פינת אנליסטים: מה זה Hyperledger Blockchain?

אם עמדת בקצב עם תחום הבלוקצ’יין, סביר להניח שנתקלת במונח ‘Hyperledger’. מכיוון שהעולם מתמקד בהדרגה בביזור, פרויקטים רבים של Blockchain המשיכו לתמוך בפיתוח Blockchain. במילה של Blockchain, שני השמות הבולטים הם Ethereum ו- Bitcoin, שהם המועדפים על התקשורת.

עם זאת, אחד מפרויקטי הבלוקצ’יין לא זכה לתשומת לב מספקת בתקשורת. מצד שני, פרויקט חדש זה היה חיוני גם בפשט עבודתם של מפתחי Blockchain. בדיוק כמו חסימות אחרות שהתחילו מאפס למטרות שונות, קרן לינוקס העלתה את פרויקט Hyperledger מסיבה ספציפית.

המטרה הבסיסית של Hyperledger היא דמוקרטיזציה ותקינה של Blockchain לנוף העסקי. Hyperledger מבטיח שילוב של ידע חוצה ענפים כדי לעזור לארגונים לטפל ביעילות בבעיותיהם. Hyperledger משיג זאת בכך שהוא מאפשר לארגונים לבנות אפליקציות בלוקצ’יין מותאמות אישית, המסוגלות לתת מענה לדרישות עסקיות מסוימות.

שואפים לבנות קריירה בבלוקצ’יין? התחל עם קורס יסודות הבלוקצ’יין בחינם.

על רקע המחסור במידע ברור מהו בדיוק Hyperledger, לא ניתן להשיג הבנה ישירה של Hyperledger כמו שהיית מוצא במטבעות קריפטוגרפיים כמו Ethereum ו- Bitcoin. החשוב מכל, אנשים צפויים להיתקל בבלבולים שונים בהבנת ההגדרה המדויקת של Hyperledger.

במקרים מסוימים, אנשים יכולים בקלות לבלבל את Hyperledger עם טכנולוגיות Blockchain אחרות הקיימות כיום. לכן, לפני שמבינים מה זה Hyperledger, חשוב מאוד להבין מה זה לא. ביסודו של דבר, Hyperledger אינו מטבע קריפטוגרפי או חברה או Blockchain.

כעת הדיון יכול להתקדם להשגת הבנה מעמיקה של Hyperledger, נחיצותו, עבודתו ופרויקטים שונים של Hyperledger. בנוסף, תזדקק גם לתובנות על השינויים הבולטים ב- Hyperledger והפוטנציאל שלו לשמש בסיס לטכנולוגיית הבלוקצ’יין הלא-כספית..

בדוק גם את ההבדל בין QLDB ל- Hyperledger כלומר QLDB לעומת Hyperledger

הגדרת Hyperledger: מה זה?

Hyperledger הוא פרויקט קוד פתוח, המתמקד בשיתוף פעולה לשיפור טכנולוגיות הבלוקצ’יין בין-תעשייתיות. יזמה על ידי קרן לינוקס, פרויקט Hyperledger מנצל בצורה נכונה את הכוח של שיתוף פעולה עולמי בין המובילים ברשת האינטרנט של הדברים, הטכנולוגיה, הפיננסים, הבנקאות, הייצור והשרשרת..

פרויקט Hyperledger נועד גם לשפר את שיתוף הפעולה בין מפתחים, ארגונים ועסקים בתחום טכנולוגיית Ledger Ledger (DLT). פרויקט Hyperledger כולל כיום מגוון רחב של פרויקטים ומסגרות שיכולים לסייע לעסקים ומפתחים ביצירת יישומי ורשתות Blockchain..

ה מנהל היפרלדגר, בריאן בהלנדורף, מספק את ההגדרה הפשוטה ביותר ומסבירה את עצמה של Hyperledger כדי להציע רושם אמין של האופי המדויק של הטכנולוגיה.

