תחילת סכום ותגמולים של SKALE

בלוג 1חדשות מפתחיםיזם הסבר על בלוקצ’יין אירועים וכנסים לחץעלונים

הירשם לניוזלטר שלנו.

כתובת דוא”ל

אנו מכבדים את פרטיותך

HomeBlogCodefi הפעל

תחילת סכום ותגמולים של SKALE

מאת מארה שמיידט 23 ביולי 2020 הועלה ב 23 ביולי 2020

דן מאיירס MQ8 4HYTgOc unsplash

עדכון: לקבלת הוראות עדכניות על השקת SKALE ב -3 בספטמבר, אנא עיינו מדריך המכירה של SKALE.

הפוסט הבא יציע פריימר על מנגנון ההימור של SKALE ויספק סקירה של התגמולים הצפויים שאתה יכול לצפות כאשר אתה מעריך את אסימוני הסקל שלך עם מאמת. 

הירשם ב- לְהַפְעִיל לרכוש אסימונים של SKALE במכירה הפומבית הקרובה, חישבו את התגמול הצפוי שלכם והתחילו לשים את האסימונים שלכם. 

מה זה SKALE? 

רשת SKALE הינה רשת בלוקצ’יין אלסטית המעניקה למפתחים את היכולת לספק בקלות רשתות צד מבוזרות לחלוטין הניתנות להגדרה ותואמות באופן מיידי ל- Ethereum. רשתות צד של SKALE יכולות לבצע זמני חסימה של שתי שניות עם למעלה מ -2,000 עסקאות בשנייה בכל שרשרת, ולהריץ חוזים חכמים במצב מלא, בנוסף לאחסון מבוזר ולמידת מכונה ב- EVM. 

במילים פשוטות יותר, רשת SKALE פועלת כספקית מחשוב ואחסון ענן מבוזרת, ומביאה ביצועים ומדרגיות לבלוקצ’יין את’ריום.. 

כיום, יותר מ- 40 dApps בונים כיום על SKALE, החל ממשחקים ל- DeFi ועד אודיו סטרימינג ועוד.

מה זה הימור?

ההימור הוא תהליך נעילת אסימונים בארנק מטבעות קריפטו כדי לתמוך ישירות באבטחה וביצועים של רשת מבוזרת. זהו המנגנון שבאמצעותו נקבעת הסכמה ברשת Proof of Stake. בתמורה להעמדת האסימונים שלך, המשתתפים מקבלים תגמולים.

ההשקעה ברשת SKALE

ה אסימון קנה מידה (SKL) הוא אסימון השירות ההיברידי המקורי שמייצג גם זכות לעבודה וגם אסימון תשלום ברשת SKALE. מחזיקי אסימונים של SKL יכולים להניח את האסימונים שלהם בכדי לאמת עסקאות ולאבטח את רשת SKALE. מפתחי dApps יכולים לגשת לחלק ממשאבי הרשת על ידי פריסה והשכרה של Sidechain אלסטי על ידי תשלום דמי שכירות הנקובים ב- SKL. 

להימורים ברשת Skale, מחזיקי אסימונים יכולים להניח את האסימונים שלהם עם מאמת על פי בחירתם או להפעיל את מאמת ההימור שלהם. בתמורה לשמירה על האבטחה והגמישות של הרשת, הסטייקים מתוגמלים מדי חודש באמצעות אחוזים ממאגר התגמולים של SKL. מאגר התגמולים מורכב מהנפקת תגמול פרוטוקולים מצטברים ודמי dApp. כמות התגמולים שקיבלו ההימורים עומדים ביחס למספר הכולל ולמשך הזמן של אסימונים שהוקצו. אנא עיין בסעיף תגמולים לקבלת פרטים נוספים או קפוץ ישירות אל לְהַפְעִיל כדי לחשב את תגמולי ההימור הצפויים שלך.

מחשבון תגמולים של SKALE.gif

שלב 1: הפיכת מחזיק אסימון של SKALE

כדי להתחיל להימצא ברשת SKALE עליך תחילה להחזיק אסימונים של SKL. מאמצים מוקדמים יכולים לרכוש אסימונים של SKALE ב- Activate לאחר רישום ואימות תעודת הזהות שלהם. ניתן להירשם מראש להשקת האסימון של SKALE ב- לְהַפְעִיל וליצור חשבון תוך מספר דקות בלבד. 

Staking Flow GIF.gif

אסימונים של SKALE יימכרו במכירה פומבית בהולנד שתעלה לאוויר ב 17 באוגוסט בשעה 12:00 אחר הצהריים. לאחר ההרשמה תוכלו להשתמש ב- Ether, USDC או DAI להשתתפות במכרז. כל משתתפי ההשקה הציבוריים שהגישו בהצלחה הצעה במהלך המכירה הפומבית, יקבלו את האסימונים שלהם תוך שלושה שבועות מרגע סיום המכרז.

