מדריך למתחילים: מה זה AION? רשת הבלוקצ’יין הדור השלישי הראשונה בעולם

האם אתה מאמין שטכנולוגיית הבלוקצ’יין תחמם בעתיד? אם כן, בהחלט תצטרך מנגנונים, גשרים ותהליכים כדי להעביר את הנתונים שלך בין רשתות בלוקצ’יין שונות. אחרי הכל, העולם פועל על רשת ושיתוף מידע. זה בדיוק מה שרשת AION מספקת בעולם מונע הבלוקצ’יין. אבל מה זה AION בדיוק?

AION – האינטרנט המבוזר

נוקו, חברת בלוקצ’יין ארגונית קנדית, שפותחה רשת AION המשתמשת באסימון AION.

AION היא מערכת בלוקצ’יין מרובת שכבות אשר נועדה לפתור את נושאי הפרטיות, המדרגיות והתאמת הפעולה עם רשתות הבלוקצ’יין הקיימות..

פרויקטי הבלוקצ’יין מהדור הראשון כמו ביטקוין מאפשרים לאנשים לתעד עסקאות עמיתים לעמית על ספר חשבונות מבוזר ציבורי. ואז הגיעו פרויקטים של בלוקצ’יין מהדור השני, כמו Ethereum שאפשרו למפתחים לבנות ולארח פרויקטים משלהם, תוך שימוש באלגוריתמים מתוחכמים יותר..

אבל, גם פרויקטים מהדור הראשון והשני אינם ממנפים את כוח הקישוריות ההדדית של רשת הבלוקצ’יין בקנה מידה עולמי.

לפיכך, רשתות הבלוקצ’יין מהדור השלישי קמו לאוויר אשר אפשרו תקשורת דיסקרטית של בלוקצ’יין. וגם, AION היא רשת הדור השלישי הראשונה של בלוקצ’יין!

ממותגת כרשת בלוקצ’יין, AION מאפשרת תקשורת ללא רבב בין מגוון רשתות חסימות ועזרה בניהול היישומים שלה.

 

מהי רשת AION?

רשת AION תומכת במבני בלוקצ’יין מותאמים אישית ומספקת מנגנון חסר אמון לפעולה הדדית בין שרשרת. זה מעביר ערך, לוגיקה ונכסים נזילים בקרב משתמשי הרשת בה מתרחשות עסקאות מבלי לערב מתווכים.

רשת AION הארגונית הציבורית המסורה הראשונה מכונה AION-1. הדור השלישי הטוב ביותר בכיתה, מהדור השלישי, ממחיש את הרמה הבאה של אבטחה ותמריצי מוטיבציה כלכליים בקריפטו..

 

נקודות זכות תמונה: AION

 

AION Blockchain – הבאת יכולת פעולה הדדית ואבטחה מוגברת לקריפטוספירה

האימוץ המרכזי של ה- טכנולוגיית הבלוקצ’יין דורשת יכולת פעולה הדדית. רשתות בלוקצ’יין חייבות להיות מסוגלות לתקשר עם מערכות מדור קודם כמו מוסדות פיננסיים כדי להצליח.

למרבה הצער, נכון לעכשיו, התקשורת בין הקריוספרה לעולם המורשת מאתגרת.

מטבעות קריפטו שונים כגון Ethereum, Bitcoin, Zcash וכו ‘אינם יכולים לתקשר זה עם זה. זה מאתגר עבור הביטקוין לדעת מה קורה ברשת ליטקוין ולהיפך.

אף על פי שחילופי קריפטו מספקים פורטל בין מטבעות דיגיטליים, עדיין קיימת בעיה. הבעיה היא שחילופי קריפטו אינם מבוזרים. אלה פגיעים ביותר להפרות אבטחה כגון פריצה והאפלה לתקופות ארוכות.

AION Blockchain שואפת לחזק את יכולת הפעולה ההדדית ואת האבטחה בקריפטוספירה. הוא מספק פיתרון אמין לבעיות מדרגיות, אבטחה ותמונות פעולה הדדית לרשתות חסימות פרטיות וציבוריות כאחד.

צוות AION

מתיו ספוק, מנכ”ל חברת Nuco Global Inc. הקים את AION בשנת 2017. Nuco השיקה גם את קרן Aion ואת המערכת האקולוגית Aion.

