מכירה פומבית של סקרמנטו קינגס בג’רזי באמצעות שוק הבלוקצ’יין

בלוג 1חדשות מפתחיםיזם הסבר על בלוקצ’יין אירועים וכנסים לחץעלונים

הירשם לניוזלטר שלנו.

כתובת דוא”ל

אנו מכבדים את פרטיותך

הודעה לעיתונות בלוג

מכירה פומבית של סקרמנטו קינגס בג’רזי באמצעות שוק הבלוקצ’יין

פלטפורמה משתמשת בבלוקצ’יין של Ethereum כדי לאמת את זיכרונות המזכרים של המלכים האמיתייםSys 15 בינואר 2020 הועלה ב -15 בינואר 2020

באדי מגן 710 215 458

– Blockchain מגן טוב יותר על אוהדים מפני הונאות, הונאות וציוד נוק-אפ שנמכר בשוקים משניים –

– מאפשר לאוהדים להציע הצעות מחיר לבגדי שחקנים נבחרים ובגדים בזמן שהם נלבשים על המגרש במהלך כל משחק –

סקרמנטו, קליפורניה– היום סקרמנטו קינגס, בשיתוף עם ConsenSys, חברת פיתוח תוכנה לבלוקצ’יין, הכריזה על פלטפורמת מכירות פומבית חדשה המאפשרת הצעות חיות על ציוד ספורט במשחק באמצעות טרום, מוצר שרשרת האספקה ​​המגובה על ידי ConsenSys. על ידי שימוש בפלטפורמה זו, כל פריט במכירה פומבית יאומת, ויקבע מסלול ביקורת שקוף של היסטוריית המוצרים, כך שהאוהדים יובטחו כי כל ציוד הוא אותנטי..

במהלך משחקי הבית של קינגס, האוהדים יוכלו להשתתף במכירה פומבית חיה של ציוד לבוש במשחק. הפלטפורמה, זמינה דרך Kings.com/Auction ואפליקציית סקרמנטו קינגס + Golden 1 מרכז עטורת הפרסים ו Kings.com, יושק היום כשהקינגס יתמודד מול דאלאס מאבריקס בסקרמנטו. גופיית לבוש המשחק של קינגס גארד של באדי הילד תימכר במכירה פומבית במהלך המשחק עם הכנסות לטובת מאמצי הסיוע של הוריקן דוריאן. ההכנסות ממכרזים עתידיים יועברו לקרן סקרמנטו קינגס אלא אם צוין.

“אנו שמחים להכריז תחילה על בלוקצ’יין נוסף כאשר אנו שואפים להמשיך ולשפר את חוויית האוהדים”, אמר מנהל הטכנולוגיה הראשי של סקרמנטו קינגס, ריאן מונטויה. “שילבנו את טכנולוגיית הבלוקצ’יין בעסק שלנו על פני מספר פלטפורמות, כולל תוכנית התגמול שלנו, ועכשיו לאוהדים שלנו תהיה אפשרות לרכוש בבטחה סחורה אותנטית של משחקים בזמן אמת באמצעות פיתרון חדשני מבוסס בלוקצ’יין.”

“העידן הדיגיטלי הגדיל באופן דרסטי את הגישה והאופציות עבור צרכנים רבים, אך הוא גם צמצם את מקורם הניתן לאימות. איך אתה יכול להיות בטוח שהסחורה הפיזית שמועברת לדלת שלך היא לגיטימית ואמיתית כפי שפורסם? איך אתה יכול לסמוך על האותנטיות והיסטוריית הבעלות של משהו שקנית באינטרנט? ” אמר ראש פיתוח עסקי ConsenSys בראדלי פיינשטיין. “מכיוון שבלוקצ’יין את’ריום ממשיך לצבור אחיזה כבסיס חדש לשיתוף פעולה עולמי על ידי מתן אמון ושקיפות, אנו פותחים דרכים עמוקות יותר לספק נראות לרשתות אספקה ​​עולמיות מורכבות ולהעצים התנהגויות צרכניות.”

