העתיד של ניהול עושר בבלוקצ’יין

בלוג 1חדשותמפתחיםפיתוח בלוקצ’יין מוסבר אירועים וכנסים לחץעלונים

הירשם לניוזלטר שלנו.

כתובת דוא”ל

אנו מכבדים את פרטיותך

HomeBlogCodefi

העתיד של ניהול עושר בבלוקצ’יין

סיכום האתגרים העומדים בפני מנהלי עושר וההזדמנויות המקבילות שמציבה טכנולוגיית הבלוקצ’יין על ידי לקס סוקולין, CMO ומובילה עולמית של פינטק ב- ConsenSys. מאת ניקול אדארמה 28 בינואר 2021 הוצג ב- 28 בינואר 2021

הכרזת תכונה של WTVR Blockchain I Consen Sys 2

בשני העשורים האחרונים הצעת הערך של ניהול עושר עוברת מגישה ואפשרה לשותפות וייעוץ. הגישה לאריזות השקעה מסורתיות, המיוצגות על ידי הקצאת הנכסים העולמית באינדקס לביטאיות בשוק, נשחקה בערכה והפכה לסחורה. גלים של חדשנות טכנולוגית ביצעו אוטומציה של האריזה והמסחר של תעודת הסל, המסחר האלגוריתמי והאיזון מחדש של התיק המשולב, האלפא שמקורו באלפא קציר הפסד מס ויכולות דיווח ביצועים של בנקים פרטיים. היום אנו עומדים עם ניהול עושר עטוף היטב בטלפון שלנו, טריליוני נכסים מוכנים לזרום למוצר ניהול הנכסים במחיר הנמוך ביותר.

בהקשר זה, למנהלי עושר יש כמה צירי בידול. האחת היא לשפר את היחסים האנושיים עם סוגים רחבים יותר של ייעוץ, לעבור מהמלצת ההשקעה בלבד לתכנון פיננסי, מבנה מס, כמו גם לקטגוריה הרחבה יותר של שירותים ותכנון חיים. בעניין זה, יועצים הופכים למטפלים פיננסיים שלקוחותיהם זקוקים להם כדי לא לעשות טעויות התנהגות. דרך נוספת היא גילוף אלפא בניהול השקעות. בעוד שכיתות נכסים אלטרנטיביות כמו קרנות גידור, קרנות קרנות או הון פרטי הניעו נרטיב לתשואות מובחנות בעבר, הן אינן צמודות למניע המרכזי של המסע האנושי בזמן – חדשנות וטכנולוגיה..

ולכן הגיע הזמן לבחון נכסים דיגיטליים וקריפטו, ואת התשתית התפעולית שעליה הם נוסעים. חידוש הוא פתיחת שיחות, ודרך ליועצים פיננסיים לספק נקודת מבט חדשה למשהו שלקוחות קמעונאיים רבים דואגים כעת. הבעלות הקמעונאית על נכסים מקוריים של קריפטו כמו ביטקוין ואתר נמצאת כעת בספרות כפולות, ומוסדות ותרומות מסוימות נקטו בצעדים כדי לשלב מוצר ארוז נכון ומוסדר בהקצאות הנכסים הרחבות יותר. שרשרת הערך של משמורת, חליפין, הסדר וארנק דיגיטלי נבנתה, נבדקה ונמצאת על סף השקה רחבה יותר על ידי משקולות כבדים בתעשייה כמו נאסד”ק, הבורסה הבין-יבשתית ונאמנות בין היתר..

מנהלי עושר נמצאים במורד הזרם מיצרני המוצרים בשוקי ההון. הם דורשים תמורות ומבני מוצר מוכרים המתחברים לפלטפורמות מוכרות, ניהול השקעות ופלטפורמות דיווח על לקוחות. זה מגן על מנהל העושר מלהתעסק עם סוג נכסים שלקוחותיו כבר נחשפים אליו, ובכך יש לו בתיקים שלהם. עם זאת, המתנה למספר שנים נוספות היא פשוט לא אפשרות. חברות כמו Coinbase מתגאות בלמעלה מ -40 מיליון משתמשים ויותר מ- 90 מיליארד דולר בנכסים תחת סוג כלשהו של משמורת או ניהול. תוכנות השקעה שמקורן ב- roboadvisors והטמעה ברשתות חסימות ציבוריות מחזיקה כיום יותר מ 20 מיליארד דולר בשווי מזומנים ו- 25 מיליארד דולר בהתחייבויות מבוטחות. הביקוש קיים, אם אתה יודע כיצד לתקשר עם הסדר העולמי המתגלה ולגלות ערך עבור לקוחותיך.

