5 המקומות הטובים ביותר להרוויח עניין בקריפטו

ככל שאנו עדים שהריבית העולמית מתקרבת לאפס (ואף שלילית במדינות מסוימות), יותר אנשים פונים לשוק הקריפטוגרפי כאמצעי חלופי לייצר הכנסה נוספת. דרך פופולרית ל להרוויח ביטקוין פסיבי הוא באמצעות חשבונות ריבית ופלטפורמות הלוואות.

שירותים אלה מאפשרים לך להרוויח ריבית על ביטקוין וקריפטו מבלי שתצטרך לסחור בשווקים באמצעות בורסה. הם מאפשרים ללווים ומלווים להחליף כסף ביניהם כדי לקבל הלוואה מגובה קריפטו (המשולמת במטבע פיאט) או להרוויח תשלומי ריבית על Bitcoin, Ether ואחרים.

הבחירה שלנו

הפלטפורמה הטובה ביותר עבור

באופן כללי

בלוקפי בקר באתר

הפלטפורמה הטובה ביותר עבור

הגנה על הביטוח

nexo בקר באתר

הפלטפורמה הטובה ביותר עבור

תדמית

בינאנס בקר באתר

חשבונות החיסכון הטובים ביותר כדי להרוויח ריבית קריפטו

על סמך הביקורות שלנו, המקומות הטובים ביותר להרוויח ריבית חודשית בקריפטו הם:

הַשׁאָלָה & פלטפורמות השאלה: השוואה

הערכנו את חשבונות החיסכון המובילים כדי לזכות בריבית בטבלת השוואה זו בהתבסס על גורמים חשובים כגון קלות שימוש, מוניטין, נכסים דיגיטליים זמינים, שיעורי ריבית, עמלות, אבטחה ותמיכה בלקוחות..

מדריך מהיר: כיצד להרוויח עניין בקריפטו

כדי להתחיל להרוויח ריבית על מטבעות קריפטו, ביטקוין ומוצרי סטאבל, בצע את הצעדים הפשוטים הבאים:

אתרים להתעניינות בקריפטו: ביקורות

מדריך השוואה זה מספק סקירה של המקומות שבהם תוכלו להירשם לחשבון ריבית ולהתחיל להרוויח רווח נוסף על הקריפטו, הביטקוין, המטבעות היוצאים ואפילו מטבע הפיאט. אם אתה רוצה ללמוד עוד על כל ספק, לחץ על הקישורים כדי לקרוא את הסקירות שלנו או עיין בקטגוריית Exchange Review שלנו.

1. BlockFi

BlockFi היא חברה פיננסית של נכסים דיגיטליים המספקת שירותים מקצועיים לאנשים פרטיים ועסקים ברחבי העולם. החברה מוסדרת ברמה הפדרלית והממלכתית בארצות הברית (48 מדינות). BlockFi מציע את הדרך הקלה ביותר להתעניין בביטקוין, מטבעות קריפטו ויציבים.

משתמשים יכולים להירשם לחשבון ריבית כדי לאחסן את פלטפורמת נכסי הקריפטו שלהם כמו ביטקוין ואתרום. בתמורה, משתמשים מתוגמלים ריבית של עד 8.6% מההון שהושקע. סכום הריבית משולם מדי חודש בתחילת כל חודש שייצבר למחרת לאחר ההפקדה.

כדי להתחיל להרוויח ריבית בתיק קריפטוגרפי, צור חשבון עם BlockFi עכשיו.

בלוקפי

הריבית של BlockFi מורכבת מדי חודש, כלומר אם אתה מבצע ריבית בחודש 1, תשלום הריבית הבא שלך יחושב מתוך היתרה הכוללת החדשה שלך (יתרה ישנה + תשלום ריבית מחודש 1). זה יאפשר למשקיעים לבנות עושר לטווח הארוך.

אין גם סכום פיקדון מינימלי או מקסימלי, כך שמתחילים יכולים להתחיל עם BlockFi באופן מיידי. פשוט העבר כספים לפלטפורמה והרוויח קריפטו בחינם.

