנקים לעבד תשלומים בינלאומיים.

מה הם היתרונות?

 • העלויות מופחתות.
 • זמני ההתיישבות קצרים יותר.
 • שיפור איכות הנתונים.
 • ביקורת היא סופר קלה.
 • אבטחה מתקדמת.

ביטוח

שקיפות נתונים היא אחד המאפיינים המהותיים של חברות הביטוח. לעומת זאת, פתרון Blockchain יכול לספק ערוץ חלק לשם כך. תוכל להפוך את כל תהליך תביעת הביטוח לאוטומטי על ידי הטמעת חוזים חכמים במערכת.

חוזים חכמים יעבדו את כל תביעת הביטוח ללא כל טרחה. אֵיך?

ובכן, חוזים חכמים יכולים לאמת כללי חוזה ספציפיים ואז לעבד את התוצאות על סמך זה. כל מה שצריך לעשות זה ליצור קשרים לאנשים שמחפשים ביטוח.

זו עוד הזדמנות עסקית נהדרת של בלוקצ’יין.

ואם יקרה משהו וכל התנאים יתקיימו, הלקוח יקבל את חלקו ההוגן של הכסף באופן אוטומטי. החלק הטוב ביותר בכך הוא שחברה תרוויח רבות ממערכת מסדי הנתונים המשותפת. כמו בבלוקצ’יין, הרשומות יהיו בטוחות מפני פריצות ואנשים יכולים לקבל את התשלומים ההוגנים שלהם.

LenderBit יכול להיות דוגמה מושלמת עבור חברות יישום בלוקצ’יין בתרחיש זה. זה מאפשר ללקוחות שלהם להגיש תביעות ביטוח מהמסנג’ר! לכן, הוספת תכונה מסוג זה בחברה שלך תתקוף יותר לקוחות.

מה הם היתרונות?

 • עסקת שקיפות הוגנת.
 • רמת הונאות ביטוח נמוכה.
 • חוסך הרבה זמן ועלות.
 • חווית לקוח טובה יותר.

למידע נוסף על blockchain לביטוח כאן.

בריאות

לחברות שמעוניינות להוסיף הטבות בריאות למקרי השימוש שלהן, בלוקצ’יין מציע גם טונות של אפשרויות. שירותי הבריאות זקוקים לאחסון רב לצורך רישום רשומות ועם ביטחון היכולת לשנות זאת.

Blockchain יכולה להציע סוג זה של מתקן אחסון עם מערכת תשלום אישור. פרט לכך מערכת בריאות תוכל גם לעבד כל כמות של אמצעי תשלום מורכבים ביעילות.

לכן, אם אתה משלב את זה בחברה שלך, כל הלקוחות שלך יכולים להפיק תועלת באותה מידה. תוכל גם להציע להם עיבוד ביטוח בעלות נמוכה וחסכון בזמן. הבלוקצ’יין שלך יכול להיות מקושר לביטוח, ולאחר מתן ביטוח ספציפי הם יוכלו לכסות את דמי הרפואה שלהם.

MedRec הוא סוג דומה של פרויקטים. בעיקרון, הוא מספק מקור מצוין לשמירת כל הנתונים שלהם ומשתמש ב- CMS מבוזר כדי לפתור את כל הבעיות.

מה הם היתרונות?

 • רופאים יכולים להשתמש במידע שימושי ללא כל טרחה.
 • אחסון מידע ללא כל חבלה.
 • חוסך זמן ומגביר את היעילות הכוללת.

למידע נוסף על blockchain לבריאות כאן.

נדל”ן

אם אתה חברת נדל”ן שרוצה מדריך ליישום בלוקצ’יין, אתה יכול להשתמש בזה כאחד ממקרי השימוש בבלוקצ’יין. זה פשוט; אין קו קשה בכלל. נדל”ן בימינו התמלא בפגיעות כמו מידע כוזב, רכישות לא חוקיות ושגיאות ברשומות.

אנשים רגילים אלה נוטים לסבול הרבה, לאבד את רכושם או את כספם או אפילו להחמיץ ירושה. במקרה זה, הבלוקצ’יין יכול לוודא שאף אחד לא יכול לשנות מידע כלשהו על התכונות והוא יכול גם לספק את השקיפות הנכונה לחוזי רכוש..

הניירת לאחר עזיבת נכס גוזלת זמן רב. Blockchain הופך אותו לסופר קל ופשוט. זו עוד הזדמנות עסקית נהדרת של בלוקצ’יין.

ישנם כבר פרויקטים רבים המגיעים בדרך זו. דוגמה לחברות יישום בלוקצ’יין תהיה velox.RE שנמצאת בשיקגו. הם מתכננים ליישם עסקאות נדל”ן מבוססות בלוקצ’יין ולהפוך אותן לחסכוניות בכל דרך.

מה הם היתרונות?

 • עלות מופחתת.
 • שקיפות משופרת.
 • התשלומים הם אוטומטיים.
 • אין פעילות מרמה.

למידע נוסף על בלוקצ’יין לנדל”ן כאן.

זיהוי דיגיטלי

הזיהוי הדיגיטלי אולי אינו מהווה גורם חדש באזור, אך בלוקצ’יין בהחלט יכול להפוך אותו לדיגיטלי יותר. קודם כל, בלוקצ’יין יכול להפוך את התהליך לדיגיטלי לחלוטין. שנית, זה יכול להגדיל את רמת פרוטוקולי האבטחה כדי לעצור כל גניבת זהות.

לבסוף, עם תהליך האימות הקפדני, הוא בסופו של דבר ייפטר מפעילות מרמה. במקרה זה גם רשומות האחסון בטוחות. יש כבר הרבה חברות שעובדות על זה ובונות סביבו פרויקטים.

זה יכול להיות מקרים נהדרים של בלוקצ’יין סטארט-אפ כדי להוסיף ליישום. שם פופולרי ShoCard מציע תהליך זיהוי דיגיטלי זה עבור שירותים ממשלתיים. הכרטיס יינתן ליחידים ואנשי עסקים שיקבלו רמת אישור אחרת. תעודת הזהות תכיל את כל המידע הדרוש.

ניתן להשתמש בו גם בחוזה חכם כדי להעניק לו רמת אבטחה רבה יותר.

מה הם היתרונות?

 • הוסיף פרטיות וביטחון.
 • מערכת אימות טובה.
 • תעודות זהות חתומות ייחודיות.
 • אין הונאה.

למידע נוסף על בלוקצ’יין לזהות דיגיטלית כאן.

