כיצד מטבעות הנייחים מניעים מימון מבוזר על אתריום

בלוג 1חדשות מפתחיםיזם הסבר על בלוקצ’יין אירועים וכנסים לחץעלונים

הירשם לניוזלטר שלנו.

כתובת דוא”ל

אנו מכבדים את פרטיותך

HomeBlogBlockchain הסביר

כיצד מטבעות הנייחים מניעים מימון מבוזר על אתריום

מטבעות חשמל מחזקים את הגשר בין שוק הפיננסים המסורתי לשוקרי הצפנה שכן פעילויות כמו הלוואה, הלוואות ונגזרים זקוקים לערך בסיס יציב ואמין. למד כיצד לרכוש סטאבלוקיין עם MetaMask ולהתחיל את מסע DeFi שלך. מאת ג’יימס בק 29 בינואר 2021 הועלה ב 29 בינואר 2021

Q4 2020 DEFI Report בלוגים הורד דוח

זהו חלק מסדרת מאמרים מתוך דוח Ethereum DeFi של Q4 2020 של ConsenSys Codefi. הורד את הדוח המלא כדי ללמוד עוד על תקני אסימונים לנכסים ותשלומים, שוקי NFT, אסימונים חברתיים וקהילתיים, DAO, הלוואות פלאש, ביטקוין ו Filecoin עטופים, פרויקטים להלוואות ועוד.

כאשר ConsenSys כתבה לראשונה על מטבעות יציבה בשנת 2019, המגזר המריא עם למעלה מ 200 מטבעות מטבעות שונים שהונפקו על ידי חברות ברחבי העולם, כמעט מחציתן הונפקו באת’ריום. כיום 74% מכלל מטבעות ההנפקה מונפקים ב- Ethereum ושווים כ -20 מיליארד דולר החל מה -1 בינואר 2021. כאסימונים של ERC-20, לטבעות מטבעות יש יתרונות של אסימונים אחרים של Ethereum: הם יעילים לייצר ולהנהל הנפקות; יש להם טווח הגעה עולמי שמקל על ביצוע חוצה גבולות; הם ניתנים לביקורת מלאה; וחשוב מבחינת מימון מבוזר, הם פועלים זה לזה עם שאר את’ריום. 

סה”כ הנפקה של מטבעות יציבים על את’ריום. מָקוֹר: Dune Analytics

הוצג כאמצעי לייצוג יחידת חשבון מוכרת יותר (דולרים), מטבעות נייחים סייעו בהפחתת התנודתיות בשוקי הקריפטו הכוללים, מכיוון שסוחרים אינם צריכים לצאת מהבורסות ולהעביר פיאט בעת הגידור מפני ירידות מחירים. מטבעות מטבעות מחזקים גם את הגשר בין שוק הפיננסים המסורתי לשוקרי הצפנה מכיוון שפעילות כמו הלוואה, הלוואות, נגזרים זקוקים לערך בסיס יציב ואמין. מכוניות יציבות משמשות יותר ויותר כאופציה עבור הימנעות ממטבעות פיאט אינפלציוניים. לדוגמא, אנשים בברזיל פונים למטבעות מטבע דולר הנקובים בדולר כחלופה לריאל הברזילאי, שפגע ב שיא נמוך מול הדולר השנה. העלייה המהירה של מטבעות נדל”ן אילצה גם ממשלות ברחבי העולם לבחון את הדרכים בהן הבנקים המרכזיים יכולים להנפיק מטבעות משלהם בפלטפורמות חוזיות חכמות כמו אתריום.. 

איור 7נפח העסקה של ETH, DAI, USDC ו- USDT התיישב ב- Ethereum בשנת 2020. מקור: מטבעות מטבעות

שלושת המטבעות הגדולים ביותר, USDT, USDC ו- DAI, ראו עלייה כה בשימוש בשנת 2020, כי הם אחראים כעת להיקף סחר רב יותר ב- Ethereum מאשר לנכס המשלם עבור חישוב – אתר (ETH) – עצמו. היקף העסקה השנתי ל- ETH עמד השנה על 385 מיליארד דולר, אך אסימון ה- USDT של Tether הספיק 580 מיליארד דולר באת’רום, ה- StableCoin של Circle הסדיר 239 מיליארד דולר באת’ריום, והסטל-מטבע DAI של MakerDAO הסדיר 98 מיליארד דולר. בסך הכל, כמעט 1.6 טריליון דולר בדולרים ו ETH הועברו על את’ריום בשנת 2020. 