הצוות העומד מאחורי פרויקט מונחה קהילה זה מורכב ממהנדסי תוכנה מיומנים, עלי שריף, כריס לין ואלכסנדרה רואטיס, כל אחד עם ניסיון טכנולוגי רב שנים. ל- CTO של Nuco, יוניוס טו, ניסיון של למעלה מ- 15 שנים בהנהגת בלוקצ’יין.

מפתחי העסקים הם דאנקן קמרון ודיפש פראדהאן. סמנכ”ל הכספים ג’ייסון בורק וסמנכ”ל הכספים קסם פרנק מחזיקים גם הם בחוויה ענקית בקריפטוספירה ויזמות.

AION TOKEN

Aion משתמשת באסימון AION התואם ל- ERC20. ה- AION הופך בתחילה לבלוקצ’יין את’ריום. אך, משתמשים יכולים להפוך אותו בנוחות לרשת AION ולהעביר בין שתי רשתות החסימה.

משתמשים אידיאליים ב- AION Blockchain                             

לדברי מייסד ומנכ”ל AION, חמישה סוגים של משתמשים יכולים להשתמש בבלוקצ’יין AION:

1. סטארט-אפים

מספר נפיץ של חברות סטארט-אפ מעוניינות כעת בטכנולוגיית בלוקצ’יין שתתמוך בעסקיהן. בדרך כלל יש להם ידע עמוק על העסקים שלהם, אבל הם לא יודעים הרבה על בלוקצ’יין.

AION עוזרת לחבר את העסק שלהם לפתרונות שונים מבוססי בלוקצ’יין הקשורים לנישה שלהם. באמצעות רשת Aion והפתרונות שלה, חברות סטארט-אפ יכולות להתמקד בתחומים בהם הם מתמחים.

2. מפעלים

יכולת הפעולה ההדדית שמציעה בלוקצ’יין Aion מחברת את תעשיות המורשת לתעשיות הקריפטו בצורה חלקה. צוות Aion השקיע זמן רב כדי להבין מה מונע מפעלים גדולים למנף את כוחה של הקריפטוספירה.

3. ד.א.פ. מפתחים

מפתחים רבים עובדים על פיתוח דאפים (יישומים מבוזרים) המבוססים על אתריום, ביטקוין וכו ‘. אך היעדר יכולת פעולה הדדית מגביל את המפתחים לפרוטוקול אחד בלבד. Aion פותרת בעיה זו בכך שהיא מאפשרת למפתחי דאפים לבצע מעברים על פני מספר מערכות.

4. מאמתים

משתמשי הליבה של אייון הם המאמתים, אנשים שאחראים על קונצנזוס בתוך המערכת האקולוגית של אייון. הם עוקבים ומוודאים כל עסקה כדי לבדוק את תוקפה לפני העברה לרשת הבלוקצ’יין היעד.

5. בוני גשר

קבוצה נוספת של משתמשי הליבה של Aion היא בוני גשרים אשר יפקחו על עסקאות בין רשתות.

היתרונות של AION

נקודות זכות תמונה: AION

Aion מציעה את היתרונות הבאים הן לארגונים פרטיים והן לארגונים ציבוריים:

1. רשתות חסימות מאוחדות

Aion מאפשר פעולה הדדית ותקשורת בין רשתות בלוקצ’יין שונות באמצעות מנגנון גישור בעל ביצועים גבוהים. משתמשים יכולים להעביר את הערך והנתונים בין רשתות חסימות באמצעות מנגנון גישור זה.

2. מדרגיות משופרת

מדרגיות היא אחד הנושאים הגדולים ביותר עם חסימות הדור הראשון והשני. Aion פותרת נושא זה של מדרגיות באמצעות מכונה וירטואלית. המכונה הווירטואלית מאפשרת ליישומים לתפקד במספר רשתות חסימות שונות עם ביצועים ושיפור הרחבה משופרים.

3. בלוקצ’יין בהתאמה אישית

אתה יכול לעצב בלוקצ’יין מותאם אישית באמצעות המערכת האקולוגית Aion תוך שמירה על יכולת פעולה הדדית עם רשתות בלוקצ’יין אחרות. ה- blockchain שלך יכול לכלול אלגוריתמים שונים של קונצנזוס ומכונות וירטואליות.