אם לא ידעתם, BlockFi מציעה שירותים אחרים למשתמשיה, כגון הלוואות בעלות נמוכה של ארה”ב המובטחת בקריפטו, פלטפורמת סחר קריפטוגרפית מתקדמת (תוך כדי השתכרות בריבית) ורכישת מטבעות יציבות באמצעות העברות בנקאיות של דולר.

2. Crypto.com

Crypto.com היא פלטפורמת נכסים דיגיטליים המציעה מספר מוצרים ושירותים במטבע דיגיטלי כולל חשבון ריבית קריפטו. מטרתה היחידה של הרשת על פי מייסדה היא להגדיל את אימוץ הקריפטו בקנה מידה עולמי על ידי כך שיהיה קל לגישה לאנשים פרטיים..

בקר ב- Crypto.com

עם יותר ממיליון משתמשים בפלטפורמה שלה, Crypto.com מציעה אלטרנטיבה חזקה לשירותים פיננסיים מסורתיים, מה שמקל על כולם להשיג מטבעות קריפטוגרפיים. פלטפורמת המטבע הדיגיטלי ידועה באפליקציית הקריפטו שלה המאפשרת לך לקנות, למכור, לסחור, לבזבז, לאחסן, להרוויח, להלוות במזומן ואפילו לשלם חשבונות באמצעות קריפטו!

להרוויח קריפטוקום

האפליקציה Crypto.com מאפשרת למשתמשים שלה לעשות זאת להרוויח עד 8% על מטבעות קריפטוגרפיים ו -12% על מטבעות מטבעות. זה בעצם מחליף את חשבון הבנק שלך ולקוחות יכולים להפקיד את הנכסים הדיגיטליים המועדפים עליהם לאפליקציה כדי להתחיל לצבור ריבית על בסיס יומי..

רווחי ריבית שנצברו נזקפים לארנק שלך כל 7 ימים ומשולמים באותו מטבע כמו ההפקדה. לדוגמה, אם אתה מפקיד BTC, תביא ריבית שתשלם ב- BTC. אתה יכול לקבל הפקדות מרובות כדי לצבור ריבית עבור מטבעות קריפטוגרפיים שונים בארנק שלך.

משתמשי האפליקציה Crypto.com יכולים להניח את אסימון ה- MCO לפלטפורמות כדי להרוויח ריביות גבוהות יותר כמפורט להלן. מכיוון שתעריפים אלה יכולים להשתנות לעיתים קרובות, אנו ממליצים לבדוק את התעריפים באפליקציה לפני יצירת חשבון ריבית.

שיעורי אפליקציות קריפטו

3. נקסו

נקסו הוא שירות הלוואות קריפטוגרפי מקוון המציע יתרונות כספיים לאחסון נכסי קריפטו בפלטפורמה כמו ביטקוין ואת’ריום. בתמורה, Nexo מציעה חשבון בעל ריביות גבוהות בו משתמשים יכולים להרוויח עד 10% בע”מ על ביטקוין, קריפטו, מטבעות מטבעות ומטבע פיאט.

בקר ב- Nexo

שירות ההלוואות מורשה, מוסדר ו מבוטח עד 100 מיליון דולר נגד גניבה עם BitGo וזמין ב 40+ מטבעות פיאט ובמאת 200 תחומי שיפוט ברחבי העולם.

אתר nexo

מאז השקתו בשנת 2017, Nexo עיבדה יותר מ- 1.5 מיליארד דולר מעל 800,000 משתמשים ביותר מ -200 תחומי שיפוט ברחבי העולם ותומכים בלמעלה מ -40 מטבעות פיאט. היא זכתה לפופולריות רחבה כשיטת השקעה קריפטו חלופית ואופציית אחסון עבור אנשים וחברות למנף יתרונות כספיים נוספים עבור לווים ומלווים..

