בלוקצ’יין באופנה וקמעונאות קמעונאית

Contents

מהם היתרונות של Blockchain באופנה קמעונאית & מוּתָרוּת?  

אתריום ארגוני מעניקה לקמעונאים, יצרנים ומשתמשי קצה שקיפות חסרת תקדים, עקיבות וסחירות באופנה קמעונאית ובניהול יוקרה בשרשרת האספקה.. 

שְׁקִיפוּת

זה מאפשר לחברות לשתף טענות שניתן לאמת עם הצרכנים שלהן כדי לשפר את האותנטיות ולהגביר את אמון הצרכנים.

עקיבות

זה מאפשר לחברות לעקוב אחר כל מקורם של המוצרים שלהם ואת האלמנטים הבסיסיים שלהם ממקור למכירה.

סחירות

זה מאפשר ללקוחות לסמל נכסים שאינם פטרייתיים שניתן להחזיק, לרכוש, להחליף ולסחור בכל עת ובכל מקום.

יכולות הליבה הללו מאפשרות יתרונות נוספים לבעלי העניין ברחבי הענף:

 

כיצד תומך בלוקצ’יין בשיטות קיימא?

ל- Blockchain יש יכולת לעקוב אחר כל מוצר דיגיטלי או פיזי לאורך כל מחזור חייו. שקיפות במעקב אחר שרשרת האספקה ​​מעניקה ליצרנים מבט ממעוף הציפור על שרשרת הערך שלהם, ומאפשרת להם להבטיח מסירה נכונה של סחורות צד ג ‘ותווית מוצרים סופית. Blockchain יכול לעקוב אחר התקדמות הנכסים, לרשום את המידע ולהראות רשומות נכסים קודמות. יש לו פוטנציאל להרחיב את הייצור והצריכה הקיימים והאתיים של כל סחורה בקנה מידה עולמי. 

למידע נוסף על blockchain בניהול שרשרת האספקה ​​→
כיצד מגדירה בלוקצ’יין מחדש את חוויית הלקוח?

קיימות הפכה מ’נחמד שיש ‘לצורך כמעט מוחלט. נילסן מדווח על כך 66% מהצרכנים הגלובליים ו- 73% מהאלפי שנים מוכנים לשלם יותר עבור מוצרים בר קיימא. על ידי אסימון נכסים פיזיים ומאפשר לצרכנים לראות מהיכן מקורם של הפריטים שלהם, קמעונאים משתמשים בטכנולוגיית בלוקצ’יין כדי להגדיר מחדש מותרות וחווית לקוח..


לדוגמה, LUXARITY מארחת מכירת פופ-אפ אהובה שנתית עבור פריטי קמעונאות יוקרתיים משומשים. כאשר לקוחות סורקים את קוד ה- QR של פריט, מוצג להם מידע רקע על הפריט: מי היה הבעלים שלו, היכן הוא נלבש וההשפעה הסביבתית החיובית של הרכישה. הקוד חושף גם פתק בכתב יד דיגיטלי מהבעלים המקורי של פריטים נבחרים. בין היתרונות האחרים, לקוחות יכולים להחליט איזו צדקה תקבל את תרומתם ולעקוב אחר האופן בו הוצאה תרומתם בשקיפות על הבלוקצ’יין..

מחקר מקרה השפעה קמעונאית וחברתית

לוקסריות: התמודדות עם נוהלי צריכה שאינם בני קיימא בקמעונאות יוקרה

בלוקצ’יין לאופנה וקמעונאות בר קיימא. יוזמה של קבוצת ליין קרופורד ג’ויס וקונסנסיס למחזר מוצרי יוקרה, לאסוף תרומות ולחנך קונים לצריכה בת קיימא בתמיכה של טכנולוגיית הבלוקצ’יין.

לוקסריות התמודדות עם נוהלי צריכה שאינם בני קיימא בקמעונאות יוקרה

איך בלוקצ’יין מביא אותנטיות לאופנה וקמעונאות קמעונאית?

טכנולוגיית הבלוקצ’יין מאפשרת למותגים לסמל נכסים שאינם ניתנים לפריטים, ומאפשרת להחזיק, לרכוש, להחליף ולסחור בכל נכס בקלות. לקוחות רשאים להיכנס לאתר של מותג כדי ליצור ולהוכיח בעלות על נכס פאר שניתן לאמת ולהעביר אחר כך לצד אחר..

ניתן לתייג פריטי קמעונאות יוקרתיים עם תכונה חסינת זיוף אחד לאחד ולעקוב אחריהם באמצעות טכנולוגיית תאומים דיגיטלית, המחברת בין העולם הפיזי לעולם הדיגיטלי.. טרום מציעה מגוון פתרונות, למשל, פתרונות למידת מכונה מסוג RFID וזיהוי תמונות, כדי להנחות אותך במסע שלך.