לדברי הבמאי, Hyperledger היא קהילת קוד פתוח המקיף קהילות אחרות למתן יתרונות למערכת אקולוגית של ספקי פתרונות מבוססי Hyperledger ומשתמשים המתמקדים במקרי שימוש מבוססי Blockchain החלים בכל המגזרים התעשייתיים השונים..


נכון לעכשיו, למעלה מ -250 ארגונים תומכים ב- Hyperledger, וארגונים נוספים מצטרפים גם ככל שחולף הזמן. רשימת הארגונים התומכים ב- Hyperledger כוללת כיום ענקיות טכנולוגיה בולטות כמו סטארט-אפים IBM, Samsung, Daimler, SAP, Nokia, JP Morgan, Huawei, American Express, Fujitsu ו- Blockchain כגון Consensys ו- Blockstream..

מנהל Hyperledger גם קובע כי ללא צורך לדחוף מטבע דיגיטלי, Hyperledger יכול לעקוף אתגרים רבים הקשורים לתחזוקת מטבע עקבי בעולם. כתוצאה מכך, פרויקט Hyperledger התחזק עם השנים והתאים את היעדים לפיתוח יישומי Blockchain תעשייתיים.

בנוסף, Hyperledger יכול גם להתרחק קילומטרים רבים מהתוכניות המשתלמות המתפתחות בדרך כלל מהחסימות מבוססות המטבע. פרויקט Hyperledger מספק הזדמנויות רבות ומשתתף בו יותר מ -28,000 משתתפים, עם כ -3.6 מיליון שורות קוד.

נכון להיום (נכון ליולי 2020), Hyperledger כולל 10 פרויקטים יחד עם 6 כלים ו -6 מסגרות.

ניתן לסווג את פרויקט Hyperledger לשני חלקים ספציפיים, כגון כלים מודולריים ומסגרות מודולריות. כעת, כשתדעו על ההגדרה של Hyperledger, יהיה זה סביר להתמקד בנחיצותו בעת הנוכחית.

קרא גם: מדריך Blockchain מהיר של Hyperledger

דע את המשמעות של Hyperledger

אחד האירועים הבולטים במהלך בדיקות קפדניות הוא הצורך של כל העמיתים להבטיח אימות של כל עסקה אחת תוך הפעלת קונצנזוס בו זמנית. כתוצאה מכך, מפתחים נתקלים בתקלות בולטות הנוגעות להרחבה בהתאם לתנאים אלה. בנוסף, חסימות ציבוריות גם אינן מתאימות לביצוע עסקאות הדורשות רמות ספציפיות של סודיות ופרטיות.

חסימות ציבוריות לדרוש אמצעים ממצים להבטחת תקינות העסקה ועלולים לסכן את סודיות העסקה. לדוגמא, ג’ון שגרה בארה”ב רוצה לרכוש כמה מוצרים מסרינה בבריטניה, וסרינה מסכימה למכור את המוצרים שלה לג’ון בתעריף מוזל מכיוון שהם היו חברים ותיקים. עם זאת, ראוי לציין במקרה זה שסרינה רוצה לשמור על ההנחה ההיא בסתר מכיוון שהיא מוכרת את מוצריה גם בשווקים אחרים ודורשת מהשווקים לרכוש ממנה בתעריפים סטנדרטיים..

בנוסף, צדדים שלישיים רבים אחרים מעורבים בלקיחת המוצר מסרינה לג’ון והשלמת העסקה. הצדדים שלישיים יכלו להדגיש את האימות של היבטים רבים של המוצר, כגון אבטחת איכות, אימות תשלום, אימות לוגיסטי ורבים אחרים. עם זאת, צדדים שלישיים לא צריכים לדעת על העסקה המיוחדת בין סרינה לג’ון.

