מניעת שחיתות בשווקים הפיננסיים: סיפורה של מוניקה סינגר

בלוג 1חדשותמפתחיםפיתוח בלוקצ’יין מוסבר אירועים וכנסים לחץעלונים

הירשם לניוזלטר שלנו.

כתובת דוא”ל

אנו מכבדים את פרטיותך

HomeBlogBlockchain הסביר

מניעת שחיתות בשווקים הפיננסיים: סיפורה של מוניקה סינגר

מוניקה חולקת את דרכה ממנכ”ל Strate, מחלקת ניירות ערך מובילה, להצטרפות ל- ConsenSys כדי לחזק את אימוץ טכנולוגיית הבלוקצ’יין באפריקה. מאת לסה מונה 7 בינואר 2020 הועלה ב- 7 בינואר 2020

מוניקה זינגר ConsenSys GmbH

מוניקה זינגר הובילה את מאמצי הדיגיטציה בשווקים הפיננסיים בדרום אפריקה כמנכ”לית שכבה, מאגר רשיון ניירות ערך מורשה (CSD).

בהנחייתה עבר סטרייט מספר שיא של הוראות וחקיקה למודרניזציה של תהליכים, הבאת שקיפות, יעילות וחיסול שחיתות. כתוצאה מכך, הפורום הכלכלי העולמי הכירה בדרום אפריקה כשלושת המאגרים הראשונים המתקדמים ביותר בתחום ניירות ערך בשנת 2012. דרום אפריקה דורגה גם במקום הראשון לוויסות בורסות ניירות ערך.

כאשר מוניקה גילתה את הבלוקצ’יין, באופן טבעי, היה לה רצון בוער ליישם את הטכנולוגיה לשווקים הפיננסיים המקומיים. עם זאת, מועצת המנהלים שלה הייתה שאננה, מרוצה מההתקדמות שעשתה, ולא היה לה שום רצון ליישם כלי חדש. 

היה רק ​​דבר אחד עבור מוניקה לעשות.

היא קפצה בספינה.

מוניקה עזבה את מעמדה הכבוש בצמרת רשת המזון, והצטרפה להיררכיה השטוחה של ConsenSys כדי לתמוך באימוץ טכנולוגיית הבלוקצ’יין באפריקה.

זה הסיפור שלה.

מוניקה זינגר GIF ConsenSys GmbH

המסע לחיסול השחיתות בשווקים הפיננסיים לוקח את מוניקה מאורוגוואי לדרום אפריקה לוושינגטון הבירה. 

עזבתי את אורוגוואי בגיל 21 כדי לעקוב אחר האהבה לדרום אפריקה. עם הגעתי הבחנתי בפער בין לבן לשחור בגלל חוקי האפרטהייד הנוראיים; שחיתות ואי שוויון פגעו בחברה זו. הגעתי לדרום אפריקה בלי כלום, והייתי צריך להפיק את המיטב מזה בתנאים קשים מאוד. עבדתי קשה כמבקר ולמדתי בלילה להיות רואה חשבון מוסמך. 

לאחר שסיימתי את ניסיון העבודה המעשי החובה כמבקר, התחלתי לעבוד כמנהל הטכני של מכון רואי החשבון. תפקיד זה נתן לי את ההזדמנות לחקור תקני ביקורת וחשבונאות למקצוע. זה היה מאוד משתלם. העברנו חקיקה וסטנדרטים חדשים והרכבנו ממשל למניעת שחיתות בשווקים הפיננסיים. 

אז הבנק העולמי ביקש ממני להיות יועץ. ארזתי את משפחתי והטיסתי אותם לוושינגטון הבירה. חלק מהמנדט שלי היה לחקור מה קרה בבנק כאשר הכסף ניתן לפרויקטים של השפעה חברתית ברחבי העולם. מהר מאוד גיליתי שפחות מ -40% מהכספים שהוקצו לפרויקטים של השפעה חברתית הלכו למעשה למקום הנכון. גיליתי שממשלות רבות מושחתות, ולא היו בקרות כדי להבטיח את התשלומים בפיקוח ושמירה על בטיחותן.. 

