מדיניות פרטיות

מדיניות פרטיות זו (“מְדִינִיוּת“) מתאר כיצד ConsenSys Software Inc. (“חֶברָה“,”אָנוּ“,”שֶׁלָנוּ“, או”לָנוּ”) אוספת, משתמשת, משתפת ומאחסנת מידע אישי של משתמשים באתרי האינטרנט שלה, https://consensys.net/, https://metamask.io/, https://infura.io/, https://consensys.net/quorum/, https://diligence.consensys.net/ ו- https://codefi.consensys.net/ (“אתרים”). מדיניות זו חלה על האתרים, היישומים, המוצרים והשירותים (ביחד, “שירותים”) עליו או בו הוא מתפרסם, מקושר או מפנה אליו. 

על ידי שימוש בשירותים אתה מקבל את תנאי מדיניות זו ואת תנאי השימוש שלנו, ומסכים לאיסוף, שימוש, גילוי ושמירה על המידע שלך כמתואר במדיניות זו. אם עדיין לא עשית זאת, אנא עיין גם בתנאי השימוש שלנו. תנאי השימוש מכילים הוראות המגבילות את אחריותנו כלפיך ומחייבות אותך לפתור כל מחלוקת איתנו על בסיס פרטני ולא כחלק מכל פעולה ייצוגית או ייצוגית. אם אינך מסכים עם חלק כלשהו ממדיניות הפרטיות הזו או מתנאי השימוש שלנו, אז אל תשתמש בשירותים כלשהם.

שים לב שמדיניות זו אינה חלה על מידע שנאסף דרך אתרי אינטרנט או שירותים של צד שלישי שאליו אתה יכול לגשת דרך השירותים או שאתה מגיש אלינו באמצעות דוא”ל, הודעת טקסט או הודעה אלקטרונית אחרת או במצב לא מקוון..

אם אתה מבקר באתרים מהאיחוד האירופי (האיחוד האירופי), עיין בהודעה לנושאי הנתונים של האיחוד האירופי להלן הבסיסים החוקיים שלנו לעיבוד והעברת הנתונים שלך.. 

 

מה אנחנו אוספים

אנו מקבלים מידע אודותיך במגוון דרכים. 

מידע שאתה נותן לנו. המידע שאנו אוספים ממך עשוי לכלול:

 • פרטי זהות, כגון שמך הפרטי, שם המשפחה, שם המשתמש שלך או מזהה דומה, כותרת, תאריך לידה ומין;
 • פרטי קשר, כגון כתובת הדואר, כתובת הדואר האלקטרוני ומספר הטלפון שלך;
 • פרטי פרופיל, כגון שם המשתמש והסיסמה שלך, תחומי עניין, העדפות, משוב ותגובות לסקר;
 • משוב והתכתבויות, כגון מידע שאתה מספק בתגובותיך לסקרים, כאשר אתה משתתף בפעילויות מחקר שוק, מדווח על בעיה בשירות, מקבל תמיכת לקוחות או מתכתב איתנו בדרך אחרת;
 • מידע פיננסי, כגון כרטיס האשראי שלך או פרטי כרטיס תשלום אחרים;
 • מידע על עסקאות, פרטים כאלה אודות רכישות שאתה מבצע באמצעות השירות ופרטי חיוב;
 • מידע על השימוש, כגון מידע על אופן השימוש שלך בשירות והאינטראקציה איתנו;
 • מידע שיווקי, כגון העדפותיך לקבלת תקשורת שיווקית ופרטים על אופן ההתקשרות עימם;
 • מידע פיננסי, כגון מספר חשבון בנק ומספר ניתוב בנק; אחזקות נכסים פיננסיים; ו
 • מידע טכני, כגון כתובת ארנק Ethereum שלך, ממשק תכנות היישומים (API) ומידע הרשת לגבי עסקאות. שים לב שכתובת ארנק Ethereum שלך לא נאספת על ידי https://metamask.io/ או תוספים ויישומים ניידים משויכים (“Metamask”). 

