איך אסימונים עטופים מביאים יותר נזילות לדפי

בלוג 1חדשות מפתחיםיזם הסבר על בלוקצ’יין אירועים וכנסים לחץעלונים

הירשם לניוזלטר שלנו.

כתובת דוא”ל

אנו מכבדים את פרטיותך

HomeBlogCodefi

איך אסימונים עטופים מביאים יותר נזילות לדפי

כיום משתמשים ביותר מ -5.5 מיליארד דולר בביטקוין ביישומי DeFi של Ethereum. בפוסט זה אנו דנים באסימונים עטופים, מלמדים כיצד ניתן להשתמש בביטקוין ב- Ethereum ולהפוך לנכס מניב, ונדון בדרכים שבהן אסימונים עטופים מביאים יותר נזילות למערכת האקולוגית DeFi של Ethereum. מאת ג’יימס בק ינואר 29, 2021 הועלה ב 29 בינואר 2021

ביטקוין על תמונת אתריום הורד דוח

זהו חלק מסדרת מאמרים מתוך דוח Ethereum DeFi של Q4 2020 של ConsenSys Codefi. הורד את הדוח המלא כדי ללמוד עוד על תקני אסימונים לנכסים ותשלומים, שוקי NFT, אסימונים חברתיים וקהילתיים, DAO, הלוואות פלאש, ביטקוין ו Filecoin עטופים, פרויקטים להלוואות ועוד.

Ethereum מושכת יותר ויותר נכסים דיגיטליים מפרוטוקולי בלוקצ’יין אחרים. עם דפוסי עיצוב חדשים, ניתן כעת לשים נכסים דיגיטליים כמו ביטקוין או Filecoin ב- Ethereum כדי שיוכלו לקיים אינטראקציה עם יישומי DeFi. ברבעון הרביעי 2020 נרשמו זרמים אקספוננציאליים של ערך המסומנים על Ethereum, וככל שהשפעות הרשת של המערכת האקולוגית של DeFi ממשיכות לגדול, אנו צופים שפרוטוקולים נוספים ישיקו גרסאות עטופות של האסימונים שלהם ב- Ethereum בשנת 2021.

בפוסט זה אנו דנים באסימונים עטופים, מלמדים כיצד ניתן להשתמש בביטקוין ב- Ethereum ולהפוך לנכס מניב, ונדון בדרכים שבהן אסימונים עטופים מביאים יותר נזילות למערכת האקולוגית DeFi של Ethereum..  

מה הם אסימונים עטופים? 

גלישת אסימונים ב- Ethereum מתארת ​​את תהליך הפיכת נכס הקריפטו הקיים לאסימון ERC-20. אסימונים של ERC-20 נותרים הסטנדרט הנפוץ ביותר לעיצוב אסימונים, ומבטיח שכללי החוזים החכמים יישארו תואמים ליישומים כמו מרכזיות מבוזרות או פרוטוקולי השאלה.. 

הכנסת אסימונים עטופים החלה למעשה ב- ETH עצמו, שכן תקן האסימונים ERC-20 הגיע לאחר שנקבעו התכונות לשליחה ואחסון אתר. ETH עטוף (או WETH) הופך את ETH ל- ERC-20, המספק את כל הפונקציונליות וההעברה של אסימון ERC-20. כדי לעטוף אסימון, בדרך כלל משתמש “נועל” את האסימון המקורי בחוזה חכם, ואז מטביע כמות שווה ערך של אסימונים עטופים. זה מקביל לשטר מובנה מסורתי, שהונפק על ידי רובוט DeFi. כדי לפתוח את האסימונים המקוריים שלך, אתה פשוט מחליף את האסימונים העטופים שלך בחוזה החכם. “עטיפה” נראה כמו שם שגוי, מכיוון שאתה בעצם סוחר אסימון אחד עבור אסימון ERC-20 בעל ערך שווה. אבל לפעולה פשוטה זו יש השלכות רבות עוצמה, ויעידו על כך 5.5 מיליון ETH שהפכו ל- WETH בסוף הרבעון הרביעי 2020.

אספקת WETH ב- Ethereum. מָקוֹר: מטבעות מטבעות

כפי שסוקר בדו”ח ה- DeFi של ConsenSys Codefi Q3, אחת המגמות העיקריות באמצע שנת 2020 הייתה עליית הבורסות המבוזרות (DEXes). היקף המסחר הכולל ב- DEX ברבעון הרביעי עמד על 60 מיליארד דולר, ואחד המניעים העיקריים לפעילות זו הוא מכיוון ש- WETH עושה את זה פשוט להחליף ETH לכל אסימון אחר של ERC-20..