אכיפת חוק

אכיפת החוק יכולה להתייחס לעיבוד מסמכים משפטיים או לסוכנים פרטיים או אפילו לפקידים ממשלתיים, כל מה שקשור לחוק. בדרך כלל הם מרוכזים ודורשים כוח מינהלי על מערכת.

פתרון הבלוקצ’יין כאן יכול להציג מערכת מודלים חדשה. רוב מערכת אכיפת החוק נשענת על מתווך. ואם הביניים נפגעת איכשהו המערכת מתקלקלת.

עם זאת, מכיוון שפתרון הבלוקצ’יין אינו כולל כל גורם ביניים, הוא יכול להבטיח ערוץ בטוח יותר לאחסון נתונים או לעיבוד עלויות עסקה מסוימות ללא בעיות בלתי חוקיות. בתי משפט יוכלו להשיג יותר שקיפות בתביעה, והיה פחות הונאה פלילית.

מלבד זאת, איחוד כל הענפים המשפטיים בחקיקה אחת בוודאי יעשה את הטריק כאן. משרדי עורכי דין, בתי ספר, תאגידים, ספקי תוכנה חוקיים וטכנולוגיה; הכל יתחבר לרכזת אחת.

זו עוד הזדמנויות עסקיות נהדרות של בלוקצ’יין.

ספר אינטגרה נראה שהיא אחת מחברות יישום הבלוקצ’יין שמכסה חברות אכיפת חוק, שם הן מאבטחות את כל התיעוד המשפטי במקום אחד. ברור שאתה צריך הרשאה לגשת למסמכים. אבל זו דוגמה מצוינת.

מה הם היתרונות?

 • עסקאות מהירות.
 • מפעלי פרויקטים חוזיים.
 • רישומים וביטחון משפטי.
 • ניהול נכסים חכם.
 • שמירה על כל התיעוד הציבורי והזכויות החוקיות.

האינטרנט של הדברים

חוות אבטחה של IoT יכולות להשתמש בטכנולוגיה זו ולהציע הגנת נתונים רבה יותר עבור לקוחותיהם. בדרך זו החברה יכולה לתת אלטרנטיבה טובה יותר לפרוטוקול הקיים כבר. לבלוקצ’יין טק מבוזר יש את הכוח הנכון לתדלק מחלקה זו בקלות.

עם זאת, יש היבט אחד שגורם ל- IoT להכות מחיר. כן, עלות דרישות הרשת והטכנולוגיות המעודכנות גוזלות כסף רב. שילוב חיבור בין מכשירים והפיכתו לחלק ידרוש גם הרבה מיץ.

לעומת זאת, בלוקצ’יין יכול להיות הפיתרון הטוב ביותר היחיד. לבלוקצ’יין כבר יש מודל מאובטח שיכול לתת למחלקה הזו את כל מה שהיא צריכה ללא עלות נוספת. השימוש בזה כמקרה שימוש ייתן לך יותר מקום לצמיחה עתידית מכיוון ש- IoT הוא אחד המגזרים הצומחים ביותר כעת.

מה הם היתרונות?

 • רמה גבוהה יותר של אבטחה מפני שינוי נתונים.
 • אינטראקציה משופרת במכשירים.
 • מיטוב ה- IoT.
 • אוטומציה של מכשירים חכמים.

למידע נוסף על blockchain ו- IoT כאן.

ממשל תאגידי וציבורי

הצגת מערכת הצבעה חדשה באמצעות פיתרון בלוקצ’יין יכולה להיות פרויקט מהפכני מאוד. מגזר הממשל הוא אחד המזוהמים ביותר. מדינת הלאום דורשת מערכת שיכולה להתמודד עם כל סוג של שחיתות ולתת סביבה בטוחה יותר ובחירות הוגנות.

באמצעות בלוקצ’יין, אנשים יקבלו ערוץ נטול חבלה, ממנו יוכלו להצביע בקולותיהם ללא כל אמצעי שינוי. מצד שני, אזרחים יקבלו הזדמנות לשלם את המסים שלהם ללא טרחה.

צירוף מקרה שימוש זה לזיהוי דיגיטלי יהווה נקודת התחלה גבוהה.

סוגיית הריכוזיות של הממשלה יכולה להתמודד כאן. זהו תהליך מצוין לשיפור נכסי האבטחה והעסקאות האבטחה של החברה שלך.

קבוצת Bitfury היא אחת הסטארטאפים בתחום זה. הם רצו לעזור לממשלה ולאזרח לקיים הליך בחירות טוב יותר והוגן יותר, שלא לדבר על מאפיינים משפטיים אחרים.

מה הם היתרונות?

 • אין מעורבות של צד שלישי.
 • מוריד שחיתות.
 • מאבטח את פרטיות הנתונים.
 • הזדמנויות מוגברות לחברות.
 • עסקאות מהירות.

למידע נוסף על בלוקצ’יין לממשלה כאן.

חינוך

גופים חינוכיים כמו אוניברסיטאות או בתי ספר יכולים להפיק תועלת רבה מכך. בכל שנה מוסדות אלה זקוקים להרבה מתקני אחסון עם מערכות הגנה טובות יותר. עם זאת, לרוב המוסדות הללו אין הכרה ואימות גלובלי של מוסד טוב.

מדריך יישום Blockchain זה כאן יכול לעזור להבטיח את קיומם ולאחסן את כל התיעוד שלהם ברשת המבוזרת. מצד שני, אם ניתן לחבר את כל המוסדות בסביבה דמויית רכזת אחת, יהיה הרבה יותר קל לסטודנט ללכת למוסדות זרים עם מלגות או העברת נקודות זכות..

Blockcerts היא ללא ספק אחת מחברות יישום הבלוקצ’יין האקדמיות. כאן אפשר לאמת את תעודותיהם ואז להעלות את המסמכים שלהם לרשת. כל רשומה תהיה מוצפנת ונשמרת חסינת טמפ ‘אלא אם כן הם זקוקים לאנשים בהתאמה.

מה הם היתרונות?

 • מערכת אימות משופרת.
 • אין מעשי מרמה באישורים חינוכיים.
 • אחסון נתונים מאובטח.
 • גישה נוחה לרשומות קודמות עם אימות.

תוכלו ללמוד על חינוך בלוקצ’יין כאן.

רכב ליסינג

ליסינג רכב יכול להיות תהליך קדחתני. אתה צריך לעבור סדרה של אמצעים לשכור רכב ואז לנהוג בו. השיטה כוללת אימות זהותו של האדם ולאחר מכן מעבר לרשומה הכספית כדי לוודא אם הוא / ה זכאי או לא, ואז בחירת רכב ועיבודו.