שירותי חיסכון בריבית בקריפטו כמו Nexo אטרקטיביים עבור לקוחות מכיוון שהריבית שנצברה גבוהה משמעותית מהשיעורים שמציעים מוסדות פיננסיים מסורתיים כמו בנקים.. ריבית בחשבון חיסכון של Nexo משולמת מדי יום מה שמאפשר לחשבון החיסכון להתאגד וצומחים במהירות.

nexo להרוויח

הפלטפורמה הכפילה לאחרונה את הריבית על פני הנכסים הדיגיטליים הנתמכים בה ומביאה את הריבית ל -6% APY, שנע בעבר בין 4% ל -5% על נכסי קריפטו..

משתמשים יכולים גם להרוויח 2% נוספים כאשר הם משולמים באסימוני NEXO. לדוגמה, חשבון ריבית עם דולר יכול להרוויח 12% APY כאשר הוא משולם באסימון המקורי של הפלטפורמה.

משתמשים המספקים נזילות לפלטפורמת Nexo.io על ידי הפקדה ואחסון של נכסי הפיאט והקריפטו שלהם ב- Nexo זכאים להירשם לחשבון חיסכון. ניתן לגשת לכספים מכספי הארנק בכל עת ומאפשרים לך למשוך כספים לארנק חומרה כוח אדם או למכור חזרה לפיאט באמצעות בורסה מכובדת..

4. רשת צלזיוס

רשת צלסיוס היא פלטפורמת נכסים דיגיטלית המציעה למשתמשים בה גישה לשירותים פיננסיים והטבות שאינן מוצעות על ידי המוסדות המסורתיים. זוהי מטרת הפלטפורמה לשבש את הבנקים הפיננסיים בקנה מידה עולמי על ידי הצעת שירותים שיביאו את 100 מיליון האנשים הבאים למטבע דיגיטלי.

בקר ברשת צלזיוס

רשת צלזיוס, שנוסדה בשנת 2017, מאפשרת למשתמשים לאחסן את נכסיהם בארנק צלזיוס להרוויח עד 12% בשנה בארנק צלזיוס.

להרוויח צלזיוס

רשת צלזיוס פועלת במודל דומה לספקיות האחרות המציעות עמלות בריבית גבוהה בתמורה למשתמשים עבור הפקדת נכסים בפלטפורמה למלווים למימון..

יש אין סכום פיקדון מינימלי ותוכלו למשוך כספים בכל עת בלי לדאוג לעמלות או קנסות. החופש לקבל ריבית גבוהה בתנאים שלך ללא קנסות או מגבלות הוא מאפיין אטרקטיבי באפליקציית צלסיוס.

רשת צלזיוס ביטקוין

עבור משקיעים שאינם מכירים או מנוסים לסחור בתיק בפלטפורמות שוליים כדי להרוויח קריפטו, תשואה שנתית של 10% היא אפשרות מצוינת לגוון ולצמוח עושר ללא הסיכונים הכרוכים במסחר. הפלטפורמה תומכת בנכסי המטבע הקריפטוגרפיים העיקריים כמו ביטקוין, את’ריום, ליטקוין ורוב המטבעות היציבים.

צור חשבון ברשת צלזיוס כדי להתחיל להרוויח ריבית.

לדוגמה, אם אתה מפקיד ביטקוין אחד ברשת צלזיוס למשך 12 חודשים, זה יהיה שווה ל 7.32 $ ריבית בשבוע, ובסך הכל 380.88 $ לשנה. אם תחליט לשלם בתשלום האסימון המקורי TEL של רשת צלסיוס, השיעור גבוה ב -35%.

5. בינאנס

Binance היא אחת מהבורסות הטובות בעולם למסחר קריפטו המציעה משהו עבור משקיעי קריפטו, HODL’ers וסוחרים. זה נחשב לעתים קרובות כמו בורסת המניות המובילה בעולם המספק פלטפורמה מקוונת המגשרת על הפער בין כסף פיאט מסורתי לקריפטו באמצעות שירות עשיר בתכונות.

