כל מה שאתה צריך לדעת על Airdrops EOS הקרובים

האם אתה משקיע קריפטו או נלהב? אולי ראית שפע חדשות באתרי הצפנה על EOS airdrop. יתכן שגם קראת דיונים רבים בפורומים פופולריים כמו Reddit בנושא זה, וכנראה תוהה במה מדובר? במאמר זה אסביר על EOS airdrop.

מה זה airdrop סמלי?

בואו קודם נבין מה זה airdrop סמלי. יתכן ששמת לב שפלטפורמות אינטרנט פופולריות כמו גוגל, פייסבוק, טוויטר ולינקדאין אסרו על פרסומות ICO. הם עשו את זה בגלל הספקולציות הכרוכות בשוק הקריפטו והופעתן של הונאות ICO.

זה מגביל את צוותי השיווק של ICO, והם מנסים לעקוף את הנושא הזה. למרות שהם עדיין יכולים להשתמש במודעות ‘תשלום לקליק’ (PPC) באתרי קריפטו פופולריים, הם היו זקוקים לאפיקים נוספים לשיווק ה- ICO שלהם. הם משתמשים ב’תוכניות שפע ‘לשיווק ה- ICO שלהם, שם הם מתגמלים גופים אם הם מביאים משקיעים ל- ICO שלהם.

שדה אוויר סמלי הוא סוג של תוכנית שפע בה צוות הפרויקט של ICO מפיץ אסימונים בחינם. תוכלו לקרוא עוד על כך ב”מה זה איירדרופ? מדריך 5 שלבים לקבלת אסימונים בחינם “.

צוות פרויקטים של ICO צריך להפעיל שיקול דעת טוב בעת עריכת סימן אוויר. מעט מדי אסימונים מביאים לקמפיין לא יעיל, ואילו אם הם מפיצים יותר מדי אנשים עשויים לחשוב על הפרויקט כהונאה. קרא עוד על כך ב”מדריך למתחילים: כיצד ליצור אסטרטגיית שיווק נהדרת של ICO “.

מה זה EOS?

פלטפורמת בלוקצ’יין חדשה יחסית, EOS יכולה להיות הדבר הגדול הבא. זה דומה מבחינה רעיונית לאת’רום, עם זאת, ישנם סיכויים שהוא עשוי להיות פופולרי יותר מאשר אתריום.

כמו Ethereum, ניתן לבנות אפליקציות מבוזרות (DApps) ב- EOS, ולפלטפורמה יש כמה יתרונות. למשל:

  1. עם EOS ניתן לקודד דפים ללא חוזים חכמים. זה אפשרי באמצעות עסקאות DApp.
  2. EOS הוא מאוד מדרגי עם תפוקת עסקאות גבוהה עקב אלגוריתם הקונצנזוס ‘הוכחת הימור’ (DPoS) המוזן בו הוא משתמש..
  3. אין עמלות עסקה.
  4. מודל ממשל מבוזר המשתמש במערכת הצבעה יקבע שינויים עתידיים בפלטפורמה.
  5. קל יותר להשתמש ב- EOS מכיוון שהפלטפורמה מספקת כלים מתקדמים.
  6. במקרה של פילוג שנוי במחלוקת בקהילה, יצרני הבלוקים יקפיאו את רשת EOS, מה שמקל על ניהול מזלג קשה בסופו של דבר..
  7. כמו Ethereum, צוותי פרויקטים של בלוקצ’יין יכולים להשתמש ב- EOS כדי להשיק את ה- ICO שלהם, עם היתרון הנוסף של אי הצורך לקודד חוזים חכמים..
  8. הפלטפורמה המקיימת את עצמה תגמול את יצרני הבלוקים ברציפות.
  9. במקרה של Ethereum, עליכם לקודד חוזים חכמים בשפה הקניינית שלהם סולידיטי. קרא עוד על כך ב”מדריך למתחילים מהו חוזה חכם? “. לא הרבה מפתחים יודעים על כך. EOS מאפשר קידוד חוזים חכמים בשפות תכנות פופולריות אחרות, וזה יתרון.

