10 הטיפים המובילים לפתיחת קריירה בבלוקצ’יין

מאז הקמתם של מטבעות קריפטוגרפיים, בלוקצ’יין זוכה לתשומת לב בעולם הטכנולוגיה. הטכנולוגיה המהפכנית הצליחה להשיג הייפ ניכר מכל הסיבות הנכונות. לכן, סביר שמפתח מומחה או מתכנת, או אפילו מתחיל יחפש הזדמנויות להתחיל קריירה בבלוקצ’יין. היישומים הפיננסיים של טכנולוגיית הבלוקצ’יין למטבעות קריפטוגרפיים וארנקים דיגיטליים מוצפנים הם רק קצה הקרחון.

הפופולריות הגוברת של בלוקצ’יין כמבחר טכנולוגיה למקרי שימוש מעשיים שונים הביאה למגמת עלייה בביקוש למשרות בלוקצ’יין. לכן, מתחילים רבים מוטלים בספק לגבי שיטות העבודה הטובות ביותר לפתיחת קריירת בלוקצ’יין. הדיון הבא מתאר את הטיפים המובילים לפתיחת קריירה בבלוקצ’יין כדי לתמוך במתחילים לנווט את מסלול הקריירה שלהם בבלוקצ’יין בקלות.

הירשם עכשיו: קורס יסודות בלוקצ’יין חינם

האם Blockchain הוא קריירה טובה?

לפני שנשקף טיפים לפתיחת קריירה בבלוקצ’יין, חשוב לנקות ספקות כמו ‘האם בלוקצ’יין הוא קריירה טובה’. שנת 2017 הייתה עדה לצמיחה פנומנלית באימוץ טכנולוגיית הבלוקצ’יין. אחד פורטלי המשרות המובילים בעולם, Indeed.com, הציג צמיחה דרסטית במספר משרות הבלוקצ’יין בפער של שנה.

החשוב מכל, בלוקצ’יין הפך גם לאחד מיומנויות הטכנולוגיה המובילות ביותר בשוק העבודה בתחום ה- IT. ההשראה האחרונה של בלוקצ’יין כאחד מיומנויות הטכנולוגיה המובילות ביותר בסקר הכישורים השנתי של לינקדאין, מציגה סיבה מבטיחה לפתוח בקריירה בבלוקצ’יין..

טיפים להתחלת הקריירה של Blockchain

עם זאת, האופי החדשני של טכנולוגיית הבלוקצ’יין, יחד עם השיפורים הרציפים בנוף הבלוקצ’יין, מציב אתגרים אדירים. לכן, כל מתחיל צריך לנקוט בשיטות המומלצות המומלצות כדי למצוא את התשובה הטובה ביותר ל”איך אני מתחיל קריירה בבלוקצ’יין. “הנה מתווה של עשרת הטיפים הטובים ביותר להתחיל את הקריירה שלך בתפקיד עבודה מבוסס בלוקצ’יין..

קרא גם את התובנות של דוח Linkeidn האומר כי Blockchain הוא מיומנות TOP בשנת 2020.

1. הירשם לקורסי בלוקצ’יין בחינם

הדאגה הראשונה לכל מתחיל בתחום הבלוקצ’יין צריכה להיות גישה לכמות מספקת של משאבי למידה. אם החלטתם להתחיל קריירה בבלוקצ’יין, אז בוודאי ציירתם תמונה די מורכבת. לאמיתו של דבר, חשוב למתחילים לגשת לחינוך והכשרה של בלוקצ’יין מנקודת מבט פשוטה.

למתחילים חייבים למצוא קורסי בלוקצ’יין בחינם שיכולים לתת להם מבוא לעולם הבלוקצ’יין. ללא שום מושג על יסודות הענף בו היית בונה את הקריירה שלך, אין כמעט סיכוי להצלחה. עם זאת, תוכלו להיעזר בקורסי בלוקצ’יין מקיפים ויעילים ביותר ללימוד המושגים הבסיסיים של בלוקצ’יין. הקורסים בחינם אינם מפעילים לחץ כלכלי על מתחילים והם פלטפורמות נהדרות לדעת על בלוקצ’יין ועל השימושים בו.

2. דע את כל המונחים הבסיסיים בבלוקצ’יין


האזכור החשוב הבא בין טיפים לפתיחת קריירה בבלוקצ’יין מתייחס להתפתחות שטף במינוח בסיסי. האופי הייחודי של הבלוקצ’יין תלוי במידה רבה במבנהו ובפונקציות שלו. המונחים כגון אפליקציות מבוזרות, מנגנוני קונצנזוס, חוזים חכמים ואחרים הם יותר ממילות מפתח שאתה מוצא עם בלוקצ’יין..

הם מרכיבים חיוניים ביותר במערכת האקולוגית של בלוקצ’יין והם חובה על אנשי מקצוע בתחום הבלוקצ’יין כמעט בכל תפקיד. הידע של מונחים בסיסיים לא רק משפר את הידע הבסיסי של בלוקצ’יין אלא גם בונה את הבסיס להבנת השימושים המעשיים שלו.