בקר בינאנס

למרות שהפלטפורמה ידועה במוצרי המסחר החדשניים שלה, במסחר באלטקוין ובתכונות חדשות, הצוות השיק לאחרונה דרך להתעניין בבינאנס עם כניסתה של ‘חיסכון בינאנס’..

חיסכון בינאנס

חשבון חיסכון בינאנס מאפשר לך לגדול את עושרך על ידי צבירת ריבית על הקריפטו שלך המאוחסן בארנק אחסון קר על ידי הפלטפורמה. בעיקרו של דבר, אתה השאלת הנכסים שלך לסוחרי שוליים בפלטפורמה, והם משלמים לך ריבית בתמורה להלוואת הכספים שלך.

חשבון חיסכון / ריביות בינאנס תומך במגוון רחב של אפשרויות הלוואות, כולל מטבעות מרכזיים במטבע דיגיטלי כגון Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Binance USD (BUSD), Tether (USDT) ואחרים..

חשבון חיסכון בינאנס

משתמשים יכולים לבחור בין הפקדה קבועה אוֹ פיקדון גמיש המספק ריביות שונות במקצת כפי שמוצג להלן. פיקדון גמיש מאפשר לך למשוך את כספיך בכל עת בשיעור משתנה. סוג זה של חשבון ריבית יאהב סוחרים שרוצים להרוויח ריבית בתיק ההצפנה שלהם בזמן שהם ממתינים להגדרת סחר.

6. תאומים

תאומים היא חברת נאמנות פרטית בניו יורק שהייתה הוקמה בשנת 2014 על ידי קמרון וטיילר ווינקלוווס, הידוע בכינויו "תאומות וינקלבוס". החברה מספקת חילופי מטבעות קריפטיים לגיטימיים ולאחרונה השיקה את Gemini Earn כדי לאפשר ללקוחותיה לעשות זאת להרוויח הכנסה פסיבית על נכסים מאוחסנים בפלטפורמה.

להרוויח תאומים

תאומים נחשבים מאוד כפלטפורמת מסחר בטוחה ומספקים את האפשרות לתת למשתמשיה הצפנה לעבוד עבורם עם ריביות מורכבות של עד 7.4% APY. תוכנית Gemini Earn זמינה ל לקוחות אמריקאים בלבד וזמינים בכל המדינות. תאומים מספקים את הגמישות להעביר את נכסי הקריפטו לפלטפורמת המסחר (עם ריבית) ולהיפך.

בניגוד לשאר הפלטפורמות המופיעות במאמר זה, Gemini Earn פשט את ממשק המשתמש עם a מחשבון ריבית פשוטה. התפריט הנפתח מציג את כל המטבעות הנתמכים, את שיעור הריבית המשוער ומחשב את רווחי ריבית הפרויקט לתקופה של 1-4 שנים.

תאומים צוברים ריבית

שאלות נפוצות

האם אתה מקבל עניין במטבעות קריפטוגרפיים?

מטבע מוצפן בעלים יכולים לשלם ריבית על ביטקוין, Ethereum, Tether ונכסים דיגיטליים אחרים על ידי הפקדת כספים באתר המציע הלוואות וחשבונות חיסכון בריבית.. אתרים כמו BlockFi מעודדים את הבעלים לוותר על הבעלות על הנכסים שלהם על ידי אחסונם בפלטפורמה. בתמורה, הבעלים מתוגמלים בריבית שניתן למשוך עם ההוצאה הראשונית.

האם זה בטוח להרוויח עניין בקריפטו?

פלטפורמות ריבית וחשבון חיסכון בביטקוין ובקריפטו, כמו BlockFi ו- Nexo השתמש בפרוטוקולי אבטחה דמויי בנק ובאמצעי בטיחות כדי להבטיח את כספי הלקוחות ומוגן מפני איומים כמו גניבות מקוונות והאקרים.

האם ביטקוין משלם ריבית יומית?