כל האמור לעיל הופך את EOS ללקוח פוטנציאלי נהדר כמוביל עתידי בנוף פלטפורמת הבלוקצ’יין הציבורי. קרא עוד על כך ב- “7 היתרונות המובילים של EOS Blockchain”.

החשיבות של השקת EOS Mainnet:

אסימוני EOS הושקו במקור בשנת 2017 תוך שימוש בבלוקצ’יין את’ריום ותקן ERC20. עם זאת, ב- 14 ביוני EOS השיקה את ה- Mainnet שלהם. קרא עוד על אבני הדרך החשובות במסע של EOS ב”מדריך למתחילים: מהו EOS Blockchain? “

זה אירוע חשוב מכיוון שהצוות ממיר אסימונים של EOS ששימשו במקור לגיוס כספים מ- ERC20 ל- EOS Mainnet. הצוות הקפיא את אסימוני ה- ERC20 EOS מוקדם יותר ביוני לקראת ההשקה הזו.

זכרו שצוותי הפרויקט של ICO עורכים ירידות אוויר למשקיעים שכבר מחזיקים במטבעות פופולריים כמו Ether (ETH). הסברנו זאת ב”מה זה Airdrop? מדריך 5 שלבים לקבלת אסימונים בחינם “. זה הגיוני מבחינתם מכיוון שרובם השיקו את הפרויקטים שלהם באמצעות בלוקצ’יין את’ריום.

עכשיו שקול את העובדה שכמו Ethereum, פרויקטים רבים השתמשו בפלטפורמת EOS לבניית הצעותיהם. עם השקת EOS Mainnet, אם אתה מחזיק ב- EOS, אתה פתאום נהיה מאוד חשוב לצוותי הפרויקט האלה! בדומה למחזיקי את’ר, סביר להניח שתיהנו מטיפות אוויר של פרויקטים אלה!

היזהר מההזדמנויות של איירדופ אסימונים EOS!

רשימת ה- Airdrops של EOS

בנוסף ליתרונות הנ”ל, זכרו כי EOS תומכת באחסון בלוקצ’יין בחינם. אחסון אתרים בבלוקצ’יין בקרוב יהיה מציאות עם EOS. אתה יכול לצפות שפרויקטים נוספים ישתמשו בפלטפורמת EOS. באופן לא מפתיע, ארנקי הצפנה המאפשרים לך לנהל את הקריפטו שלך ב- EOS Mainnet עולים, למשל. ארנק אינפיניטו.

רשימה אולטימטיבית של 15 איירדרופ EOS הקרובים

1. Atidium Airdrop

Atidium היא אפליקציה מבוזרת בתשלומים המנצלת מטבעות קריפטוגרפיים, טכנולוגיות AI ובלוקצ’יין. הפלטפורמה עדיין נמצאת בפיתוח פעיל ותעלה בקרוב ב- Google וב- App Store. הם משתמשים ב- ATD מטבע קריפטוגרפי משלהם.

הם מפילים כמעט 900 אלף אסימונים ביחס של 1: 1 למחזיקי אסימון EOS. אנו ממליצים לעקוב אחרי שלהם ערוץ טלגרם למידע נוסף על טיפות אוויר. זוהי אחת מטעיות האוויר הפופולריות ביותר של EOS. אל תדאג אם אתה חושב שהחמצת את זה כיוון שהם עלולים לזרום מתישהו מאוחר יותר.

מצב אווירדרופ: כבר סיים ב- 28 ביוני 2018

קטגוריה: תשלומים וניהול תקציב

אתר אינטרנט: https://www.atidium.io/

2. Cetos Airdrop

Cetos הוא שירותי בריאות אוניברסאליים המשתמשים בבלוקצ’יין כדי לפתור בעיות בריאות ברחבי העולם, אפילו באזורים מרוחקים. הם מפעילים את הבלוקצ’יין עם האסימון שלהם המכונה CETOS.

