פריצה לבלוקצ’יין: כיצד להשיג עבודה בקריפטו

בלוג 1חדשות מפתחיםיזם הסבר על בלוקצ’יין אירועים וכנסים לחץעלונים

הירשם לניוזלטר שלנו.

כתובת דוא”ל

אנו מכבדים את פרטיותך

HomeBlogBlockchain הסביר

פריצה לבלוקצ’יין: כיצד להשיג עבודה בקריפטו

איך קיבלתי עבודה ב- ConsenSys ועצותי למי שאינו מפתחים המעוניינים להתחיל לעבוד במשרה מלאה בקריפטו. על ידי מייסון ניסטרום 25 בנובמבר 2019 הועלה ב 25 בנובמבר 2019

פורץ לבלוקצ'יין

חיבור זה כולל שלושה חלקים:

 1. הסיפור שלי 
 2. ייעוץ כיצד לפרוץ לבלוקצ’יין / קריפטו
 3. גיבוש הבקשה שלך ואיפה לחפש עבודה 

הסיפור שלי

אני לא OG. לא הייתי בקריפטו מאז B.E. (לפני את’ריום), ומעולם לא היו מובילים ראשונים או מאמצים מוקדמים של הטכנולוגיה. שמעתי לראשונה על ביטקוין בזמן שהייתי בתואר ראשון כשפרופסור העביר לנו משימות בית כדי לחקור ולהסביר איך עובד בלוקצ’יין. בחוכמתתי האינסופית, חיפשתי בגוגל את התשובה לפני השיעור, מעדתי דרך הסבר במהלך השיעור, ובהמשך שכחתי הכל מיד. 

לעזאזל, איזו טעות. 

רק כשהשתתפתי בחתונה של חברתי כעבור כמה חודשים, התלהבתי מהמושגים של טכנולוגיית הבלוקצ’יין. 

אם תמצאו את עצמי לימריק בנושא …

בחתונה פגשתי את דן. 

הוא מתח ביקורת על המערכת, על הדולר האמריקני ועל האיש. 

ספר חשבונות בלתי משתנה הכריז.

שרשראות הבלוק הן מבוזרות וחסרות אמון, הוא המשיך להסביר.

ביטקוין ואת’ריום מונעים צנזורה

ויביא לבעלות אמיתית על נתונים אישיים.

הוא ציין כי רשתות חסימות מחסלות את המתווך.

בהקשבה חרוצה, עדיין, לא הבנתי.

עוד וויסקי-קולה שאלתי את האיש שמאחורי הבר

אל תדאג, אמר דן, כבר הגעת רחוק מאוד. 

אוקיי, מספיק חרוזים … 

נשאבנו מהפוטנציאל שטכנולוגיית הבלוקצ’יין יכולה להציע ומרווה בצורה נעימה על ידי הבר הפתוח, המשכנו לשוחח במשך כמה שעות. לאחר שחזרתי הביתה התחלתי לצלול עמוק יותר לביטקוין ולאת’ריום. קראתי את כל מה שיכולתי למצוא, הקשבתי לפודקאסטים, צפיתי בסרטוני יוטיוב וניסיתי לדבר עם כל מי שהיה לו ניסיון בבלוקצ’יין.. 

למרבה המזל, הייתי בתהליך של השלמת תואר שני בניהול עסקי כשהתלהבתי מקריפטו אשר סיפק לי זמן פנוי להמשיך את העניין הזה. לא רציתי שבית הספר יפריע לחינוך שלי, החלטתי לקחת התמחות בבורסת מטבעות קריפטו מקומית. יש לזכור: הניסיון שלי לפני עבודתי בבורסה היה כמאמן אישי ועוזר מחקר במעבדת ביצועי ספורט. התואר שלי היה בניהול עסקים, אם כי היה לי ניסיון עסקי מינימלי. 

וואו, דבר על קרב בעלייה. 

אבל למדתי המון. התמזל מזלי להיות מוקף באנשים שחלקו אהבה לפוטנציאל המשבש של רשתות הצפנה. תיאור התפקיד שלי לא הוגדר וכלל יצירת תוכן, עזרה בשיווק בדוא”ל, סיוע לצוות תמיכת הלקוחות, מחקר הצעות מטבע ראשוניות וביצוע בדיקת נאותות של חברות שמטרתן רישום נכסי קריפטו בבורסה שלנו. 

