מחולל פתקים להמרה אוטומטית: מחולל מסמכים משפטיים | # כלים משפטיים

ברוך הבא ל- ConsenSys (“ConsenSys”) ערכת הכלים המשפטית מיקרו-אתר ומחוללי מסמכים (“מיקרוסייט”). על ידי גישה או שימוש במיקרו-אתר זה, אתה מציין שקראת והבנת את תנאי השימוש של אתר זה ואת מדיניות הפרטיות והעוגיות שלנו (ביחד, “תנאי השימוש”), מאשר כי כל תנאי השימוש חלים על השימוש שלך. של מיקרוסייט זה, והסכים להיות מחויב לתנאי השימוש. עליכם לקבל את תנאי השימוש הללו על מנת להשתמש באתר המיקרו. אם יש לך שאלות לגבי תנאי השימוש, הפסיק מיד את כל השימוש באתר מיקרוסופט וצור קשר [מוגן בדוא”ל]. תנאי שימוש אלה עשויים להשתנות מעת לעת ללא הודעה מוקדמת, לכן עליכם לבדוק את תנאי השימוש לפני כל שימוש באתר המיקרו. כאשר תנאי השימוש משתנים, תאריך התיקון האחרון יופיע בראש עמוד זה.

ת. אין שירותים משפטיים או יחסי עו”ד ולקוח

למרות שמיקרוסייט הוא פורטל משפטי מקוון המספק למשתמשים מידע משפטי וגישה לעזרה עצמית מסוימת, אך טופס “מלא את הריק”, הוא אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי של יועץ מוסמך. התוכן המסופק והמסמכים שנוצרו דרך אתר המיקרו הם למטרות מידע בלבד, וייתכן שלא יתאימו למס המס הייחודי שלך, לעסק או לנסיבות ספציפיות אחרות. אינך צריך ולא מורשה להסתמך על המיקרוסייט כמקור לייעוץ משפטי או מס. השימוש שלך ב- Microsite אינו יוצר שום קשר בין עורך דין ללקוח בינך לבין ConsenSys.

ד. מידע הניתן למיקרו-סייט

תתבקש לספק מידע מסוים ליצירת חומרים באמצעות מחולל המסמכים. על ידי מסירת מידע למחולל המסמכים, אתה מצהיר ומתחייב כי תהיה לך כל הזכות והסמכות הדרושים למסור מידע כאמור וכי מידע כזה אינו חסוי. השימוש שלנו בכל מידע כזה כפוף למדיניות הפרטיות והעוגיות שלנו. ConsenSys לא יכולה להבטיח את האבטחה של מידע כזה או החומרים שנוצרו על ידי מחולל המסמכים, ואנחנו לא יכולים להבטיח שמידע או חומרים כאלה לא יימחקו, יאבדו או יהיו נטולי שגיאות..

ה.אין אחריות והגבלת אחריות

השימוש במיקרוסייט ובכל חומר אחר שנוצר דרך המיקרוסייט נמצא באופן מוחלט בסכנתך. המידע שנמסר באתר המיקרוסופט ומסמכים הנוצרים באמצעות המיקרוסייט ניתנים “כפי שהם” ללא אחריות מכל סוג שהוא, מפורשת או משתמעת, לרבות ללא הגבלה, אחריות לסחירות, התאמה למטרה מסוימת או אי הפרה. תחומי שיפוט מסוימים אינם מאפשרים החרגה של אחריות משתמעת, ולכן ייתכן שהחרגות אלה לא חלות עליך.

ConsenSys מוסיף, משנה, משפר או מעדכן מעת לעת את המידע והמסמכים באתר Microsite ללא הודעה מוקדמת. ConsenSys אינה מחויבת לעדכן את החומרים באתר Microsite או להודיע ​​לך על התפתחויות משפטיות כלשהן. ConsenSys אינה נושאת באחריות או באחריות לשגיאות או מחדלים כלשהם בתוכן של מיקרוסייט.

התוצאות המתקבלות באמצעות מיקרוסייט תלויות בעיקר במידע שהזנת למחולל המסמכים. על ידי שימוש באתר המיקרוסופט, אתה מוותר על כל זכויות ותביעות שיש לך כלפי ConsenSys לספקיה או כל גורם אחר המעורב ביצירה, הפקה או מסירה של תוכן המיקרוסייט (ביחד, “ספקי התוכן”). בשום פנים ואופן ובלי שום תיאוריה משפטית, ספק תוכן כלשהו לא יהיה אחראי כלפיך או כלפי כל אדם אחר בגין נזקים ישירים, עקיפים, מיוחדים, מקריים או תוצאתיים כלשהם באופיים כלשהם הנובעים מגישתך או השימוש במיקרוסייט.

F. תאימות לחוזר 230 של מס הכנסה

כדי להבטיח עמידה בתקנות משרד האוצר ומס הכנסה, אנו מודיעים לך כי כל דיון בענייני מס או כל מידע אחר במיקרו-סייט או בכל מסמך שנצפה או נוצר באמצעות המיקרו-סייט אינו מיועד לשימוש ולא ניתן להשתמש בו למען מטרת (i) הימנעות מעונשים העלולים להיות מוטלים על פי קוד ההכנסה הפנימית או (ii) קידום, שיווק או המלצה לצד אחר על כל עסקה או עניין שמטופלים בזה.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map