פתרונות בלוקצ’יין לשוקי הון מוסדיים

הנפיק ניירות ערך דיגיטליים תוך מספר דקות

להנפיק ניירות ערך דיגיטליים תוך דקות ספורות

הבעיה

הנפקת אבטחה כיום היא תהליך מורכב, גוזל זמן, הכולל מעורבות מרובה של בעלי עניין – המנפיק, בנקאי ההשקעות, חברי הסינדיקט, הרגולטורים – אשר כולם צריכים ליישב בין מגוון מסמכים: מכתבי התקשרות, התחייבויות מנפיקים, הגשות רגולטוריות. תהליך ידני רב-שלבי זה אינו יעיל ונוטה לטעויות. 

הפתרון

חבילת יישומי הבלוקצ’יין שלנו, ConsenSys Codefi, מאפשרת לכם ליצור בקלות ובמהירות ייצוגים דיגיטליים של ניירות ערך קונבנציונליים באמצעות פונקציונליות האסימונים המובנית של Ethereum. איגוח מבוסס בלוקצ’יין לא רק מייעל את ההנפקה על ידי דיגיטציה של מסמכים אלא גם מאפשר לך להתאים אישית מכשירים פיננסיים וליצור נכסים דיגיטליים חדשים לחלוטין..

ראה כיצד מטה קפיטל שותפה עם ConsenSys Codefi כדי לסמן 350 מיליון אירו של נדל”ן

ערכו מכירות ומסחר בפלטפורמה משותפת ושקופה

לנהל מכירות ומסחר בפלטפורמה שקופה משותפת

הבעיה

המכירות והמסחר כיום מקוטעות בבורסות, ברוקרים ומערכות התאמת הזמנות, לרוב עם עיכובים בזמן עד 10 ימי עסקים ולכן הגדילו את הסיכון של הצד הנגדי. עותקים מרובים של כל עסקה עוברים דרך מתווכים כגון סליקת בנקים ומפקידים, מה שמביא מיליארדי דולרים של עלויות Back Office ושירותי שמירה..

הפתרון

פתרונות Blockchain מאפשרים לניירות ערך לצאת לשוק בצורה חלקה באמצעות מגוון מנגנונים אוטומטיים כגון משא ומתן דו-צדדי, מרכזיות מרכזיות, מרכזיות מבוזרות, אלגוריתמים תואמים ומכירות פומביות. על ידי יישום שווקים מבוזרים, חבילת Codefi מסייעת לצדדים לתאם בפלטפורמה משותפת ולסמוך על מקור נתונים סמכותי לעסקאות.. 

חקור את שוקי קודפי →

נהל נכסים בלוח מחוונים יחיד

לנהל נכסים בלוח מחוונים יחיד

הבעיה

ניהול בטחונות כרוך כיום בתיאום ידני ובמסירה פיזית של ניירות ערך, מה שגורם לעיכובים של עד יומיים בין הערכת השווי לשיחה. יתר על כן, הערכות שווי ביטחונות, יישום הסכמים ותפיסת עמדות אינן עקביות בין המשתתפים, מה שמקשה על קבלת סקירה מלאה על הביטחונות הקיימים של המשרד.. 

הפתרון

Codefi מספק תצוגה של כל השיחות וההתחייבות בשוליים בלוח מחוונים יחיד, כך שתוכלו לנתח יתרות ביטחוניות בזמן אמת. תמונת מצב מאוחדת זו מאפשרת למנהלי נכסים לחשב ולבצע איזון מדויק של בטחונות ברשת סחר ומספקת למשקיעים תצוגת ארנק מקיפה על כל נכסיהם..

ייעול תשתית החליפין

לייעל את תשתיות החליפין

הבעיה

הבורסות אחראיות על מגוון מורכב של משימות החל מסחר וניהול של מניות ועד שדרוגי OTC ועד לרישוי נתונים. רבים מתהליכים אלה, כגון KYC, תאימות AML והתאמת סחר – אם כי יותר ויותר אלקטרוניים – סובלים מבעיות חביון ואילוצים טכניים המביאים לתקורה יקרה.. 

הפתרון

הטכנולוגיה של Codefi מאפשרת מסחר הוגן ומסודר וגילוי מחירים יעיל, תוך התאמה לסוגי נכסים דיגיטליים חדשים והבטחת אבטחה ותאימות. באמצעות Codefi, חילופי ניירות ערך יכולים לייעל את אימות הנתונים, לזרז את הסליקה וההסדרה, ולהטמיע רשתות תשלומים, ובסופו של דבר להקטין את עלויות התקורה.. 

השג הסדר מיידי וחשבונאות שאין שניה לה

להשיג הסדר מיידי וחשבונאות שאין שניה לה

הבעיה

תהליך הסליקה וההסדר כיום בנוי על תשתית פיננסית מקוטעת שאינה רק יעילה אלא גורמת למגבלות נזילות משמעותיות וסיכוני אשראי. מחזור ההסדר במערכות פיננסיות נוכחיות יכול להימשך עד 10 ימים, מה שמשאיר את שני הצדדים הנגדים לסיכון שלא יקבלו את ניירות הערך או את מחיר הרכישה במועד..