מיד נכנסתי לאובססיביות להבין איך נוכל למנוע את הכסף הלא נכסי.

בניסיונות להביא שקיפות להלוואות שהוענק על ידי הבנק העולמי, פיתחנו רשימת ביקורת אחריות פיננסית עבור המדינות המקבלות סיוע. המדינה הקולטת תצטרך להשלים את כל הערכות האחריות הכספית לפני שתתבצע תשלומים. תהליך זה הוכיח בפני הבנק העולמי כי למדינה המקבלת תהיה את הבקרות הדרושות להפניית הכספים ליעדיהם המיועדים. עכשיו, אני מבין שטכנולוגיית הבלוקצ’יין תהיה הדרך האידיאלית שבה ניתן יהיה לפקח על התשלומים הללו בזמן אמת.

חזרתי לדרום אפריקה כדי לשנות את השווקים הפיננסיים. הצטרפתי שכבה כמנהל פרויקט וכעבור שנתיים הפכתי למנכ”ל. היינו מבוססי נייר לחלוטין בשנת 1996. היו תעודות מניות נייר שהוסדרו עם המחאות על כל העסקאות בבורסה של יוהנסבורג. התהליך היה רצוף עיכובים בהתנחלויות, הונאות ואיבוד הזדמנויות לנזילות גבוהה יותר. שוק המניות כמעט נעצר, מכיוון שמשקיעים איבדו אמון במערכת.

הצוות שלי ואני דיגיטציה לחלוטין את השווקים הפיננסיים של SA. זמן קצר לאחר מכן, השוק הפיננסי של דרום אפריקה זכה במקום השלישי במקום הראשון דו”ח התחרותיות העולמי של הפורום הכלכלי העולמי 2012-2013. דרום אפריקה דורגה גם במקום הראשון מבחינת התקנות של חילופי ניירות ערך. 

מקור: דו”ח התחרותיות העולמי של הפורום הכלכלי העולמי 2012-2013

כשסטושי גרם לי לבכות

בשנת 2015 השתתפתי בכנס ושמעתי לחישות על ביטקוין ובלוקצ’יין. סקרן, הורדתי את הנייר הלבן ביטקוין וזה שינה את חיי. בכיתי. זו הייתה הנוסחה שחיפשתי כל חיי! 

אפילו עם ההצלחה שלנו, הייתה לי הרגשה מתמדת שלא משנה מה עשינו מבחינת בקרות מבקרים ותקנים בינלאומיים לניהול סיכונים, הם עדיין לא מצליחים לזהות הונאה. ישנם בנקים שעדיין עוברים תחתם והמפקידים מאבדים את כל כספם. יש חברות ביטוח שעוברות תחת, ולוקחות איתן תרומות לכל החיים. מה עשינו לא בסדר? מה נוכל לעשות טוב יותר?

ואז, סאטושי אמר: במקום לרכז רישומים ולהטיל את כל האחריות על רשות מרכזית ומבקרים כדי להבטיח דיוק והצגה הוגנת של המידע, לרכז את הרישומים בספר חשבונות בלתי משתנה, בזמן אמת, לכל השחקנים תהיה משלהם מידע בשליטתם. בלוקצ’יין אי אפשר ממש לרמות. 

החברה שניהלתי ריכזה את כל הרשומות. היו לנו שכבות על גבי שכבות של מתווכים. זה היה האיטרציה הקיימת היחידה מעסקאות מבוססות נייר לדיגיטיזציה. אבל עכשיו, מצאתי דרך חדשה – כלי חדש להוסיף לארסנל שלי. כל עולמי השתנה לאחר העיתון הלבן של סאטושי. הייתי צריך למצוא דרך להביא בלוקצ’יין לשווקים הפיננסיים של דרום אפריקה. 

הלוח שלי היה מרוצה מהתקדמות שעשינו בסטרט, ולא ראה בבלוקצ’יין את הצעד הבא הדרוש. הם חשבו שאיבדתי את הגולות שלי. בהיותי נאמן לעצמי, האופציה היחידה שהייתה לי הייתה להתפטר ולהעביר מודיעין בעצמי את טכנולוגיית הבלוקצ’יין. ניהלתי את סטרייט במשך 19 שנה.

