מדריך רשמי לתביעת תגמולי SKL ושינוי משלחת

בלוג 1חדשות מפתחיםיזם הסבר על בלוקצ’יין אירועים וכנסים לחץעלונים

הירשם לניוזלטר שלנו.

כתובת דוא”ל

אנו מכבדים את פרטיותך

HomeBlogCodefi הפעל

מדריך רשמי לתביעת תגמולי SKL ושינוי משלחת

מאת קולין מאיירס 25 בנובמבר 2020 הועלה ב 25 בנובמבר 2020

כיסוי סקאלה

החל מ -1 בדצמבר בשעה 12:00 בבוקר UTC, משתמשים מוקדמים ברשת SKALE יתחילו לספק את תקופת הוכחת השימוש שלהם ולכן יוכלו, בין היתר, לכבות את האצלה האוטומטית ולהעביר באופן חופשי את האסימונים שלהם לכתובת אחרת או נציג אחר. למאמת חדש. המנה הראשונה של המשתמשים המוקדמים העומדים בדרישות ההוכחה שלהם לשימוש יהיו אלה שהתחבטו בשתי העידנים הראשונים של רשת SKALE, שהחלה ב -1 באוקטובר 2020.  

כל המשתמשים העומדים בדרישות הוכחת השימוש שלהם צריכים להתייחס למסמך זה כמקור האמת לקבלת הוראות כיצד לתבוע ולהפעיל על Activate. לכל תיעוד אחר יש סיכוי להטעות והוא אינו מאושר על ידי Codefi Activate או SKALE. 

אנא עקוב אחר ההפעלה  קבוצת מברק וראה את שאלות נפוצות על הימור SKALE למידע נוסף ועדכונים. אם אתה נתקל בבעיה, אנא פנה לתמיכת הלקוחות בכתובת https://activateteam.zendesk.com.

לפני שתתבע את תגמוליך, תערוך את האסימונים שלך עם מאמת חדש או לא -elegate, אנא ודא שיש לך מספיק ETH בארנק הרשום שלך כדי לכסות את עלויות הדלק הקשורות לעסקאות.

שלב 1: שינוי המשלחת

לאחר סיום העידן השני, משתמשים שסיפקו הוכחת שימוש וכיבו את החידוש האוטומטי יוכלו להעביר את אסימוני ה- SKL שלהם לכל כתובת או להאציל מחדש את האסימונים שלהם למאמת חדש. אם ברצונך להמשיך בהימור אז אין צורך בפעולה ותוכל להמשיך לשלב 2 להלן. אם משתמשים רוצים לשנות משלחת, עליהם לבטל חידוש אוטומטי לפני 29 בנובמבר בשעה 12:00 אחר הצהריים. אם חידוש אוטומטי אינו מושבת אז אסימון המשתמשים ימשיך להיות מוקצה במרווחים של חודשיים לעידן 3 ו -4 עד 31 בינואר וכן הלאה.. כיבוי חידוש אוטומטי יבטל את הסימון של האסימונים שלך ותפסיק לקבל תגמולי משלחות. כשאתה מסיר מחדש את העידן החדש מתחיל ב -1 בחודש שלאחר מכן (שעה 00:00 UTC), עד לאותה שעה אתה לא מקבל תגמולי משלחת. ניתן לפנות מחדש בכל נקודה במהלך החודש, והמשלחת תתחיל אוטומטית לאחר שתתקבל על ידי המאמת ב -1 לחודש הבא..

כדי לכבות את החידוש האוטומטי, נווט לדף מלאי האסימון, שם תמצא את כפתור החידוש האוטומטי בפינה השמאלית התחתונה. לאחר לחיצה על הכפתור, תתבקש לאשר את הביטול על ידי ביצוע עסקה ברשת. לאחר סיום העסקה בהצלחה, אסימונים למשתמשים יהיו זמינים להם ביום שלאחר סיום העידן השני שהסתיים ב -30 בנובמבר בשעה 12:00 אחר הצהריים..

צילום מסך 2020-11-24 בשעה 8.34.32 AM.png

שלב 2: תבע את תגמוליך

תגמולי המשלחת לתקופת פו”ש ובכל תקופה שלאחר מכן זמינים לתביעה תוך מספר ימים לאחר תום כל תקופה / חודש. אתה יכול לתבוע את התגמולים שלך בכל נקודת זמן. הם לעולם לא יפוגו, ותמיד יוקצו לך בחוזה חכם.

לאחר השלמת תקופת נובמבר, ניתן לתבוע ולהעביר תגמולים שמשתמשים הרוויחו בהימצאות במהלך שתי העידנים הראשונים. לאחר הכניסה, נווט לדף מלאי האסימונים. לחץ על ‘תבע SKL’ כדי להפעיל את חלון הקופץ בעל הטוען האסימון ולהציג את סיכום תגמולי ה- SKL שלך שהרווחת במהלך שתי העידנים הראשונים. הערה: אתה צריך שיהיה לך מספיק ETH בארנק כדי לתבוע את התגמולים שלך (הערכה ~ 20.00 $ בזמן הפרסום).

לחץ על ‘אחזר את אסימוני ה- SKL שלי’ כדי ליזום את בקשת ההעברה. זה אמור לפתוח מודל עבור הארנק הרשום שלך לאישור. 

צילום מסך 2020-11-24 בשעה 8.32.50 AM.png

מתי יהיו תקופות משלחת ארוכות יותר?

על פי המידע מרשת SKALE, סביר להניח שתקופות משלחות ארוכות יותר יוכנסו 9-10 חודשים לאחר היווצרותם לאחר הצגתו ואישורן באמצעות תהליך ממשל. עד לאותה תקופה קיימת תקופת היערכות של חודשיים לכל תומכי הרשת.

רשתות מבוזרות SKALEN עלון הירשם לניוזלטר שלנו לקבלת החדשות האחרונות של Ethereum, פתרונות ארגוניים, משאבי מפתח ועוד.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map