מדרגיות באת’ריום ארגוני

בואו נגמור את זה מהדרך – אנשים לא סומכים על בלוקצ’יין.

זכור כשהסברת לסבא שלך שהפקדת צ’ק באפליקציה בנקאית זהה לזה של מספר בבנק לעשות את זה? זוכר את ההכרזות העמידות האלה לגבי אמון בקשר לחסכונות החיים שלך? בסדר, עכשיו דמיין שאתה מנסה להקים את סבא על MetaMask ולהפקיד כמה אסימונים להשקעה כספית.

סוג של גורם לך לחשוב, להראות לסבא להשתמש באפליקציית הבנקאות ol היה לא כל כך נורא. אבל איך תביא אותו, או את עצמך לצורך העניין, לסמוך על עתיד הבלוקצ’יין המבוזר?

תכנון אמון בקנה מידה 1

אתה עושה זאת על ידי עיצוב.

באופן ספציפי, בכך שמומחים לעיצוב ישתתפו בהנעה משותפת להחלטות מוצר של בלוקצ’יין.

עסקים חיים ומתים על פי חוויות הלקוח. עיצוב טוב ישמור על המשתמש לחזור, ויאפשר לעסק לשגשג ולצמוח.

פרויקטים של Ethereum ברמה ארגונית עוסקים במפגש עם המשתמשים במקום בו הם כבר נמצאים ובאחריותנו לא לכבות אותם לחלוטין ככל שנמשיך להתבגר. הגישה הראשונית למרחב הבלוקצ’יין הייתה, “אם נבנה אותו, הם יבואו”, באמצעות דאפים. עם זאת, המרחב הזה הוא משחק ארוך שמאוכלס בעיקר על ידי חובבי קריפטו ותחביבים.

אז מה אנחנו עושים עבור כולם?

ראשית, עלינו לשמור על מרוצים מהמשתמשים הנוחים. עם רגשות כמטבע החדש וללא חיכוך חוויות בלתי ניתנות למשא ומתן, אין לנו סיכוי לקבל גישה לכלוך כדי לשתול את זרעי הבלוקצ’יין שלנו ללא שיקולים אלה.

זה הזמן לשים קצת לכלוך מתחת לציפורניים. וכשמדובר באת’ריום ארגוני עלינו להתקרב לחלל עם הצעות ערך עסקיות כגידולים שלנו. אפילו שימוש במילה ‘דאפ’ מבדיל אותנו באופן שמבודד ומאיים על המשתמשים במקום להכניס אותם לדרך של בלוקצ’יין “להיות הדרך הטובה יותר”.

מה אפילו בעיות בלוקצ’יין?

Blockchain לא יפתור את כל הבעיות העסקיות שלך, אך נושאים מסוימים הגיוניים יותר מאחרים. שאלה אחת שאנו שואלים לעתים קרובות ב- ConsenSys Solutions, “האם אתה יכול להחליף את המילה blockchain במסד נתונים מבוזר?” אם “כן”, אז זה לא מתאים.

תכנון אמון בקנה מידה 2

עם זאת, ישנן בעיות עסקיות ארגוניות שבלוקצ’יין פותר בהצלחה. על מנת להשתיל את את’ריום לעסקים הארגוניים שלך, חשוב שנוודא את ההתאמה בין אסטרטגיה לבעיה. ההצהרות הבאות שימושיות לקביעת אם הארגון שלך יכול להתאים לפתרונות בלוקצ’יין:

  1. העסק שלי יקטין את העלויות הניהוליות על ידי הסרת מתווכים ובמקום זאת יאפשר התאמה ישירה של תשלומים עם ביצוע חוזה חכם בבלוקצ’יין.
  2. העסק שלי יגדיל את הערך על ידי דחיפה רק של מה שצריך לדחוף באמצעות חוזים חכמים אוטומציה של תהליכי עבודה על פי הצורך.
  3. העסק שלי ימנע את התחרות על ידי החלפת אנשים מושחתים בחוזים חכמים בלתי ניתנים לפגיעה.
  4. העסק שלי ירחיב את המערכת האקולוגית שלו על ידי היותו מקור אמת באמצעות פנקסים בלתי ניתנים לשינוי.

