מסלקה פיננסית מרכזית בוחנת את אתריום לניהול נכסים דיגיטליים

בלוג 1חדשותמפתחיםפיתוח בלוקצ’יין מוסבר אירועים וכנסים לחץעלונים

הירשם לניוזלטר שלנו.

כתובת דוא”ל

אנו מכבדים את פרטיותך

HomeBlogEnterprise Blockchain

מסלקה פיננסית מרכזית בוחנת את אתריום לניהול נכסים דיגיטליים

נאמנות המפקיד & האב-טיפוס החדש של תאגיד סליקה ממנף את בלוקצ’יין את’ריום כדי לייעל את פעילות שוק ההון. מאת אמה צ’אנינג, פיל קלי 1 ביולי 2020 הועלה ב -1 ביולי 2020

פרויקט וויטני

תעשיית השירותים הפיננסיים עשתה צעד נוסף קדימה לנכסים דיגיטליים מבוססי בלוקצ’יין עם נאמנות הפקדה & שחרורו האחרון של תאגיד סליקה של פרויקט מקרה ויטני. הפלטפורמה, המשתמשת באתריום כטכנולוגיה המרכזית שלה, מאמצת גישה חדשה לייצוג ערך בשוקי ההון ומסמנת עידן של יעילות מוגברת לשירותים פיננסיים. פרויקט וויטני שוחרר במקביל לפרויקט יון, פרויקט יישוב מואץ שבוחן עוד יותר את קיצור מחזורי הסליקה וההתיישבות. 

היוזמה האחרונה של ה- DTCC מהדהדת את העבודה המתרחשת ברחבי העולם מזה זמן. מוסדות מרכזיים אימצו רשומות ניירות ערך מבוססות את’רום ובודקים באופן פעיל הצעות אסימון. כדוגמה מוקדמת להתפתחויות כאלה, הבנק העולמי החל בשנת 2018 להנפיק איגרות חוב עליו פלטפורמת בלוקצ’יין של בונד-אי, המניה האחרונה הייתה 50 מיליון דולר אוסטרלי באוגוסט 2019. חבילת המוצרים Codefi של ConsenSys עצמה הקלה על היקף משמעותי ומשווה של פרויקטים של נכסים דיגיטליים מאז שהושקה בשנת 2019..

הזדמנויות מתעוררות לצינורות של תעשיית ניירות ערך בארה”ב

ה- DTCC יושב בלב שוקי ההון בארה”ב וכבר מזמן מניע חדשנות. מטרת התאגיד היא לחזק תהליכים לאחר המסחר, לספק תשתית יעילה ולתמוך בכלכלות גודל, והכל תוך שמירה על הביטחון. חברת הנפקת הנאמנות (DTC), חברת הבת של התאגיד, הוקמה בשנת 1973 במטרה להתמודד עם היקף הניירת העולה והסיכונים הנובעים מכך עם הגידול המהיר של עסקאות ניירות ערך בשוק ההון בארה”ב באותה תקופה. DTCC וחברות הבת שלה מעבדות עסקאות בשווי של כמעט 2 אלפי דולר בשנה. 

כעבור כ- 50 שנה שוקי ההון בארה”ב ו- DTCC נערכים לתמורות בסיסיות חדשות בענף המונעות על ידי הופעת הנכסים הדיגיטליים. לפרויקט וויטני ואיון יש פוטנציאל להשיג כמה יעדים שנמשכו זמן רב, כגון מחזורי התיישבות מקוצרים ועמידה אוטומטית.

סמל מקלעת consensys עגול צפה בסמינר המקוון שלנו לגבי עתיד ה- Watch Watch

פלטפורמת וויטני: בנויה על את’ריום 

פלטפורמת וויטני היא אב-טיפוס מבוסס בלוקצ’יין שמטביע אסימונים ומתעד העברות נכסים ברשת את’ריום הציבורית, תוך שמירה על תיעוד דיגיטלי עצמאי של בעלות ביטחונית מחוץ לרשת.. 

