ABC של בלוקצ’יין

2020: שנה שאין כמותה

Blockchain וההשפעות של וירוס הקורונה

הדרך בה אנו עובדים, היכן אנו עובדים ואיך אנו מתקיימים השתנו כולם באופן בלתי הפיך מאז COVID. אז כשאנחנו מסתכלים על Blockchain עכשיו, זה עם עדשה חדשה ושונה ממה שהיה אולי בתחילת 2020.

קרא עוד:Blockchain ו- Lean Six Sigma

להלן כמה מהתחומים שבהם הצעות הערך של Blockchain התפתחו והפכו לחשובות מתמיד.

מכתב2019 הגדרה 2020 הגדרה
א בְּדִיקָה ל- Blockchain יכולות ביקורת מובנות כולל מסלולי עסקאות וחותמות זמן. התאמה מחסור בציוד, תהליכים לא ברורים וחוסר ניסיון במידת הצורך, עלו לראשונה בימים הראשונים של COVID. מכיוון ש- Blockchain שומר על מקור אחד של האמת ויש לו מעקב ומעקב מלא אחר תוכנו ומשתמשיו, קל יותר למצוא נתונים נדרשים ולהפחית את המורכבות ואי הוודאות..
ב בלוקצ’יין תשתית הבנויה על ארבעה מאפיינים מרכזיים, ראה *. תועלת תכונות כמו עבודה וירטואלית, יכולת פעולה הדדית, דה-ריכוזיות ומהירות תפעולית, בעוד שתמיד חשובות פתאום הופכות להיות המוקד העיקרי שלנו. המאפיינים של Blockchain יכולים לשפר ולאפשר תכונות אלה.
ג *קוֹנסֶנזוּס כדי שעסקה תהיה תקפה, כל המשתתפים חייבים להסכים לתוקפה. הֶמשֵׁכִיוּת קונצנזוס חשוב אך גם צריך להיות מנוהל בצורה מהירה ומהירה כאשר מתמודדים עם מצב מגיפה נוזלי.
ד לְבַזֵר מתן יכולת להימנע מנקודת כשל אחת ולהפיץ את העומס. התנתק עם יותר עובדים העובדים מהבית, כלי התקשורת וכלי החברה צריכים להיות מסוגלים להתמודד עם הקיבולת המוגדלת והמופצת יותר בהתאמה.
ה את’ריום אחד מפרוטוקולי המפתח המשמשים לסביבות Blockchain. חרום התאוששות מאסון והמשכיות עסקית נבדקו כאשר עסקים מנווטים ב- COVID. Blockchain מאפשר נסיגה ובדיקה לפי עיצוב.
F *סוֹפִיוּת מקום אחד לפנות אליו כדי לקבוע את הבעלות על נכס או השלמת עסקה. מהיר יותר כאשר העמידה בזמנים הופכת לקריטית כמו למשל ניהול בדיקות COVID או חיסון, הסופיות צריכה להיות מהירה ומדויקת.
ז גלוֹבָּלִי הפצת נתונים רחבה יותר נשענת על מבנה חכם וסטנדרטי כדי לייעל את היעילות. הצטייד עבודה וירטואלית השתנתה מאופציה לצורך, ואיתה הצורך לבצע את עבודתך בכל מקום בו אתה נמצא עם ציוד כלשהו הזמין במקום..
ה בְּלִיל טביעת אצבע דיגיטלית או מזהה ייחודי המשמש לקישור בלוקים בשרשרת זה לזה. אירוח תשתית מבוזרת של Blockchain מאפשרת לחברות להעביר פעילויות בין צמתים ולשנות מבנה עם השפעה רחבה יותר מינימלית.
אני * אי-שינוי אף אחד לא יכול להתעסק בעסקה שנרשמה פעם בפנקס הבלוקצ’יין. יושרה שלמות המידע מבטיחה שפעולה מתקנת מבוססת על עובדות ולא על תעמולה.
י בדיוק בזמן ככל שמתבצע שינוי הוא מופץ ברחבי הרשת כמעט מיד. פְּסַק דִין עם מגיפה, הנתונים האחרונים יכולים להיות המפתח למתן החלטות ותגובות בזמן למצב שמשתנה במהירות.
ק יֶדַע עם כל עסקאות הידע שנרשם גדל ברחבי הרשת. אינדיקטורים עיקריים בניית תוכנית פעולה אפקטיבית נשענת על ידיעה ברורה מה קרה איפה ומתי עד כה.
ל פִּנקָס האמצעים לרישום עסקאות בלוקצ’יין. גישה מקומית יש לשמור על הרשומות ולגשת אליהן במידת הצורך כדי למדוד את התקדמות ה- COVID ולרשום את התוצאות והטיפולים.
M צג מכיוון ש- Blockchain לוכדת את כל העסקאות מובנה ניטור יעיל. אֶמצַע M היא האות האמצעית באלף-בית ואנחנו באמצע מגיפה.