כיצד להשיג סטאבלוקוין באמצעות MetaMask

אם הדרך הטובה ביותר להבין משהו היא לחוות אותו, הדרך הטובה ביותר להתחיל במסע DeFi שלך היא באמצעות הורדה MetaMask, זמין כתוסף דפדפן או בנייד. כעת ציידת את עצמך בכספת מפתח שרק אתה יכול לגשת אליה, כניסה מאובטחת, ארנק לצפייה באסימונים שלך, ודרך להחליף אסימונים או לגשת לאינטרנט המבוזר. חשוב על זה כדרך לנהל את הכסף שלך, הנכסים הדיגיטליים, האמנות והזהות הייחודיים שלך כאשר אתה משתמש ביישומי מימון מבוזרים שונים.

לפני שתוכל להשיג מטבע חובה, ראשית עליך להוסיף ETH לארנק MetaMask שלך כדי לשלם עבור עסקאות, כמו החלפת אסימונים, ברשת את’ריום. אתה יכול לקנות ETH ישירות ב- MetaMask או ממרכזיה כמו Coinbase. לאחר רכישת ETH תוכלו להחליף את ה- ETH במטבע יציב כמו DAI, USDC או USDT.

צילום מסך 2021 01 28 בשעה 9 52 01 אחר הצהריים

בחר את כמות ה- ETH שברצונך להמיר למטבע דולר הנקוב ב- USD, כמו DAI בדוגמה זו. תראה אומדן, אך כשתבחר “קבל הצעות מחיר” MetaMask בודק 7 מרכזיות מבוזרות שונות מקבלי שוק אוטומטיים (AMM) כדי להציע לך את המסחר הטוב ביותר תמורת העמלות הנמוכות ביותר.

צילום מסך 2021 01 28 בשעה 10 42 04 אחר הצהריים צילום מסך 2021 01 28 בשעה 10 43 15 אחר הצהריים

אם אתה מרוצה מהשיעור, לחץ על “החלף”, ו- DAI יתווסף לחשבון MetaMask שלך. הנה סרטון של התהליך.

ניתן להשתמש ביתרה החדשה שלך ב- ETH הנקובה ב- USD בכל יישום פיננסי של Ethereum שתעניק. החלפת ETH למטבע יציב היא דרך להתגונן מפני תנודתיות, או שאתה יכול תנעל את זה בחשבון ריבית גבוהה כמו Aave (ה- APY הנוכחי הוא 5.38%)

סוגים שונים של מטלות יציבה

בשנת 2020, מטבעות מטבעות הם אחת הדוגמאות הטובות ביותר לאיך יכול להיראות כסף לתכנות, פשוט בגלל החלטות העיצוב השונות כיצד ניתן להנפיק אותם או כיצד הם שומרים על השוויון עם הדולר האמריקני.. 

שולחן יציבה

מרבית המטבעות הנייחים נתמכים בהתחייבויות המערכת הבנקאית המסורתית, כגון USDC של Circle, כאשר כל דולר קריפטו מגובה בדולר אמריקאי המוחזק במילואים. מכיוון ששתי המטבעות הללו מונפקים על ידי גורם מרכזי, ניתן לתפוס אותן גם, או למנוע ממשתמש גישה. 

הסוגים הנפוצים ביותר של מטבעות סינתטיים, כמו DAI, מבוטחים יתר על ידי מטבעות קריפטוגרפיים אחרים, כגון ETH, USDC ו- BAT. דגמים חדשים יותר של מטבעות יציבים סינתטיים, כמו AMPL של Ampleforth, משתמשים בהיצע משתנה, כלומר אורקל עוקב אחר ההיצע והביקוש ו”rebases”לפגוש יתד מטרה. 