בנה בלוקצ’יין מותאם אישית משלך ל- Aion

הבלוקצ’יין התואם לרשת Aion מספק לכל מחזיק אסימון AION ERC-20 את היכולת לבנות יכולות בלוקצ’יין ואלפא משלהם. זה מגיע עם מערכת אקולוגית מלאה של כלים ושירותים המאפשרים את הדור הבא של פונקציות הבלוקצ’יין. התכונות הן:

 • אבטחה ואיכות ארגונית, ליבת BFT
 • פונקציונליות ענקית להרחבה לפריסת רשת גדולה
 • תאימות למדיניות ולכלי הניהול של ERC20
 • API של Java עם חביון נמוך ורוחב פס גבוה

כיצד עובדת רשת AION?

רשת Aion מרובת שכבות מורכבת מהרכיבים הבאים:

1. רשתות מחברות

רשתות מחברות הן פרוטוקולים המאפשרים תקשורת בין רשתות החוסם הפרטיות והציבוריות בתוך המערכת האקולוגית של בלוקצ’יין AION. הוא מספק את המסלול להעברת הודעות בין חסימות המשתתפות באמצעות פרוטוקול גישור.

רשת חיבור מבטיחה גם זרימה חלקה של עסקאות בין רשתות תוך ניהול קשיים.

2. עסקה בין-שרשרתית

עסקאות בין-שרתיות מאפשרות לכל הרשתות המחוברות לתקשר ביניהן. העסקאות הבין-שרתיות נוצרות בבלוקצ’יין המקור וזורמות דרך גשרים ורשתות מחברות כדי להגיע לבלוקצ’יין היעד.

כל עסקה בין-רשתית מורכבת מ:

 • מטען – נתונים בפועל
 • מטא נתונים – מידע הקשור לשגרה ותשלום
 • הוכחת מרקל (אופציונלי) – משמש אם השולח רוצה לעקוף את הגשר

מאמת בכל שלב בתהליך זה מאמת את תקפות העסקה. אם דוחה עסקאות לא תקפות, והמערכת האקולוגית תחזור למצב הקודם לפני ביצוע העסקה.

3. גשרים

גשרים הם מאמתים המאמתים את העסקאות הבין-שרשרתיות ברחבי הרשת. היא חותמת ומשדרת את העסקה כקובעת רק אם בלוקצ’יין המקור אטם אותה ושילם עבורו את דמי ההעברה.

קבוצות אימות מרובות יכולות לרשום מספר גשרים באותה רשת בלוקצ’יין. המשתמש קובע באיזה גשר להשתמש על ידי אזכור רשת היעד.

4. רשתות משתתפות

כל רשת זכאית להצטרף למערכת האקולוגית של Aion נקראת רשת משתתפים. זה יכול להיות גם ישות בלוקצ’יין, אורקלים, אשכול מסדי נתונים או קריסטלים. כל רשת משתתפת צריכה להיות:

 • מבוזר
 • מסוגל להבדיל בין עסקאות רגילות ובין שרשראות
 • מכיר את פרוטוקול הקונצנזוס המשמש את הגשר ואחסון עסקה תקפה.
 • אמור להיות זמן נעילה בכל פעם שעסקה בין-רשתית מושהית.

עתיד מטבעות AION

הבלוקצ’יין והביזור הולכים להיות צייג’נים שלנו. לפיכך, מאסטרינג של יכולת פעולה הדדית הוא מכריע, ואימוץ AION נראה רעיון מדהים.

נכון לעכשיו, לצוות העומד מאחורי הדור השלישי של הבלוקצ’יין יש שתי אבני דרך עיקריות שיושגו עד שנת 2019. השלב הראשון כולל פיתוח מכונה וירטואלית (VM), אלגוריתם משופר של הוכחה לעבודה והוצאת מאמרים טכניים עבור Aion VM, Aion bridging and proof-of-intelligence.

אבן הדרך השנייה כוללת גישור של כל הרשתות המשתתפות, שחרור הגרסה השנייה של VM והשלמת מנגנון הקונצנזוס של Validator Nomination..

עם הצמיחה המתמשכת בקריפטוספירה, התפיסה המתרחבת המהירה ביותר של שרשראות צדדיות וביקוש גובר לאינטראקציה בין רשתות חסימות, נראה כי AION היא הצלחה ברורה בעתיד..

הצהרת אחריות: אין להתייחס למאמר כאלו ואינו נועד לספק ייעוץ השקעות כלשהו. תביעות המועלות במאמר זה אינן מהוות ייעוץ השקעות ואין להתייחס אליהן ככאלו. עשה מחקר משלך!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map