אודות יוסף לובין – מייסד

ConsenSys, שנוסדה בשנת 2014, טיפחה נוכחות עולמית, והעסיקה יזמים מובילים, מדעני מחשבים, מהנדסי פרוטוקולים, מפתחי תוכנה ומומחים באספקת ארגונים. כאחת הגופים הגדולים והיסודיים ביותר בתחום הטכנולוגיה של בלוקצ’יין, רשת האנשים, הפרויקטים והחברות העולמית של ConsenSys בונה את כלי הפיתוח של תעשיית הבלוקצ’יין, יישומים מבוזרים ופתרונות עבור ארגונים וממשלות שקבעו לנצל את כוחו של את’ריום. . התייחס לארגון על ידי הניו יורקר בשנת 2018 כ”מפתחת ומקדמת היישומים המבוזרים ביותר של קהילת את’ריום. “

כיכר ג'ו לוביןקרדיט צילום: זאזה וייסגרבר

נולד וגדל בטורונטו, סיים לובין את לימודיו באוניברסיטת פרינסטון בתואר הנדסת חשמל ומדעי המחשב. הוא עבד במעבדת הרובוטיקה של פרינסטון בטומנדנדי מיוזיק בפיתוח כלי להרכבת מוסיקה אוטונומית ובחברת המחקר הפרטית Vision Applications Inc. שבנתה רובוטים ניידים אוטונומיים. כמהנדס תוכנה ויועץ, לובין עבד עם eMagine על פרויקט רשת התשלומים הקריפטוגרפיים של Identrus ומימון סחר והיה מעורב בהקמה של קרן גידור ותפעולה. הוא מילא תפקידים כמנהל המשרד בניו יורק של ייעוץ תוכנת נפח וסמנכ”ל טכנולוגיה בניהול עושר פרטי בגולדמן זאקס. באמצעות הודעות אלה התמקד לובין בצומת הצפנה, הנדסה ופיננסים.

בהשראת נייר הביטקוין הביטקוין של סאטושי נקמוטו והפוטנציאל של מערכות מבוזרות “לנפץ את ממגיות הכוח ולאזן מחדש את חוסר הסימטריות במידע חסרון כל כך הרבה,”לובין התעמק בקהילת הבלוקצ’יין החלה. הוא היה דמות ראשונית ביצירתו ובהשקתו של את’ריום לצד עמיתו הטורונטוני ויטאליק בוטרין בשנת 2014, ובסופו של דבר עבר לבנות מערכת אקולוגית סביב הטכנולוגיה המתהווה, בין השאר באמצעות השקת ConsenSys..

“עם הרקע של לובין בתחום הטכנולוגי והעסקי, הוא התגלה במהירות כאסטרטג מרכזי ולקח את התואר כמנהל התפעול הראשי של הישות שיביא לפועל את חזונו של בוטרין”, אמר ניוזוויק. “אחרי זה הדברים עברו מהר.”

העלייה הבאה של blockchain, cryptocurrency ו- Ethereum הייתה אחד הסיפורים המדהימים ביותר בטכנולוגיה מאז 2016 – תופעה עולמית בונפידית שמהדהדת ממאורות האקרים לדאבוס – ותעשייה שלמה צמחה סביב רשתות מבוזרות והנכסים הדיגיטליים הקשורים אליהן..

“ביטקוין הציג את חזון השבץ הרחב,” אמר לובין ל- ניו יורק טיימס בשנת 2016. “Ethereum הציג את ההתגבשות של איך להעביר את החזון הזה.”

בסיס היזמים של Ethereum, המונה כיום מאות אלפים, הוא בניין קהילתי נלהב עם אידיאלים של קוד פתוח ופלטפורמות אינטראופרטיביות בפלחי שוק, החל משרשרת אספקה ​​ועד שווקים פיננסיים ועד קניין רוחני. אלפי סטארטאפים ברחבי העולם מחדשים מודלים עסקיים חדשים עם Ethereum, וניסויים בבלוקצ’יין נפוצים כיום בקרב הארגונים המובילים בעולם – בנקים, בנקים מרכזיים, ממשלות וענקיות טכנולוגיה כאחד..

