אסטרטגיות מיזוג אסטרטגיות וניהול ועידה וירטואלית מוצגת

אנו מזמינים אתכם לאירוע דיגיטלי וירטואלי נוסף ומרתק, הכנס האסטרטגי של Blockchains Enterprise ו- Management Virtual.

אירוע ניהול בלוקצ’יין זה יופיע 8 דוברים ומעלה, 1000 משתתפים ומעלה ונושאי 3+.

בלוקצ’יין הוא ליבת החדשנות. זוהי טכנולוגיה חדשנית המאפשרת לחברות לעשות יותר ללא צורך לשנות לחלוטין את תהליך העבודה שלהן. העובדה שניתן לנהל את התהליך העסקי הארגוני בצורה מהימנה ושיתופית היא דבר גדול! טכנולוגיית Blockchain יכולה לעזור לנו להתמודד עם המצב הכלכלי הקריטי. כדי לתת לכל אלה לקרות, מנהיגי התעשייה ומקבלי ההחלטות העסקיות צריכים להבין את הבסיס הטכנולוגי של בלוקצ’יין.

אז למה מדברים על כל זה? הסיבה לכך היא שאנחנו מציגים בפניכם את הכנס הווירטואלי של Enterprise Blockchains וניהול – ועידת אסטרטגיה של בלוקצ’יין בה תוכלו להבין את האלמנטים הבסיסיים הבסיסיים שנלקחים בחשבון על ידי מקבלי ההחלטות בארגון. אלמנטים אלה עוזרים להם לזהות את מקרי השימוש הטובים ביותר האפשריים למערכת האקולוגית העסקית שלהם.

על ידי השתתפות בכנס, תוכל לחזות בעבודתם הטובה ביותר של חברי הכנס והדוברים בכנס, כאשר הם חולקים את ניסיונם כיצד פועלת הפלטפורמה והיישומים המתוחכמים מבוססי הבלוקצ’יין..

תוכנית אירועים

הרמקולים המאפיינים עדיין לא הוחלט. זה יעודכן בקרוב, אז בדוק את המקום שוב בעוד כמה ימים!

כולל רמקולים

הרמקולים המאפיינים עדיין לא הוחלט. זה יעודכן בקרוב, אז בדוק את המקום שוב בעוד כמה ימים!

נושאים מכוסים

בכנס הווירטואלי יתקיימו 3 מפגשים.

מושב 1 – החלטה לבלוקצ’יין

בתחילה כיוונה בלוקצ’יין לפתור את סכנות התעשייה הפיננסית, אך נכון לעכשיו, הדבר נראה יותר בפעולה באמצעות מטבע קריפטוגרפי. השימוש המוגבר ב- Cryptocurrency ראה נפילה של מספר קריפטוסים שכן הם מנסים לא לפתור בעיה ייחודית. נכון לטכנולוגיית הבלוקצ’יין, היא הצליחה להשפיע על מגזרי תעשייה אחרים ביתרונה ובתועלת שלה.

הסיבה הברורה ביותר לפרוייקטים של בלוקצ’יין כושל היא אופן הטיפול בפרויקט מתחילת דרכו. לסטארטאפים לא היה ראייה ברורה של פערים טכניים, מגבלות ומכשולים. הם גם לא מבינים את הדינמיקה של הביקוש בשוק, ויוצרים מוצרי בלוקצ’יין שאינם מסונכרנים מהביקוש בשוק. במקרה זה, השימוש בבלוקצ’יין אינו מניב יתרונות ויכול לגרום לבזבוז זמן ומאמץ מצד היזם.

בחלק זה הדוברים ישתפו את ניסיונם תוך שימוש בלמידה והתנסות אמיתית. הם יראו לך כיצד לתכנן ולבצע את הפרויקט באמצעות טכנולוגיית בלוקצ’יין בצורה נכונה.

מושב 2 – בניית התיק העסקי

Blockchain היא טכנולוגיה חדשה למדי ועדיין דורשת זמן להתבסס. המשמעות היא שיהיה לך קשה יותר לשכנע את ההנהלה ואת הבוס לניהול ויישום התקציב.

נוסף על כך, עליכם להתמודד גם עם המתחרים הפנימיים אשר להם די קל בכל הקשור לקצבאות התקציב. לדוגמא, צוות המכירות יכול להראות כיצד הקצאת תקציב יכולה לגרום להגדלת ההכנסות. צוות השיווק נינוח גם בכל הנוגע ליישום מכיוון שהם יכולים לשתף כיצד שיפור או הקצאת תקציב יכול להיות נתח שוק טוב יותר. אבל מה לגבי בלוקצ’יין? איך זה משנה את העסק ומביא לו יתרונות?

כמי שעובד על פרויקט בלוקצ’יין, אתה לא רק צריך להבין את מנהלי ההערכה המרכזיים אלא גם צריך לקבל ידע טוב יותר אודות היתרונות המוחשיים והבלתי מוחשיים של שימוש בטכנולוגיית blockcahin בתהליך העסקי. אתה צריך גם להציג כיצד זה ישפיע על יחסי הסחר ארוכי הטווח. הצגת כל אלה הוא אתגר גדול, שהוא הרבה יותר מורכב מאשר הצגת יתרונות עם מספרים.

כדי לעזור לך להתמודד טוב יותר עם מקרים עסקיים באמצעות טכנולוגיית בלוקצ’יין, הדוברים יציגו כיצד העסקים השונים ברחבי העולם מציגים מודד והשפעת בלוקצ’יין על עסקיהם. הם יכסו גם יתרונות לא מוחשיים, כולל שיתוף פעולה, דין וחשבון, אמינות ואמון. ארבעת הנהגים הללו יכולים להביא ליתרונות מוחשיים לעסק.

מושב 3 – תקשורת ושיווק

השלב האחרון הוא להעביר את היתרונות לשותפים העסקיים שלך, כולל שרשרת האספקה. האתגר הוא לתקשר ולשווק ביעילות את פרויקט הבלוקצ’יין שלך תוך כדי עבודה מאחורי הדלת לתקופה ארוכה. תקשורת זו צריכה להיות מתוזמנת ויעילה; אחרת, יהיה קשה לשכנע את בעלי העניין.

יש לנהל את ההיבט התקשורתי, באופן פנימי וחיצוני. הטיפול החיצוני יבטיח תקשורת קלה בין השחקנים שעולה לעלות.

בפגישה זו, מומחי התעשייה ישתפו את ניסיונם בכל הנוגע לטיפול בתקשורת בין בעלי העניין השונים בחברה.

הצטרף עכשיו!

אז למה אתה מחכה? בואו להצטרף לכנס הווירטואלי בנושא אסטרטגיה וניהול בלוקצ’יין ארגוני באמצעות הנוחות שבחדרכם!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map