מקרה מקרה יוקרתי

AURA: הוכחת אותנטיות למוצרי יוקרה

AURA היא בלוקצ’יין קונסורציום שחלוצה על ידי קבוצת LVMH למעקב אחר מעקב אחר מוצרי יוקרה – מחומרי גלם ועד נקודת המכירה, ועד לשווקי יד שנייה – במטרה להבטיח לצרכנים היסטוריה של מוצרים והוכחת מקוריות..

AURA הוכחת אותנטיות למוצרי יוקרה

איך בלוקצ’יין משפר את אמון הצרכנים?

ה ציון שקיפות ממוצע בקרב 200 מובילי מותגי האופנה והקמעונאים הבולטים הוא רק 21%. באמצעות בלוקצ’יין, מותגים יכולים לבצע דיגיטציה, מעקב ולעקוב אחר כל מחזור החיים של פריט יוקרתי. באמצעות בלוקצ’יין, מותגים יכולים ליצור רשומה בלתי ניתנת לשינוי של כל השלבים בשרשרת האספקה, לתפוס נקודות נתונים ספציפיות, כגון אישורי קיימות ותביעות, ולספק גישה פתוחה לנתונים אלה באופן ציבורי..

אמון המותג עומד בראש רשימת גורמי הקיימות המשפיעים על הרכישה עבור כמעט שניים מתוך שלושה (62%) צרכנים ברחבי העולם. שקיפות בשרשרת האספקה ​​מגדילה את ציוני אמון הלקוחות, מה שמשפר את חוויית הלקוח ומחזק את קישוריות המותג. ציוני אמון לקוחות מוגברים מתורגמים לנאמנות לקוחות מוגברת וערך לכל החיים. 

מחקר מקרה שרשרת האספקה

אורגני מאומת: אוכל שאתה יכול לסמוך עליו

Verified Organic הוא יישום בלוקצ’יין מבוסס Ethereum שנועד להביא שקיפות ואחריות לתהליך ייצור המזון האורגני מחווה לשולחן. פותח בשותפות עם Treum של ConsenSys.

אוכל אורגני מאומת שאתה יכול לסמוך עליו

כיצד משפר בלוקצ’יין את ניהול הנתונים?

ניהול נתונים בממגורות מוביל לתהליכים לא אופטימליים ולבעיות פיוס קריטיות. ניתן להוסיף מידע קריטי בקלות על בלוקצ’יין ולשתף אותו באופן מאובטח בין קווי עסק, תפעול ושותפים. Blockchain היא הטכנולוגיה המובילה לשיתוף מידע כאשר אמון מונח על כף המאזניים. 

איך בלוקצ’יין מפחית עלויות?

טכנולוגיית Blockchain יכולה להפחית משמעותית את עלויות התפעול באופנה הקמעונאית ובמותרות על ידי מתן כלים טובים יותר לניהול נתונים, שיפור ניהול שרשרת האספקה ​​והפחתת הסיכון לשווקים מזויפים ואפורים. בעוד שקדמו לעיל התקדמות שרשרת האספקה ​​ואותנטיות המוצר – שיפורים בניהול הנתונים מביאים לחיסכון בעלויות מסוגים חדשים של ניהול מלאי Just-In-Time ושיפור האמון במיקור חוץ. Blockchain מספק שכבה קלה וקל לשילוב לצורך התאמת נתונים בין קווי שירות ופעולות. 

1v233544722

מהם מקרי השימוש של Blockchain באופנה וקמעונאות קמעונאית?

  • תאומים דיגיטליים: קישור הפיזי לדיגיטלי
  • עקיבות של חומר גלם ומוצרים לאורך כל מחזור החיים
  • תוכניות נאמנות
איך הדיגיטציה של הנכסים משפיעה על האופנה והיוקרה הקמעונאיים?

זיופים בשווי 590 מיליארד דולר בשנה היוו 3.3% מהסחר העולמי בשנת 2016. תיוג של אובייקטים פיזיים עם תגי IoT, RFID, צילום או קודי QR מאפשר ליצור “תאומים דיגיטליים” בבלוקצ’יין. אלה מאפשרים למותגים למתן סיכונים מזויפים על ידי מעקב דיגיטלי אחר מוצרים לאורך שרשרת האספקה ​​ואחרי נקודת המכירה. ייצוג דיגיטלי זה של המוצר בבלוקצ’יין – המכונה גם טוקניזציה, מאפשר לבעלי העניין לגשת לנתוני המעקב ולבצע עסק בזמן אמת מבלי לפגוע במידע רגיש..