במקרה של רשת בלוקצ’יין ציבורית, כל פנקסי הרשת יעודכנו לגבי העסקה משום שכורים מאמתים ומוסיפים עסקאות בבלוקים לרשת. הרהור מקרוב על עבודתו של Hyperledger יכול לעזור בהבנת האופן בו הוא יכול להיות יעיל במקרים כאלה, ובכך להוכיח את חשיבותו. ברשת מבוססת Hyperledger, עמיתים הקשורים לעסקה קשורים רק לפנקסי המתעדכנים לגבי העסקה.

רק הצדדים השלישי המעורבים בביצוע העסקאות צריכים לדעת על המידע המדויק הדרוש באמצעות הרשאות ותקנות המוטלות על הרשת. הבה ניקח שוב את הדוגמה של העסקה של ג’ון וסרינה כדי לראות כיצד Hyperledger יכול לתמוך בעסקה ביניהם. ברשת Hyperledger, ג’ון וסרינה יכולים לבצע את העסקה המיוחדת שלהם על ידי חיפוש ג’ון באמצעות אפליקציה השואלת שירות חברות..

לאחר אימות החברות, ניתן לחבר בין שני העמיתים, ואחריהם יצירת התוצאות, ובעסקה זו שתי התוצאות צריכות להיות זהות לצורך אימות. במקרה של מעורבות של מספר גורמים, ניתן ליישם מספר כללים לעסקה ברשת Hyperledger. העסקאות שנוצרו מוזמנות ואז נשלחות לענן קונצנזוס, ולאחר מכן העסקאות מחויבות לפנקסים המתאימים.

לאחר אימות העסקה בענן הקונצנזוס, ג’ון יכול לקבל את המוצרים שלו, והעסקאות מחויבות לפנקס החשבונות. עם הבהירות לגבי ההגדרה של Hyperledger ומשמעותו ועבודתו, אנו יכולים כעת להתקדם לסוגים השונים של פרויקטים וכלים של Hyperledger התומכים בפיתוח Blockchain להבנה טובה יותר של נוף Hyperledger..

תובנה ה פרויקטים של Hyperledger

Hyperledger עומדת באסטרטגיית מטריה המספקת תמיכה ודגירה למגוון רחב של טכנולוגיות Blockchain עסקיות. חלק מהטכנולוגיות הבולטות, במקרה זה, כוללות התייחסויות לממשקים גרפיים, יישומים וספריות, מנועי חוזים חכמים ומסגרות ספרים מבוזרות. אחד מנקודות השיא הבולטות של Hyperledger הוא קידום שימוש חוזר באבני בניין והנעת חדשנות לרכיבי טכנולוגיית ספר חשבונות מבוזרים.

 • בד Hyperledger

היסוד של Hyperledger Fabric הוא ארכיטקטורה מודולרית, והיא פלטפורמת ספר חשבונות מבוזרת המסוגלת לספק גמישות, סודיות, גמישות ומדרגיות. Hyperledger Fabric הוא אידיאלי במיוחד עבור הצעת יישום תקעי עבור רכיבים שונים. כתוצאה מכך, היא יכולה לטפל במורכבויות רבות הקיימות בכל המערכת האקולוגית הכלכלית.

במקום למערכת פתוחה ללא הרשאה שיכולה לאפשר למשתתפים לא ידועים גישה לרשת, Hyperledger Fabric מאפשר גישה לחברים דרך ספק שירותי חברות אמין. תת המערכת של ספר החשבונות של Hyperledger Fabric כוללת שני רכיבים, כגון המדינה העולמית ויומן העסקאות. מדינת העולם היא המרכיב המספק תיאור של מצבו של ספר החשבונות בנקודת זמן מסוימת.

מצד שני, יומן העסקאות יכול לספק רישום של כל העסקאות שיצרו את הערך הקיים של המדינה העולמית. לכן, במקרה של Hyperledger Fabric, אתה יכול לתפוס ספר ספרים כשילוב של מאגר הנתונים של מדינת העולם והיסטוריית יומני העסקאות. ניתן להפעיל את החוזים החכמים ב- Hyperledger Fabric הכתובים בקוד שרשרת על פי הצורך באינטראקציה בין היישום לבין ספר החשבונות.