אחרי שהתמחיתי כמה חודשים, שמתי לב לריאן סלקיס קוראים לאנליסטים של מסרי. בשקיקה, הגשתי בקשה וקיבלתי גישה לרשת יקרה של חובבי קריפטו. סייעתי בכתיבת מספר פרופילי נכסים שהיו מועילים מאוד לקידום הבנתי את המערכת האקולוגית בקריפטו. לאחר שסיימתי את לימודי התואר השני, התחייבתי לעבוד בתחום הקריפטו. חדור תשוקה וחוויית עבודה רלוונטית כעת, התמודדתי עם החלק הבא של המסע, ופניתי למשרות. 

למרבה המזל, עם הרבה עבודה קשה קיבלתי כמה הזדמנויות עבודה תוך כמה חודשים. חיפוש העבודה שלי היה מפרך ונדרש ליצור עבודות כתובות שונות כדי להציג את היכולות והידע שלי – ובסופו של דבר הביא אותי לעבודה בקונסנסיס בצוות השיווק. עכשיו, כשעבדתי בקונסנס במשך למעלה משנה, אני יכול לומר באמת שאהבתי כל רגע. זו חברה תוססת, מלאה באנשים מוזרים ומטורפים שכולם נלהבים להפוך את העולם למקום בלוקצ’יין (הא, הבנתי, החלפתי טוב יותר בבלוקצ’יין). 

עכשיו כששמעת את הסיפור שלי, אני רוצה לחלוק עצות שלדעתי יכולות לעזור לך למצוא עבודה בעולם המוזר של הצפנה.

עצה למצטרפים החדשים 

ישנם רק שני סוגים של עצות: העצות שמישהו מעביר כי היא עבדה עבורם, או העצות הצנועות והנוכחות הנלמדות דרך חרטה. שניהם בעלי ערך, אך עליך לשכפל רק את הקודם. 

העצה שלי נובעת גם ממה שעבד בשבילי וגם מהדברים שלא עשיתי. אף על פי שהיא חלה על אנשים רבים, העצה שלי מופנית לאנשים עם מעט ניסיון בעבודה, סטודנטים בהווה באוניברסיטה, או כאלה עם כמה שנים בחגורה המעוניינים לעשות שינוי בקריירה. במילים אחרות, אם קוראים לך ויטאליק, ייתכן שלא תזדקק לעצה זו.

חשבו על עצה זו כמו תפריט, בחרו ובחרו כמה אפשרויות שנשמעות לכם מעוררות תיאבון והתחייבו אליהן. עקביות חשובה. 

להיות מתמחה

אם אתה סטודנט בכל רמה ויש לך סיכוי להתמחות אני ממליץ עליה בחום. זו אולי האפשרות הטובה ביותר עבור סטודנטים המעוניינים ללמוד עוד על העולם המוזר הזה ולקבל קצת ניסיון. כפי שציינתי קודם, התמחות עבור חילופי מטבעות קריפטו מקומיים בהונג קונג הייתה חוויה ראשונית נהדרת להרטיב את הרגליים ולהיטמע בחלל הקריפטו. 

לְהִתְנַדֵב

התנדבות יכולה להיות דרך נהדרת לצבור ניסיון, לבנות את קורות החיים וליצור קשרים בעולם הקריפטו. אני מתנדב עם מסרי על ידי כתיבת פרופילי cryptoasset. ההתחלה של ריאן סלקיס קוראים לאנליסטים היה בדיוק מה שחיפשתי, מקום להתחיל בו, לקפוץ וללמוד כמה שיותר. למדתי ישירות על אסימונים של ERC20, ערוצי מצב שכבה 2 ועוד על ידי כתיבת פרופילי cryptoasset, כמו גם בעקיפין באמצעות אוסמוזה. כשאתה נמצא סביב אנשים יוצאי דופן, הידע והניסיון שלהם זורמים מהם לכל האחרים. ככל שאתה קרוב יותר לאנשים ההם, כך אתה לומד יותר. פרק זמן. 

באופן אישי, מסרי היה יתרון משמעותי לקריירה שלי בשלב מוקדם, לא רק בניסיון, אלא גם מבחינת קומתו. בעולם העסקים ‘האמיתי’ אנשים מקשיבים כאשר לרזומה שלך יש בית ספר של אייבי ליג או קוראים את מקינזי, גולדמן זאקס או [הכנס את חברת השמות הגדולים המועדפים עליך]. זה אולי מצער, אבל לבני האדם יש רצון להקצות מעמד. 

