אסימון SKALE יושק ב- Codefi Activate ב -17 באוגוסט 2020

בלוג 1חדשות מפתחיםיזם הסבר על בלוקצ’יין אירועים וכנסים לחץעלונים

הירשם לניוזלטר שלנו.

כתובת דוא”ל

אנו מכבדים את פרטיותך

הודעה לעיתונות בלוג

אסימון SKALE יושק ב- Codefi Activate ב -17 באוגוסט 2020

היום הודיעה ConsenSys כי אסימון SKALE של רשת SKALE (SKL) יהיה זמין לרכישה באמצעות מכירה פומבית הולנדית בת 3 ימים בפלטפורמה ב -17 באוגוסט 2020 בשעה 12:00 אחר הצהריים. על ידי ConsenSys 16 ביולי 2020 פורסם ב -16 ביולי 2020

הודעה על מכירה פומבית של SKALE 4

ניו יורק, ניו יורק, 16 ביולי 2020לְהַפְעִיל, על ידי ConsenSys Codefi, היא הפלטפורמה הראשונה שנועדה להשיק רשתות מבוזרות ולאפשר ללקוחות לרכוש, לנהל ולהשתמש באסימונים שלהם ביישום אחד. היום הודיעה ConsenSys כי רשת SKALE אסימון SKALE (SKL) יהיה זמין לרכישה באמצעות מכירה פומבית הולנדית בת 3 ימים בפלטפורמה ב -17 באוגוסט 2020 בשעה 12:00 אחר הצהריים. הוכרז בפברואר, רשת SKALE היא הפרויקט הראשון שהושק עם Activate, שמאז הרשמות מקובלות להשתתף. עבור משתמשים המאומתים בפלטפורמה, הרשמות למכרז נפתחות כעת ב https://activate.codefi.network/skale.

האסימון של SKALE תומך במיוחל רשת SKALE, רשת בלוקצ’יין אלסטית בקוד פתוח שתוכננה במיוחד לצורך קנה המידה של אתריום על ידי הגדלת מהירויות העסקה, הורדת עלויות העסקה ויצירת תהליכי עבודה חלקים עבור משתמשי קצה ומפתחים הבונים יישומים באתריום. הרשת של רשת SKALE הייתה חיה מאז 30 ביוני. כל יישום המשתמש ברשת SKALE מקבל שרשרת משלו לביצוע עסקאות בזמני חסימה של שתי שניות, עם למעלה מ -2,000 עסקאות לשנייה. בנוסף להפעלת חוזים חכמים במלואם, רשתות SKALE מציעות אחסון מבוזר ויכולות לבצע למידת מכונה בחוזים חכמים. למעלה מ -40 יישומים מבוזרים בונים כיום על SKALE, החל ממשחקים למימון מבוזר, לזרמת שמע ועוד. השילוב בין SKALE לבין Ethereum הוא ענן מבוזר באמת המאפשר ליישומי Web 3 להתחרות ב- Web 2 הן עלות והן על בסיס ביצועים..

“חלה צמיחה נהדרת ביישומים מבוזרים וב- DeFi שנבנו על Ethereum. ConsenSys Codefi נועד לאפשר לבוני המערכת האקולוגית שלנו עם כלים מודולריים למסחר ומימון, כולל שימוש יישומי בטוקנים. SKALE היא צעד חשוב קדימה להתקדמות התפעולית של כלכלת את’ריום, ואנחנו שמחים לתמוך בצוות “, אמר לקס סוקולין, ראש שותף גלובלי של ConsenSys Codefi.. 

“המטרה שלנו הייתה לבנות פלטפורמה משולבת אנכית המאפשרת הפעלת רשת חזקה ושימוש שוטף – שבו אנשים יכולים לרכוש ולהכניס את האסימונים שלהם לעבודה כפי שהם נועדו. ב- Activate, לאחר שמשתמשים רוכשים אסימונים של SKL, הם יכולים להתחיל לתרום לאבטחה ולהרחבה של הרשת באמצעות הימור, החל ממקור בראשית “, אמר קולין מאיירס, מוביל אסטרטגיית אסימון ב- ConsenSys Codefi. משתמשים עשויים להיות זכאים לזכות בפרסים באמצעות פעילות זו.

לא רק שמשתמשים יכולים לקנות אסימונים של SKL ישירות מרשת SKALE בפלטפורמה הפעלת, אלא שמחזיקי אסימונים של SKL יכולים להמר אסימונים של SKL בהתאם לפרוטוקול של רשת SKALE, ולקבל תגמולי הימורים ישירות מהרשת בתמורה, ללא צורך לעזוב את היישום. לוח המחוונים של הרשת של Activate מקל על המשתמשים להחליט איזה ספק ההימור כשירות יבחר להאציל את אסימוני ה- SKL שלהם ברשת. אסימון SKL הוא אסימון לשימוש היברידי המשתתף במנגנון אבטחת הרשת ומשמש כאמצעי תשלום לרשתות SKALE.