כיצד משפיעה הבלוקצ’יין על עקיבות מוצרים?

שוק היוקרה העולמי יגיע ל -1.3 טריליון יורו (~ 1.5 טריליון דולר) עד 2025, עם אלפי שנים המייצגים 50% מסך השוק. כאלפי שנים וכצרכני דור Z להניע 85% מהצמיחה במכירות היוקרה העולמית, הציפייה של מותגי יוקרה להתאים את הערכים שלהם הופכת חשובה יותר ויותר. טכנולוגיית ספר חשבונות מבוזרת מאפשרת למותגים לנהל טוב יותר את תהליכי שרשרת האספקה ​​שלהם מחומר גלם לצרכן הסופי ולנהל מערכי נתונים גדולים בצורה יעילה ושקופה יותר. מותגים המוכנים למנף את טכנולוגיית הבלוקצ’יין כדי להציג את רמת המידע הזו בפני הצרכנים יהוו יתרון תחרותי עצום.

איך blockchain משפיע על תוכניות נאמנות?

80% ממכירות היוקרה כיום הם “מושפעים דיגיטלית” מכל רחבי העולם, אך הערך מתוכניות נאמנות נעול בדרך כלל בתחומי שיפוט מוגבלים. כאשר הלקוחות מאמצים אורח חיים עולמי, הציפיות שלהם לעסקאות גלובליות חלקות גוברות. טוקניזציה פותחת פרדיגמה חדשה של תוכנית נאמנות ומאפשרת לקונים יוקרתיים לבצע עסקאות עם שותפים שונים מחוץ למותג.

 

אופנה ואורח חיים ב- ConsenSys

פתרונות ConsenSys כוללים פרקטיקה עולמית המשתרעת על פני מספר ממדים של אורח החיים הצרכני. הצוות שלנו שואף להניע את ההתפתחות המהירה של דיגיטציה של נכסים ולדחוף את גבולות חווית הלקוח החדשה. אנו עוזרים ללקוחותינו לבנות פתרונות בלוקצ’יין לפיתרון נושאים מרכזיים וליצירת הזדמנויות עסקיות חדשות בתחום אורח החיים והאופנה. הניסיון שלנו מכסה אך לא מוגבל לפרויקטים בתחומי הענף הבאים:

  • הלבשה
  • אופנה
  • קוסמטיקה ובושם
  • לינה ונסיעות
  • יין ומשקאות חריפים
  • נדל”ן
  • אומנות
למידע נוסף על פתרונות ConsenSys →

ערמת האופנה ואורח החיים של ConsenSys

תוכניות נאמנות

פתרונות ConsenSys יכולים לשפר את החוויה של נקודות נאמנות על ידי יצירת יכולת פעולה הדדית בין מותגים, תוכניות וגיאוגרפיות נוספות. אנו ממנפים את בלוקצ’יין כדי לייעל את חוויית הלקוח ולבקש בעלות ייחודית ומיידית על תגמולים.

מעקב אחר חומרי גלם ומוצרים

אנו עוזרים לך לעקוב אחר מקורם של פריטי אופנה ויוקרה, וגם להוכיח את האותנטיות של המוצרים. אנו מאפשרים למותגים להתחקות אחר מוצריהם מחומר גלם ועד נקודת מכירה ומעבר לשווקים של מוצרים משומשים. זה מקטין את הסיכון לזיוף ומשפר את השקיפות והערך לשווקי יד שנייה.

שקיפות וקיימות בשרשרת האספקה

אנו עוזרים למותגים לזהות ולפתור את החוליות החלשות בפעילות שרשרת האספקה ​​שלהם. אנו גם מסייעים בשיפור שיטות העבודה המקיימות.

חוויית לקוח ושיפור קישוריות המותג

אנו עוזרים למותגים לעקוב & להתחקות אחר המוצרים שלהם לאורך כל מחזור חייהם. זה מאפשר שרותי מכירה משופרים באופן משמעותי כולל אחריות מפורשת, תחזוקה, תיקון, החזר, החלפה, טרייד אין, מיחזור, ייצור מחדש ועוד ועוד – מה שמוליד מגוון חדש של חבילות מוצרים בלעדיות ופרמיום..

זרקור מוצר

ConsenSys Codefi

Codefi היא מערכת ההפעלה של בלוקצ’יין למסחר וכספים גלובליים, שנבנתה כדי לייעל תהליכים עסקיים, להפעיל מכשירים פיננסיים דיגיטליים ולפרוס פתרונות בלוקצ’יין מוכנים לייצור..

ConsenSys Codefi

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map