בדיקת המעיים היא לוודא שאתה משתמש בכלי המתאים לעבודה הנכונה. אתה לא צריך מחפרון כדי לשתול את הזרע שלך, אבל אתה עדיין צריך לשתול משהו כדי לגדול למערכת האקולוגית של את’ריום.

תחשוב בגדול, אבל תחשוב כמו מדען.

כשאתה בונה את פתרון ה- Blockchain הארגוני שלך, הכוכב הצפוני שלך צריך להיות נעלה, גדול ובהיר מכיוון שהדבר מנחה את כולנו לעבר המטרה הבסיסית של המהפכה הטכנולוגית הזו; אמון בלתי ניתן לשינוי שקוף.

על ידי דחיפת אימוץ הבלוקצ’יין, אנו בסמיכות מעוררים השפעה חברתית ושינוי משבש. כמיזם אינדיבידואלי אתה לא רק בונה פתרונות לזהות, או אפילו לריבונות על הנתונים שלך, אתה דואג שלכל הפליטים תהיה זהות לא משנה היכן הם נמצאים בעולם.

וזה מדהים!

אך פתרון משבר הפליטים הוא כה נעלה ובלתי מדיד, שעלינו לפרק מטרה זו ליחידות הניתנות לבדיקה כדי לעקוב אחר ההתקדמות. במילים אחרות, שימוש בשיטה מדעית להערכת תוצאות כאלה הוא מקום נהדר להתחיל בו.

תכנון אמון בקנה מידה תמונה 3

ב- ConsenSys Solutions אנו ניגשים לבניית מוצרי לקוח עם שילוב של השיטה המדעית, מודל ההשפעה הרזה וביקורת בריאה בעת יישום בלוקצ’יין לבעיות ארגוניות. המטרה שלנו באמצעות שימוש בשלב הגילוי שלנו היא להתאים את כולם לראייה, לפני שמתחילים בשלב הבנייה היקר יותר. זה עובד רק על ידי שילוב של עיצוב כדי להגדיר יחד תוצאות פרגמטיות יחד עם מדדי הצלחה כנגד אימוץ, המרה ושמירה..

השליט למדידת הצלחה אתיתית ארגונית

עכשיו כשהשיטה ברורה, בואו נדבר על הצלחה.

מדדים כל כך קבועים בדגמי Web 2.0 טיפוסיים צריכים להיזרק לאשפה ואולי להדליק אותם באש.

הגדרת מדדי הצלחה לשילוב בלוקצ’יין לעסק שלך נראית קרובה יותר לדוגמאות הבאות:

  1. עד כמה העסקאות של משרדך מבוזרות? חברות Web 2.0 עשויות לבצע אלפי או מיליוני עסקאות בשנייה, אך עד כמה גופים אלה מרוכזים?
  2. עד כמה החברה שלך שקופה? ככל שאתה יותר שקוף, כך פחות לקוחות חושבים שאתה מסתיר. ניצול טוב של קוד פתוח של פעילויות מחוץ לרשת יעשה דרך ארוכה לבניית אמון ונאמנות לקוחות.
  3. כיצד החברה שלך מרוויחה את העולם וכיצד יכול blockchain לשפר את ההשפעה החברתית של הארגון שלך? זה יכול להיות קשה למדוד, אבל לפחות ארגונים יכולים להתחיל עם היחידות שניתנות לבדיקה שהזכרנו קודם.

בכל הנוגע למדד האחרון, חברות יכולות לשפר את ההשפעה החברתית שלהן על ידי הפיכתן למשתתף במערכת האקולוגית של בלוקצ’יין.

רבים מאיתנו נמצאים בתעשיית הבלוקצ’יין כדי להוכיח את ההשערה שלנו כי את’ריום יעזור להפוך את העולם למקום טוב יותר. כמומחים שיש להם כוכב צפון מנחה ומדדים מוגדרים להצלחה, חובתנו לעזור לפשט את הבלוקצ’יין ולהפוך אותו לנגיש יותר.

