הפעל את מדריך ההימורים

בלוג 1חדשות מפתחיםיזם הסבר על בלוקצ’יין אירועים וכנסים לחץעלונים

הירשם לניוזלטר שלנו.

כתובת דוא”ל

אנו מכבדים את פרטיותך

HomeBlogCodefi הפעל

הפעל את מדריך ההימורים

מאת קולין מאיירס 11 בדצמבר 2020 הועלה ב -11 בדצמבר 2020

חזותית של aron 3jBU9TbKW7o unsplash

זהו המדריך הרשמי להעמדת SKL ב- Activate.

מחזיקי אסימון SKL המתגוררים ב שיפוט מקובל יכול כעת להשתמש ב- לְהַפְעִיל פלטפורמה להמר על ה- SKL שלהם עם מאמתים שונים. מדריך זה מותאם למשתמשים חדשים של Activate שלא השתתפו בהשקת רשת SKALE ב- Activate. אם השתתפת בהשקת רשת SKALE ב- Activate אנא עיין במדריך התביעות וההימור ובפרס התובענה ושינוי המשלחת למידע נוסף..

מסמך זה הוא מקור האמת להוראות כיצד להפקיד SKL ב- Activate. לכל תיעוד אחר יש סיכוי להונאה ולא לקבל אישור על ידי Activate או SKALE.

אנא עקוב אחר שלנו קבוצת מברק וראה את שאלות נפוצות על הימור SKALE למידע נוסף ועדכונים. אם אתה נתקל בבעיה, אנא פנה לתמיכת הלקוחות בכתובת https://activateteam.zendesk.com.

מתחילים

כדי להתחיל אנא הפעל את הפעל יישום.

לפני שתאציל את האסימונים שלך, אנא ודא שיש לך מספיק ETH בארנק הרשום שלך כדי לכסות את עלויות הדלק הקשורות לעסקאות.

שלב 1: קבל SKL

אם עדיין אין לך SKL, תוכל להשתמש ב- MetaMask מחליף יישומון להחלפה ל- SKL. לאחר שנכנסת לארנק MetaMask שלך לחץ על כפתור ההחלפה. פעולה זו תעביר אותך למסכים / ים למטה, שם תוכל להשיג את הביצוע הטוב ביותר בהחלפת ETH ל- SKL.

אנא אמת את כתובת האסימון ב- etherscan לפני שתחלף אסימונים ל- SKL, ישנם מספר מאגרי תרמית ואסימונים שקיימים.

הכתובת הנכונה היא:

0x00c83aeCC790e8a4453e5dD3B0B4b3680501a7A7

צילום מסך 2020-12-10 בשעה 14.40.53 PM.png

צילום מסך 2020-12-10 בשעה 14.49.09.png

צילום מסך 2020-12-10 בשעה 14.43.40.png

שלב 2: נווט אל לוח המחוונים של SKL Staking

ברגע שתגיע לאתר הפעל, תראה כרטיס בצד ימין כרטיס אשר יבקש ממך “התחל לשים את SKL”. לאחר לחיצה על הכפתור יועברו אל לוח המחוונים ההימורים בו תוכלו לראות את המאמתים השונים הנתמכים בשוק הפעל. אין צורך במשתמשים ליצור חשבון משתמש על מנת להמר על אסימוני ה- SKL שלהם.

צילום מסך 30-11-2020 בשעה 13.50.25.png

שלב 3: חבר ארנק

ברגע שאתה נמצא בדף לוח המחוונים ההימורי בפינה הימנית העליונה תראה סמל “ארנק התחבר”. לאחר הלחיצה תתבקש לחבר את הארנק שבחרת. אם אתה משתמש ב- Ledger אנא ודא שאפליקציית Ethereum שלך פתוחה לפני שתתחבר ל- MetaMask.

צילום מסך 2020-11-30 בשעה 156.00 PM.png

שלב 4: בחר מאמת

לאחר שתחבר את הארנק שלך, תוכל לגלול ברשימת המאמתים המקבלים כעת משלחת ברשת SKALE. היום Activate תומך בהאצלה ל- 18 מאמתים שונים ומאפשר לך להמר עם מספר מאמתים אם תבחר בכך. אם תעבור למספר מאמתים אנא זכור כי הדבר יכפיל את עלויות הדלק. 