מסארי, ConsenSys, Multicoin Capital, Ikigai, Pantera Capital, Binance ו- Coinbase הם מהחברות הידועות ביותר בקריפטו. באופן אנקדוטלי יותר, ראיתי מתנדבים רבים ממסרי עוברים במשרה מלאה לקריפטו, משום שכשניתן להם פלטפורמה משמעותית יותר – קהילת מסרי – הם השתמשו בזה כמנוף כדי להבחין בעצמם על ידי האנשים הנכונים. 

בסיפור ארוך, הצלחתי להשתמש בניסיון ובידע מההתמחות שלי ומתפקיד ההתנדבות של מסרי כדי לקבל לעצמי עבודה בקונסנס. קיבלתי גם ראיונות והצעות עבודה מחברות ידועות אחרות בתוך המערכת האקולוגית של הצפנה. פעולה זו לקחה את הקריירה שלי בבלוקצ’יין מ -0 ל -1, וזה תמיד הצעד הקשה ביותר בכל התפתחות. 

לִכתוֹב

דרק הסו, מיילס סניידר, כריס ברניסקה, פיל בונלו, טוני שנג וקייל סמאני הפכו כולם לשמות בקריפטו משום שהם התחילו לכתוב בלוגים על נושאי בלוקצ’יין, הקשורים בעיקר להשקעה או מחקר. אחת הכישורים הגבוהים ביותר שאתה יכול למנף היא היכולת שלך לכתוב. קשה לא רק לכתוב תוכן טוב, אלא שיהיה לך אומץ לשים את הדעות שלך שם. עם זאת, כל אחד יכול להיות סופר – לעולם אל תגיד לעצמך אחרת. אף פעם לא חשבתי על עצמי ככותב. עכשיו, אני סופר ומשווק ב- ConsenSys ואני כותב את ConsenSys עלון אינטל בשוק (כמו שאמרתי, מינוף). 

כמה קטעים קלים או צורות כתיבה:

 • אם אתה לא מרגיש בנוח לשתף את המחשבות שלך, תתגבר על זה! אם אתה באמת רוצה להקל בזה, התחל בסיכום של יצירות נהדרות, ארוכות או מורכבות. תתפלא מכמה מעט זמן שאנשים משקיעים בקריאה. תוכן אצור חשוב. 
 • קטעי מומחיות בתחום: בחינת מושגים בתחום ספציפי. אתריום ופרטיות. פרויקטים של בלוקצ’יין בשרשרת האספקה. מטלות יציבות. פרוטוקולי השאלות.
 • דרכי דרך. עשית משהו, עכשיו הראה לאחרים איך לעשות את זה!   

צִיוּץ

אם אתה לא אוהב לכתוב טופס ארוך, טוויטר הוא המושיע שלך. אני אמנם לא הרבה טוויטר, אבל CryptoTwitter מעריך את אלה שמשתתפים או שואלים שאלות רלוונטיות. חלק מהאנשים המבריקים ביותר בקריפטו משתמשים בטוויטר כדי לבנות את המותגים שלהם כמו ריאן שון אדמס, מלטם דימירוס, ניק קרטר, ארי דייוויד פול, האסו, טום שוגנסי. רק אל תהיה טרול או פחד. 

השתמש במדיה חברתית אחרת

בעוד שלטוויטר יש קהילת קריפטו חזקה, אתה יכול למצוא את המדיום המועדף עליך באמצעות Instagram, Reddit, Telegram או צורות מדיה חברתית אחרות. רוב האנשים יכולים להצליח רק בכמה מדיומים כמו טוויטר ולינקדין או אינסטגרם וטיק טוק, אז השתמש בכל המרגיש הכי אותנטי. 

לענות על שאלות על Quora, זה יעזור לך להבין תצוגות קריפטו ולצבור או להגדיל את המותג שלך. אם אתה עונה על מספיק שאלות, ובכן יש לך יצירה כתובה. 

הצטרף למפגשים, אירועים ומועדונים

אם אתה נמצא באזור שכולו פעילות של בלוקצ’יין, אני ממליץ ללכת למפגשים או לאירועים קהילתיים, שרובם בחינם. כמה מקומות נפוצים למצוא אירועים כוללים להיפגש ו Eventbrite. לסטודנטים באוניברסיטה, בדוק את מועדון הבלוקצ’יין בבית הספר שלך או התחל משלך! אני לא ממליץ על כנסים אם אתם מחפשים עבודה, מכיוון שכרטיסי כנסים אינם נותנים החזר השקעה טוב אלא אם כן אתם מדהימים ברשת (בואו נודה שבטח הייתם מועסקים אם הייתם). 