התהליך כולו כל כך הרבה זמן. זה יהיה נהדר ליישם בלוקצ’יין כאן כדי לוודא שתזכה לבחור, לחתום ולנהוג ברכב בלי כל הטרדות האלה. ואחרי מגבלת הזמן, החזרת המכונית וסיום החוזה יהיו גם ללא שום בעיות.

עיבוד ביטוח אם הרכב המושכר ניזוק או נהרס מסיבה כלשהי. עם blockchain, הכל יכול להיות אוטומטי. זו עוד הזדמנויות עסקיות נהדרות של בלוקצ’יין.

LabuSign Labs היא אחת החברות המשתמשות בתהליך זה כדי לפשט את תהליך הליסינג. חשוב על זה, אם החברה שלך תוכל להוסיף מקרה שימוש זה יכול להיות תפנית חדשה.

מה הם היתרונות?

 • ליסינג פשוט.
 • ניהול נכסים חכם טוב יותר.
 • זמן מופחת לליסינג.

סחורה יוקרתית

כל ענף יכול להיות מושפע ממדריך יישום הבלוקצ’יין ומדור מוצרי היוקרה אינו יוצא מן הכלל לכך. מעקב אחר כל טוב יכול להיות אחת הדרכים הטובות ביותר להעניק ללקוחות מוצרים אותנטיים ללא חשש מהונאות.

סוג זה של מדריך ליישום בלוקצ’יין יכול לאפשר לתעשיות להפוך למקור מהימן עבור צרכניהן. אפשר להוסיף דרכו גם רמת שקיפות משמעותית. זה גם מצמצם את תשלומי הביטוח המיותרים.

אוורלדגר היא אחת החברות העוסקות בסוג זה של מקרים לשימוש בבלוקצ’יין. הם אינם מוגבלים רק למוצרי יוקרה. נראה שמוצרי יוקרה הם אחד המאפיינים המוצעים שלהם מתוך רבים. הם מאשרים את כל אותם נכסים ואז משתמשים במערכת מעקב כדי לוודא שכל לקוח מקבל את מה ששילם עבורו כאן.

מה הם היתרונות?

 • נותן עסקה משמעותית יותר של שקיפות ואימות עבור סחורות.
 • הגנה על טובין בעלי ערך גבוה יותר.
 • יוצר מוקד של אמון הדדי בשוק העולמי.
 • סיכון מופחת בגין פעילות גניבה או הונאה.

מלבד אלה אתה יכול גם לבדוק מגזרים אחרים כדי להוסיף אותם במקרי השימוש –

ניהול שרשרת הספקה

 • יכול לאחסן ואף לעקוב אחר שינוי הנתונים.
 • הוכחה למכירה חוזרת ובעלות.
 • מעקב אחר הרגלי קנייה וייצור שוק על בסיס זה.
 • רמת אמון טובה.

שיתוף רכיבה / תחבורה

 • מוקד רשת עם כל הנהגים המיומנים.
 • קשר הדדי בין נהג לנוסע.
 • אפס תעריפים או מחיר מוגבל.
 • שקיפות מלאה ללקוחות.

שלב שני: פיתוח POC

הרעיון של POC נהיה פופולרי בקרב חברות רבות בימינו. יש יותר מ -500 חברות שמוכנות להשקיע בהוכחה מבוססת בלוקצ’יין ולנצל את כל מה שיש לה להציע.

מושגים כמו תקשורת עמיתים גב אל גב או חוזים חכמים משעשעים את הקהל כעת. סקר שנערך לאחרונה מגבה את טענתנו, יותר מ -66% ראשי IT ו- CIO חושבים שבלוקצ’יין תהיה המהפכה הבאה שתניע את הקיום הדיגיטלי..

העולם כבר נמצא על סף דיגיטציה מוחלטת, ובעזרת הבלוקצ’יין, העתיד המיוחל אינו רחוק כל כך. הם כבר ביססו את העניין הרב שלהם באמצעות השקעה במערכת ו -5% אנשים חושבים להוציא יותר מ -10 מיליון דולר על ה- POC.

אם אתה אחד מחובבי הטכנולוגיה ומוכן להשתמש בקמפיין “מדריך יישום הבלוקצ’יין”, אז כנראה שתתחיל לדעת את הבסיס. כגון היכן להתחיל את התהליך כיצד להבטיח פרויקט מוצלח.

בואו נחתוך את כל הפרצות ונגיד שתצטרך להשקיע POC של בלוקצ’יין. אם אינך מכיר את המונח, ניתן לך הגדרה קצרה כדי לעזור לך להתחיל.

קרא עוד: רשימה מלאה של 50 החברות המובילות המשתמשות בטכנולוגיית בלוקצ’יין.

מה החזון של POC?

בעיקר POC יהיה לשאול סדרה של שאלות בנוגע לפרויקט ואז לעשות את כל הנדרש. זהו סוג אחד של תהליך או אסטרטגיית פיתוח פרויקט שבו עליכם להבין את כל השלבים בהתאם.

עם זאת, חברות מסוימות יכולות לעזור לך בפיתוח POC מצליח. הם יתנו לך את כל המידע הדרוש ואז יבצעו את הצעדים העיקריים עם החזון שלך.

עדיף לפתח POC בעצמך בעזרת הצוות שלך, כך תקבל בדיוק את מה שרצית.

סביר להניח שתשאל סדרה של שאלות אליך ולצוות שלך כדי להבין איך הכל ייפול במקום. משהו כמו –

 • האם העסק שלך מסתמך לחלוטין על אמון?
 • האם מספר אנשים ישלוט בנתונים?
 • האם אתה זקוק לשלמות הנתונים?
 • צריך אימות?
 • איזה סוג גישה אתה צריך?
 • מי יהיה השוק הממוקד? איך תתקרב לשוק הנישה המסוים הזה?
 • באיזה סוג פלטפורמה להשתמש או שאתה צריך ללכת על פלטפורמה חדשה לגמרי?
 • פרטי, ציבורי או מאוחד? לאיזו סוג טכנולוגיית בלוקצ’יין אתה מקווה?
 • כיצד מודדים את רמת ההצלחה של POC? בעיקר תוכל לדעת את ההצלחה באמצעות הערכת פרויקט סיום. אם אתה יכול לפרוס יישום חדש, אתה יכול לראות את כל מושג ה- POC כמוצלח.

בניית הוכחת הקונספט שלך

לאחר שקיבלתם מושג כיצד תוכלו לעצב את ה- POC שלכם, הגיע הזמן להגשים את החזון. התהליך הוא די פשוט, אולם אם יש לך אפשרויות רבות ומורכבות להוסיף ב- POC, זה יכול לקחת כמה חודשים להשלים את ה- POC.