אם אתה מעוניין ללמוד עוד על כל מאמת, לחץ על הלוגו שלהם כדי להציג מסך נפתח. בתפריט נפתח זה תוכלו למצוא מידע רלוונטי על כל מאמת ופרטי קשר חשובים במקרה שתצטרכו לפנות אל המאמת / ים שבחרתם לצורך תמיכה..

לאחר שבחרת את המאמת / ים שבחרת, לחץ על כפתור ה’הימור ‘הכחול שאתה רואה בצד ימין של המסך כדי להתחיל את זרימת המשלחת.

צילום מסך 30-11-2020 בשעה 14.00.11.png

שלב 5: כיצד עובד ההימור של SKL

לאחר לחיצה על כפתור ה’הימור ‘הכחול עם המאמת שבחרתם תתבקשו למסך שלמטה לפני כניסה לזרימת המשלחת. זה חשוב ל קרא בעיון את תוכן המסך הזה כפי שהוא יסביר את הניואנסים של הימור עם מאמת ברשת SKALE. אנו ממליצים לך להמר על אסימוני ה- SKL שלך 5-7 ימים לפני תחילת העידן הבא. לאחר עיון במסך שלמטה, לחץ על ‘הקלד את אסימוני ה- SKALE הראשונים שלי’ כדי להיכנס לזרימת המשלחת.

צילום מסך 30-11-2020 בשעה 20.05.43.png

שלב 6: טופס בקשת משלחת מלא

ברגע שאתה נכנס לזרימת המשלחת, עליך להתחיל בהזנת סכום ה- SKL שתרצה להפקיד מהיתרה הכוללת שלך. לאחר הזנת סכום ההימור שלך, יהיה עליך לבחור את תקופת ההימור שלך. לעת עתה, רשת SKALE מציעה רק תקופות ההימור של חודשיים (זה ייבחר אוטומטית עבורך). בחודשים הקרובים יוחלט על שינויים ו / או תוספות לתקופות ההימור באמצעות הצבעה של מחזיק סמלים ברשת SKALE. עד אז זה מאפשר לכל מחזיקי האסימונים ללא קשר לגודל או נעילה לקבל את אותם% תמריצים לסיוע באבטחת הרשת..

לבסוף, אנא עיין בתנאי השירות הכוללים פרטים נוספים הנוגעים למדיניות השירות והקיצוץ המיושמת על ידי המאמת שבחרת, המקושרת בתחתית המסך. יש לקבל תנאים אלה לפני שתגיש את הבקשה.

עם השלמת שלושת השלבים הללו, המסך שלך צריך להיראות כמו התמונה למטה. אנא לחץ על ‘המשך’ להשלמת תהליך המשלחת.

צילום מסך 2020-12-07 בשעה 12.24.38 PM.png

שלב 7: הגש בקשת משלחת

לאחר שלחצת על ‘המשך’ תראה סיכום של בקשת המשלחת שלך בצד ימין למעלה של המסך לבדיקה סופית לפני שתאציל את האסימונים שלך. ברגע שאתה מוכן להמשיך, לחץ על ‘Stake SKL to Validator’ שיפעיל את הארנק שלך ויגיש לך בקשת אישור. אנא וודא שיש לך מספיק ETH בארנק שלך לתשלום עבור עסקת המשלחת.

צילום מסך 2020-12-07 בשעה 12.24.55.png

לאחר אישור העסקאות בארנק שלך, יוצג בפניך מסך סיכום של בקשת ההימור שלך ושלבים הבאים. זכור כי מאמתים נדרשים לקבל את המשלחת שלך לפני העידן הבא לפני שתועבר באופן מלא ומוכן לזכות בפרסים. אנו ממליצים שתשלח את בקשת המשלחת שלך 5-7 ימים לפני תחילת העידן הבא כדי להבטיח שמאשרים יש מספיק זמן לקבל.

שלב 8: ניהול יתרת ההימור

אם בכל עת תרצה לבדוק את יתרות ההימור שלך, לחץ על ‘מלאי אסימונים’ בלוח המחוונים הראשי שלך כדי לנווט לדף התיקים שלך. כאן תראה סקירה של בקשות ההימור שלך בהמתנה, יתרת SKL וסיכום ההימורים.

צילום מסך 2020-11-24 בשעה 8.32.50 בבוקר (1) .png

Staking שמח!

צוות הפעלת Codefi

רשתות מבוזרות DeFiNewsletter הירשם לניוזלטר שלנו לקבלת החדשות האחרונות של Ethereum, פתרונות ארגוניים, משאבי מפתח ועוד.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map