עוברים לעיר קריפטו

מטבענו, כולנו תוצרים של הסביבה שלנו. זה לא סוד שאם אתה רוצה להצליח בטכנולוגיה, אתה כנראה צריך לחיות במקום שחדשנות מתרחשת. אני לא אומר שאתה צריך לעבור לעיר טכנולוגית גדולה כמו ניו יורק או סן פרנסיסקו, אבל אתה צריך לנצל את זה אם אתה גר שם. ערים טכנולוגיות נוספות בארה”ב כוללות את לוס אנג’לס, דנבר, אוסטין, דאלאס וסיאטל. אם אתה מוכן לצאת לחו”ל, יש לך אפשרויות רבות עוד יותר. אסיה, במיוחד סין, הונג קונג או סינגפור, כולן מקומות נהדרים לעבור אליהם ולתת לך יתרון. כמו כן, אני שומע את היפה של ברלין בקיץ.

אסתייג מכך ואומר היכן אתה גר הופך להיות פחות חשוב. ישנן חברות בלוקצ’יין רבות בעלות תרבויות עבודה רחוקות ראשונות כגון ConsenSys. ככל שעבודה מרחוק הופכת פופולארית יותר עם כלים כמו זום וריפוי, אני מצפה שמרחוק יהפוך לנורמה. אם אתה מרוחק או נמצא בעיר שאינה מרכז טכנולוגי, עדיין עליך להצטרף לקהילת הקריפטו המקומית שלך! 

נצל את היתרונות שלך (יכולות הקוסם) 

בעלי ניסיון בעבודה מסוימים צריכים להשתמש בו. אם יש לך כישורים, כולל: 

 • אנליסט (אשף אקסל)
 • רואה חשבון (אשף חשבונאות)
 • CFA (אשף “אני לא נותן ייעוץ השקעות”)
 • עורך דין (לעולם לא ישתעמם מאשף הפסיקה)
 • רמקול ציבורי חסר פחד (אשף קול או פודקאסט)
 • כתוב כמו דיקנס (אשף המקלדת) 
 • אשף האנשים (חברות ממש משלמות על רשתות, זה נקרא פיתוח עסקי)
 • תהליך (אשף מכוון פרט ותפעולי)
 • עיצוב (פוטושופ ואשף גרפי)
 • ידע בכלכלה (הקריפטו מושתת על ידי מנגנוני תמריץ ותורת המשחקים) 

אם יש לך מיומנויות אלה, יש לך יתרון על פני רבים אחרים הקריפטו. עבור התלמידים והצעירים שם בחוץ, מינו את זמנכם בכדי ללמוד מיומנויות חדשות או לצבור ניסיון. 

הציעו את עזרתכם וסיועכם

זה לא אומר לומר למישהו “אנא תן לי לדעת איך אני יכול להיות מועיל” כאילו אתה סגן מכירות או חשבון VC פארודי. עולם הקריפטו קטן בהשוואה לכל ענף אחר. אתה יכול לפנות לאנשים בטוויטר ובמידה פחותה לקישור. אל תגיע למנהל חברת VC או למנכ”ל חברת הקריפטו האהובה עליך. סביר להניח שהם לא יגיבו. מצא מישהו חדש יותר במשרד מכיוון שככל הנראה יש להם יותר זמן ויתייחס אליך כמקצוען צעיר. ישנם חבורת מאמרים על איך להגיע לאנשים, אז אני לא אגיד הרבה, מלבד שאתה צריך למצוא דרך להציע ערך. 

כמה דוגמאות:

 • אנשים תמיד מחפשים דברים, עוזרים להם למצוא את המידע הדרוש להם. 
 • אוצר תוכן, חדשות, מידע, נתונים, אנשים, חומרים חינוכיים וכו ‘. 
 • הקמת רשת מקומית בקהילה שלך
 • חשוב מחוץ לקופסה – אנשים לא תמיד מסוגלים לומר לך מה הם רוצים / צריכים. מה יכול מערכת הכישורים והתכונות הייחודית שלך להציע? 

יוטיוב או פודקאסט

אולי אתה לא סופר מילים, אבל אתה מצטיין ביצירת סרטונים, במיוחד תוכן חי שהופך פופולרי יותר ויותר. התחל ערוץ משלך או הכין כמה סרטוני מבוא. לפחות, צפו בסרטונים חיים של היוטיוברים האהובים עליכם (CryptoBobby, Ivan on Tech ו- The Crypto Bubble) ושאלו שאלות או הגיבו הערות במהלך השידור החי שלהם. תלמד ויהיה לך יותר נוח להגיע. 

