מסלקת פיננסית מרכזית בוחנת את אתריום לניהול נכסים דיגיטליים

בלוג 1חדשות מפתחיםיזם הסבר על בלוקצ’יין אירועים וכנסים לחץעלונים

הירשם לניוזלטר שלנו.

כתובת דוא”ל

אנו מכבדים את פרטיותך

HomeBlogEnterprise Blockchain

מסלקת פיננסית מרכזית בוחנת את אתריום לניהול נכסים דיגיטליים

נאמנות המפקיד & האב-טיפוס החדש של תאגיד סליקה ממנף את הבלוקצ’יין את’ריום לייעול פעילות שוק ההון. מאת אמה צ’אנינג, פיל קלי 1 ביולי 2020 הועלה ב -1 ביולי 2020

פרויקט וויטני

תעשיית השירותים הפיננסיים עשתה צעד נוסף קדימה לנכסים דיגיטליים מבוססי בלוקצ’יין עם נאמנות הפקדה & שחרור לאחרונה של תאגיד סליקה של פרויקט מקרה מקרה של ויטני. הפלטפורמה, המשתמשת באתריום כטכנולוגיית הליבה שלה, מאמצת גישה חדשה לייצוג ערך בשוקי ההון ומסמנת עידן של יעילות מוגברת לשירותים פיננסיים. פרויקט וויטני שוחרר במקביל לפרויקט יון, פרויקט התיישבות מואץ שבוחן עוד יותר את קיצור מחזורי הסליקה וההתיישבות. 

היוזמה האחרונה של ה- DTCC מהדהדת את העבודה שמתרחשת ברחבי העולם כבר זמן מה. מוסדות מרכזיים אימצו רשומות ניירות ערך מבוססות את’רום ובודקים באופן פעיל הצעות אסימון. כדוגמה מוקדמת להתפתחויות כאלה, הבנק העולמי החל בשנת 2018 להנפיק איגרות חוב על כך פלטפורמת הבלוקצ’יין של בונד-אי, המניה האחרונה הייתה 50 מיליון דולר אוסטרלי באוגוסט 2019. חבילת המוצרים Codefi של ConsenSys עצמה הקלה על היקף משמעותי ומשווה של פרויקטים של נכסים דיגיטליים מאז שהושקה בשנת 2019..

הזדמנויות מתעוררות לצינורות של תעשיית ניירות ערך בארה”ב

ה- DTCC יושב בלב שוקי ההון בארה”ב וכבר מזמן מניע חדשנות. מטרת התאגיד היא לחזק תהליכים לאחר המסחר, לספק תשתיות יעילות ולתמוך בכלכלות גודל, והכל תוך שמירה על הביטחון. חברת הנפקת הנאמנות (DTC), חברת הבת של התאגיד, הוקמה בשנת 1973 במטרה להתמודד עם היקף הניירת העולה והסיכונים הנובעים מכך עם הגידול המהיר של עסקאות ניירות ערך בשוקי ההון בארה”ב באותה תקופה. ה- DTCC וחברות הבת שלה מעבדות עסקאות בשווי של כמעט 2 אלפי דולר לשנה. 

כ- 50 שנה לאחר מכן שוקי ההון בארה”ב ו- DTCC נערכים לתמורות יסודיות חדשות בתעשייה שמקורן בהופעת הנכסים הדיגיטליים. לפרויקט וויטני ואיון יש פוטנציאל להשיג סוף סוף כמה יעדים שנמשכו זמן רב, כגון מחזורי התיישבות מקוצרים ועמידה אוטומטית.

סמל מקלעת consensys עגול צפה בסמינר המקוון שלנו לגבי עתיד ה- Watch Watch

פלטפורמת וויטני: בנויה על את’ריום 

פלטפורמת וויטני היא אב טיפוס מבוסס בלוקצ’יין שמטביע אסימונים ומתעד העברות נכסים ברשת את’ריום הציבורית, תוך שמירה על תיעוד דיגיטלי עצמאי של בעלות ביטחונית מחוץ לרשת.. 

