ג’ו לובין עונה על השאלה “מיהו מפתח אתריום?”

בלוג 1חדשות מפתחיםיזם הסבר על בלוקצ’יין אירועים וכנסים לחץעלונים

הירשם לניוזלטר שלנו.

כתובת דוא”ל

אנו מכבדים את פרטיותך

HomeBlog פיתוח בלוקצ’יין

ג’ו לובין עונה על השאלה “מיהו מפתח אתריום?”

כיצד המערכת האקולוגית של את’ריום יכולה לחשוב יותר גדול על מי שבונה את Web3 ולהגיע למיליון מכשירים מאת ג’וזף לובין 26 בפברואר 2020 הועלה ב -26 בפברואר 2020

שהוא גיבור מפתח אתרים

באירוע ההאקתון והקהילה ETHDenver בשבוע שעבר, שיתפתי את ההאקרים בשאלה שחשבנו עליה מאז Devcon V, שם אתגרתי את המערכת האקולוגית שלנו לגדול למיליון מפתחים הבונים על Ethereum: שהוא מפתח אתריום? 

כשליש מהמשתתפים בדנבר היו חדשים בתחום הבלוקצ’יין, ולכן עמיתי ו ConsenSys ואני רצינו לגרום להם להרגיש רצויים, לחלוק ידע ולהראות דרך ברורה לקהילה שלנו. ב- ConsenSys יש לנו הרבה מפתחי אתריום או Web3. ולאחרונה – בהקשר של נסיעה לעבר מיליון מכשירי Ethereum – ניסינו להמציא הגדרה מה זה בדיוק מפתח אתרים..

מפתחת Python משתמשת רוב הזמן בשפת התכנות ושרשרת הכלים של Python כדי לפתח את מה שהיא רוצה לפלטפורמות שרלוונטיות לתחום היישומים שלה. היא עשויה גם לקרוא לעצמה מפתחת AI אם זה התחום הבעייתי שלה.

וכמובן מפתח פייתון עשוי להיות מפתח אתריום, שכן יש לקוח אתריום – טריניטי – שפותח בפייתון ומתוחזק על ידי פייפר מרריאם של דנבר מקרן את’ריום. אך עד כמה שפייפר מבריק, הוא אינו המפתח המפורסם ביותר של פייתון את’ריום. ויטאל בוטרין בנה במשך שנים ספריות קריפטוגרפיה, ביטקוין ואתריום בפייתון. זה היה שולחן העבודה שלו במחקר. וכמובן שהוא מילא תפקיד גדול בפיתוח הלקוח הראשון של Python Ethereum.  

מעצמת העל של את’ריום היא קהילת המפתחים והאוונגליסטים שלה – הגדולה, הכי תוססת וכנראה הכי ידידותית במרחב הבלוקצ’יין. רבים מאיתנו בחרו לבלות את הקריירה שלנו, את הלילות והסופי שבוע שלנו, בבניית טכנולוגיות פרוטוקול מבוזרות מכיוון שאנו מאמינים כי אנו סוללים את הצעדים הבאים לקראת רשת טובה יותר, אזרחות גלובלית המועצמת יותר מבחינה כלכלית ופוליטית ואמצעי בריא יותר לשתף פעולה בנושא. קרן אמון חדשה. המטרה והחזון לטווח הארוך מתחילים מאוד באירועים כמו ETHDenver, עם חבורה של קודנים שמבינים כיצד לפתור בעיות. מערכת אקולוגית צומחת באותו אופן שעושה רשת מבוזרת: צומת אחר צומת, עמית אחר עמית, חיבור על ידי חיבור, חבר על ידי חבר.

אבל מה הפירוש של מיליון אנשים עובדים בפלטפורמת את’ריום? לא מדובר רק בפרויקטים ממומנים ומהנדסי בלוקצ’יין במשרה מלאה: האקרים, סטודנטים, מפתחי Web2 המשלבים אלמנטים של Ethereum בעבודתם הקיימת הם גם Devers Devs. המערכות המכילות יותר, חסרות חיכוך, שכולנו מנסים לבנות, יצוצו. הם יתעצבו באופן הדרגתי, דרך גשרים בין מערכות מדור קודם ומסלולים חדשים, באמצעות ניסויים קטנים ופריצות השראה.

לכן, אולי עלינו לחשוב יותר גדול מי הוא מפתח אתריום? 