נכון לעכשיו, ניתן לכתוב קודי שרשרת בשפות התכנות Node ו- Go. Hyperledger Fabric אידיאלי לתמיכה במערכות המציגות פרטיות כדרישה בולטת ומאפשרת למתחילים ברשת לבחור אלגוריתם של קונצנזוס. אלגוריתם הקונצנזוס מספק ייצוג של הקשר הטוב ביותר בין משתתפי הרשת.

קרא גם:

 • בד Hyperledger: חלוץ בלוקצ’יין
 • בד Hyperledger מול את’ריום: קרב ראש בראש
 • מקרי שימוש בבדי Hyperledger
 • נורת יתר

בהנחיית קרן לינוקס, זהו אחד מהפרויקטים של Hyperledger שסיפקו לקוח Blockchain מודולרי לפיתוח מכונת חוזה חכמה מותרת המגיעה עם מפרט עם מכונת וירטואלית של Ethereum (EVM)..

היכולות הבולטות של Hyperledger Burrow מתייחסות לסופיות טובה יותר של עסקאות ולתפוקת עסקאות גבוהה יותר על בסיס מנוע קונצנזוס הוכחה. היעילות של Hyperledger Burrow מבוססת בעיקר על יעילות מרכיביה. המרכיב הראשון בבורו הוא מנוע הקונצנזוס שמאפשר הזמנות וביצוע עסקאות באמצעות פרוטוקול טנדרמינט סובלני לתקלות ביזנטיות..

כתוצאה מכך, Burrow יכול להשיג תפוקה גבוהה יותר עבור קבוצה ספציפית של מאמתים מוכרים היטב ולהגן על Blockchain מפני מזלגות. המרכיב הבא ב- Hyperledger Burrow הוא יישום חוזה חכם. יישום החוזה החכם מבטיח אימות של עסקאות למצב היישום בסדר העדיפויות שסוגר מנוע הקונצנזוס. מצב היישום כולל מערך אימות, רישום שמות וכל החשבונות הקשורים אליו.

החשבונות ב- Hyperledger Burrow יכולים לתאם קשר עם צמד מפתחות ציבורי-פרטי לצד קוד חוזה חכם. עסקאות המקיימות אינטראקציה עם קוד החוזה החכם יכולות להריץ את קוד החשבון במכונה וירטואלית עם הרשאות נדרשות. ממשק Blockchain היישומי (ABI) הוא גם מרכיב מכריע ב- Hyperledger Burrow מכיוון שהוא מאפשר אינטראקציה בין מנוע הקונצנזוס ליישום חוזה חכם..

ה- ABI מאפשר גם גיבוש עסקאות בפורמט בינארי כדי להקל על העיבוד על ידי צמתי הבלוקצ’יין. הכלים עבור Hyperledger Burrow יכולים להבטיח את הפונקציונליות לפריסה, קומפילציה וקישור חוזים חכמים המיוצרים ב- Solidity..

בנוסף, הכלים ב- Hyperledger Burrow יכולים לסייע בביצוע עסקאות לצורך קריאת חוזים חכמים ברשת. המרכיב הסופי של Hyperledger Burrow הוא שער ה- API דרך נקודות קצה של JSON-RPC ו- REST לתקשורת עם מצב היישום ורשת Blockchain באמצעות שאילתת המצב האחרון של היישום או עסקאות שידור..

 • אינדי Hyperledger

המטרה העיקרית של בניית פרויקט Hyperledger Indy הייתה לספק זהות מבוזרת. אינדי משמש כספר ספרים מבוזר המספק ספריות ורכיבים לשימוש חוזר, כמו גם כלים ליצירת זהויות דיגיטליות ב- Blockchain. Hyperledger Indy מספק מערכת אקולוגית כדי להבטיח זהות חזקה, פרטית ובטוחה.