מידע נוסף שאתה נותן לנו ביחס לאתר Codefi ולשירותי Codefi. מידע נוסף שאנו אוספים ממך ביחס https://codefi.consensys.net/ (“אתר Codefi”) ושירותי Codefi עשוי לכלול:

 • מידע זהות נוסף, כגון ארץ הולדתך, לאום, מספר ביטוח לאומי, מקום לידתך, מעביד ועיסוקך;
 • תעודת זהות דרכון ו / או תמונה למטרות אימות זהות; 
 • מידע הנדרש כדי לעמוד בחוקים נגד הלבנת הון (AML) ובדרישות ה- KYC שלך (כגון לאום ומקום לידה); 
 • מקור הכספים להשתתפות בהשקות אסימונים; ו
 • מידע שאתה נותן לנו ביחס לאחזקות האסימונים שרכשת, כגון רווחים שהתקבלו מההימור, ומספר האסימונים בארנק שלך. 

מידע שאנו מקבלים מאחרים. אנו עשויים לקבל מידע אודותיך ממקורות צד שלישי אחרים ואנו עשויים להוסיף זאת למידע שאנו מקבלים מהשימוש שלך בשירותים. מידע כזה עשוי לכלול:

 • רישום באמצעות חשבון כניסה יחידה: בעת רישום חשבונות משתמש מסוימים (למשל באתר Codefi), יש לך גם אפשרות להשתמש בחשבון כניסה יחיד (“SSO”). באמצעות SSO תוכל להירשם לשירותים ופלטפורמות שונות עם חשבון יחיד. חלק מהאתרים שלנו מציעים לך כרגע את האפשרות להשתמש בשירותי SSO המוצעים על ידי Google, LLC, Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, ארה”ב (“Google”). מדיניות הפרטיות ותנאי השימוש של גוגל חלים על רישום ושימוש בשירות SSO של גוגל, ראה https://policies.google.com/privacy/. לידיעתך, הרישום לשירותי SSO ושימוש בהם כפוף למדיניות הפרטיות של Google ולתנאי השימוש, שאינם בשליטתנו..

מידע נאסף אוטומטית. אנו עשויים להקליט באופן אוטומטי מידע מסוים על אופן השימוש שלך באתרים שלנו (אנו מכנים מידע זה כ”נתוני יומן “). נתוני יומן יכולים לכלול מידע כגון כתובת פרוטוקול האינטרנט (IP) של המשתמש, סוג ההתקן והדפדפן, מערכת ההפעלה, הדפים או התכונות של האתרים שלנו אליהם גולש המשתמש והזמן שהושקע באותם עמודים או תכונות, התדירות שבה האתרים משמשים משתמש, מונחי חיפוש, הקישורים באתרים שלנו שמשתמש לחץ עליהם או השתמש בהם, ונתונים סטטיסטיים אחרים. אנו משתמשים במידע זה כדי לנהל את השירות ואנו מנתחים (ועשוי לעסוק בצדדים שלישיים לניתוח) מידע זה כדי לשפר ולשפר את השירות על ידי הרחבת התכונות והפונקציונליות שלו והתאמתו לצרכי המשתמשים והעדפותיהם.

אנו עשויים להשתמש בקובצי Cookie, אחסון מקומי או טכנולוגיות דומות לניתוח מגמות, ניהול האתרים, מעקב אחר תנועות המשתמשים סביב האתרים וכדי לאסוף מידע דמוגרפי על בסיס המשתמשים שלנו בכללותו. משתמשים יכולים לשלוט על השימוש בעוגיות ואחסון מקומי ברמת הדפדפן האישי. למידע נוסף, עיין בכתובת שלנו מדיניות עוגיות.

אנו עשויים להשתמש ב- Google Analytics כדי לעזור לנו להציע לך חווית משתמש אופטימלית. תוכל למצוא מידע נוסף על השימוש של Google Analytics בנתונים האישיים שלך כאן: https://www.google.com/analytics/terms/us.html. שים לב כי Metamask אינו משתמש ב- Google Analytics בארנקו. 