 • זהו Dev Javascript שיש לו חבילה או ספרייה לכל תכונה פרט לאמון, שהם מבינים שעכשיו זמין להם עם ייבוא ​​פשוט של Web3.js או Ethers.js. 
 • זהו מכשיר iOS שמחליט לשלב ארנק Web3 באפליקציה שלהם. 
 • זה מכשיר אנדרואיד שמגלה MetaMask נייד ונפרס א תוסף מצליפה המאפשר מעל א מיליון משתמשי MetaMask כדי לגשת לאפליקציה שלו מתוך הארנק.
 • זה ג’אווה מתוסכל מההתפשטות המוסדית של התעשייה שלה, החוקרת כיצד Hyperledger Besu יכולה לאפשר התנחלויות רב-מפלגתיות מהירות הרבה יותר..
 • זה a.Net dev שלמד כיצד לגשת לרשת את’ריום באמצעות נתרום.
 • מדובר במפתח פרוטוקולים שיש לו אינטרס בתכנון סביבות הביצוע של מכונת הווירטואל Ethereum או Ethereum 2.0.
 • זה דרופל שרוצה להציע את אמצעי התשלום האחרונים על עגלת הקניות שלהם.
 • זה מפתח וורדפרס שמשתמש NewsPack של Automattic כדי לאפשר לבעלי אתרים לשמור על בעלות ניתנת לאימות על התוכן שהם יוצרים ולקבל תשלום עבור תרומתם.
 • זה ה- Go, Rust, או Java dev שמבין את החשיבות של חיזוק המערכות הפרטיות הפרטיות שלנו ומעריך כיצד בנייה על פרוטוקולי blockchain מעניקה לך כל כך הרבה תשתיות בחינם..
 • זהו מכשיר משובץ שנפרץ על פטל פטל שמוצא קאורי הדרכה כיצד להגדיר צומת Ethereum מלא (כן, מלא, לא קל) ב- RasPi שמסתנכרן בקלות.
 • זהו צוות Cobol שלומד על האפשרויות של DeFi במיינפריים. אממ, לא חשוב.
 • זהו מפתח Hyperledger Fabric שבונה גשר Fabric-Ethereum כך ששתי רשתות שרשרת האספקה ​​יכולות לפעול ביניהן.
 • מדובר באבדן אדווה המחבר את ה- XRP לתשתית הפיננסים המבוזרת של הכסף האינטרנטי של את’ריום.
 • זה חנון פיננסי שמבחין בריביות האטרקטיביות הקיימות ב- DAI וב- ETH ומצטרף למימון המבוזר הגלוי, או למהפכת DeFi, ו משתתפת בהאקתון הראשון שלה.
 • כולנו מאמינים שאת’ריום הוא דרך טובה יותר לבני אדם לתאם את מעשינו ולהעשיר, לא לשחוק, את התרבות שלנו על ידי העצמת אנשים. עם טכנולוגיה

אז מיהו מפתח את’ריום? זה אתה, כמובן.

לא משנה מה המיומנות שלכם, תהא רמת הניסיון שלכם אשר תהא, עמיתי ConsenSys וצוותים מצוינים רבים אחרים בקהילת את’ריום עובדים על מנת להקל על הכל ולהעצים אותו. מ ה תשתית אינפורה אל ה ארנק MetaMask, ספריות כמהין ל זהויות 3Box ל SDK לניהול נתונים של uPort לתכנית מפתחי הבלוקצ’יין לפי דרישה, אנחנו כאן כדי להתחיל. להיות אחד למיליון.

הירשם לניוזלטר למפתחים של ConsenSys.

קבל את הכלים, הסמינרים, המדריכים והעדכונים שלנו ישירות לתיבת הדואר הנכנס שלך. הירשם עכשיו DeFiMetaMask Newsletter הירשם לניוזלטר שלנו לקבלת החדשות האחרונות של Ethereum, פתרונות ארגוניים, משאבי מפתח ועוד. כתובת דוא”ל תוכן בלעדיכיצד לבנות מוצר מצליח של בלוקצ'ייןוובינר

כיצד לבנות מוצר מצליח של בלוקצ’יין

כיצד להגדיר ולהפעיל צומת אתריוםוובינר

כיצד להגדיר ולהפעיל צומת אתריום

כיצד לבנות ממשק API משלך של Ethereumוובינר

כיצד לבנות ממשק API משלך של Ethereum

כיצד ליצור אסימון חברתיוובינר

כיצד ליצור אסימון חברתי

שימוש בכלי אבטחה בפיתוח חוזים חכםוובינר

שימוש בכלי אבטחה בפיתוח חוזים חכם

העתיד של נכסים דיגיטליים של פיננסים ו- DeFiוובינר

עתיד האוצר: נכסים דיגיטליים ו- DeFi

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map