נפח סחר חודשי לפי DEX. מָקוֹר: Dune Analytics

שיטת עטיפת האסימונים הופרעה גם על פני סוגים אחרים של אסימונים ופרוטוקולים, מה שמזרז עוד יותר את מכלול אסימוני ERC-20.. 

ביטקוין ב- Ethereum

אם אתה יכול להפוך את ה- ETH לאסימון ERC-20, מדוע לא להפוך את הביטקוין לאחד כך שהוא יוכל לתקשר עם חוזים ופרוטוקולים חכמים ב- Ethereum.? ביטקוין עטוף צבר תאוצה משמעותית ברבעון הרביעי 2020. כעת קיימים ברשת את’ריום מעל 159,991 BTC (כ -5.5 מיליארד דולר), כאשר WBTC ו- renBTC הם הביטקוין הדומיננטי. בסופו של דבר, המשמעות היא שכעת בעלי Bitcoin יכולים להשתמש ב- BTC שלהם עם ארנקים מבוססי Ethereum כמו MetaMask וגישה ליישומים פיננסיים מבוזרים. 

יוזמה בינואר 2019, Bitcoin Wrapped הוא פרויקט שיתופי פעולה של BitGo, Ren, Dharma, Kyber, Compound, MakerDAO ו- Set Protocol. הפרויקט נשלט כעת על ידי ארגון אוטונומי מבוזר (DAO) שנקרא WBTC DAO, המסדירה על הוספה והסרה של סוחרים ואפוטרופוסים ל- WBTC ב- Ethereum באמצעות חוזה רב חתימה. WBTC הביאה נזילות גדולה יותר לביטקוין למערכת האקולוגית של Ethereum, מכיוון ש- WBTC משמש לסחר בבורסות מבוזרות, כבטוחה להלוואות והלוואות, או למסחר בנגזרים. לדוגמה, מתחם מאפשר לכל אחד להבטיח הכנסה פסיבית להלוואות WBTC למשתמשים אחרים ברשת. WBTC סייעה גם בהעברת נפח הסחר מהבורסות המרכזיות ל- DEX. 

שיטה נוספת לעטיפת BTC שתפסה תאוצה ברבעון הרביעי 2020 היא השימוש בביטקוין סינתטי, שם משתמש נועל את ה- BTC שלו בחוזה חכם ומקבל נכס סינתטי בשווי זהה.. סינתטי, פלטפורמת מסחר בנגזרים, הייתה חלוצה בטכניקה זו המכנה את ה- sBTC של Bitcoin העטוף שלהם. למרות שהאסימון הסינתטי אינו מגובה על ידי BTC ישירות, Synthetix מגבה כל BTC עם 800% מערכו של BTC באסימוני SNX, המשמשים גם לממשל ולמתן נזילות.. 

כל ה- BTC הזה ב- Ethereum מניב כמה מוצרי מסחר מעניינים. חברת TokenSets, חברת DeFi המביאה אוטומציה של אסטרטגיות ניהול תיקים, הציגה א מוצר הנסחר באופן אוטומטי בין WBTC ו- ETH כדי לתפוס רווחים בשני הנכסים על ידי איזון מחדש בהרכב ETH / WBTC בהתאם למומנטום המחיר היחסי. 

בסוף הרבעון הרביעי של 2020, היו ב- Ethereum 141,322 BTC, המייצגים כ -4.2 מיליארד דולר. 

עטוף ביטקוין באת’ריום. מָקוֹר: Dune Analytics

Filecoin ב- Ethereum

השקת Filecoin ברבעון הרביעי הייתה אחת ההשקות המצופות ביותר במרחב הפרוטוקולים המבוזר. על רשת Filecoin, FIL הוא המטבע המקורי המשמש לתשלום עבור אחסון נתונים ברשת גלובלית המתוחזקת על ידי כורי אחסון. (Filecoin הוא פרוטוקול משלים ל- IPFS; ההבדל הוא ש- Filecoin מעודד אחסון ולכן מציע ערבויות התמדה חזקות יותר). 

