בלוקצ’יין לממשל: חכם דובאי

בלוקצ’יין המניע את עיר העתיד

דובאי חכמה מבקש להפוך את דובאי לעיר המאושרת ביותר עלי אדמות. השתתפות מכל בעלי העניין בעיר – תושבים, מבקרים, בעלי עסקים, הורים ומשפחות – היא אבן יסוד באסטרטגיה. מטרה זו תתבצע על ידי מינוף מגוון רחב של טכנולוגיות כולל בלוקצ’יין, AI, IoT ועל ידי התמקדות בשלושה עמודים אסטרטגיים: יעילות ממשלתית, יצירת תעשייה ומנהיגות בינלאומית..

בשיתוף פעולה עם המגזר הפרטי ושותפים ממשלתיים, הוקמה Smart Dubai כדי להעצים, לספק ולקדם חווית עיר יעילה, חלקה, בטוחה ומשפיעה על תושבים ומבקרים..

כדי להשיג את עמודיה האסטרטגיים, סמארט דובאי שואפת להציג יוזמות ולפתח שותפויות כדי לתרום לממדים הכלכליים החכמים שלה, החיים החכמים, הממשל החכם, הסביבה החכמה, האנשים החכמים וניידות חכמה..

“אימוץ טכנולוגיית הבלוקצ’יין דובאי עומד לפתוח חיסכון של 5.5 מיליארד דראם מדי שנה בעיבוד מסמכים בלבד – שווה לערכו של בורג ‘ח’ליפה מדי שנה.”

– דובאי חכמה

המטרה

דובאי שואפת להיות “העיר הראשונה המופעלת באמצעות בלוקצ’יין עד שנת 2021”. המנדט לבלוקצ’יין 2020 בדובאי, בראשות משרד חכם דובאי, מקים מפת דרכים להכנסת טכנולוגיית הבלוקצ’יין בדובאי. מטרותיה כוללות: השגת יעילות באמצעות שימוש בבלוקצ’יין ב 100% משירותי הממשלה הממשלתיים הרלוונטיים, יצירת ומאפשרת מערכת אקולוגית של בלוקצ’יין לסטארטאפים ועסקים, ולהפוך למובילת מחשבה עולמית על ידי פיילוט בתיקים חוצי גבולות.

 

פתרון האתריום הארגוני

משרד חכם דובאי הוציא RFP, ומבין שלל המועמדים הקיימים נבחרה ConsenSys כשותפה. תוך חודשיים בלבד של רעיונות, הצוות ביצע ניתוח טכני ברמה גבוהה עם סוכנויות ממשלתיות, צוותי IT, בעלי תהליכים עסקיים כדי להגדיר דרישות ליבה והחליט על מקרי השימוש הראשונים: אנרגיה, נדל”ן, רפואי וכו ‘. לאחר מכן ביצעה ConsenSys. ניתוח של צרכי התשתית המרכזיים הנדרשים לתמיכה במנדט הבלוקצ’יין. ניתוח זה הביא ליצירת פלטפורמת בלוקצ’יין כתכנית שירות, ובו זמנית טיעון זהות דיגיטלית המותאמת לבלוקצ’יין. משם נוצר מעבר UAEPass לשילוב עם רשתות בלוקצ’יין. לבסוף, ConsenSys בנתה סביבת ארגזי חול על את’ריום וקיימה סדרה של 40-60 סדנאות לסוכנויות לתחילת אב טיפוס ובדיקה..

 

תוצאות הושגו

פלטפורמת Blockchain כשירות

להאצה והקלה של טיפוס אבות טיפוס של פתרונות בלוקצ’יין, פלטפורמת Blockchain כשירות נוצר בשותפות עם חברת Telco Du כדי לתת לכל הגופים הממשלתיים את החופש לבנות על מסגרת משותפת המבוססת על צרכיהם העסקיים. ה- BPaaS היא פלטפורמה מאובטחת, ניתנת להרחבה ומאובטחת עם גישה בעלות נמוכה באמצעות תשלום לפי דרישה. BPaaS הוכר רשמית על ידי משרד דובאי החכם כהיותו אחד הכלים הרשמיים העיקריים לתמיכה בפעילות האב טיפוס של גופים ממשלתיים..

אוניברסיטת העיר החכמה


פותח בשיתוף פעולה עם קרן העתיד של דובאי, אוניברסיטת העיר החכמה הינה פלטפורמת למידה מבוזרת המונעת על ידי בלוקצ’יין התומכת בפיתוח מיומנויות דיגיטליות. אוניברסיטת סמארט סיטי שואפת להגדיל את אחוז הכישרונות המיומנים הדיגיטלית באיחוד האמירויות הערביות ל -10 אחוזים עד 2020, על ידי עקיפת מסלול המוסדות המסורתיים הנוקשה והמשופשפים..

אנשים עשויים ליצור מסלולים חינוכיים בהתאמה אישית, כולל פרויקטים מעשיים בעבודה, חומרי קריאה רלוונטיים, כנסים, סדנאות אישיות ומקוונות הפועלות לקראת אישורים דיגיטליים..

אסטרטגיה ללא נייר

דובאי החכמה הולכת ללא נייר. דובאי נמצאת בתהליך דיגיטציה של מיליארד גיליונות הנייר שמופקים מדי שנה על ידי דיגיטציה של כל השירותים, כולל בקשות ויזה, תשלומי חשבונות וחידוש רישיונות. כעת רשומות קודמות אלה יועברו באופן מאובטח באמצעות טכנולוגיית הבלוקצ’יין.

פתרונות ConsenSys

הירשם לייעוץ בלוקצ’יין ארגוני

פתרונות ConsenSys מביאים בלוקצ’יין לעסקים. אנו עוזרים לארגונים, ממשלות, מלכ”רים וסטארטאפים ברחבי העולם לבנות, לבדוק ולפרוס פתרונות בלוקצ’יין ציבוריים ופרטיים.

התחבר עם מומחה Blockchainהירשם לייעוץ בלוקצ'יין ארגוני

למידע נוסף על חכם דובאי

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map