הפלטפורמה נועדה לפתור מגוון של נקודות כאב בשווקים פרטיים, החל מתהליכים יקרים מבוססי נייר וכלה בתאימות מקוטעת. חלק מיכולות הליבה שלה כוללות תיעוד דיגיטלי וניתן לבדיקה קריפטוגרפית של בעלות אבטחה, כמו גם מנוע כללים דינמי הפועל מחוץ לרשת כדי לאפשר עסקאות מורשות ברשת ולוודא שמנפיקים, סוחרי מתווכים ומשקיעים שומרים על תאימות לאורך כל מחזור חיי ניירות ערך.

הגדלת המומנטום לאימוץ נכסים דיגיטליים 

המהלך של DTCC להכריז על פרויקט וויטני בעקבות תאוצה הולכת וגוברת בשוקי ההון הנכסים הקונבנציונליים והדיגיטליים שנבנתה עד 2018, 2019 ועד 2020. 

בשנת 2018 פורץ פורץ הדרך של JPMorgan Chase מבחן המניין עם הבנק הלאומי של קנדה ושל הבנק העולמי 81 מיליון דולר בונד-אי בשנת 2018 והנפקה שנייה בשנת 2019. ביולי האחרון, קבוצת CapBridge, בשותפות עם ConsenSys, השיקה 1x, בורסת אסימון אבטחה ראשונה מסוגה שמבוססת ומוסדרת בסינגפור. בספטמבר, סנטנדר הודיעה על ההנפקה של איגרת חוב אסימונית בסך 20 מיליון דולר. הפרויקט של סנטנדר היה ראוי לציון מכיוון שהיה ההנפקה הגדולה הראשונה שהועברה כולה ברשת את’ריום הציבורית. 

מאז, כמה מוסדות פיננסיים אחרים אימצו את מטבע Ethereum. מנהל הנכסים הצרפתי מטה קפיטל השתמש בפלטפורמת ניהול הנכסים של ConsenSys Codefi כדי לסמן נכס בשווי 350 מיליון אירו מחוץ לפריז..

סמל מקלעת consensys עגול מקרה מקרה: כיצד מטה קפיטל הוזמן 350 מיליון יורו להורדת נדל”ן

את’ריום משמש כבסיס להנפקת נכסים דיגיטליים עד כה. העיצוב המתוכנת מאוד של הבלוקצ’יין, יכולות האסימון המקורי ותקני האסימון המאומצים באופן נרחב הפכו אותו לפלטפורמה אידיאלית לדיגיטציה של נכסים. הפרויקט של DTCC מיישם תקן אסימונים תואם ERC-20. תקני אסימון אבטחה כגון ERC1400 מציעה גם הזדמנויות עבור ה- DTCC לבנות תכונות נוספות לאסימונים, כגון תאימות מובנית, בקרות העברה גרעיניות ואפשרות ליצור מדינות שונות עם זכויות ספציפיות המצורפות, ישירות ברשת, כמו ביטחונות.

כיצד פלטפורמת ויטני משתמשת באת’ריום

עבור פרויקט וויטני, DTCC בחרה ברשת את’ריום הציבורית ובתקן ERC20 שלה להטבעת אסימונים, כמו גם אורקל ציות מחוץ לרשת ותיק מלאי עצמאי בגיבוי. עבור מסחר משני, פרויקט וויטני צופה תרחיש בו אנשים סוחרים OTC או במערכת מסחר אלטרנטיבית (ATS), או בשם המחזיק המועיל שלהם או באמצעות מודל משמור. במודל משמור, אסימונים מוחזקים בחשבון אומניבוס מטעם משקיע, בדומה לשם רחוב.