בנוסף, אינדי מתמקדת גם באפשרות למשתמשים לשלוט באופן מקיף בנתונים שלהם ולהבטיח אמצעי הגנה למידע המזהה שלהם מפני פריצות והפרות פרטיות. ללא אחסון נתונים פרטיים של משתמשים בפנקסי Hyperledger Indy, הדבר כרוך בשימוש בבלוקצ’יין כדי לאפשר הרשאות לצדדים שלישיים לאימות שארגונים מהימנים הוציאו את האישורים הפרטיים. Hyperledger Indy מעסיקה את הסובלנות לתקלות ביזנטיות מיותרות להזמנה ואימות.

 • Hyperledger Iroha

Hyperledger Iroha הוא פרויקט Hyperledger אידיאלי לבניית יישומי Blockchain מאובטחים, חזקים ומהימנים באמצעות אלגוריתם הקונצנזוס הביזנטי סובלני (BFT). הפלטפורמה יכולה לתמוך בניהול זהות, נכסים דיגיטליים ונתונים סדרתיים. לכן, Hyperledger Iroha ישים באופן אידיאלי ליישומים כגון לוגיסטיקה, תעודות זהות לאומיות, הסדר בין בנקים ומטבעות דיגיטליים של הבנק המרכזי..

Hyperledger Iroha אינו תומך בשום קריפטוגרפי מקומי ויכול לתקשר עם המערכת רק באמצעות הרשאות. יתר על כן, Iroha כוללת גם הרשאות לשאילתות, ובכך לספק תמיכה לבקרת גישה לנתונים. בנוסף, Hyperledger Iroha מכיל גם פקודות שנבנו מראש המאפשרות למשתמשים לבצע משימות כגון יצירה והעברה של נכסים דיגיטליים..

האלגוריתם של BFT משמש כאלגוריתם הקונצנזוס ב- Hyperledger Iroha, ובכך מספק ביצועים גבוהים יותר לצד אפשרות לעסקאות עם זמן אחזור מוגבל. אירוהה יכולה להגביל את וקטור ההתקפה ולשפר את האבטחה הכוללת של המערכת, מה שמשפר את הפופולריות שלה. עמיתים ב- Hyperledger Iroha משמשים כצמתים לאימות המסוגלים להפיץ עסקאות חתומות חלקית על פרוטוקול הרכילות, בהתאם לעסקאות מרובות חתימות..

 • שן מסורת Hyperledger

Sawtooth הוא אחד הפרויקטים הפופולריים של Hyperledger המשמשים כפלטפורמת Blockchain ארגונית לבניית יישומי ספרים מבוזרים ורשתות מבוזרות. פרויקט Hyperledger Sawtooth כולל עיצוב השומר על חלוקת ספרים לצד הבטחת בטיחותם של חוזים חכמים. Hyperledger Sawtooth מספק תמיכה בפיתוח Blockchain באמצעות בידוד מערכת הליבה מתחום האפליקציה.

למפתחים יש גם אפשרות לציין כללים עסקיים בשפת העדפתם. והכי חשוב, המודולריות של Sawtooth מאפשרת לארגונים לבחור הרשאות, אלגוריתמים של קונצנזוס וכללי עסקאות בהתאם לדרישות העסקיות. יישומים שפותחו באמצעות Hyperledger Sawtooth כוללים הגדרה של מעבדי עסקאות מותאמים אישית בהתאם לדרישות מסוימות.

ערכות ה- SDK עבור מעבדי עסקאות עם Sawtooth זמינות בשפות שונות המסוגלות לפשט יצירה של שפות חוזה חדשות כמו Java, Python, Go, JavaScript, Rust ו- C ++. המשתמשים יכולים לגשת למתזמן מקביל מתקדם המאפשר חלוקת עסקאות לזרמים מקבילים, ובכך מאפשר ביצוע עסקאות במקביל. כך שמשתמשים יכולים למנוע הוצאה כפולה עם שינויים שונים לאותה מדינה.