הם יפיצו את אוויר הטירה ביחס של 1: 1 למחזיקי אסימון ה- EOS שם בחוץ. כמו כן, כדי להשתתף, על בעלי ה- EOS להחזיק אסימונים של CETI.

מצב אווירדרופ: איירדרופ ייעשה בין יוני ליולי 2018.

קטגוריה: בריאות

אתר אינטרנט:http://cetos.io/

3. עדנה איירדרופ

EDNA הוא פרויקט שאפתני מכיוון שהוא מטרתו לאחסן DNA אנושי בבלוקצ’יין. זהו מיזם ביוטכנולוגיה של בלוקצ’יין שמגן על ידע ה- DNA מפני ממשלות או מגה-יבולים. המטבע הדיגיטלי המשמש את הבלוקצ’יין ידוע בשם EDNA. הם משמשים כאסימוני שירות עבור השירותים השונים המופעלים על הבלוקצ’יין.

בעת כתיבת שורות אלה, ה- Airdrop של ה- EDNA של EDNA עדיין נמשך. אתה צריך לפחות 100 אסימונים של EOS כדי להעפיל ל- Airdrop, וזה צריך להיות לפני תמונת המצב של בראשית. נכון לעכשיו, כל מי שעונה על הדרישה יקבל איירדרופ בשווי של 150 דולר.

מצב אווירדרופ: כרגע ממשיך.

קטגוריה: מיזם ביו-טק של Blockchain

אתר אינטרנט: https://edna.life/tokens

4. EOSBet Airdrop

EOSBet היא פלטפורמת הימורים ומספקת פלטפורמת הימורים משוכללת. כיסינו אותו גם את רשימת ה- EOS dApps שלנו. מטרתו לפתור את בעיית ההימורים המבוזרת ולהבטיח שכל משחקי ההימורים יהיו הוגנים וניתן לבצע פיקוח או אימות.

EOSBet שואפת לעשות ירידת אוויר של 25 מיליון ומחזיקים ב- EOS בלבד. לכן זה כשיר ב- EOS Airdrop. עיין בקישור האתר למטה כדי לדעת יותר על ההפצה.

מצב אווירדרופ: יולי

קטגוריה: פלטפורמת הימורים

אתר אינטרנט: https://www.eosbet.io/

5. HireVibes Airdrop

HireVibes מתכננת גם Airdrop למחזיקי אסימון ה- EOS. זו פלטפורמה למחפשי העבודה הפועלים בטכנולוגיית הבלוקצ’יין. הם גם משלמים את תגמול המשתמש בשיעור 5% בקריפטו. יתר על כן, המשתמשים יכולים גם לתרום חלק מהכנסותיהם לעמותות. אז זה הכל על קבלת עובדים, להרוויח יותר ולתת חלק ממנו לקהילה.

Airdrop של HireVibes מתוכנן ברבעון השלישי של 2018. עיין באתר הרשמי שלהם למידע נוסף.

מצב אווירדרופ: רבעון שלישי 2018.

קטגוריה: פלטפורמת שכירה.

אתר אינטרנט: https://hirevibes.io/

6. טריבה איירדרופ

Trybe היא פלטפורמת שיתוף ידע בה המידע מסומן כהלכה. זה מפרט את האירוע או הידע שקשור לקריפטו זה אומר שכל אחד יכול לחלוק את החוויה שלו ולקבל תשלום עבורו.

נכון לעכשיו, האוויר-דרופ אמור להתקיים באוגוסט 2018. למידע נוסף עיין באתר הרשמי שלהם.

מצב אווירדרופ: נקבע באוגוסט 2018

קטגוריה: פלטפורמת ידע

אתר אינטרנט: https://trybe.one/

7. YAIR Airdrop

YAIR airdrop מתוכנן ברבעון השלישי של 2018. YAIR מספק פלטפורמה בה אמנות מוערכת ומאוחסנת בבלוקצ’יין. זה מספק פלטפורמה שבה כל אחד יכול להציג את הכישרון שלו ולהפוך את האמנות שלו לנכס נזיל. התוכן שנדחף לבלוקצ’יין YAIR מונגש גם לקהל העולמי.