אנו ממליצים לך לשמור עליו קצר וכמה שיותר פשוט. עם זאת, וודא שכל הגורמים נכונים.

מצד שני, זו רק הוכחה לצעד המושג אם אתה מבזבז יותר מדי זמן בטיוטה זו, ייקח לך יותר מהרגיל לסיים את היישום המלא. אתה יכול גם לבצע שינויים אם אתה רואה היקף מתאים כדי לפשט אותו עוד יותר.

עכשיו בואו נקפוץ לחלק הבא במדריך היישום הבלוקצ’יין הקל הזה.

טיפים לפיתוח POC מוצלח

קל ככל שיהיה, אנו רוצים שתצליחו בכל דרך. זו הסיבה שהרכבנו את שבעת הטיפים הללו שיעזרו לך לפתח את ה- POC ללא כל טרחה.

בדוק אותם!

יישום בלוקצ'יין

 1. התמקדו בנושא עסקי ספציפי

אם אתה רוצה שפרויקט הבלוקצ’יין שלך יצליח, אז עליך להתמקד בבעיות אמיתיות שתוכל לפתור. בעיה שתוכל להצביע עליה במהירות ולעזור להיעזר בבלוקצ’יין.

POC רבים כבר מתמקדים רק ביכולות הטכנולוגיה של בלוקצ’יין. עם זאת, הם לא פותרים בעיות משמעותיות. אתה עשוי לחשוב שזה הגיון בריא, אך נראה כי צוותי חברות רבים חסרים זאת.

לכן עליכם לוודא שלא להיתפס כל כך לפתרונות הקיימים כבר רק בגלל שתהיו גם חלק מיישום הבלוקצ’יין. קח קצת זמן וחשוב עם הצוות שלך כיצד תוכל להזין את הפוטנציאלים של בלוקצ’יין ולהוסיף לו היבט אחר.

כמו כן, לכו תמיד על תוכנית שתוכל להתעדכן בעתיד, לא על משהו שאינו דורש שום סוג של שינויים נוספים.

הביקורת העיקרית העומדת בפניו היא היעדר בעיות חדשות לפתור. זה משהו שהכי שוכח. עם זאת, אתה יכול להשתמש בו באופן אסטרטגי כדי להתקדם בשוק.

לא רק לתת פיתרון זול יותר זה מזה אלא גם להוסיף לו קצת ערך.

אם אתה יוצא מסדרת בעיות, שאל אז כמה מהן באמת ראויות לפתרון. איך הלקוחות שלך יכולים לסמוך עליך בבעיה זו?

זו אחת ההוכחות לשלבי הרעיון שבהחלט עליכם לבצע.

 1. קח צעדים קטנים, זוחל היקף צד

צעדים קטנים הם הדרך ללכת. בלוקצ’יין עשוי לשנות את העולם או לא; עם זאת, זה עדיין בצד החיובי. אולי הפרויקט שלך יכול להשפיע מהפכני, אולי לא. אבל זה לא יכול להיות המיקוד היחיד שלך בדיוק כשאתה בודק לראשונה מדריך יישום של בלוקצ’יין.

יישומי בלוקצ’יין דורשים שינויים רבים בדרך, אז דאגו לא ללכת לכניסה מהבהרת כבר מההתחלה.

ללכת לאט וקטנה זו הדרך האידיאלית. פשוט התמקדו בפתרון קטן ותגרמו לו לקרות ללא שום בעיה. אל תעשה שום דבר מסוכן שעלול לפגוע בארגון שלך אם הדברים לא מסתדרים. בסופו של דבר, תקבל אפשרות להוסיף תכונות נוספות לפרויקט שלך, היה סבלני עד אז.

אתה צריך גם לזכור דבר אחד בקפדנות, להימנע מכל סוג של זחילת היקף. זחילה בהיקף יכולה להיות אחד מאותם דרכים מסוכנות שבהן אתה יכול ובסופו של דבר יבלגן את הדברים. היצמד רק לתכונות שאתה יכול לספק, ולא למשהו שאתה לא יכול.

אנו יודעים כמה זה משתלם כשאתה חושב על תכונות רבות במקום אחד. אבל בואו לא נקבל את זה בדרך של פרויקט מצליח.

 1. חבר את כל הציפיות ושלט בהן

חברי הצוות שלך הם כולם אנשים שונים עם דעות וחזונות שונים. חלק מחברי הצוות שלך עשויים לחשוב שזו תחילתו של עידן חדש; אחרים עשויים שלא. זה נורמלי שיש אנשים שלא חושבים שזו אסטרטגיה טובה.

מה שאתה צריך לעשות כאן הוא לחנך אותם ביסודיות לפני ניסוח ה- POC. עם הידע הנכון הם יוכלו להבין את היתרונות והסיכונים של מדריך יישום הבלוקצ’יין.

אל תמנע ממי שלא כל כך מתרגש מהיישום הבלוקצ’יין החדש. לתקשר עם שני הצוות ולחבר ביניהם.

אחת ההוכחות לשלבי המושג שלעולם לא כדאי לך לפספס.

יתכן שיש להם דעות שונות לגבי תכונות הבלוקצ’יין להוסיף או לא. הבלוקצ’יין עדיין נמצא בשלב המתפתח, ואף אחד לא יכול לאמוד את מלוא היכולות. כמנהיג, אתה צריך לנסות לגשר על היכולת עם הפגמים.

סיעור מוחות איתם, עזור להם להזין את כל הפרויקט. זה מהלך נועז שחסרות חברות רבות ולא כדאי להיות אחת מהן.

 1. בנה תוכנית יסודית

מכשול נוסף שאתה עלול להתמודד איתו הוא הפרשנות השגויה של האתגרים שתקבל. יישום בלוקצ’יין אינו משימה קלה. בהתחלה יהיו לזה הרבה פגמים ותרחישי כישלון אפשריים. להלן רשימה של 10 אתגרים חשובים ליישום בלוקצ’יין ארגוני.

בין כל שאר ההוכחות לצעדים מושגיים, זה הוא החשוב ביותר.

היכנס עמוק יותר לשורשים והבין אילו פגמים עשויים להיות לתכנית שלך. סיעור מוחות לגבי כל התוצאות האפשריות של צעד אחד. אם זה נכשל, חשוב על דרכים, תוכל להפוך אותו לתכונה עובדת.

דון במגבלות הברורות וכיצד תוכל להתגבר עליהן לפני הפריסה המלאה. אם לא תעשה זאת, תתחיל באסטרטגיה חלשה, ובסופו של דבר, היא תיכשל.

