TokenWork # מושגי מחקר ועיצוב קריפטו-כלכלה –

פרק 1

שוברי דיור מסומנים וחותמות מזון

המודל המוצע “אסימון שירות re-Fungible Service” (RFST) הוא גרסה של ארכיטקטורת “אסימון חוזר דלקתיים מחדש” של רנקמפ, מודל שבו יכול להיות שיהיה לך נכס שאינו פטרייתי הקשור לנזילות פטרית – מה שמאפשר לאותו נכס “להפוך לפטרי שוב.” מודל ה- RFST חולק דמיון גם ל אסימון החכם Bancor, אסימון ERC20 (פטרייתי) המחובר לאסימון ERC20 נוזלי אחר. מושב זה יחקור יישום RFST לאסימון שוברי דיור וחותמות מזון.

צפה בוידאושוברי דיור מסומנים וחותמות מזוןפרק 2

דלפי – מנגנון להימור & בוררות

רשת Bounties מציג את דלפי: מנגנון להימור ובוררות כדי לפתור את הבעיות הטמונות בעסקאות שירות מהימנות כמו מענקים. על ידי הסתמכות על TCR של אנשים מהימנים, אנו יכולים לקבל שיפוטים הוגנים יותר ממה שאנו עשויים לעשות בעזרת מטבע-שלג פשוט, ונוכל להתקדם לעבר פיתרון חזק יותר לבעיית האורקלים..

צפה בוידאודלפי מנגנון לבוררות מגבריםפרק 3

רשימות דירוג סמלי לאוצרי נותני שירותים

הפונקציה של רשימת דירוג אסימונים היא אוסף מערכות יחסים מבוססות ערך עם נותני שירות. העיצוב של רשימת דירוג אסימונים מאפשר לצרכנים לאחות באופן מרכזי רשימה של נותני שירות על סמך ביצועים יחסית לאורך זמן. על פי מודל זה, הצרכנים הם האוצרים.

צפה בוידאואסימונים מדורגים רשימות לאוצרי נותני שירותיםפרק 4

Post Capital Cybernetics AKA Scalable Abundance

מטרת המודל היא לספק הפשטה של ​​מודל מסגרת כלכלית לאופן שבו אנשים וארגונים יכולים להתכנס ולהתמודד ולהתארגן באופן שרווח ותכלית יהפכו לשם נרדף: דורשים מתן לפני רווח משמעותי, שנאכף באופן פרוגרמטי הן ביישום והן בזמן רמת הפרוטוקול.

צפה בוידאוPost Capital Cybernetics AKA Scalable Abundanceפרק 5

רישומים באוצרות אסימונים

כעת יש שני TCRs בשידור חי במנת את’ריום. מה למדנו על רעיון ה- TCR מראיית המעטים האלה בייצור? מהן הבעיות? איך נוכל לעשות טוב יותר?

צפה בוידאורישומים באוצרות אסימוניםפרק 6

Fuel.Network

מבוא לפרויקט fuel.network. הרעיון הוא לשפר את חוויית המשתמש של Ethereum על ידי הקלה על האינטראקציה של משתמש הקצה עם blockchain. דלק יאפשר לדאפים לשלם עמלות עסקה בשם המשתמשים שלהם על ידי הפניית עסקאות אלה לספקי הגז ברשת הדלק. זה יאפשר קבוצה של תכונות ידידותיות למשתמש: ללא תשלום עמלות, ללא ניהול מפתחות פרטיים וזרימת משתמשים טובה יותר.

צפה בוידאורשת דלקפרק 7

לאחר המוות: מבחני הפעלה של מערכות קריפטו-כלכליות

מעבדת ההפקה הקריפטואקונומית, פרויקט ConsenSys, קיימה שני מבחני הפעלה חיות של רישומי ריכוזי אסימונים (TCR) עם משתמשים בפועל. הצלחנו, נכשלנו ובסך הכל השתכנענו יותר ויותר בחשיבותם לתהליך העיצוב שלנו. בוא לשיחה זו כדי להסתכל כנה על המסע שלנו במערכות קריפטו-כלכליות לבדיקת משחקים.

צפה בוידאובדיקות הפעלה של מערכות קריפטואקונומיות לאחר המוותפרק 8

מנגנון PoS מקולקל להערכות ידע

לַחדוֹר לְעוֹמֶק הוא פרוטוקול מבוזר ליצירה והערכה של אישורים באמצעות קונצנזוס של קהילות ידע. הפרוטוקול מאפשר לקהילות להתגבש סביב המושגים שהם דואגים להם וליצור הגדרות למה זה אומר להכיר אותם. פאתום ממריץ את החברים להשתמש בהגדרות אלה כדי להעריך באופן מדויק את מי שמעוניין לקבל תעודות ולהצטרף לקהילה. הוא מחבר מושגים לאונטולוגיה היררכית המאפשרת לרשת לצמוח באופן טבעי ובטוח.

צפה בוידאומנגנון PoS מקולקל להערכות ידעפרק 9

סימולציה של מערכות קריפטות

תכננו כלכלות סמליות באופן עיוור. רוב מנגנוני האסימונים כיום נבנו עם ניחושים, הנחות גדולות לגבי התנהגויות אנושיות ורמז לניתוח. עבודות ניחוש וניתוח יכולות לקחת אותנו רק עד כה. באמצעות ניתוח, אתה יכול ללמוד רק מגבלות והתרחשויות תיאורטיות. לעומת זאת, סימולציות יכולות לחשוף דברים שלא ניתן לחשב תיאורטית. זה יכול לחשוף דברים שמוחנו האנושי החושב ליניארי אינו יכול לחזות.

צפה בוידאוסימולציה של מערכות קריפטותפרק 10

שווקי אוצרות

שוקי האוצרות היא תת קבוצה של קריפטו-כלכלה המסתובבת סביב השימוש במשחקים המשוקללים באסימונים ומסמן לאוצר מידע. תהליך זה היה אידיאלי להגביר את חידוש המידע המשותף. מכיוון ששווקי האוצרות מוסיפים ערך פטריאלי לרשתות חדשות, הם יכולים גם ליצור ולטפח אלפי קהילות חדשות ליצירה משותפת סביב יעדים משותפים..

צפה בוידאושווקי אוצרות

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map