ברבעון הרביעי הציגה ConsenSys Codefi גשר דפי על מנת להמיר את ה- FIL של Filecoin לטוקן ERC-20 באמצעות ה- פרוטוקול רן, שעוטף גם BTC. לאחר שהותו ב- Ethereum, בעלי FIL וכורים יכולים להפקיד את ה- renFIL שלהם כבטוחה בשוקי ההלוואות של DeFi כדי להרוויח ריבית, או ללוות FIL נוסף הדרוש לצורך פעולות כריית אחסון. הבטחת אספקה ​​נזילה של FIL דרך שווקי ההלוואות היא מרכיב קריטי לבניית שוק האחסון ולהניע את השימוש ברשת IPFS. משתמש ב פלטפורמה בנויה קודפי, כורי אחסון יכולים להפקיד נכסים מבוססי ETH כבטוחה, ללוות FIL עטוף ולהמיר אותם ל- FIL מקורי כדי לאחסן נתונים או להתקשר עם רשת Filecoin.

מאז ההשקה הונפקו 48,575 renFIL, או כ -1,020,075 דולר. בורסות אחרות כמו Binance ו- Huobi השיקו גרסאות משלהם ל- FIL עטוף, עם 33,000 BFIL ו- 59,999 HFIL, בהתאמה. בסך הכל, יש 143,843 FIL עטוף ב- Ethereum, או יותר מ -3 מיליון דולר. 

renFIL ב- Ethereum. מָקוֹר: Dune Analytics

כיצד להשיג ביטקוין עטוף עם MetaMask

אז ייתכן שהושפעת לאחרונה מאלון מאסק לקנות ביטקוין. עכשיו שיש לך ביטקוין, מה אתה יכול לעשות? בבלוקצ’יין של ביטקוין, מלבד HODLing, או לשלוח אותו למישהו אחר, לא הרבה. אבל אם אתה קונה ביטקוין עטוף, שהוא BTC בעטיפה של ERC-20, אתה יכול לגשת לחבילה מלאה של יישומי מימון מבוזרים. השאלת ה- wBTC שלך מופעלת Aave והזנת נזילות ב- wBTC שלך ב- Uniswap קל באותה מידה כמו לבצע פעולות אלה באמצעות ETH.

אז איך קונים wBTC? הורדה ראשונה MetaMask, אשר זמין כתוסף דפדפן או בנייד. כעת ציידת את עצמך בכספת מפתח שרק אתה יכול לגשת אליה, כניסה מאובטחת, ארנק לצפייה באסימונים שלך, ודרך להחליף אסימונים או לגשת לאינטרנט המבוזר. חשוב על זה כדרך לנהל את הכסף שלך, הנכסים הדיגיטליים, האמנות והזהות הייחודיים שלך כאשר אתה משתמש ביישומי מימון מבוזרים שונים.

ראשית עליך להוסיף קצת ארנק ETH לארנק MetaMask שלך כדי לשלם עבור עסקאות ברשת את’ריום. אתה יכול לקנות ETH ישירות ב- MetaMask או ממרכזיה כמו Coinbase. לאחר רכישת ETH תוכלו להחליף את ה- ETH ל- wBTC.

תמונה 3

בחר את כמות ה- ETH שברצונך להמיר ל- wBTC. תראה אומדן, אך כשתבחר “קבל הצעות מחיר” MetaMask בודק 7 מרכזיות מבוזרות שונות מקבלי שוק אוטומטיים (AMM) כדי להציע לך את המסחר הטוב ביותר תמורת העמלות הנמוכות ביותר.

צילום מסך 2021 01 28 בשעה 10 42 04 אחר הצהריים תמונה 4

אם אתה מרוצה מהשיעור, לחץ על “החלף”, ו- wBTC יתווסף לחשבון MetaMask שלך. הנה סרטון של התהליך באמצעות אסימון אחר. כמובן, שלא כמו המשתמש בדוגמה שלמעלה, אתה חייב להספיק גַז על מנת לשלם עבור העסקה.

ניתן להשתמש ביתרה החדשה שלך ב- wBTC בכל יישום פיננסי של Ethereum שתעניק. החלפת ETH ל- wBTC היא דרך נהדרת להפעיל את ה- BTC שלך באמצעות הלוואות ומתן נזילות. תן ל- BTC לעבוד בשבילך עם wBTC!

BitcoinDeFiFilecoinMetaMask Swaps Q4 2020 דפי DeFi אסימונים עטופים ניוזלטר הירשם לניוזלטר שלנו לקבלת החדשות האחרונות של Ethereum, פתרונות ארגוניים, משאבי מפתח ועוד.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map