הפלטפורמה נועדה לפתור עבור מגוון נקודות כאב בשווקים פרטיים, החל מתהליכים יקרים המבוססים על נייר וכלה בתאימות מקוטעת. חלק מיכולות הליבה שלה כוללות תיעוד דיגיטלי וניתן לאימות קריפטוגרפי של בעלות אבטחה, כמו גם מנוע חוקים דינמי הפועל מחוץ לרשת כדי לאפשר עסקאות מורשות ברשת ולוודא שמנפיקים, סוחרי מתווכים ומשקיעים שומרים על תאימות לאורך כל מחזור חיי ניירות ערך.


הגדלת המומנטום לאימוץ נכסים דיגיטליים 

המהלך של DTCC להכריז על פרויקט וויטני בעקבות תאוצה הולכת וגוברת בשוקי ההון הנכסים הקונבנציונליים והדיגיטליים שנבנתה עד 2018, 2019 ועד 2020. 

בשנת 2018 פורץ פורץ הדרך של JPMorgan Chase מבחן המניין עם הבנק הלאומי של קנדה ושל הבנק העולמי 81 מיליון דולר בונד-אי בשנת 2018 והנפקה שנייה בשנת 2019. ביולי האחרון, קבוצת CapBridge, בשותפות עם ConsenSys, השיקה 1x, בורסת אסימון אבטחה ראשונה מסוגה המבוססת ומוסדרת בסינגפור. בספטמבר, סנטנדר הודיעה על ההנפקה של איגרות חוב אסימונות בסך 20 מיליון דולר. הפרויקט של סנטאנדר היה ראוי לציון מכיוון שהיה ההנפקה הגדולה הראשונה שהועברה כולה ברשת את’ריום הציבורית. 

מאז, כמה מוסדות פיננסיים אחרים אימצו את רשת Ethereum. מנהל הנכסים הצרפתי מטה קפיטל השתמש בפלטפורמת ניהול הנכסים של ConsenSys Codefi כדי לסמן נכס בשווי 350 מיליון אירו מחוץ לפריז..

סמל מקלעת consensys עגול מקרה מקרה: כיצד מטה קפיטל הוזמן 350 מיליון יורו של הורדת נדל”ן

את’ריום משמש כבסיס להנפקת נכסים דיגיטליים עד כה ל -95%. העיצוב הניתן לתכנות של הבלוקצ’יין, יכולות האסימון הטבעי ותקני האסימון שאומצו באופן נרחב, הפכו אותו לפלטפורמה אידיאלית לדיגיטציה של נכסים. הפרויקט של ה- DTCC מיישם תקן אסימונים תואם ERC-20. תקני אסימון אבטחה כגון ERC1400 מציג גם הזדמנויות עבור ה- DTCC לבנות תכונות נוספות לאסימונים, כגון תאימות מובנית, בקרות העברה גרעיניות, ואפשרות ליצור מדינות שונות עם זכויות ספציפיות המצורפות, ישירות ברשת, כמו ביטחונות..

כיצד פלטפורמת וויטני משתמשת באת’ריום

עבור פרויקט וויטני, DTCC בחרה ברשת אתריום ציבורית ותקן ERC20 שלה להטבעת אסימונים, כמו גם אורקליית ציות מחוץ לרשת ותיעוד מלאי עצמאי בגיבוי. עבור מסחר משני, פרויקט וויטני צופה תרחיש שבו אנשים סוחרים OTC או במערכת מסחר אלטרנטיבית (ATS), או בשם המחזיק המועיל שלהם או באמצעות מודל משמור. במודל משמור, אסימונים מוחזקים בחשבון אומניבוס מטעם משקיע, בדומה לשם רחוב.