למרות שזה מוקדם לחלוטין, עדיין נסה להתייחס לנקודות התורפה והנקודות החזקות של הקבוצה שלך כדי לנכס כיצד תתגבר עליהם. הארכיטקטורה והעיצוב של הפרוטוקול הם תפקיד מכריע. מצא גם כאן את הפגמים ואז אלתר אותם.

זו הדרך היחידה שתשיג את המדריך הטוב ביותר ליישום בלוקצ’יין.

 1. בדוק מיליון פעמים!

אחרי שכל העיצובים מסתיימים, עליכם לבצע שלב שבו תפרוסו את הרשת כדי לבדוק את הפלט. זה לא מספיק לבדוק פעם או פעמיים. לעולם אינך יכול לחזות כיצד זה יכול להיות באמת עם כמות הקהל הנכונה.

תחשוב כאילו זה כבר מתרגל למיליוני צרכנים. יהיה עליך לבדוק את זה הרבה זמן עד שתהיה בטוח שהרשת שלך יכולה לקחת את העומס. רק אז תהיה בטוח לחלוטין ב- POC שלך.

 1. שתף פעולה עם גורמים אחרים

יישום Blockchain עשוי לדרוש עלות גבוהה ממה שאתה חושב. ככל שהתכונות מורכבות יותר, התמחור יהיה יקר יותר. כמו כן, לאחר ההשקה היכולת לנהל את כל הרשת תגייס משאבים נוספים מדי יום.

איך תסתדר עם זה אם אתה סטארט-אפ ברמה קטנה?

התשובה הטובה ביותר כאן תהיה לשתף פעולה עם צוותים או חברות אחרות. כיום יש הרבה צדדים שמוכנים להוציא סכום גדול על פרויקט טוב. אם יש לך רקע איתן, לא ייקח לך הרבה זמן לקבל חסות.

ICO יכול להיות דרך לפתור את הבעיה. אבל לא כל ה- ICO זוכים לראות את אור היום למרות שיש להם כל כך הרבה מה להציע. לכן לגיבוי המשחק שלך עם בעלי עניין אחרים תהיה תוצאה חיובית בטווח הארוך.

עם זאת, לפני שתלך לשיתוף פעולה תעדכן את שני הצוותים הללו לתרחיש אפשרי –

צוות המס: יתכן שהתהליך לא דורש אותם ישירות, אולם אם אתה חברה חייבת במס אתה צריך לקבל את עזרתם. בעיקר מיקום החברה שלך יחליט כמה מס תצטרך לשלם עבור זה. היו מוכנים לזה.

צוות החוק: כל מה שאתה עושה צריך להיות חוקי במדינתך. יש עדיין מדינות רבות ברחבי העולם בהן אסרו על בלוקצ’יין ופעילויות דומות אחרות. לפני שתעבור את התוכנית, התייעץ עם הצוות המשפטי שלך. כך תוכלו לדעת אילו פעולות תוכלו לעשות מבלי לעבור על החוק.

אתה לא רוצה לעצב את כל ה- POC לפני כן. מה קורה אם אתה מגלה שתכונות מסוימות אינן חוקיות? היית מבזבז הרבה כסף וזמן אז.

 1. המספר הנכון של הצוות

אולי אתה רק חושב על יישום בלוקצ’יין. עם זאת, עליכם בהחלט לשקול את נושא כוח האדם.

האם יש לך את הצוות הדרוש לצוות שלך? האם אתה זקוק ליותר או שיש להם את הכישורים להפיק אותו?

אל תקפוץ לכל תוכנית ההטמעה של הבלוקצ’יין עם צוות מאויש קטן. זה דורש הרבה כוח אדם כדי להקים אב טיפוס מלא.

אם חסר לך, שקול להעסיק אנשים חדשים. ניתן גם להעסיק אנשים מוסמכים שזה עתה מתאימים יותר כדי להפוך את הפרויקט הזה להצלחה עצומה.

אל תפספס לעולם את השלבי ההוכחה הקונספטיים האלה.

שלב שלישי: לבנות ולנסות

הצעד הבא שלנו במדריך יישום Blockchain זה הוא שלב הבנייה והניסיון.

שלב הבנייה והניסוי ידרוש ממך להוסיף כמה חלקים בסיסיים של טכנולוגיית הבלוקצ’יין לכל המשוואה. בואו נגיד באילו אלמנטים עליכם בהחלט לשקול להשתמש.

יישום בלוקצ'יין

החלקים הדרושים לטכנולוגיית Blockchain לכלול

 1. חוזים חכמים

חוזים חכמים הם אחד המאפיינים המהותיים של השתלת בלוקצ’יין. זה יאפשר לך להגדיר כללים במסגרת החוזה יבוצע ויהפוך את תהליך התשלום לאוטומטי.

יישם את תכונת החוזה החכם. חוזים אלה יאפשרו לכם להחליף רכוש, כסף, מניות או כל דבר בעל ערך באופן מאובטח ושקוף ללא מתווך. מערכת יישום בלוקצ’יין ללא חוזים חכמים כבר לא כל כך משתלמת.

 1. טוקניזציה

זהו עוד אחד מהצרכים הבסיסיים של פרוטוקול יישום בלוקצ’יין. ככל הנראה הם מהווים גורם מבוקש אם ברצונכם להשיק פרויקט חדש. אחרת, תוכל להשתמש בכאלה הקיימים כבר כאמצעי לעסקה. לכן, אם אתה חברת סטארט-אפ אתה עלול לדרוש אסימונים. חברות ברמה ארגונית כבר יכולות להשתמש באסימונים קיימים אם הם רוצים אבל זה לא הכרחי עבורם. אין צורך בהשקות נוספות.

זו הסיבה להציג אסימון חדש או לשלב אסימונים קיימים כבר. הכרת המושגים הבסיסיים של תקני ERC תעזור גם כן.

 1. ביזור האחסון

זו דרישה עצומה של תוכניות השתלת בלוקצ’יין בימינו. הבלוקצ’יין עדיין מתמודד עם נושא האחסון. אם אתה רוצה להשיג קהל עצום ברשת, תזדקק ליחידת אחסון טובה יותר.

הדרך הטובה ביותר תהיה להעביר אחסון בענן למערכת מבוזרת. בדרך זו תציג מערכת אחסון מאובטחת וטובה יותר.

 1. סוג הרשאה

לרשתות חסימות יש בדרך כלל שלושה סוגים של רמות הרשאה – ציבורית, פרטית ומועברת. אתה צריך לבחור את זה בזהירות רבה. יתכן שמקרי השימוש איתם אתה מתמודד דורשים בלוקצ’יין פרטי, אבל אתה הולך על ציבורי. זה לא יעשה טוב בטווח הארוך. ראשית, עליך ללמוד על ההבדלים המהותיים בין בלוקצ’יין ציבורי לעומת פרטי.