אנו משתמשים בפלח, כלי למעקב אחר אירועים, בחלק מהשירותים שלנו על מנת להבין טוב יותר כיצד אתה משתמש באתרים. תוכל למצוא מידע נוסף על השימוש של פלח בנתונים האישיים שלך כאן: https://segment.com/docs/legal/privacy/

אנו משתמשים ב- Mixpanel בחלק מהשירותים שלנו על מנת להבין טוב יותר כיצד אתה משתמש באתרים. תוכל למצוא מידע נוסף על השימוש ב- Mixpanel בנתונים האישיים שלך כאן: https://mixpanel.com/legal/privacy-policy/


אנו משתמשים ב- Hotjar בחלק מהשירותים שלנו על מנת להבין טוב יותר את צרכי המשתמשים שלנו ולייעל שירות וחוויה זו. Hotjar הוא שירות טכנולוגי שעוזר לנו להבין טוב יותר את חוויית המשתמשים שלנו (למשל כמה זמן הם משקיעים על אילו דפים, על אילו קישורים הם בוחרים ללחוץ, מה משתמשים עושים ולא אוהבים וכו ‘) וזה מאפשר לנו לבנות ולפתח לשמור על השירות שלנו עם משוב משתמשים. Hotjar משתמשת בקובצי Cookie ובטכנולוגיות אחרות כדי לאסוף נתונים על התנהגות המשתמשים שלנו והתקניהם (בפרט כתובת ה- IP של המכשיר (נלכדים ומאוחסנים רק בצורה אנונימית), גודל מסך המכשיר, סוג ההתקן (מזהי מכשיר ייחודיים), פרטי דפדפן, מיקום גיאוגרפי (מדינה בלבד), השפה המועדפת המשמשת להצגת האתרים שלנו). Hotjar שומר מידע זה בפרופיל משתמש בדוי. לא Hotjar וגם אנחנו לעולם לא נשתמש במידע זה כדי לזהות משתמשים בודדים או להתאים אותו לנתונים נוספים על משתמש בודד. לפרטים נוספים, עיין במדיניות הפרטיות של Hotjar על ידי לחיצה על זה קישור. לידיעתך, Metamask אינו משתמש ב- Hotjar. 

מידע שלעולם לא נאסוף. לעולם לא נבקש ממך לשתף את המפתחות הפרטיים שלך או את זרעי הארנק שלך. לעולם אל תסמוך על מישהו או אתר כלשהו שמבקש ממך להזין את המפתחות הפרטיים או את זרעי הארנק שלך. 

 

שימוש במידע אישי

כדי לספק את השירות שלנו

אנו נשתמש במידע האישי שלך בדרכים הבאות:

 • כדי לאפשר לך גישה לשירותים ולהשתמש בהם
 • לספק ולספק מוצרים ושירותים שאתה עשוי לבקש.
 • לעיבוד ולביצוע עסקאות ולשלוח אליך מידע קשור, כולל אישורי רכישה וחשבוניות
 • לשליחת מידע, כולל אישורים, הודעות טכניות, עדכונים, התראות אבטחה והודעות תמיכה וניהול.

כדי לציית לחוק

אנו משתמשים במידע האישי שלך כפי שאנו סבורים נחוצים או מתאימים בכדי לעמוד בחוקים הרלוונטיים (כולל חוקים נגד הלבנת הון (AML) ודרישות הלקוח שלך (KYC)), בקשות חוקיות והליך משפטי, כמו למשל תגובה לזימונות או בקשות מרשויות ממשלתיות.  

לתקשר איתך

אנו משתמשים במידע האישי שלך בכדי לתקשר על מבצעים, אירועים קרובים וחדשות אחרות אודות מוצרים ושירותים המוצעים על ידינו ושותפינו שנבחרו.