אני מבחין בפערי דורות בקבלת הבלוקצ’יין. אני מבין שקשה מאוד לדור שלי לקבל טכנולוגיית בלוקצ’יין. שטפנו מוח מוחלט לחשוב שהדרך היחידה להגן על העולם הזה היא להיות בנקים מרכזיים, רשויות מרכזיות ומבנים נסתרים אחרים. מעולם לא חשבנו להעצים את המפקידים או המשקיעים. הם היו צריכים להיות תלויים בנו, ואנחנו נטפל בהם. אני מבין שזה שינוי קשה להמשגה. אני חושב שזה דומה לשינוי הפרדיגמה כשאמרו לאנשים שהעולם בעצם לא שטוח, אלא עגול.

אני זוכר ששלחתי את הפקס הראשון. ואז עברנו למייל. בעידן שלנו, הבייבי בום, הטכנולוגיה הזו קשה מדי לעטוף את הראש. עבור הדור הצעיר, זה לא מעניין. 

“לא ניתן לפתור שום בעיה מאותה רמת תודעה שיצרה אותה.”

– אלברט איינשטיין

תחשוב מתי ויטאליק יצר את החוזה החכם. הוא היה בן 19. הוא אמר חבר’ה, לא מוחות, בוא ניקח את הביטקוין ונשפר אותו. אנשים צעירים הם המפתח ליישום טכנולוגיה זו. רק מי שאינו חלק מהמציאות הזו יכול היה להגדיר רעיון כה מדהים. לכן אני אוהב לעבוד עם אלפי שנים. יש להם יכולת מדהימה לחשוב לגמרי בחופשיות בלי להתחשב במציאות זו. אני מקווה לחיות מספיק זמן כדי לראות את הדורות הצעירים מיישמים את הטכנולוגיה הזו.

“מוניקה, את מעשנת משהו?”

הרבה מנהלים חושבים, “שקיפות לפי עיצוב היא פשוט לא אפשרית”, או “אני אפרוש לפני יישומה”, שזו גישה אנוכית להפליא. אתה הולך לפרוש, לא ליישם את זה ולעזוב את הצוות שלך אפילו בלי היתרון של חינוך הטכנולוגיה הזו? 

לכן, הדבר החשוב ביותר לעשות כרגע הוא להעצים את הדור הבא על ידי לימוד אותם כיצד לקודד. אני עובד בצמוד עם Eseoghene Mentie בלגוס, מעורר השראה לילדים ללמוד קוד ולעבוד מרחוק.

כמו כן, הייתי אומר שהשפה שלנו ב- Web3 היא טכנית מדי. יש לנו יותר מדי מילים טכניות. דבר כרגיל! השתמש בשפה של האנשים שאתה מדבר איתם. כשאני מעביר את המצגות שלי אני משתמש בשפה של השווקים הפיננסיים. אני מציג רשומות יומן כדי להציג את השגיאות במערכת הנוכחית לעומת ההזדמנויות בטכנולוגיית הבלוקצ’יין. כשאנשים רואים את זה, הם יכולים להתחיל לראות מה אפשרי. כי הם מקבלים את זה. אני לא משתמש בשום שפה טכנולוגית. אני לא מספר להם על חסימות, חשיפות, סוגי הצפנה, יכולת פעולה הדדית, כלום. שמור על זה פשוט והם יבינו.

בנקים מרכזיים באפריקה צריכים ליצור מטבעות משלהם, לפני שמאזניים יהרסו את העולם. 

כרגע, אני מביא בשורה על הרעיון של בנקים מרכזיים להנפיק מטבע דיגיטלי משלהם באפריקה. אני מאמין שעל כל הבנקים המרכזיים לנקוט פעולה כדי לא לאבד את זכותם לקבוע מדיניות מוניטרית אם / כאשר אנשים מפסיקים להשתמש במטבע הפיאט המונפק שלהם. מעבר למטבע דיגיטלי עשוי למנוע מהם לאבד שליטה למאזניים או למטבעות אחרים שיושקו.