כל מחזיקי האסימונים המתכננים לקבל אסימונים עם השקת ה- mainnet יידרשו להסכים ולהשלים את הוכחת השימוש, מה שדורש 50% מתיקי מחזיקי האסימונים להימסד למשך תקופת המשלוח המינימלית של 90 יום, לפני שיוכלו לפתוח את העברת האסימונים. מחוץ לרשת. הוכחת שימוש מבטיחה כי מחזיקי אסימונים תומכים באופן פעיל ברשת תוך הגבלת ספקולציות. כמובן, ההימורים יוכלו להגדיל תגמולי ההימורים לאורך תקופת הוכחת השימוש. 

שלב 2: הוצאת אסימוני SKALE שלך

לאחר שתקבל את אסימוני SKALE שלך אתה מוכן להיות משתתף פעיל ברשת. Activate מספק לך ממשק חלק לתביעת, לניהול ולהימורים של האסימונים שלך. 

כדי להשתתף ולהרוויח תגמולים על תרומה לביטחון הרשת:

1. השווה בין אפשרויות המאמת בפורטל ההשתתפות

2. בחר מאמת, הזן את הסכום שברצונך להמר ואת משך ההימור (3, 6 או 12 חודשים)

3. השתמש בארנק ה- web3 המחובר שלך כדי להגיש את בקשת ההימור שלך

SKALE אישר Delegation.gif

לאחר אישורם, האסימונים שלך יתחילו להימצא עם תחילת העידן הראשון. לאחר קבלת בקשת המשלוח על ידי האימותים שצוינו המאמת נעולים ולא ניתן לבטל את הסרתם עד לסיום תקופת המשלוח שצוינה. אם מסיבה כלשהי המאמת דוחה את בקשתך, תוכל להמר עם מאמת אחר לפני תחילת תקופת ההימור הבאה. 

שלב 3: קבל תגמולים מסכימים

תגמולי ההימור מחולקים לבעלי אסימונים לאורך כל תקופת המשלחת שצוינה ומופצים בתחילת כל חודש קלנדרי.

כמות התגמולים שתקבלו תלויה במשתנים הבאים:

  1. כמות האסימונים שתקבע: המספר הכולל של אסימונים שאתה מעריך. 

  2. משך המשלחת: משך המשלחת הזמין, שיכול להיות 3, 6 או 12 חודשים. מכפילי התגמול השנתיים הם פי 1, פי 1.5 ו -2x בהתאמה.

  3. שיעור הנפקת רשת: קצב האסימונים המוטמע על ידי הפרוטוקול הזמין להפצה לכל הצמתים ברשת. שיעור הנפקת הרשת מתחיל בשנת 9.3% מסך ההיצע המוטבע מראש (5.5% מסך ההיצע) בשנה הראשונה, ויורד בשיעור של 0.55% בכל שנה במהלך 6 השנים הראשונות.. 

  4. סך כל ההשקעות ברשת: המספר הכולל של האסימונים שהושקעו ברשת הוא ביחס הפוך לשיעור התגמול בהתחשב בשיעור הנפקת הרשת הקבועה. בשיעור היעד של 40% שיעורי התגמול הם 9.9%, 19.8% ו -29.7% לתקופות משלחת 3, 6 ו -12 חודשים בהתאמה (ראה להלן). 

  5. ייצור דמי רשת: המספר הכולל של אסימונים במאגר התגמולים שנצברו מדמי שכירות של רשת dApp

  6. הורדת דמי מאמת: קיצוץ התגמול האחוז שגובה המאמת שבחרת בגין האצלה

  7. שילוב תגמולים: החלטתכם להרכיב ולהעניק תגמולים מחדש

שיעורי תגמולים.png

תוכל לחשב את תגמולי ההימור המשוערים שלך באמצעות מחשבון SKALE.

שלב 4: משיכת אסימוני SKALE שלך

בסוף כל חודש, תגמולי ההימורים הרווחים שלך זמינים לביטול. לאחר שתמשוך את תגמוליך, תוכל להשתמש בהם להאצלתם או העברתם למטרות אחרות לאחר שתעמוד בהצלחה בדרישות הוכחת השימוש.

תגמול לתביעת תביעה GIF.gif

הירשם ב- לְהַפְעִיל לרכוש אסימונים של SKALE במכירה הפומבית הקרובה, חישבו את התגמול הצפוי שלכם והתחילו לשים את האסימונים שלכם.

יש לך שאלות נוספות? עיין בשאלות הנפוצות שלנו.

נכתב על ידי מארה שמיידט

רשתות מבוזרות SKALES לקיחת עלון הירשם לניוזלטר שלנו לקבלת החדשות האחרונות של Ethereum, פתרונות ארגוניים, משאבי מפתח ועוד.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map