כדי לייעל את הפלטפורמה שלנו

על מנת לייעל את חוויית המשתמש שלך, אנו עשויים להשתמש במידע האישי שלך להפעלת, תחזוקה ושיפור השירותים שלנו. אנו עשויים להשתמש במידע שלך גם כדי להשיב להערותיך ולשאלותיך בנוגע לשירותים, וכדי לספק לך ולמשתמשים אחרים שירות לקוחות כללי. 

בהסכמתך

אנו עשויים להשתמש במידע האישי שלך או לשתף אותו בהסכמתך, כגון כאשר אתה מסכים לתת לנו לפרסם את המלצותיך או המלצותיך באתרים שלנו, אתה מורה לנו לנקוט בפעולה ספציפית ביחס למידע האישי שלך, או שתבחר בצד שלישי. תקשורת שיווקית.

לציות, למניעת הונאות ובטיחות

אנו עשויים להשתמש במידע האישי שלך כדי להגן, לחקור ולהרתיע מפני פעילות מרמה, בלתי מורשית או בלתי חוקית.

 

שיתוף מידע אישי

איננו משתפים את המידע האישי שאתה מספק לנו עם ארגונים אחרים ללא הסכמתך המפורשת, למעט כמתואר במדיניות פרטיות זו. אנו מוסרים מידע אישי לצדדים שלישיים בנסיבות הבאות: 

 • שותפים. אנו עשויים לחשוף את המידע האישי שלך לחברות הבנות ולסניפים תאגידיים שלנו (כלומר משפחת החברות שלנו הקשורות בבעלות או בשליטה משותפת) למטרות העולות בקנה אחד עם מדיניות פרטיות זו..
 • העברות עסקיות. אנו עשויים לשתף מידע אישי כאשר אנו מבצעים עסקה עסקית, או מנהלים משא ומתן על עסקה עסקית, הכוללים מכירה או העברה של כל עסקנו או נכסינו או חלקם. עסקאות אלה יכולות לכלול כל עסקת מיזוג, מימון, רכישה או פשיטת רגל.
 • ציות לחוקים ואכיפת החוק; הגנה ובטיחות. אנו עשויים לשתף מידע אישי למטרות משפטיות, הגנה ובטיחות.
 • אנו עשויים לשתף מידע בכדי לציית לחוקים, כולל דרישות KYC ו- AML.
 • אנו עשויים לשתף מידע כדי לענות על בקשות חוקיות ותהליכים משפטיים.
 • אנו עשויים לשתף מידע כדי להגן על זכויותיה וקניין של החברה, סוכנינו, לקוחותינו ואחרים. זה כולל אכיפת ההסכמים, המדיניות ותנאי השימוש שלנו.
 • אנו עשויים לשתף מידע במקרה חירום. זה כולל הגנה על בטיחות עובדינו וסוכנינו, לקוחותינו או כל אדם.
 • יועצים ונותני שירות מקצועיים. אנו עשויים לחלוק מידע עם מי שזקוק לו לצורך ביצוע עבודותינו. מקבילים אלה עשויים לכלול חברות צד ג ‘ואנשים פרטיים לניהול ומסירת השירות מטעמנו (כגון עיבוד תשלומי חשבונות וכרטיסי אשראי, תמיכת לקוחות, אירוח, מסירת דוא”ל ושירותי ניהול מסדי נתונים), כמו גם עורכי דין, בנקאים, רואי חשבון. ומבטחים.
 • אַחֵר. אתה רשאי לאפשר לנו לשתף את המידע האישי שלך עם חברות או גופים אחרים שבחרת. השימושים הללו יהיו כפופים למדיניות הפרטיות של הישות או הגופים המקבלים. 
 • אנו עשויים גם לשתף נתונים מצטברים ו / או אנונימיים עם אחרים לשימושם האישי.