הנגשת פיתוח בלוקצ’יין ארגוני

עיצוב אמון בקנה מידה תמונה 4

קבוצות Ethereum הממוקדות בארגון עובדות באופן פעיל על כמה מורכבות העיצוב הראשונית של blockchain עבור משתמש הקצה. עם זאת, עלינו לתכנן חווית משתמש יוצאת דופן בעת ​​פיתוח פתרונות בלוקצ’יין ברמה ארגונית. צוותים ארגוניים זקוקים לארגזי כלים קלים להבנה, כך שחברות יכולות לפרוס במהירות צבא של “Buidlers” או מהנדסי בלוקצ’יין..

לפני שכלי מפתחים כמו Stripe הגיעו והסירו את המורכבות של אחסון כרטיסי אשראי, היה על המהנדסים לנווט בניואנסים של תאימות PCI. סטריפ היה חיוני ביצירת כלי שתוכנן על ידי מפתחים, אשר ביטל שגיאות אבטחה תכופות הקשורות לטיפול ואחסון כרטיסים. תכנון וכלים נכונים מאפשרים יעילות ואימוץ המונים הן למשתמשים והן לארגונים.

פס היה מוצלח מאוד כיוון שהוא הזמין עיצוב לשולחן הפיתוח בהתחלה. החל בתכנון ככוח מניע משותף הביא לפיתוח כלים פונקציונליים שהמשתמשים הצליחו להבין ולעבוד איתם.

המערכת האקולוגית של הבלוקצ’יין צריכה לאפשר למהנדסים, מעצבים ומנהלי מוצרים כאחד לבנות מבלי ללמוד על הניואנסים של חתימת עסקאות של בלוקצ’יין. זה צריך להיות מאובטח באופן טבעי, במיוחד כאשר מתמודדים עם המנה. המערכת האקולוגית צריכה ליצור כלים, כמו ממשקי API מנוחים סטנדרטיים המוכרים למפתחי אינטרנט 2.0 קיימים ומאפשרים אינטראקציה קלה עם בלוקצ’יין את’ריום..

אל תשכח מהאמון שלך

פתרונות ConsenSys מפתחת ומטמיעה פתרונות ברמה ארגונית עם ניהול מפתח וארנק. הצוות שלנו מזמין עיצוב UX ו- UI לשבת ליד השולחן מהיום הראשון בעת ​​פיתוח פתרונות בלוקצ’יין. מאותו יסוד, השאר יתחילו לצמוח כדי שארגונים יוכלו לשגשג ולספק ערך ללקוחות.

הפקת טכנולוגיה המקדמת אמון עולמי ומעוררת שינוי מערכתי אינה משימה קטנה. עם זאת, על ידי שימוש חוזר בשיטות מוכרות שכבר פועלות לאימוץ יישומים, אנו יכולים לזרז את הזמן שלוקח לארגונים לאמץ טכנולוגיית בלוקצ’יין. על ידי כך, אנו יכולים להמשיך ולהתמקד בהתבגרות המערכת האקולוגית של Ethereum עבור ארגונים, תוך כדי עבודה בו זמנית להשלמת החזון הגדול שלנו..

לעת עתה, כוכב הצפון שלנו חייב להיות נישואים יפהפיים של הנדסה ועיצוב על ידי שילוב פונקציונליות ושימושיות.

מאמר זה מציין את שיחת SXSW 2019 שחבריו של פתרונות Consensys, אליקס קלר, מיסי קלי וג’ונתן בלייה, הציגו אודות Designing Trust at Scale עבור Ethereum הממוקד ארגוני. מאמר זה נכתב על ידי יעקב הגלוף, מעצב מוצר בכיר ב- ConsenSys Solutions ו אליקס קלר, מנהיג מוצרי בלוקצ’יין ארגוני ב- ConsenSys Solutions.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map