אחת ההתפתחויות החדשות ברבעון הרביעי של שנת 2020 הייתה מספר גדל והולך של מטבעות ריבית נושאים, כמו YUSD (Yearn.finance). בכל פעם שמישהו מפקיד קרן חובה כבטוחה בפלטפורמת הלוואה והלוואות כמו מתחם או געגוע, הוא מקבל אסימון המייצג את עמדת ההפקדה. לדוגמה, אם היית מפקיד 100 דולר ארה”ב לסכום של Aave במאגר ההלוואות, תקבל בתמורה 100 דולר ארה”ב, אשר יגדל ככל שאתה מרוויח דמי הלוואות הדומים למכשיר פיננסי המנפיק דיבידנד או קופון. הייחודי הוא שגם כאשר aUSDC מורכב שעות נוספות, זה בדיוק כמו אסימונים אחרים של ERC-20: ניתן לסחור בו, או להשתמש בו כבטוחה למאגרי נזילות אחרים. מטלות יציב מתקדמות יותר, כמו למשל כמהים yUSD, yDAI ו- yUSDT, מתוכנתים למצוא את ההחזר הגדול ביותר של ההשקעה מפרוטוקולי הלוואות ושאלות שונים, כגון Aave, Compound ו- dydx. 

מכיוון שהסוגים השונים של מטבעות היצע המתרחבים מתרבים, אחת הדרכים להבין את הפיצויים שלהם היא באמצעות המתאם ההפוך של מורכבותם וכיצד הם מבוזרים על בסיס הנכסים המובטחים (או בכלל לא) המסייעים להם לשמור על יתד יציב לדולר.. 

איך ממשלות רואות מטבעות שכבות?

ככל שמטבעות הכוכבים עלו לגדולה, הם גם נעשו יותר ויותר נושא לדיון משפטי. ב -19 בנובמבר 2020, כמה מחוקקים אמריקאים הציגו את חוק יציב, אשר אם יועבר, ידרוש ממנפיקי המטבעות לקבל אמנת בנקאית פדרלית ויהיה עליהם גם לקבל את אישורם של הפדרל ריזרב ושל התאגיד הפדרלי לביטוח פיקדונות (FDIC) שישה חודשים לפני ההנפקה. בזמן שללוח הקונגרס נגמר הזמן להעביר את הצעת החוק בשנת 2020, ניתן יהיה להציג אותה מחדש בשנת 2021.

בניגוד לחוק STABLE, משרד מבקר המטבע האמריקני (OCC) הוציא מכתב המבהיר כי בנקים לאומיים ועמותות חיסכון פדרליות רשאים להפעיל צמתים של בלוקצ’יין ולהשתמש בתעודות מטבעות. מבקר המטבע לשעבר, בריאן פ ‘ברוקס, כתב, “מכתבנו מסיר כל אי וודאות משפטית לגבי סמכותם של הבנקים להתחבר לרשתות חסימות כצמתים מאמתים ובכך לבצע תשלומי מטבעות מטבע עבור לקוחות הדורשים יותר ויותר את המהירות, היעילות, יכולת פעולה הדדית ועלות נמוכה הקשורה למוצרים אלה. “

לקראת סוף השנה, הבנק המרכזי האירופי כתבתי שמטבעות אימוץ נרחבים, “יכולות לאיים על יציבות פיננסית ועל ריבונות מוניטרית.” למרות שעדיין לא ברור כיצד מטפלים בהנפקות פרטיות על ידי ממשלות ברחבי העולם, יותר ויותר הרגולטורים בוחנים כיצד לוודא שמטבעות הנשים מתרחשים בסביבה מוסדרת יותר, תוך שהם חוקרים כיצד הבנקים המרכזיים יכולים להנפיק צורה משלהם של דיגיטלי לתכנות. מטבעות. 

DeFiMetaMaskMetaMask Swaps Q4 2020 דו”ח DeFiStablecoin ניוזלטר הירשם לניוזלטר שלנו לקבלת החדשות האחרונות של Ethereum, פתרונות ארגוניים, משאבי מפתח ועוד. כתובת דוא”ל תוכן בלעדידוח DeFi של Ethereum Q3 2020להגיש תלונה

דוח DeFi של Ethereum Q3 2020

דוח DeFi 2020 של Ethereum Q2להגיש תלונה

דוח DeFi 2020 של Ethereum Q2

מדריך מלא לרשתות עסקיות של Blockchainלהנחות

מדריך מלא לרשתות עסקיות של Blockchain

כיצד לבנות מוצר מצליח של בלוקצ'ייןוובינר

כיצד לבנות מוצר מצליח של בלוקצ’יין

מבוא לטוקניזציהוובינר

מבוא לטוקניזציה

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map