בלוקצ’יין לספורט ואספורט

מהם היתרונות של Blockchain בספורט ובספורט?

 • שיפור האינטראקציה וחוויות האוהדים על ידי תמריץ מעורבות
 • מתן מודלים להכנסות חדשות באמצעות צוותים מסומנים ותוכניות נאמנות משופרות  
 • יצירת שווקים חדשים להימורי ספורט ומסחר באספנות
 • מה שמאפשר לספורטאים לממן את ביצועיהם באמצעות הסכמי חלוקת הכנסה או תגמולי נאמנות

הקלה על פיתוחם של פריטי אספנות למשחקים הניתנים לפעולה, ConsenSys Sports מגדירה מחדש את האופן שבו הליגות, הקבוצות, הספורטאים והאוהדים מתקשרים זה עם זה..

 

מהם מקרי השימוש ב- Blockchain בספורט ובספורט e-mail?

הספורט והספורט המבוססים על Ethereum ארגוניים מאפשרים את מקרי השימוש הבאים:

 • פיתוח זהויות המבוססות על בלוקצ’יין המעניקות למשתמשים יתרונות בתמורה לאספקת נתונים תובנות ופעולות לארגונים.  
 • תמריצים ותגמולים לאינטראקציות בין מעריצים – צור תוכניות נאמנות טובות יותר בין השותפים המניעים את האוהדים לבצע פעולות מסוימות או לקנות מוצרים מסוימים
 • אימות אותנטיות מזכרות להפחתת הונאות ופריטים מזויפים
 • תכנון והפקה של הדור הבא של פריטי אספנות המשתמשים בתשתית דיגיטלית
 • יצירת שווקים למסחר באספנות משחקים (כלומר עורות) וכן שיפור בסחירותם של מוצרים דיגיטליים, עורות ופריטים במשחק.. 
 • יכולת לספורטאים לממן אימונים בעצמם תמורת הכנסה עתידית, תוכניות נאמנות או תגמולים אחרים
 • קבוצות ספורט או סמלי אסימון המגדילים את הנזילות של קבוצות הספורט בכך שהם מאפשרים למשקיעים רבים יותר לרכוש מניות או חלקים מארגונים. 

 

איך blockchain ישפיע על זהות המעריצים?

יצירת זהויות המבוססות על בלוקצ’יין פותחת חוויות חדשות ומשמעותיות תוך יצירת ערך נטו חסר תקדים בדמות הכנסות מוגדלות של אוהדים, מימון המונים של נכסים, פריטי אספנות דיגיטליים וכוכבת סופר -fan שאפשר לאמת.. 

חשוב על סופר -fan שניתן לאמת כפרופיל אוהדים או שארגון ספורט הוציא רישיון. ארגוני ספורט יוכלו לאסוף נתונים בעלי יותר תובנה ופעולה על האוהדים שלהם על מנת להביא למעורבות והכנסות. 

כיצד ישפיע הבלוקצ’יין על אינטראקציה ממריצה ומתגמלת מעריצים?

תוכניות תגמול נאמנות מבוססות בלוקצ’יין יכולות לתמרץ רמות גבוהות יותר של מעורבות ולספק תשלומי גמולים ופדיונות בזמן אמת. Blockchain משפר את תגמולי הנאמנות על ידי יצירת זהות משתמש בכל נקודות המגע הדיגיטליות ובמקביל מאפשרת סחר בנכסים דיגיטליים. לדוגמה, תוכניות תגמולים המותאמות ל- Ethereum יכולות ליצור רשתות בין-שותפות המאפשרות להשתמש בתגמולי נאמנות עם מותגים שותפים.. 

כיצד ישפיע הבלוקצ’יין על אימות מזכרות?

תעשיית המזכרות הספורטיבית בסך 5 מיליארד דולר נשענת על מערכת אמון כדי לאמת את האותנטיות של כל פריט מיוחד. תלות זו תסתיים בזמן הקרוב, מכיוון שמאמתים מאומנים עם משקפיים מגדילים ועיניים נבונות אינם מתאימים למתמטיקה בלתי ניתנת לשינוי. לטכנולוגיית הבלוקצ’יין יש אפשרות להעניק לפיסות מזכרות בודדות את זהותן למטרות אותנטיות ואימות. 

איך blockchain ישפיע על פריטי אספנות דיגיטליים?

ארגונים יוכלו לייצר ולמכור פריטי אספנות דיגיטליים ישירות למעריציהם, ומספקים דרך חדשה למעריצים לייצג באופן מוחשי את חווית האירוע שלהם והשתתפותם.. 

מה הופך את האספנות הדיגיטליות לטובות יותר מאספנות רגילות: 


 • מחסור: נכסים דיגיטליים ייחודיים שנוצרו בכמות מוגבלת
 • מסחר: ניתן לסחור בשוק פתוח כדי לעסוק בבעלים ולהגיע למשתמשים חדשים
 • אימות: ניתן לאמת אותנטיות, כולל שרשרת הבעלות 
 • מוניטין: בעלות מדגימה זיקה, מסירות ומומחיות
איך blockchain ישפיע על המשחק והספורט?

המשחק והספורט התגלו כאזור שצומח במהירות של אינטרס צרכני, במיוחד בקרב בני דור המילניום ומשתמשי דור ה- z. ניתן לתכנת משחקים מבוססי בלוקצ’יין עם נכסים דיגיטליים מסומנים. ניתן לסחור בנכסים דיגיטליים אלה בתוך משחק או באופן חיצוני בשוק הציבורי. 

טכנולוגיית Blockchain יכולה גם ליצור הימורי ספורט בזמן אמת עם תוצאות הוגנות להפליא. לבסוף, Ethereum מאפשר שימוש בתשלומים חכמים מבוססי חוזים שמבטל מתווכים מסורתיים שמקצצים משמעותית. 

כיצד ישפיע blockchain על מימון המונים של אתלטים?

מימון המונים של אתלטים באמצעות חוזים אוטומטיים בהתאמה אישית מציג מקור מימון חדש המאפשר השקעה של אוהדים וקהילה. מימון מסורתי דורש בדרך כלל הפסד שלילי של הון עצמי, עלות הון או הכנסות לצדדים שלישיים. עם זאת, פלטפורמת Crowdsourcing שנבנתה בטכנולוגיית blockchain מאפשרת לליגה ולשחקניה לייצר רווחים טובים יותר ולעקוב אחר מעורבות אוהדים ונאמנות.. 

כיצד ישפיע הבלוקצ’יין על טוקניזציה של צוותים?

Ethereum מאפשר לציבור לקנות מניות בצוות המיוצג על ידי אסימונים, מה שפותח את הבעלות על בסיס האוהדים תוך גיוס ישיר של כספים ללא נותני חסות ארגוניים מסורתיים. צוותים עשויים לגייס כספים כדי לגייס כישרונות, לשפר אצטדיונים או להשיג יעדים אחרים עתירי הון. סוג זה של גיוס תרומות מסייע במניעת אובדן מרווח למתווכים וספונסרים, ובמקביל מציע רמה חדשה של קהילה, אינטגרציה ומונטיזציה של בסיס האוהדים. ניתן לקנות ולמכור מניות קבוצתיות מסומנות באופן חופשי בשוק פתוח, מה שמגדיל את נזילות הבעלות לארגוני הספורט. לבעלי אסימונים יש את היכולת להשתתף במהפך הכספי של ארגונים, אצטדיונים או קבוצות ספורט בודדות.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map