התוצאות של ביצוע עסקאות מקבילות מספקות ביצועים טובים יותר מאשר ביצוע סדרתי. Hyperledger Sawtooth תומך גם בתאימות חוזה של Ethereum בפרויקט האינטגרציה Sawtooth-Ethereum, Seth. משפחת העסקאות סת מאפשרת פריסה של חוזים חכמים המסוגלים לפעול במחשב הווירטואלי של Ethereum לפלטפורמת Hyperledger Sawtooth..

Sawtooth משתמש באלגוריתמים שונים של קונצנזוס על Blockchain ספציפי שנבחר בתחילה במהלך הגדרת הרשת, אשר יכול להיות כפוף לשינויים ב Blockchain פועל המכיל עסקה. Hyperledger Sawtooth תומך כיום ביישומי קונצנזוס כמו Dev Dev, Proof of Elapsed Time ו- PoET Simulator. בנוסף, יישום שפת עסקה ומודל נתונים קורה באמצעות משפחת עסקאות. משפחת העסקאות כוללת את IntegerKey, הגדרות וזהות.

קרא גם: Hyperledger Sawtooth לעומת בד

 • רשת Hyperledger

התוספת הסופית בקרב פרויקטים של Hyperledger היא Hyperledger Grid, האידיאלית עבור רשתות אספקה. ניכר בבירור כי ניהול שרשרת האספקה ​​משמש כאחד ממקרי השימוש הנוחים ביותר של ספר החשבונות המבוזר. לכן, קהילת Hyperledger יצאה למשימה להדגיש את פיתוח פתרונות שרשרת האספקה ​​באמצעות כלים משותפים לשימוש חוזר. Hyperledger Grid מחזיקה גם ביכולות משותפות לשיפור מהירות הפיתוח של פנקסים מבוזרים, המתאימים לפתרונות שרשרת האספקה ​​בין ענפים..

Hyperledger Grid יכולה לספק יישומי הפניה של לוגיקה עסקית מבוססת חוזה חכמה, מודלים נתונים המבוססים על שיטות עבודה מומלצות בתעשייה הקיימת וסטנדרטים פתוחים, וסוגי נתונים ממוקדי שרשרת האספקה. חשוב לציין כי רשת אינה בלוקצ’יין או יישום. נהפוך הוא, הוא משמש נוף של מסגרות, טכנולוגיות וספריות הפועלות במשותף כדי לאפשר למפתחים לבחור רכיבים אידיאליים למודל השוק שלהם..

רשימת כלים מובילים של Hyperledger

המערכת האקולוגית של פרויקט Hyperledger כוללת גם כלים שונים בעלי פונקציות ייחודיות. הכלים של Hyperledger לא רק מחזקים את הבנת הנוף של Hyperledger אלא גם מספקים בסיס להבנת היישומים של Hyperledger בענפים שונים. להלן כמה מהכלים הבולטים של Hyperledger שתוכל למצוא כיום.

 • קליפר Hyperledger הוא כלי אמת מידה של Blockchain המתארח על ידי קרן לינוקס, כדי לאפשר למשתמשים לחשב את הביצועים של יישום מסוים של Blockchain על סמך מקרי שימוש מוגדרים מראש..
 • Hyperledger Cello הוא ערכת הכלים של מודול הבלוקצ’יין שמטפחת את מודל הפריסה ‘כשירות’ לפי דרישה למערכת האקולוגית של בלוקצ’יין..
 • מלחין Hyperledger משמש כמסגרת פיתוח פתוחה וכלי כלים לפיתוח קל יותר של יישומי Blockchain וחוזים חכמים.
 • Hyperledger Ursa היא ספריית הצפנה המשותפת המאפשרת למשתמשים למנוע שכפול של עבודות הצפנה אחרות.
 • סייר Hyperledger משמש כמודול הבלוקצ’יין המותאם במיוחד ליצירת יישומי אינטרנט מונחים על ידי המשתמש.
 • שמיכת Hyperledger הוא כלי הבלוקצ’יין העסקי המאפשר יכולת פעולה הדדית בין מערכות ספרים באמצעות יישום פרוטוקול Inter Ledger.