בחר את הסוג המתאים ביותר לעסקי הבלוקצ’יין שלך. אבל בחרו נכון.

 1. אבטחת מידע

אבטחת סייבר צריכה להיות בראש סדר העדיפויות שלך. זהו גורם מרכזי נוסף של יישום הבלוקצ’יין. אתה לא יכול לפרוש מערכת ללא ערוץ אבטחה מתאים. כל העסקאות והחסימות צריכות להיות חסינות לפריצה.

הפיכת כל הנתונים לביזורית או הכנסת אלגוריתם קונצנזוס חדש יטפלו במתקפות DDoS במקרה זה. עם זאת, בחירה בפרוטוקול הקונצנזוס תבצע עסקת ענק במקרה זה.

 1. חוסר שינוי

אי-משתנות היא דבר שלא יכול להתגשם עם טכנולוגיות האינטרנט הקיימות כבר. לכן, בלוקצ’יין אמור להיות מסוגל להתמודד עם נושא זה. Blockchain תחזיק במידע הנכון ברשת ואנשים יוכלו לגשת אליו באמצעות אימות נכון.

לכן, הפוך את המערכת שלך לבלתי משתנה. זה יוסיף נדבך נוסף של אבטחה ויהפוך את יישום הבלוקצ’יין הכללי ליותר מבוזר.

גורמים אחרים להתבונן בהם

גורמים אחרים אלה הם משהו שעליך בהחלט לבדוק ממדריך היישום של Blockchain.

זיהוי מנגנון הקונצנזוס המתאים ביותר

המדריך הראשון ליישום הבלוקצ’יין השתמש במנגנון ההסכמה Proof of Work. עם זאת, לאחר מכן, הוצגו פרוטוקולי קונצנזוס רבים. כל אחד מהם מתמודד עם הפגמים של רשת הבלוקצ’יין.

עליכם לבחור את המנגנון על סמך מקרי השימוש שלכם. עם זאת, אתה יכול גם לנסות להציג פרוטוקול חדש אם יש לך כוח עבודה בגיבוי.

פלטפורמות גיבוי

חלק מכם אולי לא ירצו לבנות את רשת הבלוקצ’יין מגרוטאות. לאלו מכם תוכלו להשיג פלטפורמות רבות בעלות מקור פתוח. כל שעליך לעשות הוא לבצע מזלג קשיח או מזלג רך, ותקבל את הפלטפורמה הבסיסית שלך.

כמה פלטפורמות פופולריות הן:

 • את’ריום
 • בד Hyperledger
 • מִניָן
 • HydraChain
 • BigChainDB
 • ליבת שרשרת
 • מגדל דומוס בלוקצ’יין
 • אגם נוזל השיניים
 • אריס: db
 • כּוֹכָבִי
 • נקודות זכות
 • קורדה
 • Hyperledger Iroha
 • אופצ’יין
 • רב-שרשראות

פיתוח הצמתים

בעת פיתוח הצמתים עליך לשקול כיצד הם יפעלו. האם הם יהיו ציבוריים או פרטיים או היברידיים? גורם נוסף הוא שאם הם יפעילו מערכת מקומית או מבוססת ענן או אפילו את שניהם.

על סמך זה תוכלו להחליט על מפרט החומרה הנדרש.

מקרים מתפתחים

עליך להיות זהיר במיוחד בעת תכנון חלק מחלקי המדריך ליישום הבלוקצ’יין. כמו –

 • לחיצת ידיים
 • ניהול מפתח
 • חסום חתימות
 • חילופי אטומים
 • תבניות מפתח
 • הנפקת נכסים
 • פורמטים של כתובות
 • הנפקה מחודשת של הנכס
 • נכסים מקומיים
 • אישורים
 • פרמטרים
 • רב חתימות

ממשקי ה- API

השימוש בקודים של פלטפורמות אחרות עשוי לתת לך ממשקי API נכונים או לא. חלקם עשויים להציע זאת אחרים עשויים שלא. אבל תידרש גם כאן מונחים טכניים. כמו –

 • יצירת מפתחות
 • פונקציות מערכת הביקורת
 • יצירת כתובות
 • האש וחתימות דיגיטליות
 • אחסון נתונים ושליפתם
 • אנשי קשר חכמים

לוח משתמשים ולוח מנהל

הפיכת לוח המשתמש לפשוט וקל לניווט היא המשימה. יהיה עליך להשתמש בשפות תכנות מסוימות כגון C #, HTML5, PHP, CSS, Java, Python, JavaScript, Ruby, Solidity וכו ‘..

אם אתה מתכנן פיתון יישום blockchain, אתה יכול לבדוק מדריך זה כיצד לבנות blockchain בפייתון. מדריך בלוקצ’יין זה יסייע בידע טכני רב כדי להתחיל.

תזדקק גם למאגרי מידע כמו MongoDB או MySQL וגם לשרתי FTP ורשת.

היקפים נוספים

ישנם גורמים מכניסים אחרים שתוכלו להציג ביישום הבלוקצ’יין החדש. הם יהפכו את הרשת שלך לנעימה יותר ללקוחות טיפוסיים.

גורמים נוספים שיכולים להגביר את המכירה שלך הם –

 • בינה מלאכותית
 • מיכלים
 • בוטים
 • ניתוח נתונים
 • שירותים קוגניטיביים
 • ביומטריה
 • למידת מכונה

שלב רביעי: התגלגל והתבונן

עכשיו מגיע השלב האחרון, בו תדעו אם הפרויקט שלכם זכה להצלחה אדירה או לא. בואו נראה מה עליכם לעשות כאן –

שלב 1: העמיד את זה למשימה

לאחר שתוציא את זה לעולם, תצטרך לבחון אותו ביסודיות כדי לדעת איך זה עובד בפועל. בודקים בסביבה נפרדת וגורמים לה לחיות אותה אחרת. תמיד יש איזה משתנה שאולי לא תחשוב עליו קודם, והם יכולים לשנות את התוצאה של יישום הבלוקצ’יין שלך.

שלב 2: הרכבת כל הכשלים

לא כל תכונה בפרוטוקול הטמעת הבלוקצ’יין שלך תעבוד בצורה מושלמת ב 100%. יכולים להיות גורמים אחרים המאטים אותם או לא נותנים להם לעבוד כמו שצריך. עליכם להשיג עותק של כל ההיבטים הכושלים ונאלתר אותם בהתאם. תוכלו לקבל דרכים רבות לשפר את זה, אבל לשמור על זה פשוט.