הפתרון

טכנולוגיית החוזים החכמים של Codefi מאפשרת הסדרת נכסים ואיחוד ספרים תוך שניות במקום ימים. כפלטפורמה מבוססת בלוקצ’יין, Codefi מציעה מקור אמת אחד, כך שתוכלו לראות את המסע של הנכס מאפוטרופוס אחד למשנהו, כאשר כל חיוב ואשראי נרשמים ככניסה בלתי ניתנת לשינוי.

יתרונות הבלוקצ’יין בשוקי ההון

גישה מהירה יותר להון

גישה מהירה יותר להון

משמעות הנכסים והניירות הניתנים לתכנות פירושם שניתן להנפיק ניירות ערך חדשים תוך דקות, עם קידוד זכויות וחובות, כך שתוכל להגדיל את מהירות אירועי המימון.. 

כושר יכולת מוגברת

כושר יכולת מוגברת

נכסים דיגיטליים מבוססי בלוקצ’יין מאפשרים חלוקת נכסים שלא היו נזילים בעבר, מה שמוריד את חסמי הכניסה הן למנפיקים והן למשקיעים.. 

מכשירים פיננסיים חדשים

מכשירים פיננסיים חדשים

טכנולוגיית הבלוקצ’יין אפשרה ליצור מחלקות נכסים חדשניות להפצת הון, עם סטנדרטים לתכנות כדי להבטיח אימוץ ותאימות.

נתונים שקופים בזמן אמת

נתונים שקופים בזמן אמת

טכנולוגיית ספר החשבונות המבוזר של בלוקצ’יין מייעלת תהליכי KYC ו- AML ומאפשרת למשקיעים, רגולטורים ומשתתפי שוק אחרים לנתח את פעילות השוק בזמן אמת.. 

סיכון צדדי מופחת

הפחתת הסיכון של הצד הנגדי

סליקה וסילוק מיידיות ושקופות מפחיתה את ברירת המחדל והמערכתית ומבטיחה ששני קצוות הצד הנגדי יקבלו את ניירות הערך ומחיר הרכישה שלהם בתוך T + 0 ימים..

עלויות תפעול נמוכות יותר

עלויות תפעול נמוכות יותר

עלויות עסקאות מופחתות ושירותים פשוטים, חשבונאות, הקצאה וניהול בקרנות יקטינו עמלות תקורה וכתוצאה מכך בשוקי ההון.. 

שימוש במקרה

חקור פתרונות בלוקצ’יין להלוואות מסונכרנות

גלה כיצד טכנולוגיית הבלוקצ’יין מביאה פתרונות דיגיטליים סטנדרטיים לשוק ההלוואות המורכבות.

חקור פתרונות בלוקצ'יין להלוואות מסונכרנותחֲדָשׁוֹת

מסלקת פיננסית מרכזית בוחנת את אתריום לניהול נכסים דיגיטליים

נאמנות המפקיד & האב-טיפוס החדש של תאגיד סליקה ממנף את בלוקצ’יין את’ריום כדי לייעל את פעילות שוק ההון.

קרא עודמסלקת פיננסית מרכזית בוחנת את אתריום לניהול נכסים דיגיטלייםגיבור הון של consensysגיבור הון של consensys

ConsenSys Codefi

חבילת היישום Blockchain לשווקי הון

Codefi מציעה למנפיקים, מנהלי קרנות, בורסות, משקיעים ורגולטורים חבילת יישומי בלוקצ’יין שלמה לפעילות שוק ההון, החל מהנפקה וניהול של מחזור החיים של נכסים דיגיטליים וכלה במסחר בניירות ערך מסומנים והבטחת תאימות אבטחה ורגולציה.. 

  • צור מוצרים פיננסיים כרגע אינם מאובטחים, כולל חשבונות לתשלום, חשבוניות וחוזי שירות לספקים. בנה על הקישוריות בין נכסים שעברו דיגיטציה מלאה ליצירת מוצרים ושירותים פיננסיים חדשים.
  • עדיף לענות על דרישות המשקיעים והשוק על ידי ארגון מחדש של ייצור מוצרים פיננסיים איטי והתאמת הנפקת נכסים ישירות למפרט המשקיעים.
  • נעילת נזילות על ידי הפעלת העברות נכסי עמיתים לעמית מהירות ומאובטחות כדי להרחיב הזדמנויות שוק משניות ולמשוך משקיעים נוספים לרשת שלך.
  • גש לשווקים גלובליים, הרחב את בסיס המשקיעים שלך, ולצבור נכסים מגוונים יותר בניהול עם יכולות הפצה בינלאומיות.
  • להשיג יעילות תפעולית מיטבית ולהוזיל עלויות עם תהליכים אוטומטיים, ותשתית שוק מבוזרת והדדית.

חקור את חבילת היישומים Codefi →

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map