הוכחת שימוש: הפעלת רשתות באמצעות השתתפות מקודדת

בלוג 1חדשות מפתחיםיזם הסבר על בלוקצ’יין אירועים וכנסים לחץעלונים

הירשם לניוזלטר שלנו.

כתובת דוא”ל

אנו מכבדים את פרטיותך

HomeBlogCodefi הפעל

הוכחת שימוש: הפעלת רשתות באמצעות השתתפות מקודדת

מאת מארה שמידט 19 בדצמבר, 2019 פורסם ב -19 בדצמבר 2019

הוכחת שימוש

האם תהיתם פעם כיצד מונעים מתווכי דומיינים לקצור מספר רב של דומיינים של סימני מסחר מבלי לתרום למעשה ליצירת ערך רחבה יותר? בעלי סימני מסחר נדרשים להוכיח שימוש. באותה מידה, הפצת זכויות גישה דיגיטליות ותחזוקה עבור רשת מבוזרת צריכה להתאים לסטנדרט לתכנות כדי להבטיח שהאסימונים יגיעו לידי המשתמשים בפועל. לכן Activate כולל את מה שאנחנו מכנים ‘הוכחת שימוש’, בכל השקה סמלית. 

  • הוכחת שימוש מחייב משתמשים הטוענים או רוכשים אסימונים במהלך ההשקה “להוכיח שימוש” באופן פעיל לפני שהם רשאים להעביר או לממש אותם למטרות חלופיות. 

  • לדוגמא, משתתף עשוי להידרש להאציל את האסימונים שנרכשו למשך 90 יום לפני שיוכל להעבירם מחוץ לרשת

  • הפצת אסימונים בין בעלי העניין עם תמריצים מיושרים היא קריטית למינימום ספקולציות פסיביות, תוך הבטחת רשתות באופן יעיל עם ההשקה

היסטוריה קצרה 

פרוטוקולים פתוחים הם חלק חיוני בעולם הדיגיטלי של ימינו והריבוי שלהם קריטי ליצירת עולם פתוח, חדשני ושקוף יותר של המחר. ואולם תמריץ יצירתם ותחזוקתם הסתבך בגלל הקושי לייצר רווחים מהם באמצעים מסורתיים. כלכלות אסימונים מציעות דרך חדשה לתמרץ יצירת פרוטוקולים פתוחים ותחזוקתם ושולטים בהתפתחותם. 

השקת פרוטוקול פתוח מבוסס אסימונים שונה מטבעה מבניית עסק דיגיטלי או מהוצאת מוצר תוכנה לשוק. זה דורש אמצעי יעיל להפצת זכויות הגישה והשרת המקוריות של הרשת – המסודרות על ידי נכסים דיגיטליים המכונים ‘אסימוני שירות’ – באופן שישיג מספיק תקני אבטחה, ביזור וביצועים. כתוצאה מכך, אופטימיזציה של חלוקת האסימונים הראשונית בין בעלי העניין הנכונים היא צעד קריטי לאתחול יעיל ולחיזוק הכדאיות לטווח הארוך של רשת..

בשנתיים האחרונות ראינו עלייה מטאורית של שיגורי אסימונים, הקשורים בעיקר למנגנוני מימון ציבוריים כמו ICOs ו- IEOs. העומס של 2016-2018 התאפיין בשפע לא הגיוני, ואחריו ניתן לספק ספקיות לא רציונליות באותה מידה – גורם סימפטומטי לכשלים בתיאום השוק הנובע מניסויים מהלכים לנוכח חסרי תקנים רגולטוריים ותעשייתיים.   


(מקור: ריצ'רד דייויס, 2013)

(מקור: ריצ’רד דייויס, 2013)

  1. היעדר שירות: מרכיב מרכזי של ערך שנוצר על ידי האסימון הוא התועלת שלו. אם הוא מתוכנן כראוי, זה מבטיח שערך האסימונים יגדל לצד אימוץ או הצלחה של הפרויקט הנתון. אסימון חסר תועלת, על ידי עיצוב (לקוי) או כתוצאה מהפצה מוקדמת, יראה את מחירו מבוסס רק על ספקולציות..

  2. אי רציונליות בשוק: חוסר רציונליות בשוק יחד עם היעדר מתודולוגיית שווי בסיסית בשלה מביאה להתפשטות תשואות תנודתיות כאשר נפתחים אפיקי נזילות כמו מסחר בבורסה. בין אם צבעונים או אסימונים, אנו נוטים “להקדיש את האינטליגנציות שלנו לקראת איזו דעה ממוצעת מצפה שדעה ממוצעת תהיה.” (קיינס, 1936) 

  3. כוונה ספקולטיבית: כגורם תורם וכתוצאה מהאמור לעיל, מכירות אסימונים מושכות לעיתים קרובות המוני רוכשים קמעונאיים העוסקים בספקולציות פסיביות מבלי להשתמש באמת באסימונים למטרתם המיועדת..