קרא גם: מקרי שימוש של Hyperledger ומחקרי מקרה

יישום החיים האמיתיים של פרויקטים של Hyperledger

ההיבט הסופי להבנה מעמיקה של המערכת האקולוגית של Hyperledger הוא השתקפות על דוגמאות אמיתיות ליישומים שפותחו באמצעות פרויקטים של Hyperledger..

אחת הדוגמאות הבולטות ניכרת במקרה של יבמ. יבמ כיום מפתחת אפליקציה לבנק חיסכון דואר בסין על ידי מינוף Hyperledger Fabric ו- Node.js לבניית SDK ולבניית שכבות יישומים. בנוסף, IBM ממנפת את שפת התכנות של Golang לפיתוח קודי שרשרת, והפרויקט נמצא כעת בשלב הייצור, נכון לתאריך, שנה.

דוגמה בולטת נוספת ליישומים בייצור, הבנויה על HyperledgerFabric, היא HealthVerity, יישום SaaS מבוסס ענן המספק הזדמנות לארגונים לנהל ולנהל זכויות הסכמה בכל מערכות פנימיות וספקים חיצוניים.

חברות ממנפות את דרישות היישום HealthVerity לשמירה על זכויות הסכמה פרטניות שמבטיחות עמידה בחוקי הפרטיות כגון HIPAA, CCPA, GDPR ו- TCPA..

השימוש בפרויקטים של Hyperledger ניכר גם בדוגמה של TE-Food, מערכת אקולוגית למעקב אחר מזון ב- Blockchain. TE-Food שואפת להשיג שליטה מקיפה על ניטור איכות המזון והפעילויות הלוגיסטיות בשרשרת האספקה. כיום בייצור, יישום TE-Food שואף להשיג עקיבות מזון מחווה לשולחן. כתוצאה מכך הוא יכול להביא לתוצאות מבטיחות כגון שיפור אמון הלקוחות, צמצום אמון המזון, והבטחה טובה יותר בנוגע לבטיחות המזון..

חלק מהיישומים האחרים המבוססים על פרויקטים של Hyperledger הנמצאים בשלב הפיילוט הם TechAID ו- DigiPharm.. TechAID מטרתה לספק שקיפות ואיתור טוב יותר לאורך כל צדקה והעברות כספים, ואילו DigiPharm רודף הכנסת תשלומים מבוססי ערך בבריאות עם Blockchain וחוזים חכמים.

מתכונן לראיון של היפרלדגר? בדוק את השאלות המובילות האלה בנושא ראיונות Hyperledger והתכונן לראיון.

למידע נוסף על Blockchain Hyperledger

מה הלאה?

פרוטוקולי Hyperledger שואפים ליצור בסיס ליישומים תעשייתיים שאינם כספיים המבוססים על טכנולוגיית Blockchain. לכן, ההשפעה הפוטנציאלית של Hyperledger על אימוץ טכנולוגיית Blockchain, בטווח הארוך, מציעה הבטחות בולטות למערכת האקולוגית של Hyperledger..

הבנה מעמיקה של הפרויקטים, הכלים והמסגרות במערכת האקולוגית של Hyperledger מאפשרת נקודת מבט חדשה של הפרדה בין Blockchain לבין מערכת היחסים המקובלת עם cryptocurrency. הגיע הזמן לשקול את היישומים של טכנולוגיית הבלוקצ’יין מעבר למטרות כספיות ולמצות את הפוטנציאל המרבי ממנה. עם שמות מותג רבים התומכים בפרויקטים של Hyperledger וכמה דוגמאות ליישומים המבוססים על Hyperledger, הדרך קדימה מבטיחה לא להיות בטוחים מדי.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map