המטבע הדיגיטלי של הבנק המרכזי (CBDC) יחזיר גם את השליטה למפקידים בכספם, מבלי שיידרש לסבול מהצד השני שכנגד הבנקאים שלהם יעבור לחיסול ויגרום למפקידים לאבד את כספם. מרבית המדינות המתפתחות אינן יכולות להרשות לעצמן ביטוח פיקדונות. אם בנק הולך תחת, המפקידים מאבדים את הפיקדונות שלהם. אסור שזה יקרה בעתיד שוב.

אני אוהב את תוכנית רשת Bounties, במיוחד את העבודה שהם עושים עם Bounty for Basura. אבל מה אם היו לנו שפע יזום במקום שפע ריאקציוני? מה אם נתמרץ את שמירת הטבע? האנשים ששורפים כיום את היערות באמזונס ובאינדונזיה מקבלים כסף משריפת עצים לחוות סויה או שמן דקלים. אנשים רעבים. הם צריכים כסף. אני מבין את המוטיבציה. 

אבל, אם הייתי יכול לתת שכר לכל תושב באמזונס ואומר, “שמור על העצים, ואתה תרוויח יותר כסף מאשר אם תקצוץ אותם ותשתול מוצרים,” הייתי עושה זאת. העצים הם יקרי ערך יותר ממה שהם נוטעים, אך התושבים לא מרוויחים ישירות מערך זה. נוכל ליצור מערכת שפע שתעניק לאנשים יותר כסף לקיים את סביבתם / בית הגידול שלהם במקום להרוס אותו. נוכל לתמרץ את שימור היער. שפע שלא להרוס, במקום שפע לנקות.  

“רוצה מיליון devs Ethereum? הסתכל לאפריקה. ”

מוניקה זינגר

כרגע אני חושש שרוב ההתפתחות תדלג על אפריקה. זו תהיה החמצה ענקית, כאשר, למעשה, באפריקה יש את הריכוז הגדול ביותר של צעירים בעולם. אם תינתן להם גישה ל- wifi ולמחשב, ניתן היה להכשירם להיות חלק מה- מיליון מפתחים שאנחנו מחפשים אחר Ethereum. איפה שהם גרים כבר לא גורם. מסיבה זו אנו מארגנים את ETH Lagos בעזרת קרן Ethereum בשנת 2020. 

המסע שלי לחסל שחיתות בשווקים הפיננסיים מגיע למעגל מלא

התפקיד הראשון שלי היה במכון דרום אפריקה לרואי חשבון משנת 1988 עד 1995. כעת, 31 שנה לאחר מכן, הצביעו על ידי חברי המכון לשבת במועצת המנהלים שלו. סומכים עליי להחיל את העקרונות הגבוהים ביותר של ממשל תאגידי.

לצטט את ת.ס. אליוט, “לא נפסיק מהחקירה. וסוף כל התחקיר שלנו יהיה להגיע למקום בו התחלנו ולדעת את המקום בפעם הראשונה. “

פנה אל מוניקה סינגר לינקדאין ו טוויטר.

**

רוצה ללמוד עוד על תפקידם של CSD ו- Ethereum במימון מבוזר?

קרא את המאמר “קידום שוקי הון בטכנולוגיית Blockchain” →

 

שוק ההון ניוזלטר הירשם לניוזלטר שלנו לקבלת החדשות האחרונות של Ethereum, פתרונות ארגוניים, משאבי מפתח ועוד. כתובת דוא”ל תוכן בלעדידוח DeFi של Ethereum Q3 2020להגיש תלונה

דוח DeFi של Ethereum Q3 2020

דוח DeFi 2020 של Ethereum Q2להגיש תלונה

דוח DeFi 2020 של Ethereum Q2

מדריך מלא לרשתות עסקיות של Blockchainלהנחות

מדריך מלא לרשתות עסקיות של Blockchain

כיצד לבנות מוצר מצליח של בלוקצ'ייןוובינר

כיצד לבנות מוצר מצליח של בלוקצ’יין

מבוא לטוקניזציהוובינר

מבוא לטוקניזציה

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map