להלן ההגדרות הבסיסיות של בלוקצ’יין המהוות מילון מונחים אולטימטיבי למתחילים.

3. השתמש בסרטוני YouTube לצורך למידה

מתחילים השואפים לפתוח בקריירה בבלוקצ’יין צריכים לתמוך גם במסע הלמידה שלהם עם סרטוני יוטיוב. יוטיוב הוא לא רק מקור בידור אלא גם מאגר עצום של סרטונים הקשורים לבלוקצ’יין. למתחילים יכולים לחקור סרטוני הדרכה והקלטות וובינרים הקשורים לבלוקצ’יין ב- YouTube. בנוסף, סרטוני יוטיוב יכולים לכלול גם הדגמות מעשיות של מקרי שימוש שונים בבלוקצ’יין.

לכן, עליכם לבחור כמה מהדרגים המובילים ערוצי YouTube של Blockchain על טכנולוגיית הבלוקצ’יין והירשמו אליהם מיד. התוכן האינטראקטיבי בסרטוני YouTube הקשורים לבלוקצ’יין עוזר לכל מתחיל ללמוד בלוקצ’יין מנקודת מבט מעניינת. החשוב מכל, סרטוני יוטיוב הם מקורות נהדרים להישאר מעודכנים בטרנדים חדשים בעולם הבלוקצ’יין.

4. השתתף באירועים וכנסים של בלוקצ’יין

Blockchain היא טכנולוגיה מתפתחת ושואבת את נקודות החוזק שלה מתרומתם של מיליוני אנשי מקצוע ברחבי העולם. אם אתה רוצה להתחיל קריירה בבלוקצ’יין, חשוב להתמצא בדינמיקה בתעשייה. הסיכויים להתפתחות הקריירה שלך בטכנולוגיית בלוקצ’יין תלויים במומחיות שלך בתעשייה.

הפלטפורמה הטובה ביותר לפיתוח הידע התעשייתי שלך בנושא בלוקצ’יין זמינה למתחילים באירועי בלוקצ’יין וכנסים. מומחי תעשייה מכל קצוות תבל, מובילי תעשייה בכירים בתחום הבלוקצ’יין בענפים שונים, וחובבי בלוקצ’יין רבים מתכנסים באירועים וכנסים של בלוקצ’יין..

מקומות אלה מספקים חשיפה נחוצה ביותר לעולם הבלוקצ’יין מעבר לספרים והדרכות. למתחילים יכולים לפתח לא רק את הידע שלהם על הפוטנציאל האמיתי של טכנולוגיית הבלוקצ’יין אלא גם לפתח קשרים מקצועיים באירועים וכנסים של בלוקצ’יין.

בדוק גם: מדוע Blockchain חשוב

5. שפר מיומנויות בקריפטוגרפיה

עליכם להתמקד בכישורים הטכניים הנדרשים בכדי להתחיל קריירה בבלוקצ’יין. אחת הכישורים הבולטים הנדרשים למקצוענים בבלוקצ’יין היא הצפנה. אימוץ בלוקצ’יין תלוי במידה ניכרת בביטחון לאבטחת נתונים, ומומחיות בקריפטוגרפיה יכולה להוסיף יתרון אדיר לקריירה של איש מקצוע בתחום הבלוקצ’יין..

חברות העוסקות בכמויות אדירות של מידע רגיש ועסקאות פיננסיות רבות ביום יום אינן יכולות להרשות לעצמן סיכונים או נקודות תורפה בתשתית הבלוקצ’יין שלהן. לכן, מנהלי גיוס עובדים מחפשים קריפטוגרפיה כאחת מדרישות המיומנות הבסיסיות לתפקידים שונים המבוססים על בלוקצ’יין.

6. פיתוח ידע ומומחיות בתכנות

דרישת מיומנות בסיסית נוספת להתחלת קריירה בבלוקצ’יין היא תכנות. מומחיות בתכנות היא חובה עבור אנשי מקצוע בתחום הבלוקצ’יין, ואתם זקוקים לשליטה לפחות באחת משפות התכנות ברמה הגבוהה. למתחילים צריך להקדיש זמן מספיק למציאת קורסי הכשרה מקוונים ולהירשם אליהם באופן מיידי.

למועמדים בעלי תואר במדעי המחשב או בטכנולוגיית מידע יתרון תחרותי לפתיחת קריירה בבלוקצ’יין. לדוגמא, מפתח בבלוקצ’יין יזדקק למומחיות ב- JavaScript לצורך יצירת חוזים חכמים בהתאם למפרט ולדרישות היישומים. לכן, כישורי תכנות הם דרישה בסיסית לחיזוק הבסיס לקריירת הבלוקצ’יין שלך.