שלב 3: היצמד ליעד המקורי

כשאתה מבצע שינויים ספציפיים באב-טיפוס שלך אל תשכח מהמטרה המקורית שלך. קל ללכת לאיבוד, וזה עלול לפגוע לחלוטין בתכנית. רק וודא שאתה והחברה שלך עומדים במה שפרסמת ולמה הצרכנים שלך מקווים בפתרון. זה עניין של הגיון ברור ושימוש בו כדי להיטיב שלא לשנות את זה באמצע הדרך.

שלב 4: בחינה הוגנת

הצוות שיהיה אחראי על פיקוח על מעמד הרשת צריך להיות מורכב מחברים מוסמכים. עליכם לבחור את אלו הספקנים יותר וישאלו שאלה לפגם הקל ביותר.

שכר את היועצים עם תחושת המטרה והתפוקה הרצויה מהצוות שלך. כמו כן, וודא שהצוות מניע אותך קדימה ולא מחזיק אותך בדיוק במקום בו התחלת.

שלב 5: תן מאמץ טוב יותר

אתה צריך את המאמץ הנכון כדי לתקן את כל הבעיות. להיות עצלן או לפחד לא יעשה הרבה טוב כאן. תוצאות מהירות ועובדות הן כל מה שהצרכנים רוצים. אם אתה מקבל דיווחים על כל סוג של פגמים ברשת, הקצה לפתח אותם נכון לה מבלי לבזבז זמן.

הם יבינו את הבעיה ויפתרו את הבעיה. לפעמים סוג זה של תוצאות מהירות ותגובות הופך כל פרויקט לרווחי יותר עבור הצרכן.

שלב 6: פרסם

פרסום הוא אחת הנקודות הקריטיות העיקריות כדי שכל פרויקט יצליח. אולי היה לך יישום טוב יותר של בלוקצ’יין אבל לא השקעת הרבה במדיניות השיווק. יישום הבלוקצ’יין שלך לא יקבל את הקהל הראוי לו או שייקח הרבה זמן להגיע לתגובה הרצויה.

השיווק שלך צריך להיות תמיד פועל ולמצוא דרכים חדשות לפרסם את המוצר שלך. כך תוכלו לקבל מענה טוב תוך זמן קצר.

שלב 7: תכננו קדימה

עכשיו שיש לך פרוטוקול יישום בלוקצ’יין עובד עכשיו אתה יכול לתכנן את העתיד הקרוב. ראה אילו תכונות זקוקות לשדרוג נוסף או אם תוכל להוסיף תכונות נוספות לאב הטיפוס. ברגע שהכל העבודה על אב הטיפוס יהיה מוצר קבוע.

אתה יכול לנסות לשפר את האיכות או להפחית את העלות, להוסיף תכונות משתלמות.

פרק -2: עלות יישום בלוקצ’יין: כמה זה יכול לעלות לך?

כדי לעזור לך להמשיך הערכנו את עלות ההטמעה במדריך זה ליישום בלוקצ’יין.

התשובה לשאלה זו מורכבת למדי. זה תלוי לחלוטין בחברה, בתכונות, באיכות, וכמובן במיקום הגיאוגרפי. אם אתה חושב שזה בצורה מסוימת, זה יכול להיות לגמרי ללא עלות עם כל כך הרבה פלטפורמות קוד פתוח שכבר היו.

אם אתה זקוק לאחסון נתונים, אתה יכול פשוט למזלג מפלטפורמה שקיימת כבר. עלות יישום הבלוקצ’יין לא תהיה כה גבוהה במקרה זה. זה קל לעשות ובמיוחד עם צוות מפתחים. אבל מה קורה אם ברצונך להשיק רשת בלוקצ’יין מסוג אחר? נגיע לזה בקרוב.

למרות שזללת מפלטפורמה אחרת, תצטרך להוסיף למשוואה כמה תכונות נוספות וזה יעלה לך כסף. עלות יישום הבלוקצ’יין נעה בין אלמנט לתכונה.

בואו ניקח דוגמאות חוזים חכמים. חוזים חכמים הם כעת אחד ההיבטים הקריטיים ביותר ביישום blockchain. רשת ללא תכונת חוזה חכמה נחשבת לבית ספר ישן וסוג מיושן.

לכן אם אין לך צוות מתאים אתה יכול להתייעץ עם סוכנויות פיתוח של חוזה חכם שיוכלו לעזור לך לבנות תכונת חוזה איכותית עבור הצרכנים שלך..

עלות יישום הבלוקצ’יין עבור זה יכולה לנוע בין $ 3000 ל $ 10,000 במקרה זה. אך מכיוון שלא ניתן להחזיר את הקודים וניתן לפרוס אותם פעם אחת, כל שקל שהוצא על האיכות יהיה שווה את זה. תתמקד בקוד כתוב היטב ובסביבה חסינת פריצות לשם כך.

יישום ברמת הארגון

לא כל חברה זקוקה להשקת ICO על מנת לקבל מימון לפרויקט. חברות ברמה ארגונית אינן זקוקות להשקות אסימון חדשות; הם עשויים להשתמש באסימונים קיימים ברשת אם הם זקוקים להם.

במקרה זה תצטרך –

 • ניירות לבנים: כ 1000 $ בסך הכל.
 • התוכנית העסקית של בלוקצ’יין: זה ייקח 1500-50,000 דולר
 • שינויים באתר: כבר יש לך אתר, אז כל מה שאתה צריך לעשות זה להוסיף לזה כמה שינויים. זה יכול לעלות לך $ 500 – $ 2,000 בהתבסס על הדרישות שלך.
 • חוזים חכמים: אתה צריך חוזים חכמים, זה יכול לעלות לך 3,000 $ ולעלות עד 30,000 $.
 • תשלומים משפטיים: לגליזציה של ההשקה החדשה עשויה לדרוש 50,000 – 150,000 $.
 • סביבת פיתוח יישומים מבוזרת: זה מתאים יותר לקהלי המפתחים וזה יכול לעלות לכם 1000 דולר.
 • קמפיינים שיווקיים: שיווק השינוי החדש יכול לעלות לכם $ 1000- $ 10,000. אבל זה משתנה עם יכולת החברה ואסטרטגיה.
 • פרוטוקולים נגד הלבנת הון: התמחור משתנה.
 • רמת אבטחה נוספת: זה יכול להגיע עד 10,000 דולר.
 • שיפור התכונות הקיימות כבר: זה יכול לקחת לך עד 20,000 $

אז אתה רואה שייקח לך יותר מ -2 מיליון דולר להשיק בלוקצ’יין ברמת הארגון. עם זאת, המספרים הסופיים עשויים להשתנות בהתאם לדרישות שלך מכיוון שזו הערכה בלבד.