נ צוֹמֶת מונח המסמל משתתף ברשת בלוקצ’יין, נתונים עוברים בין צמתים. חָדָשׁ COVID דרש מעסקים לפעול ולהיות יצרניים בדרכים חדשות. Blockchain מספק את הגמישות לתמוך בכך.
או לְתַזְמֵר כללים עסקיים וחוזים חכמים מאפשרים רשתות בלוקצ’יין מסודרות. אחד כאשר חברות חוזרות על עצמן לטפל ב- COVID, מקור אחד של האמת הופך את ההחלטות העסקיות לקלות יותר ופעולות מתקנות ממוקדות יותר.
פ * מקור המשתתפים יודעים מאיפה הגיע נכס ואיך הבעלות השתנתה. מגפה זו המגיפה הגדולה הראשונה שרובנו חווינו, אך ייתכן שהיא אינה האחרונה. אנחנו צריכים להיות מוכנים בפעם הבאה.
ש שאילתא בעל מקור האמת היחיד מפשט מאוד את יכולות החיפוש והאחזור. מִניָן בתקופות של איום קיצוני הסכמה של בלוקצ’יין מבטיחה שאף אחד לא ינצל לרעת הקהילה הרחבה.
ר וַסָת משתמש בלוקצ’יין עם הרשאות מיוחדות לפיקוח על עסקאות ברשת. דרישות רשויות הפיקוח והממשלות צריכות לפקח על אבטחת הנתונים ולהבטיח שליטה אסטרטגית במידת הצורך.
ס חוזה חכם הסכם או מערכת כללים השולטים בעסקה עסקית. הישרדות תעשיות רבות מתקשות לנווט בין ההשפעה של COVID. Blockchain יכול לעזור בכך שהוא מספק נתונים מאובטחים ומדוייקים לניתוח ותכנון.
ט שְׁקִיפוּת כל אחד ברשת בלוקצ’יין יכול לראות מה קורה בכל עת. הַדְרָכָה שקיפות היא המפתח בעת קביעת כללים ומגבלות של COVID, כך שאנשים מבינים מדוע ואיך הם מיושמים.
U מזהה ייחודי משמש כדי להבטיח מעקב אחר מעקב אחר כל עסקה. לגלות ‘עקוב אחר עקבות’ היה מטרה מרכזית בחיפוש לשלוט על התפשטות COVID.
ו רְאוּת Blockchain משפר את הנראות ברחבי הרשת באמצעות עדכונים בזמן אמת לכל המשתתפים. תַרכִּיב אנו יכולים להשתמש בחוויית שרשרת האספקה ​​של Blockchains כדי לסייע בבדיקות והפצת חיסונים, מתן ותאימות.
W עוֹשֶׁר ביטקוין הציג דרך חדשה לניהול כסף באמצעות Blockchain. להתאמן לחברות הזקוקות להערכת המשאבים ויכולות המוצרים והשירותים שלהן, כל הנתונים הנוכחיים והעבר שלהם נגישים באמצעות Blockchain.
איקס ציר X זה האופקי! לא תכונה ספציפית של Blockchain אלא המפתח לניתוח נתונים כלשהו. ציר X טבלאות המספרים של COVID הפכו לחלק מאופן הניתוח שלנו על פני מדינות, אזורים ואוכלוסיות.
י ציר Y האנכי! Blockchain כן מאפשר ניתוח עשיר יותר וכריית נתונים. ציר Y מספר בדיקות חיוביות, אשפוזים, מאווררים ומוות, כדי לציין רק כמה תרשימים שהתרגלנו אליהם.
ז אֵזוֹר ניתן לתאר את היבט החוזה החכם של Blockchain כמקים אזורים נפרדים. גַן חַיוֹת במגפה הכל יכול להרגיש חסר שליטה כאילו מישהו נותן לבעלי החיים לצאת מגן החיות, אך בלוקצ’יין יכול לעזור לשמור על אבטחת השערים..

בעוד שבלוקצ’יין בפני עצמו אינו יכול לפתור COVID או לטפל בכל סוג של אסון לאומי, אך הוא מספק מקור יציב, מאובטח ויחיד לנתוני מפתח. כאשר יש צורך לקבל החלטות במהירות, זמן ההחלטה אילו נתונים קיימים, היכן הם מוחזקים וכיצד לגשת אליהם רק גורע מהתהליך ויכול לגרום לעיכובים ולעלויות לא נחוצות.

קרא גם:האם Blockchain ומסדי נתונים מסורתיים יכולים להתקיים יחד?

לאור COVID כל העסקים צריכים להעריך בדיעבד כיצד הם התנהלו בשנת 2020, מה עבד ומה ניתן לשפר ולכן בפעם הבאה שכולנו מוכנים יותר. אם איסוף נתונים, תקינותם או אימותם היו בעיה, אולי שקול אם פתרון Blockchain יכול לעזור להתקדם.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map