פלטפורמות הלוואות וחיסכון בקריפטו כגון נקסו ו- BlockFi משלמים ריבית יומית על נכסי מטבעות קריפטוגרפיים המאוחסנים בפלטפורמה שלהם כמו ביטקוין ומטבעות יציבים. סכום הריבית שנצבר מורכב מדי יום, מה שמגדיל את התשואה והתשואה למשקיעים.

האם עלי להשקיע ביטקוין כדי להרוויח עניין?

פלטפורמות ריבית קריפטו הן דרך פופולרית להרוויח הכנסות נוספות. פלטפורמות ההלוואות יכולות להציע ריביות אטרקטיביות בשיעור של 12% APY בקריפטו, שהוא גבוה משמעותית מבנק מסורתי. ההחלטה להרוויח ריבית בביטקוין שלך מסתכמת בסובלנות סיכון. עם כל השקעה, זה בדרך כלל רעיון טוב להחזיק תיק קריפטו מאוזן ולא לשים את כל הביצים בסל אחד כדי להפחית את החשיפה לאירועים שמחוץ לשליטת המשקיעים..

האם Nexo היא השקעה טובה?

משקיעים וסוחרים המחזיקים בביטקוין ונכסי מטבעות קריפטוגרפיים אחרים בתיק שלהם יכולים למנף את שירותיה של Nexo ל להרוויח תשואה גבוהה יותר על השקעתם על ידי צבירת ריבית לאורך זמן. לעתים קרובות זה נתפס כשווה ערך להרווחת דיבידנדים על מניה בכדי להרוויח הכנסה פסיבית בין אם הנכס החוזר מעריך את המחיר או לא..

כמה עלי להשקיע בביטקוין & חשבונות חיסכון בקריפטו כדי להרוויח עניין

עם זאת המשתמשים אינם מחזיקים בגישה למפתחות הפרטיים לאחר שהביטקוין מועבר לפלטפורמות כדי להרוויח ריבית. כלל הזהב עם השקעה הוא לעולם לא להשקיע יותר ממה שאתה יכול להרשות לעצמך להפסיד. אותו כלל חל גם על חשבונות חיסכון בריבית של ביטקוין וקריפטו.

סיכום

משקיעי מטבעות קריפטוגרפיים יכולים כעת לגדל את עושרם על ידי ניצול פלטפורמות להלוואות קריפטו כדי להרוויח ריביות פסיביות על אחזקות הביטקוין, הקריפטו והסטאבלקוין. לחובבי הקריפטו לטווח הארוך שהחזיקו בנכסים הדיגיטליים שלהם יש כעת את הגמישות לייצר רווחים נוספים מבלי למכור או לחסל את התיק שלהם..

אנו מקווים שמצאת מאמר זה באתרים הטובים ביותר כדי להרוויח עניין בקריפטו שלך מועיל. אם נוח לך להעביר קריפטו מארנק החומרה שלך לשירות הלוואות מקוון, לא תתאכזב מהריבית המורכבת שתוכל לצבור באמצעות פלטפורמות אלה. זו אחת הדרכים הקלות ביותר להרוויח קריפטו בחינם.

אוהב את הפוסט הזה? אל תשכח לשתף אותו!

עוד משהו שאולי יעניין אותך:

  • סקירת לולי – האם זה לגיטימי? כיצד להרוויח ביטקוין בחינם
  • 4 הקאשבק הטוב ביותר בביטקוין & אפליקציית תגמולים (כסף בחינם)
  • איך לקנות ביטקוין עם כרטיסי מתנה של אמזון – סופר קל
  • סקירת שרימפס: מאזן מחדש באופן אוטומטי את תיק הקריפטו שלך
  • סקירת אינסטארס: האם זה לגיטימי? כיצד להרוויח קריפטו בחינם

הצהרת אחריות: בעוד שאנו שואפים לספק מידע מדויק במאמר זה, אנשים פרטיים צריכים תמיד לבקר באתר כדי להתעדכן במוצרים העדכניים ביותר וריביות אשר עשויים להשתנות לעתים קרובות..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map