Activate משתמשת במנגנון ההפצה “הוכחת שימוש” שנועד להביא אסימונים למחזיקים שמטרתם העיקרית היא שימוש באסימוני רשת למטרתם המיועדת. הוכחת שימוש דורשת באופן פרוגרמטי ממשתמשים הרוכשים אסימונים במהלך ההשקה “להוכיח שימוש פעיל” באסימונים שלהם ברשת הרשת במקרי שימוש ספציפיים לפני שהם רשאים להעביר או לממש אותם. במקרה של SKALE, המשתתפים יידרשו על ידי הפרוטוקול להאציל לפחות 50% מהאסימונים שנרכשו למשך 90 יום לפני שיוכלו להעביר אותם מחוץ לרשת. זה יוצר מנגנון תמריץ מדיד שמטרתו למזער התנהגות ספקולטיבית מצד המשתתפים, תוך מקסימום תרומה פעילה לרשת. הוכחת שימוש מתיישבת עם תקני השקת האסימונים של Codefi Activate המקבעים שיטות הוגנות, אחראיות ושקופות. 

רהרשאות למכרז פתוחות כעת ב https://activate.codefi.network/skale

אודות ConsenSys

ConsenSys היא חברת תוכנת בלוקצ’יין המובילה בתעשייה. מוצרי ה- Ethereum המלאים שלנו – MetaMask, קודפי, PegaSys, אינפורה, ו- Diligence – לעזור למפתחים לבנות רשתות דור הבא ולאפשר לארגונים להשיק תשתית פיננסית חזקה יותר. ConsenSys משרתת מיליוני משתמשים, החל ממוסדות פיננסיים ועד מפתחים ומשתמשים קמעונאיים של רשת Ethereum הציבורית. Ethereum הוא הבלוקצ’יין בעל קוד הפתוח המהימן ביותר, המועדף על ידי עסקים מובילים בגלל הכלים הקלים לשימוש שלו, תכונות אבטחה מתקדמות, פרטיות ואישור ואמינות תמיד..

אודות SKALE

SKALE היא רשת בלוקצ’יין אלסטית המעניקה למפתחים את היכולת לספק בקלות רשתות מבוזרות לחלוטין הניתנות להגדרה ותואמות באופן מיידי לאת’ריום. רשתות SKALE יכולות לבצע זמני חסימה של שתי שניות, לרוץ עד 2,000 כפיות לשניה ולנהל חוזים חכמים במצב מלא, לתמוך באחסון מבוזר, לבצע אוספים ולמידת מכונה ב- EVM. רשת SKALE היא פרויקט קוד פתוח עם תורמים רבים כולל SKALE Labs, Inc שמשרדיה הראשיים בסן פרנסיסקו, קליפורניה. התומכים ברשת SKALE כוללים Blockchange, מעבדות ConsenSys, Hashed, HashKey, Floodgate, Multicoin Capital, Recruit Holdings, Signia VP, ו- Winklevoss Capital. רשת SKALE נתמכת על ידי מאמתים מובילים בעולם, כולל Blockware, ConsenSys, Certus.One, Chorus One, Dokia, Figment Networks, Hashed, Staked, StakewithUs ו- Stake X, כמו גם שחקן תשתית מרכזי Bison Trails. למידע נוסף אנא בקרו www.skale.network, @ SkaleNetwork בטוויטר ו- @ skaleofficial במברק. 

אודות N.O.D.E. קרן & אנאלט

קרן רשת כלכלה מבוזרת (N.O.D.E.) הינה גורם ללא כוונת רווח הממוקם בליכטנשטיין שנוצר כדי לבצע את המשימה לתמוך בפרויקט קוד פתוח של רשת SKALE. הקרן נתמכת על ידי ה- N.O.D.E. אנאלטסט, זרוע עסקית בת של הקרן. הקרן נתמכת גם על ידי SKALE Labs, Inc שבסיסה בסן פרנסיסקו, קליפורניה. מעבדות SKALE מעניקות תמיכה לרשת על ידי תרומה לקוד הקוד הפתוח, צמיחת קהילה, ומאמצים מרכזיים אחרים כדי להקל על הצמיחה והאימוץ של רשת SKALE..

אנשי קשר למדיה:

ג’יימס בק ([מוגן בדוא”ל])

[מוגן בדוא”ל]

הודעת לקוח רשתות מבוזרות SKALEN עלון הירשם לניוזלטר שלנו לקבלת החדשות האחרונות של Ethereum, פתרונות ארגוניים, משאבי מפתחים ועוד. כתובת דוא”ל תוכן בלעדידוח DeFi של Ethereum Q3 2020להגיש תלונה

דוח DeFi של Ethereum Q3 2020

דוח DeFi 2020 של Ethereum Q2להגיש תלונה

דוח DeFi 2020 של Ethereum Q2

Ethereum 2 0 דולהגיש תלונה

דו”ח המערכת האקולוגית של Ethereum 2.0

מדריך מלא לרשתות עסקיות של Blockchainלהנחות

מדריך מלא לרשתות עסקיות של Blockchain

כיצד לבנות מוצר מצליח של בלוקצ'ייןוובינר

כיצד לבנות מוצר מצליח של בלוקצ’יין

בנקים מרכזיים ועתיד הכסףנייר לבן

בנקים מרכזיים ועתיד הכסף

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map