   

  העברה בינלאומית

  לחברה משרדים מחוץ לאיחוד האירופי ויש לה חברות כלולות ונותני שירות בארצות הברית ובמדינות אחרות. המידע האישי שלך עשוי להיות מועבר לארצות הברית או ממקומות אחרים מחוץ למדינתך, למחוזך, למדינה שלך או לתחום שיפוט ממשלתי אחר שבו חוקי הפרטיות אינם עשויים להגן כמו אלה שבשטח השיפוט שלך..

  על המשתמשים באיחוד האירופי לקרוא את המידע החשוב המופיע להלן על העברת מידע אישי מחוץ לאזור הכלכלי האירופי (EEA)..

   

  כיצד מאובטח המידע 

  אנו שומרים מידע שאנו אוספים כל עוד הוא הכרחי ורלוונטי למימוש המטרות המפורטות במדיניות פרטיות זו. בנוסף, אנו שומרים מידע אישי בכדי לעמוד בחוקים הרלוונטיים במידת הצורך, מונעים הונאה, פותרים סכסוכים, פותרים בעיות, מסייעים בכל חקירה, אוכפים את תנאי השימוש שלנו, ופעולות אחרות המותרות על פי החוק. כדי לקבוע את תקופת השמירה המתאימה למידע אישי, אנו רואים את כמות המידע, האישי ורגישותו של המידע האישי, את הסיכון הפוטנציאלי לפגיעה כתוצאה משימוש בלתי מורשה או מסירת המידע האישי שלך, למטרות אליהם אנו מעבדים את המידע האישי שלך והאם אנו יכולים להשיג מטרות אלה באמצעים אחרים, ובדרישות החוק החלות.

  בנסיבות מסוימות אנו עשויים אנונימיזציה של המידע האישי שלך (כך שהוא כבר לא יכול להיות משויך אליך) ובמקרה זה אנו עשויים להשתמש במידע זה ללא הגבלת זמן ללא הודעה נוספת אליך.

  אנו נוקטים באמצעי אבטחה סטנדרטיים בתעשייה שנועדו להגן על אבטחת כל המידע המוגש באמצעות השירותים. עם זאת, לעולם לא ניתן להבטיח את אבטחת המידע המועבר דרך האינטרנט. איננו אחראים לכל יירוט או הפרעה של כל תקשורת דרך האינטרנט או לשינויים או לאובדן נתונים. המשתמשים בשירותים אחראים לשמירה על אבטחת כל סיסמא, ביומטריה, זיהוי משתמש או צורת אימות אחרת הכרוכה בקבלת גישה לאזורים המוגנים באמצעות סיסמה או מאובטחים בכל אחד מהשירותים הדיגיטליים שלנו. על מנת להגן עליך ועל הנתונים שלך, אנו עשויים להשעות את השימוש שלך בכל אחד מהשירותים, ללא הודעה מוקדמת, עד לחקירה, אם יש חשד להפרת אבטחה כלשהי.

   

  אפשרויות ושינויים במידע

  גישה, עדכון, תיקון ומחיקת המידע שלך

  אתה רשאי לגשת למידע שמסרת מרצון באמצעות חשבונך בשירותים, ולבדוק, לתקן או למחוק אותו על ידי שליחת בקשה אל [מוגן בדוא”ל] אתה יכול לבקש לשנות את אפשרויות הקשר, לבטל את הסכמתך לשיתוף עם אחרים ולעדכן את המידע האישי והעדפותיך.

  טכנולוגיות מעקב באופן כללי

  בדרך כלל ניתן להשבית או להסיר קבצי Cookie רגילים על ידי כלים הזמינים כחלק מרוב הדפדפנים המסחריים, ובמקרים מסוימים להיחסם בעתיד על ידי בחירת הגדרות מסוימות. למידע נוסף אנא עיין בכתובת שלנו מדיניות עוגיות

  גוגל ניתוח נתונים

  באפשרותך לבצע בחירות לגבי השימוש בעוגיות מ- Google Analytics על ידי מעבר לכתובת https://tools.google.com/dlpage/gaoptout והורדת תוסף הדפדפן לביטול ההסכמה של Google Analytics..