פרויקט סטארט-אפ חדש לחלוטין

עכשיו בואו נדבר על העלות של הטמעת בלוקצ’יין של פיתוח סטארטאפים חדשים. לא רק שתצטרך לפתח את רשת בלוקצ’יין, אלא שתידרש לעמלות נוספות עבור ההשקה הראשונית.

 • ניירות לבנים: זה יכול לקחת בערך 1000 $ בסך הכל.
 • התוכנית העסקית של בלוקצ’יין: זה ייקח תוספת של $ 1500- $ 50,000
 • אסימונים: יישום אסימון חדש ועיבוד העסקאות ידרוש ממך $ 10,000- $ 50,000
 • אתר אינטרנט: אתר מתאים ליישום הבלוקצ’יין שלך יעלה לך 500-35,000 $ בהתבסס על הדרישות שלך.
 • חוזים חכמים: יכול להתחיל מ -3,000 $ ולעלות ל -30,000 $.
 • תשלומים משפטיים: ידרוש 50,000 – 150,000 $.
 • סביבת פיתוח יישומים מבוזרת: מפתחים אוהבים את התכונה הזו וזה יכול לעלות לכם 1000 דולר.
 • קמפיינים שיווקיים: פרסום יישום הבלוקצ’יין שלך יכול לעלות לך $ 1000- $ 20,000. אבל זה משתנה עם יכולת החברה ואסטרטגיה.
 • פרוטוקולים נגד הלבנת הון: התמחור משתנה.
 • רמת אבטחה נוספת: זה יכול להגיע עד 10,000 דולר.

אז אתה יכול לראות שהשקת פרויקט חדש יכולה לדרוש הרבה כסף. עליכם לשים לב גם לגבי דמי המפתחים שלכם. בסך הכל זה יכול לנוע בין 50,000 $ ל -350,000 $; עם זאת, זה יכול להגיע גם למיליון.

עם זאת, על סמך האיכות, אתה יכול לגייס בין 10 מיליון דולר ל -300 מיליון דולר מההשקעה, וזה יספיק כדי להשתמש במדריך היישום של בלוקצ’יין. אז, בסופו של דבר, הכל שווה את זה.

קרא עוד:אסטרטגיית יישום בלוקצ’יין – Framework Enterprise

פרק -3: 5 נבלים שיכולים להפיל את פרויקט הבלוקצ’יין שלך

יישום בלוקצ'יין

 1. פונקציונליות לא טובה

רשת שמניבה ביצועים נמוכים היא הרוצחת כל טכנולוגיה חדשה במיוחד בלוקצ’יין. לביטקוין היו מגבלות מסוימות, Ethereum ניסה לכסות את זה, אך עדיין חסר במקרים מסוימים.

אם ליישום הבלוקצ’יין שלך יש כמות נכבדה של בעיות ביצועים, זה עשוי להיות מאתגר במידה מסוימת לגרום ללקוחות להשתמש בו. אולי אתה נותן להם את אותה תכונה באותה איכות אבל במחיר גבוה יותר.

זה לא יצליח. כדאי שתחקרי שוק תמיד לפני שתקבל החלטה ותוסיף תכונות.

הכי טוב ליישם טכנולוגיה ביצועית שיכולה לקחת על עצמה עסק אחר של בלוקצ’יין.

 1. ממשק משתמש מורכב

עם התמתנות חדשה, יישום הבלוקצ’יין הופך להיות יותר ויותר מסובך. ממשק מסובך יביא לחוסר עניין של לקוחות. למה? זה פשוט בגלל שלא כל המשתמשים יהיו בעלי ידע טכני.

יכול להיות שיש אנשים חדשים יחסית בטכנולוגיית הבלוקצ’יין, וממשק מורכב רק ירתיע אותם. נסו למשוך אנשים נוספים לפרויקט שלכם, ולא להיפך.

כמו כן, אל תרמוז כללים מסובכים שיש לאנשים רגילים זמן לא מבוטל להבין.

להפוך את הכל לפשוט לטיפול זה יעשה את הטריק כאן.

 1. עלות גבוהה

לפעמים העלות הופכת להיות יותר מדי מכשול. צריך יותר ויותר כסף כדי שזה יעבוד. כפי שאמרנו לך קודם כי זה יכול לעלות עד מיליון להשקת פרויקט חדש. אבל אם אתה רק סטארט-אפ ואין לך מספיק כסף כדי להשלים אותו, אתה תמיד יכול לשתף פעולה עם חברות אחרות.

אל תתנו לעלות הגבוהה להפחיד אתכם. זה אולי גבוה, אבל זה יהיה שווה את זה. הגישה הטובה ביותר כאן תהיה לשתף פעולה עם גורמים אחרים אם תקציבכם מעט.

 1. חוסר צמיחה

אנשים רוצים דברים חדשים כל הזמן. עם זאת, לא כל עסק של בלוקצ’יין מסוגל לטפל בכל צרכי הצרכן. זה יכול להפוך לבעיה מסיבית בעתיד.

הטכנולוגיה שיכולה להתיישן מיד לאחר כמה חודשים אינה משהו שמשתמשים יחפשו בפתרון. הם תמיד רוצים צמיחה מתמדת והיכרות עם דברים חדשים. לכן לתכנן את הפיתרון העתידי שלך מיד לאחר ההשקה.

גידול המערכת הוא הפיתרון הטוב ביותר כאן.

 1. תכונות מוגבלות

כולם מצפים לכל טכנולוגיית בלוקצ’יין. זו הסיבה שיש תכונות מוגבלות שכבר היו קיימות, עלולות לפגוע בחברה. נסה להוסיף עוד תכונות או לכלול אותן לפחות במפת הדרכים.

פרק 4: מחשבות מסכמות

אנו מקווים שמדריך יישום הבלוקצ’יין הזה היה שימושי עבורך. יישום בלוקצ’יין בקנה מידה עולמי יכול רק לשנות את הדרך בה חיינו פועלים כעת. כשהכל נמצא בפלטפורמה המבוזרת, אלה חיים נטולי טרחה עבורנו. מקרים שונים של שימוש בבלוקצ’יין או יישומי בלוקצ’יין יכולים לעצב מחדש את גורל האנושות.

לפני שתקפוץ ליישום בלוקצ’יין, עליך לכסות את כל היסודות. מעבר על קורס הבלוקצ’יין החינמי הארגוני הזה יתן לך יתרון טוב מכיוון שהוא מקבל הסבר על טכנולוגיות הבלוקצ’יין במונחים פשוטים יותר.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map