ה- airdrop ייעשה ביחס של 1: 2 למחזיקי EOS. המשמעות היא שכל בעל EOS יקבל 1 YIAR עבור 2 אסימוני EOS. 0.5 מיליארד אסימונים יופצו באוויר הדרופ של EOS.

מצב אווירדרופ: הרבעון השלישי של 2018

קטגוריה: פלטפורמת שיתוף תוכן

אתר אינטרנט: https://yair.art/

8. קרמה

KARMA היא פלטפורמה המופעלת על ידי בלוקצ’יין בה היא מציעה תמריץ לעשות טוב לאנשים אחרים בעולם. המשמעות היא שכל מי שיעשה טוב יקבל אסימוני KARMA כתמריץ.

ירידת אוויר של KARMA תתקיים ברבעון השני של 2018. כמו כן, היא תינתן רק למחזיקים לפני תמונת המצב של גוש ה- EOS, שצולמה ב- 2 ביוני 2018. כמו כן, המנה 6: 1 תשמש להפצת אסימוני KARMA. המשמעות היא שעל כל מטבע EOS אחד תקבלו 6 מטבע KARMA. בסך הכל הם יחלקו 5.4 מיליארד אסימונים למחזיקי ה- EOS.

מצב אווירדרופ: הרבעון השני של 2018

קטגוריה: חֶברָתִי

אתר אינטרנט: https://www.karmaapp.io/

9. CryptoWizard Airdrop

CryptoWizard הוא פרויקט ייחודי המספק תווים דיגיטליים. כל הדמויות הדיגיטליות ייחודיות בדרכן שלהן ומשמשות כנכס קריפטו. יתר על כן, הם פריטי אספנות ויש להם ערך שקשור אליהם. המשמעות היא שניתן למכור, לאסוף ולמכור אותם במכירה פומבית. כמו כן, מכשפי הקריפטו יכולים להתחרות בטורנירים ולזכות בפרסים וירטואליים.

דרור האוויר מתוכנן בעתיד. לקבלת מידע נוסף, עליך להירשם לאתר שלהם ולשתף את כתובת הדוא”ל שלך וארנק ה- EOS שלך.

מצב אווירדרופ: Airdrop מתוכנן בעתיד.

קטגוריה: נכסי קריפטו

אתר אינטרנט: https://wizards.one/#/

10. Qubicles Airdrop

Qubicles airdrop שואפת לחלוק 24 מיליון Qubicle (QBE). זהו שוק בלוקצ’יין מוקד טלפוני המאגד סוכנים ועובדים. הוא בנוי על גבי רשת הבלוקצ’יין EOS והוא גם אחד מה- dApps המבטיחים ברשת EOS.

קוביקים יופצו לבעלי EOS. המגבלה כאן היא שאתה צריך שיהיו לך פחות מ -100 אלף אסימונים. כפי שכבר הזכרנו, היא תחלוק 24 מיליון QBE ב airdrop. בינתיים אוויר האוויר השני יהיה משמעותי בהרבה עם 100 אלף אסימונים של QBE מוכנים להפצה.

מצב אווירדרופ: Airdrop מתוכנן בעתיד

קטגוריה: שוק מוקד טלפוני.

אתר אינטרנט: https://podone.io/

11. IRYO Airdrop

IRYO היא פלטפורמת בלוקצ’יין בתחום הבריאות אשר פועלת על גבי EOS. מטרתה ליצור רשת בריאות עולמית בה המטופלים יתקשו לשתף את המומחה במצבים הרפואיים שלהם. זהו בלוקצ’יין ציבורי שמשמעותו גם שהוא מספק שקיפות לדוחות רפואיים ומביא אחריות לכל המערכת.