   

  פרטי התקשרות. אנו מקדמים בברכה את הערותיך או שאלותיך בנוגע למדיניות זו, וניתן ליצור איתנו קשר בכתובת: [מוגן בדוא”ל]

   

  שינויים במדיניות הפרטיות הזו. אנו עשויים לשנות מדיניות פרטיות זו בכל עת. אנו ממליצים לך לעיין מדי פעם בעמוד זה לקבלת המידע העדכני ביותר על נוהלי הפרטיות שלנו. אם אנו מבצעים שינויים כלשהם, נשנה את התאריך האחרון שעודכן.

  כל שינוי במדיניות פרטיות זו יהיה בתוקף עם פרסום התנאים החדשים ו / או עם יישום השינויים באתרים (או כפי שצוין אחרת בזמן הפרסום). בכל המקרים, המשך השימוש שלך באתרים או בשירותים לאחר פרסום מדיניות פרטיות שונה כלשהי מעיד על הסכמתך לתנאי מדיניות הפרטיות ששונתה..

   

  זכאות

  אם אתה מתחת לגיל הרוב בתחום השיפוט שלך, אתה רשאי להשתמש בשירותים רק בהסכמת ההורה או האפוטרופוס המשפטי שלך תחת פיקוחו. בהתאם לדרישות החוק להגנת הפרטיות המקוונת לילדים (COPPA), אם נדע שקיבלנו מידע כלשהו ישירות מילד מתחת לגיל 13 מבלי שקיבלנו קודם את הסכמת ההורה שלו או שלה, אנו נשתמש במידע זה רק כדי להגיב ישירות לילד ההוא (או להוריו או לאפוטרופוס החוקי שלו) להודיע ​​לילד שהוא אינו יכול להשתמש באתרים ובעקבות כך נמחק את המידע.

   

  הודעה לתושבי קליפורניה

  על פי סעיף 1789.3 בקודקס האזרחי בקליפורניה, משתמשים בקליפורניה זכאים להודעת זכויות הצרכן הבאה: תושבי קליפורניה עשויים להגיע ליחידה לסיוע בתלונות באגף שירותי הצרכן של המחלקה לענייני צרכנות בקליפורניה בדואר בכתובת 1625 North Market Blvd., סקרמנטו, CA 95834, או בטלפון (916) 445-1254 או (800) 952-5210.

  סעיף זה מספק פרטים נוספים אודות המידע האישי שאנו אוספים אודות צרכני קליפורניה והזכויות המוענקות להם במסגרת חוק פרטיות הצרכן של קליפורניה או “CCPA”.

  לפרטים נוספים אודות המידע האישי שאנו אוספים ממך, עיין בסעיף “מה שאנו אוספים” לעיל. אנו אוספים מידע זה למטרות עסקיות ומסחריות המתוארות בסעיף “שימוש במידע אישי” לעיל. אנו חולקים מידע זה עם הקטגוריות של צדדים שלישיים המתוארים בסעיף “שיתוף מידע אישי” לעיל. החברה אינה מוכרת (כהגדרתו מוגדרת ב- CCPA) את המידע האישי שאנו אוספים (ולא תמכור אותו מבלי לספק זכות ביטול הסכמה). אנא עיין ב מדיניות עוגיות למידע נוסף אודות סוגי קובצי ה- cookie של צד שלישי, אם בכלל, בהם אנו משתמשים.

  בכפוף למגבלות מסוימות, CCPA מספק לצרכנים בקליפורניה את הזכות לבקש לקבל מידע נוסף אודות הקטגוריות או חלקים ספציפיים של מידע אישי שאנו אוספים (כולל האופן בו אנו משתמשים וחושפים מידע זה), למחוק את המידע האישי שלהם, לבטל את הסכמתם כל “מכירות” שעשויות להתרחש, ולא להיפלה לרעה למימוש זכויות אלה.

