בלוקצ’יין למימון סחר בסחורות: מקרה מקרה קומגו

מזרז את רשת פיננסי הסחר והסחורות הגלובלית עם Blockchain

הפלטפורמה הראשונה בעולם המבוססת על בלוקצ’יין למערכת האקולוגית לסחר בסחורות.

komgo פועלת כמקור אמת אחד, ומאפשרת לסוחרים, ספקים, בנקים ומשתתפים מורשים אחרים לבצע עסקאות מאובטחות בצורה יעילה וממוקשרת ביותר, וכתוצאה מכך מפשטת פעולות ברחבי התעשייה ומסמכים סטנדרטיים..

שנה אחת בלבד לאחר השקתו הציבורית, קומגו תומכת בכמיליארד דולר של מימון שמועברים על ידי חברי הרשת. קומגו מגובה על ידי 15 מהבנקים הגדולים בעולם הגדולים בעולם, חברות סחר וענקיות נפט, ומוסיפה חברים חדשים בקצב מהיר.

 

 

האתגר

הגלובליזציה המהירה הקדימה את יכולתה של תעשיית מימון הסחר לתקנן ולספר את מערכת מעקב השיאים שלה. חילופי הסחורות – כל אחד מהם עם התקנות הייחודיות שלו, מפרטי המשלוח ודרישות ההסמכה שלו – מנוהלים כיום מעבר לגבולות ולשיפוטים שונים תוך שימוש במערכת נייר לא יעילה, נוטה להנפקה, ומעקב אחר רשומות..

בין הנושאים הללו ניתן למצוא תקשורת והונאה לא נכונה, פרצות אבטחה, משימות ידניות, חוזרות, זמני אימות ארוכים והפסדים עקב עמלות עסקה, פקטורינג חשבוניות ואמצעי תשלום מאוחרים. היסטורי היה מאתגר לבצע שיפורים טכנולוגיים משמעותיים בפעילות מימון סחר מסיבות שונות, כולל מספר בעלי העניין המגוונים ברחבי העולם ומורכבות ונפח העסקאות העסקיות. תהליכים שבורים ודיסוננס רגולציה תורמים ל פער של 1.5 טריליון דולר בהיצע וביקוש במימון הסחר העולמי

 

ראו ראש הסיכול העולמי של סיטי בסיטי מסביר כיצד כמה מהמוסדות הגדולים בעולם מתאגדים לבניית פתרון בלוקצ’יין מקצה לקצה למימון סחר בסחורות..

 

פתרון האתריום הארגוני

komgo היא פלטפורמת מימון סחר מבוססת בלוקצ’יין ומבוססת רשת על המניין של JP Morgan. הוא מחובר לפלטפורמת Ethereum חיה אחרת, VAKT, פלטפורמת עיבוד סחורות לאחר סחר. לפלטפורמת komgo מערכת העברת מסמכים קניינית בשם Kite המאפשרת העברה מאובטחת מבלי לחשוף את התוכן לקומגו. מסגרת זו משתמשת בטכנולוגיית ספר חשבונות מבוזרת כדי להתמודד עם הונאות, להגביר את היעילות ולספר את המסחר. 

פלטפורמת komgo מאפשרת שקיפות מוגברת משמעותית, בעוד שארכיטקטורת “הפרטיות על ידי עיצוב” שלה מאפשרת עסקאות עמיתים לעמיתים פרטיים. מודל תכנון זה משפר באופן קיצוני את האמון ומזרז את הגישה למימון סחר על ידי צמצום הנהלים התפעוליים והורדת הסיכונים לכשלים והונאה ברחבי הענף. בין הצדדים המורשים נמנים בנקים, סוחרי סחורות, תאגידי אנרגיה, חברות פיקוח ומערכת אקולוגית רחבה יותר של משתתפים. 

komgo שיתפה פעולה עם ConsenSys ו- Kaleido כדי לפתח את פתרון הבלוקצ’יין שלהם ו’לייצר ‘את עצמו עבור מספר רב של משתתפים בקצב מואץ. בלוקצ’יין ארגוני מאפשר רשומת KYC חסינת טמפ ‘העומדת בתקנות נגד הלבנת הון (AML); היא משתמשת בספר חשבונות משותף כדי לשפר את הגישה למידע מדויק ברחבי המערכת האקולוגית, והיא מספקת חילופי נתונים פרטיים על סמך הרשאות. 

בתוך כמה חודשים קצרים, קומגו הצליחה לפרוס פלטפורמה דיגיטלית מאובטחת שבה גורמים מורשים יכולים לאחסן נתונים, להחליף עסקאות ולשלוח הודעות על סמך הרשאות.. 

  • חיסכון בעלויות: קומגו מביאה גידול משוער של 30-40% ברווחי תזרים המזומנים בכל שרשרת הייצור עקב פעילות יעילה. הפלטפורמה צפויה לאפשר הפחתה של 20-50% בעלויות התפעול בהמתנה לאימוץ ברחבי התעשייה. רווחים מוגברים המוקרנים עם הבשלת הפרויקט. 

  • פַּשְׁטוּת: רשת komgo מאפשרת לבנקים, סוחרים ומשתתפים אחרים לבצע את אותה תוכנה מאובטחת, וכתוצאה מכך הפשטת התפעול והתקשורת בפריסה רחבה בתעשייה בקנה מידה שמעולם לא היה אפשרי..

  • יְעִילוּת: רשת komgo היא פתרון מבוזר לשיתוף מידע. תיעוד ונתונים משותפים ישירות בין משתתפים עסקיים עם חותמות זמן שקופות ובלתי ניתנות לשינוי, ובכך מסירים את זמן השהיה הכרוך בצדדים שלישיים..

  • בִּטָחוֹן: התוכנה מבוססת הבלוקצ’יין של komgo מבטיחה שלא ניתן לטפל בנתונים, לתפעל אותם או להציב אותם בצורה לא נכונה. בנוסף, הגישה למידע מסוים נשלטת היטב, ומבטיחה שרק המשתתפים שנבחרו יכולים לצפות בתיעוד רלוונטי.

קומגו מגובה על ידי 15 מחברות הסחר והפיננסים הגדולות בעולם: ABN-AMRO, BNP Paribas, אשראי אגריקול, סיטי, גונבור, ING, אספקת קוך & מִסְחָר, מקווארי, מרקוריה, בנק MUFG, נטיקסיס, רבובנק, SGS, צדף, Societe Generale.

הצעת מחיר לסחר של קומגו

“ההשקה של קומגו SA מדגישה חזון משותף לחדשנות בתעשייה ומדגישה את המחויבות המתמשכת בקרב החברים לבנות רשת פתוחה ויעילה באמת במסגרת סחר בסחורות.”

סוליימה באדי

מנכ”ל קומגו

יעדים הושגו

 

מחקר על בנקאות, פיננסים וסחר בינלאומי

הורד את מקרה הבדיקה של קומגו

דו”ח בן 20 עמודים המפרט את הבעיות בתעשייה, פתרון ה- Ethereum Enterprise והתוצאות שהשיגו komgo.

הורד מחקר מקרההורד את מקרה הבדיקה של קומגו

שותפים טכנולוגיים

לוגו של קליידו חדש

למידע נוסף על komgo

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map