שיקולי עיצוב: רשתות אתריום ציבוריות לעומת פרטיות 

מחקר המקרה של פרויקט וויטני מציין כי ארבעה גורמים מרכזיים הביאו את ה- DTCC לבחור אתטרום ציבורי:

  • תצפית על מאמצי האסימון לשווקים הפרטיים בארה”ב עד כה
  • גישה לכלי קוד פתוח
  • הזדמנות לבדוק אכיפה של תהליכים מבצעיים מרכזיים מחוץ לרשת
  • רצון לבנות חוש טכני מעשי סביב תשתית בלוקצ’יין ציבורית

בעוד ש- DTCC בחרה לעבוד עם רשת Ethereum הציבורית, גישה חלופית ששימשה לקוחות רבים עד היום תהיה יצירת מופע פרטי של Ethereum. רשת פרטית מאפשרת למשתמשים להשיג ביצועים גבוהים בהרבה בממדים כגון תפוקה ולהימנע מהצורך בתשלומי דלק.   

טכנולוגיות כגון Hyperledger Besu ו מִניָן התבררו כבחירות ברירת מחדל עבור לקוחות אתריום ידידותיים לארגונים. ה חבילת PegaSys, אשר נבנה על ידי הצוות שפיתח את Hyperledger Besu, מאפשר לארגונים לאסוף במהירות רשתות Ethereum פרטיות עם פונקציות מתקדמות ושירותי תמיכה 24/7..  

רשתות אתריום פרטיות הן הבסיס למספר קונסורציות בלוקצ’יין בעלות פרופיל גבוה, כמו קומגו (בעלי העניין כוללים סיטי, Shell, BNP ו- ING) וקובנטיס (בעלי העניין כוללים ADM, קרגיל ולואי דרייפוס). 

יתר על כן, Ethereum 2.0, שדרוג משמעותי לרשת הציבורית Ethereum, אמור לצאת לדרך בשנת 2020. Ethereum 2.0 יביא יתרונות ביצועים רבים, כולל יכולת הרחבה אקספוננציאלית ומהירות עסקאות כתוצאה ממעבר מאלגוריתם קונצנזוס Proof of Work ל- Proof of לְהַמֵר.

מה הבא לאימוץ נכסים דיגיטליים

פרויקט וויטני הוא נקודת הוכחה נוספת לכך שנכסים דיגיטליים יובילו את הדרך לחדשנות בשוקי ההון, הן ליעילות תפעולית והן להגברת הגישה לשווקים פרטיים עבור משקיעי מיין סטריט. עם פלטפורמה לניהול נכסים דיגיטליים מסוג All-in-One כמו Codefi, למוסדות פיננסיים מכהנים יש כעת פתרונות מקוונים לתכנון, הנפקה ומסחר בנכסים וניירות ערך דיגיטליים.. 

הדגמה ConsenSys Codefi היום

צור קשר עם צוות המומחים שלנו כדי להדגים את חבילת פתרונות הנכסים הדיגיטליים שלנו. צור קשר עם ניהול נכסיםשווקי קפיטל Codefi ניוזלטר הירשם לניוזלטר שלנו לקבלת החדשות האחרונות של Ethereum, פתרונות ארגוניים, משאבי מפתחים ועוד. כתובת דוא”ל תוכן בלעדימדריך מלא לרשתות עסקיות של Blockchainלהנחות

מדריך מלא לרשתות עסקיות של Blockchain

מבוא לטוקניזציהוובינר

מבוא לטוקניזציה

העתיד של נכסים דיגיטליים של פיננסים ו- DeFiוובינר

עתיד האוצר: נכסים דיגיטליים ו- DeFi

מה זה אתריום ארגוניוובינר

מה זה אתריום ארגוני?

בנקים מרכזיים ועתיד הכסףנייר לבן

בנקים מרכזיים ועתיד הכסף

קומגו בלוקצ'יין למימון סחר בסחורותמקרה סטודנטים

קומגו: בלוקצ’יין למימון סחר בסחורות

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map