  צרכני קליפורניה רשאים להגיש בקשה בהתאם לזכויותיהם במסגרת ה- CCPA על ידי פנייה אלינו בכתובת [מוגן בדוא”ל] שים לב שעליך לאמת את זהותך ולבקש לפני שתנקוט פעולה נוספת. כחלק מתהליך זה, ייתכן שתידרש הזדהות ממשלתית. בהתאם לחוק בקליפורניה, אתה רשאי לייעד סוכן מורשה להגיש בקשה בשמך. על מנת לייעד סוכן מורשה להגיש בקשה בשמך, עליך לספק ייפוי כוח תקף, תעודת הזהות הממשלתית התקפה של המבקש ותעודה ממשלתית תקפה של הסוכן המוסמך..

   

  הודעה לנושאי נתונים של האיחוד האירופי

  מידע אישי

  ביחס לנושאי נתונים באיחוד האירופי, “מידע אישי”, כפי שמשמש במדיניות פרטיות זו, שווה ערך ל

  “נתונים אישיים” כהגדרתם התקנה הכללית להגנת נתונים של האיחוד האירופי (GDPR). 

  מידע רגיש

  חלק מהמידע שאתה מספק לנו עשוי להוות נתונים רגישים כהגדרתם ב- GDPR (המכונה גם קטגוריות מיוחדות של נתונים אישיים), כולל זיהוי הגזע שלך או מוצא אתני במסמכי זיהוי שהונפקו על ידי הממשלה..

  בסיסים משפטיים לעיבוד

  אנו משתמשים במידע האישי שלך רק כמותר בחוק. אנו נדרשים ליידע אותך על הבסיסים החוקיים של עיבוד המידע האישי שלך, המתוארים בטבלה שלהלן. אם יש לך שאלות לגבי הבסיסים המשפטיים לפיהם אנו מעבדים את המידע האישי שלך, פנה אלינו בכתובת [מוגן בדוא”ל]

  מטרת עיבוד בסיס משפטי
  כדי לספק את השירות שלנו העיבוד שלנו במידע האישי שלך נחוץ לביצוע החוזה המסדיר את אספקת השירותים שלנו או לנקוט בצעדים שאתה מבקש לפני ההרשמה לשירות.
  לתקשר איתך

  כדי לייעל את הפלטפורמה שלנו

  לציות, למניעת הונאות ובטיחות

  כדי לספק את השירות שלנו

  פעילויות עיבוד אלה מהוות את האינטרסים הלגיטימיים שלנו. אנו מקפידים לשקול ולאזן את כל ההשפעות הפוטנציאליות עליך (חיוביות ושליליות) וזכויותיך לפני שנעבד את המידע האישי שלך למען האינטרסים הלגיטימיים שלנו. איננו משתמשים במידע האישי שלך לפעילויות בהן האינטרסים שלנו עוקפים על ידי השפעה שלילית כלשהי עליך (אלא אם יש לנו הסכמתך או נדרש או מורשה אחרת על פי החוק).
  כדי לציית לחוק אנו משתמשים במידע האישי שלך כדי לעמוד בחוקים הרלוונטיים ובהתחייבויות המשפטיות שלנו, כולל חוקים נגד הלבנת הון (AML) ודרישות הלקוח שלך (KYC).
  בהסכמתך כאשר השימוש שלנו במידע האישי שלך מבוסס על הסכמתך, יש לך את הזכות למשוך אותו בכל עת באופן המצוין בשירות או על ידי פנייה אלינו בכתובת [מוגן בדוא”ל]

  השתמש למטרות חדשות

  אנו עשויים להשתמש במידע האישי שלך מסיבות שאינן מתוארות במדיניות פרטיות זו, כאשר אנו מורשים על פי החוק לעשות זאת וכשהסיבה תואמת את המטרה שלשמה אספנו אותה. אם נצטרך להשתמש במידע האישי שלך למטרה לא קשורה, אנו נודיע לך ונסביר את הבסיס החוקי הרלוונטי לשימוש זה. אם סמכנו על הסכמתך לשימוש מסוים במידע האישי שלך, אנו נבקש את הסכמתך לכל מטרה שאינה קשורה.