אנו מאמינים כי הקמת מסגרת של תקני השקת אסימונים היא הצעד הראשון לטיפול בכשלים אלה בשוק ובתיאום. למרות התקדמות חזקה והתבגרות בעיצוב קריפטו-כלכלי, ברוב מנגנוני חלוקת האסימונים ממשיכים לחסר מנגנון סינון מובנה המעודד הפצה בקרב משתתפים מייצגים עם תמריצים מיושרים. הזן … הוכחת שימוש!

מהי הוכחת שימוש?

הוכחת שימוש היא מנגנון חלוקה לתכנות שנועד לייעל את ההפצה הראשונית של אסימונים לבעלי העניין הנכונים. כפי שהשם מרמז, הוכחת שימוש היא תכונה הדורשת ממשתמשים הטוענים או רוכשים אסימונים במהלך ההשקה “להוכיח שימוש” באסימונים שלהם על רשת הרשת לפני שהם מורשים להעביר או לממש אותם למטרות חלופיות. זה יוצר מנגנון תמריץ מדיד שמטרתו למזער ספקולציות פסיביות על הערכה סמלית, תוך מקסימום תרומה פעילה לרשת. פקטורציה במאמצים ייצוריים שנבחרו עצמית מעבר לתרומות הון במכירה או בחירה אקראית (פסאודו) באוויר פסיבי היא חיונית ל:

  1. מקסם את הסבירות לעמידה ברגולציה על ידי הקפדה על שימוש באסימון למטרתו המיועדת ברשת.

  2. סנן את המשתתפים בסבירות הגבוהה ביותר להשתתף ברשת לספקולציות קצרות טווח, תנודתיות במחירים והשלכה.

  3. מאתחל את הרשת ביעילות עם ההשקה, תוך מתן אפשרות למאמצים מוקדמים להכיר את הרשת ולהרוויח תגמול מבוסס סמלים על מאמציהם. 

איך זה עובד?

דרישות הוכחת השימוש מוגדרות ונאכפות אוטומטית ברמת החוזה החכם. 

לדוגמא, אם אתה משתתף בהשקת האסימונים הקרובה שלנו תידרש להאציל את האסימונים שרכשת אל המאמתים המועדפים עליך למשך 90 יום לפחות לפני שתוכל להעביר אותם מחוץ לרשת. במהלך פרק זמן זה, כל בעלי האסימונים שייצאו באמצעות פלטפורמת ההפעלה יזכו בפרסים רבים על מאמציהם. זו אחת הדרכים Activate הופכת את ההשתתפות וההפעלה ברשת לקלה!

כמובן ש- Proof of Use הוא מנגנון אדפטיבי שתלוי במודל הפצת האסימונים הרצוי ובעיצוב הרשת הנתמכת. לדוגמא, כמשתתף באוויר אינטראקטיבי, ייתכן שתידרש למלא את דרישות ההוכחה לשימוש כדי לבטל ביטחונות משוחררים בנעילה כפי שהוצע על ידי NuCypher Worklock או ה מְכַשֵׁף גִישָׁה. באופן דומה, משתתפים בהשקה מבוזרת עשויים להידרש להוכיח שימוש לפני שהם מקבלים גישה ברשימה לבנה למאגר נזילות שאינו מוחלף..

סיכום 

ב- Activate, המשימה שלנו היא למשוך ולבנות קהילה של אנשים המכירים בחשיבות ההשתתפות הקולקטיבית והפעלת האסימונים שלהם לעבודה. זו הסיבה שהוכחת השימוש היא עמוד התווך המרכזי של המתודולוגיה המנחה של Activate. 

הישאר מעודכן למידע נוסף אודות הוכחת שימוש ואופן השימוש בה לאבטחת הרשת של שותף ההשקה הראשון שלנו!

נכתב על ידי מארה שמיידט 

הירשם וגלה עוד אודות השקת הרשת הקרובה שלנו ב- www.activate.codefi.network

רשתות מבוזרות DeFiIndustry Insight הגנת שימוש ניוזלטר הירשם לניוזלטר שלנו לקבלת החדשות האחרונות של Ethereum, פתרונות ארגוניים, משאבי מפתח ועוד.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map