שיקולי עיצוב: רשתות אתריום ציבוריות לעומת פרטיות 

מחקר המקרה של פרויקט וויטני מציין כי ארבעה גורמים מרכזיים הביאו את ה- DTCC לבחור אתטרום ציבורי:

  • תצפית על מאמצי האסימון לשווקים הפרטיים בארה”ב עד כה
  • גישה לכלי קוד פתוח
  • הזדמנות לבדוק אכיפה של תהליכים מבצעיים מרכזיים מחוץ לרשת
  • רצון לבנות חוש טכני מעשי סביב תשתית בלוקצ’יין ציבורית

בעוד ש- DTCC בחרה לעבוד עם רשת Ethereum הציבורית, גישה חלופית ששימשה לקוחות רבים עד כה תהיה יצירת מופע פרטי של Ethereum. רשת פרטית מאפשרת למשתמשים להשיג ביצועים גבוהים בהרבה בממדים כגון תפוקה ולהימנע מהצורך בתשלומי דלק.   

טכנולוגיות כגון Hyperledger Besu ו מִניָן הופיעו כאפשרויות ברירת מחדל עבור לקוחות אתריום ידידותיים לארגונים. ה חבילת PegaSys, אשר נבנה על ידי הצוות שפיתח את Hyperledger Besu, מאפשר לארגונים לאסוף במהירות רשתות Ethereum פרטיות עם פונקציות מתקדמות ושירותי תמיכה 24/7.  

רשתות אתריום פרטיות הן הבסיס למספר קבוצות בלוקצ’יין בעלות פרופיל גבוה, כמו קומגו (בעלי העניין כוללים סיטי, Shell, BNP ו- ING) וקובנטיס (בעלי העניין כוללים ADM, קרגיל ולואי דרייפוס). 

יתרה מכך, Ethereum 2.0, שדרוג משמעותי לרשת הציבורית Ethereum, אמור לצאת לדרך בשנת 2020. Ethereum 2.0 יביא יתרונות ביצועיים רבים, כולל מדרגיות אקספוננציאלית ומהירות עסקאות כתוצאה ממעבר מאלגוריתם קונצנזוס Proof of Work ל- Proof of לְהַמֵר.

מה הבא לאימוץ נכסים דיגיטליים

פרויקט וויטני הוא נקודת הוכחה נוספת לכך שנכסים דיגיטליים יובילו את הדרך לחדשנות בשוקי ההון, הן ליעילות תפעולית והן להגברת הגישה לשווקים פרטיים עבור משקיעי מיין סטריט. עם פלטפורמת ניהול נכסים דיגיטליים הכוללת כמו קודפי, למוסדות פיננסיים מכהנים יש כעת פתרונות מפתח לתכנון, הנפקה ומסחר בנכסים וניירות ערך דיגיטליים.. 

הדגמה ConsenSys Codefi היום

צור קשר עם צוות המומחים שלנו כדי להדגים את חבילת פתרונות הנכסים הדיגיטליים שלנו. צור איתנו קשר ניהול נכסיםשווקי קפיטל Codefi ניוזלטר הירשם לניוזלטר שלנו לקבלת החדשות האחרונות של Ethereum, פתרונות ארגוניים, משאבי מפתחים ועוד. כתובת דוא”ל תוכן בלעדימדריך מלא לרשתות עסקיות של בלוקצ'ייןלהנחות

מדריך מלא לרשתות עסקיות של בלוקצ’יין

מבוא לטוקניזציהוובינר

מבוא לטוקניזציה

העתיד של נכסים דיגיטליים של פיננסים ו- DeFiוובינר

עתיד האוצר: נכסים דיגיטליים ו- DeFi

מה זה אתריום ארגוניוובינר

מה זה אתריום ארגוני?

בנקים מרכזיים ועתיד הכסףנייר לבן

בנקים מרכזיים ועתיד הכסף

קומגו בלוקצ'יין למימון סחר בסחורותמקרה מקרה

קומגו: Blockchain למימון סחר בסחורות

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map