  הזכויות שלך

  לפי ה- GDPR, יש לך זכויות מסוימות לגבי המידע האישי שלך. אתה עשוי לבקש מאיתנו לבצע את הפעולות הבאות ביחס למידע האישי שלך שאנו מחזיקים:

  • ביטול הסכמה. הפסק לשלוח לך תקשורת שיווקית ישירה שהסכמת לקבל בעבר. אנו עשויים להמשיך ולשלוח אליך תקשורת הקשורה לשירות ותקשורת שאינה שיווקית אחרת.
  • גִישָׁה. לספק לך מידע על עיבוד המידע האישי שלך ולתת לך גישה למידע האישי שלך.
  • נכון. עדכן או תקן אי דיוקים במידע האישי שלך.
  • לִמְחוֹק. מחק את המידע האישי שלך.
  • לְהַעֲבִיר. העבר עותק הקריא במכונה של המידע האישי שלך אליך או לצד שלישי על פי בחירתך.
  • לְהַגבִּיל. הגבל את עיבוד המידע האישי שלך.
  • לְהִתְנַגֵד. התנגד להסתמכותנו על האינטרסים הלגיטימיים שלנו כבסיס לעיבוד המידע האישי שלך המשפיע על זכויותיך.

  אתה יכול להגיש בקשות אלה בדוא”ל אל [מוגן בדוא”ל] אנו עשויים לבקש ממך מידע ספציפי שיעזור לנו לאשר את זהותך ולעבד את בקשתך. החוק החל עשוי לחייב או לאפשר לנו לדחות את בקשתך. אם נדחה את בקשתך, נגיד לך מדוע, בכפוף למגבלות חוקיות. אם תרצה להגיש תלונה על השימוש שלנו במידע האישי שלך או על תשובתך לבקשותיך בנוגע למידע האישי שלך, תוכל לפנות אלינו בכתובת [מוגן בדוא”ל] או להגיש תלונה לרגולטור הגנת הנתונים שבשיפוטך. אתה יכול למצוא את הרגולטור להגנת הנתונים שלך כאן.

  העברת נתונים חוצה גבולות

  לידיעתך, הנתונים האישיים שלך יועברו, יעובדו ויישמרו בארצות הברית. חוקי הגנת הנתונים בארה”ב עשויים להיות שונים מאלה שבמדינת מגוריך. אתה מסכים להעברת המידע שלך, כולל מידע אישי, לארה”ב כמפורט במדיניות פרטיות זו על ידי ביקור באתרים שלנו או שימוש בשירות שלנו..

  בכל פעם שאנו מעבירים את המידע האישי שלך מחוץ לאו”ם לארה”ב או למדינות שאינן נחשבות על ידי הנציבות האירופית כמספקת הגנה מספקת על מידע אישי, ההעברה תתבסס על מנגנון העברת נתונים שהוכר על ידי הנציבות האירופית כמספק הגנה מספקת למידע אישי.

  אנא פנה אלינו אם ברצונך לקבל מידע נוסף על המנגנון הספציפי המשמש אותנו בעת העברת המידע האישי שלך מחוץ לאזור ה- EEA.

   

  עוגיות

  באפשרותך להגדיר את הדפדפן לסרב לכל קובצי ה- cookie של הדפדפן או לחלקם, או להתריע כאשר אתרים מגדירים או ניגשים לעוגיות. אם אתה משבית או מסרב לעוגיות, שים לב שחלקים מסוימים באתרים עשויים להיות בלתי נגישים או לא לתפקד כראוי. לקבלת מידע נוסף אודות העוגיות בהן אנו משתמשים, אנא עיין במדיניות העוגיות שלנו.

   

  Mike Owergreen Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map