הבה נפריד בין שתי סוגיות מרכזיות. הראשון הוא סוג נכסי הקריפטו עצמו, ומאפייני ההחזר החדשניים שלו, המתואמים עם פילוסופיות דורות ואבולוציה טכנולוגית. השנייה היא התשתית הפיננסית עליה עוברים נכסים כאלה – הגדרת מהי מניה, כסף או הלוואה. בשונה ממערכות מסורתיות, המתייחסות לבעלות על נכסים כהפשטה עם תביעה כלפי צד אחר בשרשרת ערך (למשל CUSIP או טיקר במערכת אפוטרופוס המקשרת ל- CSD), מערכות בלוקצ’יין מיישמות זכויות קניין דיגיטליות בפועל ביחס ל הנכס המדובר. זכויות כאלה מאפשרות פעילות כלכלית מיידית, שווקים מבוזרים גלובליים, חיתום הלוואות צד שלישי או מסחר בשוליים, וגישה למוצרי ריבית מותאמים אישית הנגישים רק ברשתות ציבוריות..

תשתית חדשה וחזקה כזו מרמזת על יעילות וחידושים משמעותיים בתפקיד מנהל השקעות. אלטרנטיבות והשקעות במימון מיוחד, כמו נדל”ן, הון פרטי, ומימון עסקים קטנים, יש דרך להתנהל בצורה חלקה כמו מניות ואג”ח.. היום, תוכנה חזקה מאפשר לאסימון נכסים כאלה – בעיקרון מחדש של נייר לחלופות דיגיטליות חלקיות – באופן נגיש וחוזר על עצמו. בניית תיק לביצוע איזון עצמי המורכב מהזדמנויות השקעה חדשות עם גישה לשווקים משניים מתעוררים, הוא הפרס של העיסוק במערכת האקולוגית הזו.. 

גלה נכסי Codefi

אמנם היה נרטיב על תאימות ופיקוח רגולטורי במרחב בשנים האחרונות, אבל האמת היא הרבה יותר ניואנסית. כמו בכל תעשייה שמתפתחת במהירות המוצפת בהון השקעה, הטבע האנושי יכול לפנות לצד האפל. עם זאת, רשתות חסימות מספקות לנו תיעוד שקוף ושקוף של העסקאות וזרמי הכסף שהתרחשו מאז הקמת הרשת, תוך שמירה על פסאודונומיה למשתמש. פרויקטים רבים יישמו גם פרטיות והרשאות העולות בקנה אחד עם הסטנדרטים של התעשייה שלנו. כל זה אומר שתשתיות פיננסיות מבוססות בלוקצ’יין עשויות ליצור מגזר פיננסי מוסדר טוב יותר ותואם יותר ממה שהיה אפשרי קודם.

ניהול עושר עוסק בסיוע לאנשים לחיות את חייהם הפיננסיים הטובים ביותר ולהשיג תוצאות אישיות חיוביות. נכסים דיגיטליים ופיננסים מבוזרים מושכים מיליוני משתמשים לסוג חדש של חוויה פיננסית, כזו שמשאירה אחריה חלק ניכר מתוכנות הביניים וחוסר היעילות של המאה ה -20.. היועץ הפיננסי היוזם יעסוק עמוק בהבטחת העתיד, תוך שמירה על בסיס העקרונות הנצחיים של ניהול ופיזור כספים נבונים. מי שלא מסתכן לא מצליח!

למידע נוסף על פתרונות בלוקצ’יין לניהול נכסים

ConsenSys פיתחה את חבילת המוצר ConsenSys Codefi כדי לסייע למנהלי עושר, משרדים משפחתיים ובנקים פרטיים לגשת לחדשנות בתחום הפיננסים והנכסים הדיגיטליים מבוססי הבלוקצ’יין. Codefi היא יד קצרה למסחר ולמימון מבוזר, ונועדה להקל על היועצים לחקור, להתנסות ולשלב סוגים נכסים מתעוררים. הסוויטה היא מודולרית ומכסה פונקציונליות החל מהנפקה והפצה של נכסים דיגיטליים, וכלה בתוכנה למסחר בשווקים דיגיטליים מתפתחים, עד לדרישות דרישות KYC, וכיסויי נתונים, סיכון וניתוח..

מנהלי עושר עשויים להיות מעוניינים לעזור ללקוחותיהם להחזיק (1) נכסים מקוריים בקריפטו, כמו ביטקוין ואתר, או (2) ניירות ערך אלטרנטיביים אשר נבנו בצורה מסומנת. אסימון הוא ייצוג דיגיטלי של מה שיכול להיות כל סוג נכס, החל ממניות מסורתיות והכנסות קבועות, וכלה במימון פרטי, נדל”ן ומימון מיוחד. מספר גדל והולך של מנהלי נכסים ומנפיקים ראשיים משתמשים באסימון ב- Ethereum כדי לייעל את ניהול הנכסים ובעלי העניין, להפחית עלויות של התאמת נתונים, לעמוד בתשתית שוק מודרנית ולהתחבר לקבוצה עולמית של סוחרים ומשקיעים. מנהלי עושר שמחפשים לקוחות חדשים והזדמנויות השקעה מותאמות אישית יכולים לעבוד עם צדדים אלה לטובת לקוחותיהם באמצעות מוצרי התוכנה שלנו..

קרא את דוח ניהול העושר המלא של The Wealth Mosaic כאן.

ניהול נכסים ניוזלטר הירשם לניוזלטר שלנו לקבלת החדשות האחרונות של Ethereum, פתרונות ארגוניים, משאבי מפתח ועוד.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map