ConsenSys הדגירה מעל 50 פרויקטים, כולל אלמנטים תשתיתיים מרכזיים ברשת את’ריום כמו בלוקצ’יין-כשירות של Kaleido, On3amp של MetaMask, חבילת המפתחים של Truffle, לקוח ה- Mainnet של PegaSys וחומרי יסוד ברשת Ethereum כמו Infura ו- Alethio. ConsenSys מדגרת גם פלטפורמות ויישומים במגוון רחב של תעשיות, כגון komgo, פלטפורמת מימון סחר בינלאומית, ו- Viant, פלטפורמת מסלול ועקבות שרשרת אספקה. ל- ConsenSys היה קשר הדוק עם כ- 50 פרויקטים נוספים באמצעות השקעה או באמצעות שירותים כמו ביקורת אבטחה או השקת אסימונים. בשנת 2018 כתב ניוזוויק כי “הצמיחה של ConsenSys, כמו הצמיחה של את’ריום עצמו, הייתה נפיצה.” 

ConsenSys שימשה דמות מרכזית בהקמת הברית Ethereum Enterprise, ארגון סטנדרטים עולמי ליישומים עסקיים של טכנולוגיית Ethereum. ב- EEA יש כעת מעל 500 חברים, כולל מנהיגים עסקיים גלובליים, כולל Accenture, CME Group, Deloitte, Ernst & יאנג, אינטל, בנקים כמו JPMorgan, Microsoft, Pfizer, משרדי עורכי דין כמו Schulte Roth & זאבל LLP, T-Mobile ו- Wipro. פרויקט ברוקלין ופרויקטים כמו מצפה הכוכבים והפורום של Blockchain באיחוד האירופי הובילו מחקר ורגולציה בארצות הברית ובאירופה, והבטיחו תעשיית בלוקצ’יין שוויונית יותר.

ConsenSys צוינה גם בזכות מחויבותה לארגון מבוזר בנוסף למספר עצום של סבבונות, פרויקטים ויוזמות מוצלחות. “מבנה החברה בהשראת האידיאלים האוטופיים של לובין,” קובע ניוזוויק. “העובדים בוחרים כותרות משלהם, ובמקום היררכיה עמוקה מסורתית, יש מבנה ממשל שטוח יותר המבוסס על הסכמים, מערכת ניהול מבוזרת בה מופץ הכוח בין צוותי התארגנות עצמית.”

נכון לעכשיו, ברור שטכנולוגיית הבלוקצ’יין תטמיע את עצמה עמוק בתהליכים הכלכליים בעולם. זה רק עניין של מתי. במהלך השלבים המוקדמים הללו בעידן הבלוקצ’יין והקריפטו, ג’ו לובין הוכיח יד יציבה בתוך התנודתיות. עם כל הכבישים המובילים אל את’ריום 2.0 ותעשייה בוגרת לחלוטין של רשתות חסימות, לובין מאמין שהמערכת האקולוגית של את’ריום הגיעה למסה ומהירות קריטית: “יזמים וטכנולוגים נשפכים למערכת האקולוגית כדי לבנות את הרשת העולמית המבוזרת, Web 3.0. לאחר שראית את ההשלכות העמוקות של הבלוקצ’יין, אינך יכול לראות את זה. כל גל חדש של מחזור ההייפ יביא קבוצות גדולות וגדולות יותר של בונים ומשתמשים. עבור האנשים האלה, אין דרך חזרה. “

אודות המייסד שלנו

ספריית המדיה של ג’ו לובין

המאגר השלם של מאמרים, ראיונות, נאומים, דיוני פאנל ועוד ממייסד שותף של Ethereum ומייסד ConsenSys. 

לַחקוֹרספריית המדיה של ג'ו לובין 039

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map