פודקאסטים מוכנים לדיון בקריפטו. אריאנה סימפסון ו- Meltem Demirors יש פודקאסט נהדר. טוני שנג התנסה בפודקאסט מהנה (עדיין מחכה לעונה הבאה). מה שעשה הביטקוין מאת פיטר מק’ורמק. נתנאל ויטמור התחיל לונג קורא יום ראשון שאצר תוכן וכעת הוא מארח פודקאסט / סטרימינג בהצלחה. רמז: פודקאסטים קצרים בדרך כלל טובים יותר. הפוך את הפודקאסטים שלך לסיפור (גאון משוגע), חינוכי (גימלט) או אחר. אל תחשוב רק שפודקאסט פירושו ראיון עם x אדם. ראה רובינודה פודקאסט של חטיף או הפודקאסט של Naval ו- Nivi מ- רֹאשׁ חֵץ אוֹ איך להתעשר

רדיט

אם אתה לא מרגיש בנוח לצייץ, לכתוב פוסטים בינוניים או להושיט יד – להרגיש בנוח עם זה, ברצינות. עם זאת, אם אתה חדש בקריפטו וחושש מחוק קנינגהאם, שאל שאלות על Reddit והשתתף בדיונים. זה יעזור לך ללמוד, להבין שאתה יותר חכם ממה שאתה חושב, ושאנשי אינטרנט הם לא מה לפחד. 

מצא חבר בלוקצ’יין

מצא חבר שהוא נלהב בדיוק כמוך ועבוד אחד עם השני בכל אחד מהנושאים לעיל. אף אחד לא מגיע לראש עצמו, למעט צ’אק נוריס – צ’אק נוריס מגיע לקרקעיתו וגורם לחלק העליון להרגיש לבד. 

מעצב את היישום שלך

ישנן שתי דרכים למצוא עבודה. הדרך הקלה והדרך הקשה. 

הדרך הקלה

תהיה רשת אנושית והולך. בכל הכנות, רשת היא אחת הדרכים הטובות ביותר למצוא עבודה. המאמץ להגיע, להגיע לאירועי רשת או לתקשר באופן מקוון יעזור לך יותר ממה שאתה יודע. בסופו של יום, כולנו רק מנסים להכיר חברים ואנשים רוצים לעבוד עם חברים.  

הדרך הקשה

העצה הטובה ביותר שאני יכול להציע: אתה צריך להתבלט ולמקד את הקהל שלך. איכות היישום שלך חשובה מכמות היישומים שאתה שולח. שליחת אותו מכתב מקדים או בקשה ל -100 משרות עשויה להביא לך עבודה, אך אם יש רק קומץ חברות שאתה באמת רוצה לעבוד בהן, אתה צריך להתאמץ להשיג את העבודה הזו.. 

Multicoin Capital יצר את אחת מיישומי העבודה הטובים ביותר ראיתי אי פעם. הנה קטע:

אתה צריך לקרוא את כל המחקרים שלנו, אתה צריך לבדוק את קייל טוויטר, ואתה צריך להשקיע זמן רב בעבודת התזה שלך. אנחנו אומרים את כל זה כדי להפחיד את רוב המועמדים מכיוון שאנחנו מקבלים יותר מדי מועמדים שמבלים 1-3 שעות ומייצרים בקשות בינוניות. אנו מחפשים רמה יוצאת דופן של ניתוח ומחויבות של זמן ואנרגיה.

אל תייעל למהירות. אופטימיזציה לאיכות. אם אתה חושש שאנחנו קרובים להנפקת הצעה למישהו אחר, פשוט שאל באמצעות דוא”ל או טוויטר. לאחר שתגיש את בקשתך, צפה שקייל ידחוף את כל התביעה שאתה מגיש. זו הנקודה של התרגיל. “

הגשת מועמדות למשרה לא תהיה קלה ועליך להכיר את הקהל שלך. לאנשים כמו מייסדי Multicoin Kyle ו- Tushar, קל למצוא את עמדותיהם בטוויטר ולהימנע מלכתוב עד כמה קורות החיים שלך גדולים או מדוע עליהם לבחור אותך בגלל השכלת ליגת הקיסוס שלך (רמז: לא אכפת להם). 

העצה האחרונה שלי לעיצוב היישום שלך – אנשים רעים הם שונים, אז תחשוב אחרת. 