קרא גם: כיצד להפוך למהנדס בלוקצ’יין

7. למד על מחשוב מבוזר

אם אתם שואפים לבנות קריירה בתחום הבלוקצ’יין, עליכם לפתח מומחיות בתחום המחשוב המבוזר. בלוקצ’יין היא מערכת מבוזרת, ועל המועמדים השואפים להכיר את המחשוב המבוזר כדי למנף את יעילות הפונקציות שלה. מטבעות קריפטוגרפיים הביאו את הרעיון של רשת מבוזרת עם גורם אמון, וכשהבלוקצ’יין היא הטכנולוגיה הבסיסית, איותו הזדמנויות חדשות לשימוש בבלוקצ’יין..

ידע מקיף במחשוב מבוזר יכול לסייע בפיתוח הביטחון של שימוש בבלוקצ’יין בכל פלטפורמה בכל סביבה. יתר על כן, למומחיות מחשוב מבוזרת יש תפקיד מכריע בחיזוק יסודות העבודה של הבלוקצ’יין.

8. מעורבות בקהילה

היה חבר פעיל בקהילות בלוקצ’יין ותוכל להשיג תוצאות מבטיחות רבות. זה אולי נשמע כמו סיסמה, וגם אם כן, יש בכך פוטנציאל להניב יתרונות עבור אנשי מקצוע בבלוקצ’יין שאפתנים. קהילות בלוקצ’יין ופורומי דיון הם המקורות המושלמים לחידוד הידע והמומחיות שלך בבלוקצ’יין.

הדיונים על טכנולוגיית הבלוקצ’יין יכולים לספק את התובנות וההנחיות החדשות שלך לפתוח בקריירה בבלוקצ’יין. בנוסף, קהילות הבלוקצ’יין הן גם פלטפורמות אידיאליות לבניית רשת מקצועית משלך ולחקור אפשרויות קריירה.

9. קח את היוזמה לקריירה שלך

הצעד החשוב ביותר עבור כל מועמד השואף לבנות את קריירת הבלוקצ’יין הוא יוזמה. עליכם לעשות צלילה חזיתית לעולם הבלוקצ’יין ולהתחיל לחפש משרות המתאימות למערכת המיומנויות שלכם. אף אחד לא מתכוון לבוא ולבקש ממך להצטרף למשרה מבוססת בלוקצ’יין כי יש לך את הכישורים.

על המועמדים להשקיע מאמצים בבניית תיק העבודות המקצועי שלהם עם נקודות השיא של ההסמכה שלהם למשרות בלוקצ’יין. פלטפורמות רשת מקצועיות כגון לינקדאין יכולות להיות מקורות אמינים כדי להתחיל לפתח את טווח ההגעה שלך להזדמנויות עבודה בולטות בשוק.

10. להשיג הסמכת בלוקצ’יין

ההמלצה הסופית, אך ההכרעה החשובה ביותר למועמדים השואפים לבנות קריירה בתחום הבלוקצ’יין, מתייחסת להסמכת בלוקצ’יין. הסמכת בלוקצ’יין היא שיטה מהימנה ואמינה לפתיחת קריירה בבלוקצ’יין. הם מספקים הוכחה מוחשית למומחיות ויכולות הבלוקצ’יין של האדם להתמודד עם האחריות בתפקידים ספציפיים.

ההכשרה והשכלה הנדרשים להסמכת בלוקצ’יין לצד יעדי בחינה מקיפים מבטיחים אימות מיומנויות של מועמדים מוסמכים. בנוסף, בחינות הסמכה רבות מתמקדות בעיקר בהערכה מבוססת ביצועים של מועמדים. לכן, מועמדים מוסמכים מציגים גם את היכולת לפתור תרחישי שימוש אמיתי ביישומי בלוקצ’יין.

הסמכת Blockchain מאמתת את כישוריכם ועוזרת לכם לקחת את הקריירה שלכם ב- Blockchain ברמה אחת למעלה. קבל את אישורי המומחה של Blockchain וקפץ קפיצת מדרגה!

מוכן להתחיל קריירה בבלוקצ’יין?

כפי שאתה יכול לראות, טיפים פשוטים יכולים לעזור לך להתחיל קריירה בבלוקצ’יין בקלות. עם זאת, על המועמדים לבצע תוכנית הכנה ספציפית לפיתוח הקריירה שלהם בטכנולוגיית הבלוקצ’יין. מצד שני, אנשי מקצוע מומחים יכולים גם להשתמש בעצות המוזכרות כאן כדי לפתח קריירה בתחום הבלוקצ’יין. הדרישה החשובה ביותר לכל המועמדים השואפים להתחיל את הקריירה שלהם בבלוקצ’יין היא דין וחשבון.

עליכם לבחור מסלול קריירה ספציפי בבלוקצ’יין ולעבוד לקידום הכישורים והידע הדרושים עבורו. בנוסף, על המועמדים גם לבחור בפלטפורמות אימון אמינות ואמינות להתחלה מושלמת בקריירה שלהם בבלוקצ’יין. מצא את מסלול הקריירה שלך והתחל ללמוד יסודות של בלוקצ’יין באמצעות קורס בלוקצ’יין חינם!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map