הערך הכולל של שוק מזכרות הספורט בארה”ב הוערך ב 5.4 מיליארד דולר בשנה, עם זאת, אין תקנים תעשייתיים לאימות פריטים ולהגנה על אוהדים מפני רכישת סחורה מזויפת. באמצעות שותפות זו, Kings ו- ConsenSys מגדילים למעשה את פוטנציאל המכירה החוזרת של סחורה מאומתת בשווקים משניים. המכירות הפומביות החיות יאפשרו לקינגס לספר סיפור ייחודי סביב כל פיסת מזכרות תוך כדי לספק למעריצים חוויית מכירה פומבית חיה מרגשת

מהאוהדים שצופים במשחק בזירה ועד האוהדים שצופים מהבית, כל אחד יכול להציע כל פריט מכרז בשידור חי של קינגס. תקופות המכירה הפומבית נמשכות ביום המשחק, ומתחילות ממש לפני ההצהרה עד השעה 23:59. PT. המתמודדים הגבוהים ביותר במכירה הפומבית יקבלו את הציוד המאומת, שתויג ואומת, יחד עם אסימון, המייצג הוכחת בעלות ומשמש גם תעודת מקוריות (CoA). האסימון הדיגיטלי יוצר תיעוד היסטורי רשמי של הפריט ומציג את מסלול הביקורת בעולם האמיתי כשהוא עובר מבעלים לבעלים. האסימון יהיה בבעלות הזוכה במכירה הפומבית ויקודד בנתונים מאומתים על המשחק, העונה והשחקן, ויוטבע בזמן, כך שהאוהדים יוכלו להוכיח שהציוד שלהם אמיתי..

הפלטפורמה מתעדת את מקור הסחורה ואת האותנטיות שלה באמצעותטרום, מוצר ConsenSys המאפשר לעסקים לבנות אמון מול צרכניו באמצעות שקיפות, עקיבות וסחירות. היסטוריית העסקאות הראשונית תוקלט גם היא, ובהסכמת הבעלים, כל מכירה, הלוואה או תערוכת ציוד עתידית באולמות תצוגה פיזיים או וירטואליים יהפכו לחלק מהתיעוד ההיסטורי השקוף המתועד בבלוקצ’יין את’ריום. אוהדים יכולים לשלם באמצעות כרטיס אשראי, ופריטי מכירה פומבית של משחקים יישלחו ישירות לכתובת שבחרתם.


“בחרנו לעצב את היישום הספציפי הזה מתוך מחשבה על אוהד קינגס”, אמר אדריכל המוצר של טרום, קונסטנטין קוסטנקו. “טכנולוגיית הבלוקצ’יין של Ethereum מספקת שקיפות, אותנטיות והגנה מפני הונאה לאוהד, אך הפרטים הטכניים מוסתרים כדי להציע חווית משתמש מוכרת.”

שותפות זו באה בעקבות השקת Kings לאחרונה אוסף הקריפטו הפיזי הראשון בספורט המקצועי וה תוכנית הגמול הראשונה המופעלת על ידי ה- NBA למשחקים בתוך האפליקציה. בשנת 2014, המלכים הפכו ל צוות ה- NBA הראשון שקיבל ביטקוין כתשלום בזירה. בשנת 2018 הפכו הקינגס לקבוצת הספורט המקצועית הראשונה בעולם לכריית מטבעות קריפטוגרפיים והכריז על תוכנית צדקה, MiningForGood, שתורמת את הכספים הללו למאמצי פיתוח והכשרה של כוח האדם בקהילה. בשנה שעברה, הקינגס הציגו לראשונה את המרחב הייעודי הראשון של ה- NBA עבור חוויית משחק ניבוי חופשית לשחק, בזירה.

המלכים נקראו “החברה החדשנית ביותר בספורט“מאת חברת Fast ו-“הצוות הטכנולוגי ביותר של 2016“מאת SportTechie, והיו גם מקבלים “מתקן השנה” של ג’ורנל עסקי הספורט.

המכירה הפומבית תהיה נגישה באמצעות Kings.com/Auction וה אפליקציית מרכז סקרמנטו קינגס + גולדן 1 סנטר, והודעת דחיפה תישלח למשתמשי האפליקציה כשהמכירה הפומבית בשידור חי.

להורדת האפליקציה לחץ כאן.

ניוזלטר הירשם לניוזלטר שלנו לקבלת החדשות האחרונות של Ethereum, פתרונות ארגוניים, משאבי מפתח ועוד. כתובת דוא”ל תוכן בלעדידוח DeFi של Ethereum Q3 2020להגיש תלונה

דוח DeFi של Ethereum Q3 2020

דוח DeFi 2020 של Ethereum Q2להגיש תלונה

דוח DeFi 2020 של Ethereum Q2

Ethereum 2 0 דולהגיש תלונה

דו”ח המערכת האקולוגית של Ethereum 2.0

מדריך מלא לרשתות עסקיות של Blockchainלהנחות

מדריך מלא לרשתות עסקיות של Blockchain

כיצד לבנות מוצר מצליח של בלוקצ'ייןוובינר

כיצד לבנות מוצר מצליח של בלוקצ’יין

בנקים מרכזיים ועתיד הכסףנייר לבן

בנקים מרכזיים ועתיד הכסף

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map