Airdrop מתוכנן בחודש יולי 2018. למידע נוסף עיין בקישור לאתר שלהם המוזכר למטה.

מצב אווירדרופ: מתישהו ביולי 2018

קטגוריה: בריאות

אתר אינטרנט: https://iryo.io/#intro

12. GiveyNation Airdrop

GiveyNation הוא dApp מופעל על ידי EOS שמטרתו לפתור את נושא השקיפות בתחום הצדקה. באמצעות בלוקצ’יין, כל אחד יכול לראות כיצד מועבר כסף מהתורמים לצדקה ללא כל הונאה או עמלה. זה גם ישמור על תהליך הגיוס הכספי אמיתי ושקוף שכן כל עסקה תוקלט.

האיירדרופ מתוכנן ברבע הרביעי של 2018. כמו כן, תמונת המצב תתבצע בכל חודש ביוני. יחס ההפצה נקבע על 1: 1, כלומר תקבל בארנק מטבע GiveyNation אחד עבור מטבע EOS אחד.

מצב אווירדרופ: הרבעון הרביעי של 2018

קטגוריה: צדקה

אתר אינטרנט: https://giveynation.com/

13. אבולוציה

אבולוציה היא אימוץ תוכנה של EOS.IO. מטרתה לבנות פיתרון EOS פתוח פתוח שיכול להיות בעל חלוקת אסימונים נכונה, הצבעה הוגנת ומספר לא מבוטל של יצרני בלוקים. יש להם תוכנית מקיפה בכל הנוגע לטיפות אוויר. נכון לעכשיו הם מבצעים ירידת אוויר ראשונית של 15% מהאסימונים.

אתה יכול לקרוא עוד על תוכנית Airdrop שלהם כאן.

מצב אווירדרופ: לא צוין

קטגוריה: בלוקצ’יין

אתר אינטרנט: https://evolutionos.com/

14. קפה EOS

EOS קפה הוא קהילת EOS עולמית. מטרתו לבנות קפה-קריפטו בכל רחבי העולם כתאגיד אוטונומי מבוזר הפועל יחד ומשפר את חינוך EOS, שיתוף פעולה ומפגשים..

נכון לעכשיו, הם אינם זמן ספציפי לטיפות אוויר.

מצב אווירדרופ: לא צוין

קטגוריה: תאגיד אוטונומי מבוזר

אתר אינטרנט: https://www.eos.cafe

15. פרוספקטורים

Prospectors הוא משחק תפקידים מקוון מאסיבי מרובי משתתפים המבוסס על בלוקצ’יין EOS. זה מאפשר לשחקנים לשחק וגם לתת להם להרוויח קצת כסף אמיתי בצורה של מטבע קריפטוגרפי.

האוויר-דרופ הושלם כבר ב -30 ביוני 2018. בעתיד יתקיימו גם טיפות אוויר נוספות אז אל תשכחו להירשם לאתר הרשמי שלהם.

מצב אווירדרופ: אוויר אוויר ראשון הושלם.

קטגוריה: משחקים

אתר אינטרנט: https://prospectors.io/

פסק דין סופי

עם ה- EOS של ה- EOS כבר שוחרר, הגיע הזמן ש- EOS dApps יעשו טיפות אוויר. אם אתם עוסקים בטיפות אוויר, אנו ממליצים בחום לעבור על הרשימה ולהירשם אליהם. כמה מהם אולי הושלמו, אך אנו עדיין ממליצים להירשם מכיוון שהם יוכלו לתכנן דרדר אוויר בקרוב. אז, האם אתה חושב שהתגעגענו ל- Airdrop של EOS? הגיבו למטה והודיעו לנו.

הצהרת אחריות: אין להתייחס למאמר כאלו ואינו נועד לספק ייעוץ השקעות כלשהו. תביעות המועלות במאמר זה אינן מהוות ייעוץ השקעות ואין להתייחס אליהן ככאלו. עשה מחקר משלך!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map