SKALE מסכם את המכירה באמצעות הפעלה והוספת כמעט 4,000 משתמשים חדשים ברחבי 90 מדינות באחת ממכירות האסימונים המופצות ביותר עד כה

בלוג 1חדשות מפתחיםיזם הסבר על בלוקצ’יין אירועים וכנסים לחץעלונים

הירשם לניוזלטר שלנו.

כתובת דוא”ל

אנו מכבדים את פרטיותך

HomeBlogCodefi

SKALE מסכם את המכירה באמצעות הפעלה והוספת כמעט 4,000 משתמשים חדשים ברחבי 90 מדינות באחת ממכירות האסימונים המופצות ביותר עד כה

3,736 אנשים מ -90 מדינות שונות רכשו 167,139,884 SKL במחיר של $ 0,03 USD / SKL, ויצרו רשת רחבה של משתתפים המשתרעת על פני הגלובוס ומגדילה משמעותית את אבטחת הרשת לקראת השקת שלב 2 של רשת SKALE ב -1 באוקטובר. על ידי ConsenSys 14 בספטמבר 2020 הועלה ב 14 בספטמבר 2020

הודעה על מכירה פומבית של SKALE 6

ביום שישי, 11 בספטמבר 2020, מכירת האסימונים הציבורית של SKL, המסמכת את ה- רשת SKALE רשת קנה המידה של אתריום, סיכמה. 3,736 אנשים מ -90 מדינות שונות רכשו 167,139,884 SKL במחיר של $ 0,03 USD / SKL, ויצרו רשת רחבה של משתתפים המשתרעת על פני העולם ומגדילה משמעותית את אבטחת הרשת לפני השקת שלב 2 של רשת SKALE ב -1 באוקטובר

 

צילום מסך 2020 09 07 בשעה 6 29 31 אחר הצהריים

החל מ -24 בספטמבר, אנשים יקבלו את אסימוני ה- SKL שלהם, ומיד יוכלו להתחיל בהימור Codefi הפעל ולהרוויח תגמולים על עזרתם באבטחת רשת SKALE. היום, נגמר 50 dApps כרגע בונים על SKALE, החל ממשחקים ל- DeFi ועד אודיו סטרימינג ועוד. יש כבר 21 מאמתים שהשתתפו בהעלאה, הכשרה, ומוסמכים לנהל את שלב 1 ו -2 של רשת SKALE. רשימה קצרה של מאמתים המציעים את שירותיהם בפלטפורמת Activate תיחשף בימים הקרובים. מחזיקי אסימונים של SKL יוכלו לבחור מבין המאמתים הללו, ומיד להתחיל לזכות בפרסים על תמיכה ברשת SKALE. 

ההשקה הייתה הזמינות הציבורית הראשונה של SKL, אסימון שירות וממשל שנדרש להשתתף ברשת SKALE כמאציל, מאמת או מפתח. רשת SKALE היא פתרון שכבה 2 של Ethereum כשירות, הנותן גישה למפתחים לרשתות מהירות, מאובטחות, קלות להגדרה ומבוזרות לחלוטין – עם עמלות דמי גז פחות ממה שמשתמשים משלמים כעת ב- Ethereum Mainnet. בתור ג’ק אוהולרן, מייסד רשת SKALE כתב בחודש פברואר, “יש לנו חזון גדול, אנו רוצים לראות מספר רב של מיליון יישומי משתמש פעילים מדי יום יוצאים במהלך השנה הבאה, ואנחנו נלהבים לעזור לאת’רום להשיג את מיליארד הצרכנים הראשונים שלה.”

השקות המופצות באופן מקסימלי למשתמשים בפועל מטפחות רשת בת קיימא  

בעוד שתהליך ביצוע השקת אסימונים המאפשרים “להפעיל” רשתות מבוזרות מוצלחות עדיין מתחיל, Activate, מאת ConsenSys Codefi חלק בגאון חזון משותף להשיק הצעות אסימון הוגנות ומופצות עם רשת SKALE. זה עזר להקל על אחת מההיצע האסימונים המופצים ביותר שעדיין לא נראו בתעשיית הקריפטו. ב- ConsenSys אנו מאמינים כי קביעת סטנדרטים עולמיים להצעות אסימון שירות היא הדרך הטובה ביותר ליצור הפצות אסימונים הוגנות, כמו גם את העמימות המשפטית והרגולטורית הכרוכה בפרויקטים מבוזרים..

תקני ההשקה של אסימון של Activate הבטיחו שרק הרשתות המוסמכות ביותר נבחרו והושקו באופן הנגיש, השקוף וההוגן ביותר. הקפדה על מדיניות KYC תואמת יותר העלתה את המספר הסופי של המשתתפים המאושרים ל -4,533 עם כוונת רכישה של 53,300,000 $, שהייתה יותר מפי עשרה מהזמינות הכוללת של אסימונים. במקום לתת לקומץ לווייתנים לגרוף את כל האסימונים ולזרוק אותם מאוחר יותר, או לשלוט בתגמולי הרשת, המכירה נועדה להביא למספר הגדול ביותר של משתתפים בודדים ולהפוך את רשת SKALE למאמץ לקיים את עצמו..  

הבאת אסימון השירות לקהל העולמי חשובה לא פחות עבור SKALE, מכיוון שהטכנולוגיה שלהם תהווה פלטפורמה ניתנת להרחבה עבור Ethereum, ותסייע לאימוץ משתמשים של יישומים מבוססי Ethereum למיליארד אנשים.. 

רוחב ההשתתפות חזק עוד יותר מכיוון שכל הרוכשים נדרשים מבחינה תכניתית וחוזית להשתמש בפועל באסימונים למטרותיהם המיועדות ברשת SKALE. משמעות דרישת “הוכחת שימוש” זו היא שמחזיקי האסימונים אינם יכולים להעביר את האסימונים שלהם מכל סיבה שהיא מלבד השתתפות ברשת והאתחול שלה. לאחר שהמשתמשים עשו זאת, למשל על ידי הימור למשך 60 יום לפחות, רק אז האסימונים שלהם נעולים. 

מה הלאה

כל האסימונים יופצו ב- 24 בספטמבר. הרוכשים יוכלו מיד לתבוע ולהציב את האסימונים שלהם בפלטפורמת ההפעלה ולקראת העידן הראשון החל ב -1 באוקטובר. הישאר מעודכן לשחרור המדריך להפעלת ההימור והשאלות הנפוצות.

אם לרוכשים יש שאלות או מתמודדים עם כרטיסי תמיכה, הם יכולים לפנות לצוות התמיכה בלקוחות ולהגיש כרטיס בכתובת [מוגן בדוא”ל]

רשתות מבוזרות SKALEN עלון הירשם לניוזלטר שלנו לקבלת החדשות האחרונות של Ethereum, פתרונות ארגוניים, משאבי מפתחים ועוד.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map