 • ליצור גרפי, תרשים, או וידאו כדי להביע משהו חזותית. 
 • צרו אתר או עלון המספק משהו בעל ערך, כמו רשימת זמני פגישות לכל פרויקט קריפטו בקוד פתוח.
 • חקר נושא סופר נישה המתייחס לבלוקצ’יין וכתוב / ציוץ על הממצאים שלך. זה לא אמור להיות שטחי, אבל זה לא צריך להיות מהפכני לחלוטין, רק לצפצף / לכתוב / לדבר את גרסתך ודעותיך. 
 • מעסיקים מעריכים אנשים שפועלים בעצמם ומייצרים חרא מגניב. 

אם אתה עדיין סטודנט או רק שנה-שנתיים בלימודים, שקול לעצמך בר מזל. סביר להניח שיש לך פחות התחייבויות והרבה זמן בידיים שלך – או זמן שתוכל להשקיע ביעילות רבה יותר – כדי לבנות את המותג שלך ופעל לפי המדריך לעיל.. 

הערה אודות קורות החיים שלך

שוב, הפוך את קורות החיים שלך ספציפיים. אם אתה אבוד לגמרי לגבי איך ליצור את קורות החיים שלך או שאתה רוצה להתחיל מאפס, הרווארד מציע חומר רב בחינם. כמו כן, אין שום סיבה שלא תוכלו להיות יצירתיים בקורות החיים שלכם או לפחות הוסף תבנית אסתטית. זכור, אתה מתמודד עם בני אדם (עם מוח לטאה) אשר נמשכים באופן טבעי לצבעים עזים, גרפיקה ותמונות. לבסוף, השתמש בנתונים ובמדדים במידת האפשר, אפילו אם זה רק מראה את צמיחתך מדיה חברתית מחודש לחודש, נקודות קארמה מחדש או הצפיות בפוסטים שלך בבלוג.. 

איפה לחפש

 • AngelList – אחד המקומות הטובים ביותר למצוא עבודה בקריפטו, ללא ידיים. 
 • מעבדות ConsenSys – רבות מחברות הפורטפוליו שלנו מעסיקות עובדים!
 • הוכחת מועצת המשרה של כישרון – לבוגרים / טכניים יותר
 • עמוד הקריירה של ConsenSys – בואו להצטרף לרשת.
 • קישור – מציאת משרות קריפטו ובלוקצ’יין בלינקדאין נהיה נורמלי יותר.
 • יישום נפוץ של הוכחת עבודה – כן, זה כמו קולג ‘מחדש.  
 • עלונים – עקוב אחר העלונים של החברות המועדפות עליך ולעיתים קרובות הם יודיעו על תפקידים או הזדמנויות חדשים. 
 • משרות קריפטו – יש גם רשימה ידידותית ויזואלית למציאת מקומות עבודה.
 • משרות מטבעות מטבעות – ועוד אחד.

מחשבות אחרונות

לעבוד קשה, להישאר צנוע ולחיות באושר. 

לבסוף, אני רוצה להודות ל- ConsenSys על שנתנה לי את האפשרות לעבוד בתחום שאני אוהב, מוקף באנשים מדהימים. כמו כן, תודה לך Crypto Twitter, רובכם מדהימים. 

אתם מוזמנים לפנות אלי ב טוויטר (@masonnystrom) או שלח לי דוא”ל בכתובת [מוגן בדוא”ל] אם יש לך שאלות או משוב. 

הצהרת אחריות: הדעות שהביע המחבר לעיל אינן מייצגות בהכרח את דעותיה של Consensys AG. ConsenSys היא קהילה מבוזרת, כאשר הבלוג ConsenSys מהווה פלטפורמה לחברים להביע באופן חופשי את רעיונותיהם ונקודות מבטם. 

ניוזלטר הירשם לניוזלטר שלנו לקבלת החדשות האחרונות של Ethereum, פתרונות ארגוניים, משאבי מפתח ועוד. כתובת דוא”ל תוכן בלעדידוח DeFi של Ethereum Q3 2020להגיש תלונה

דוח DeFi של Ethereum Q3 2020

דוח DeFi 2020 של Ethereum Q2להגיש תלונה

דוח DeFi 2020 של Ethereum Q2

מדריך מלא לרשתות עסקיות של Blockchainלהנחות

מדריך מלא לרשתות עסקיות של Blockchain

כיצד לבנות מוצר מצליח של בלוקצ'ייןוובינר

כיצד לבנות מוצר מצליח של בלוקצ’יין

מבוא לטוקניזציהוובינר

מבוא לטוקניזציה

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map