בלוקצ’יין בממשל ובמגזר הציבורי

Contents

מהם היתרונות של Blockchain בממשל ובמגזר הציבורי?

ממשלה דיגיטלית מבוססת בלוקצ’יין יכולה להגן על נתונים, לייעל תהליכים ולהפחית הונאה, בזבוז והתעללות ובו זמנית להגדיל את האמון והאחריות. על פי מודל ממשלתי מבוסס בלוקצ’יין, אנשים פרטיים, עסקים וממשלות חולקים משאבים על ספר ספר מבוזר שמאובטח באמצעות קריפטוגרפיה. מבנה זה מבטל נקודת כשל אחת ומגן מטבעו על נתוני אזרח וממשל רגישים.

לממשלה מבוססת בלוקצ’יין יש פוטנציאל לפתור נקודות כאב מדור קודם ולאפשר את היתרונות הבאים:

  • אחסון מאובטח של נתונים ממשלתיים, אזרחיים ועסקיים
  • צמצום תהליכים עתירי עבודה 
  • הפחתת עלויות מופרזות הקשורות לניהול דין וחשבון
  • פוטנציאל מופחת לשחיתות והתעללות
  • אמון מוגבר במערכות אזרחיות ממשלתיות ומקוונות

ניתן למנף את פורמט ספר החשבונות המבוזר כדי לתמוך במגוון יישומים ממשלתיים ומגזרים ציבוריים, כולל מטבע דיגיטלי / תשלומים, רישום מקרקעין, ניהול זהויות, עקיבות שרשרת האספקה, שירותי בריאות, רישום חברות, מיסוי, הצבעה (בחירות ומיופה כוח) וניהול גופים משפטיים.

יישומי בלוקצ’יין בעולם האמיתי

איך ממשלות משתמשות בבלוקצ’יין כרגע?

ממשלות נוספות מצטרפות למירוץ להעברת חקיקה רגולטורית והחל פרויקטים של פיילוטים המתמקדים בטכנולוגיית בלוקצ’יין מדי יום. ממשלות יכולות למנף את טכנולוגיית הבלוקצ’יין בכדי לספק אבטחת סייבר, אופטימיזציה של תהליכים ושילוב שירותים מחוברים יתר תוך חיזוק האמון והאחריות..

זו רשימה של ממשלות שהשיקו או נערכות להשקת פרויקטים של בלוקצ’יין ברחבי העולם.

קרא עודאיך ממשלות משתמשות בבלוקצ'יין כרגעוובינר לפי דרישה

ניהול אישורים לממשל וארגונים

ביטחון וזהות הם נושאים מורכבים ומתפתחים עבור מערכות ארגוניות וממשלתיות כאחד. פתרונות מבוססי בלוקצ’יין מספקים תועלת יוצאת דופן בפתרון סוגיות של זהות ומערכות דיגיטליות. סמינר מקוון זה – שכותרתו ניהול אישורים לממשל וארגונים – מציע סקירה ברמה גבוהה היכן נמצא ניהול הזהויות כיום, כיצד הגענו לכאן וכיצד אנו יכולים לעבור לשלב הבא ומעבר לו תוך כדי לוודא שנמנף ארכיטקטורה ותשתית קיימים..

צפה עכשיוניהול אישורים לממשל וארגונים

פתרונות Blockchain ארגוניים לממשל

פתרון אתריום ארגוני לממשלה

באמצעות ערמת הכלים הארגונית המלאה שלנו, ConsenSys בונה את מערכת ההפעלה blockchain עבור ארגונים במגזר הציבורי. הפתרון הארגוני הממשלתי שלנו מנצל OpenLaw חוזים חכמים, טרום פתרון לניהול נכסים, uPort פתרון לניהול זהויות, ואוטומציה של תהליכים מ פנתיאון ו קאלידו

הפיתרון שלנו מספק רשת פרטית ארגונית שפותחה במיוחד עבור הממשלה. הוא כולל את היכולת להקצות רמות גישה שונות למשתמשים מורשים, מה שמבטיח אימות בלתי תלוי של עסקאות ופעולות המבססות אבטחה ואחריות מלאה תוך עמידה בתקני פרטיות רלוונטיים.. 


הפיתרון שלנו מאפשר לאזרחים, תושבים ועסקים להשתתף ולנהל את הנתונים שלהם, וליצור מערכת מאובטחת שתייעל את האינטראקציה בין הממשלה לאזרח, תוך אבטחת מידע מפני פריצות והונאות.

הערימה הממשלתית של ConsenSys

בנוסף לארכיטקטורת הבלוקצ’יין המאובטחת שלנו, ConsenSys בונה מערך ליבה של אלמנטים פונקציונליים שיאפשרו קבוצה ראשונית של פונקציות ממשלתיות טיפוסיות..

  • ניהול זהות: סוטארה תאפשר לעובדי הממשלה ולאזרחים לרשום את זהותם בבלוקצ’יין, לנהל נכסים ואבטחה, לשלוח ולבקש אישורים, לאשר עסקאות ולנהל נתונים באופן מאובטח.
  • ויסות חכם: סוטארה תאפשר לסוכנויות לעצב וליצור מסמכים משפטיים ותקנות עם חוזים חכמים מבוססי בלוקצ’ין
  • ניהול נכסים ומעקב אחר תהליכים: סוטרה תדגם ותקל על תהליכים ממשלתיים ותגדיל את היכולת לעקוב אחר נכסים דיגיטליים ופיזיים
  • תקצוב וניהול פיננסי: סוטארה תעקוב אחר ויתאם עסקאות ממשלתיות באופן מיידי ובשקיפות, ותפחית דרמטית בעלויות ותגביר את היעילות.

יכולת הפעולה ההדדית של הפלטפורמה תאפשר יישומים נוספים ככל שיותר פונקציות במגזר הציבורי עוברות לפתרונות מבוססי בלוקצ’יין.

יוזמת הזרקורים

פרויקט ברוקלין

יוזמה חקלאית המובילה על ידי Consensys לקידום צמיחה כלכלית סמלית והגנה על הצרכן. פרויקט ברוקלין מוקדש לחוק, רגולציה ומדיניות בלוקצ’יין.

פרויקט ברוקליןמחקר מקרה ממשלתי

מצפה הכוכבים של האיחוד האירופי & פורום: האצת חדשנות הבלוקצ’יין באירופה

בלוקצ’יין באיחוד האירופי. יוזמה שהובילה הנציבות האירופית שמטרתה לתמוך ולהאיץ את פיתוח המערכת האקולוגית של בלוקצ’יין באיחוד האירופי.

פורום מגבר ה- Blockchain Observatory של האיחוד האירופי מאיץ את חדשנות הבלוקצ'יין באירופה

מהם מקרי השימוש בבלוקצ’יין בממשלה ובמגזר הציבורי?

 

כיצד ישפיע הבלוקצ’יין על ערים חכמות?

עיר חכמה משתמשת בטכנולוגיית מידע ובנתונים כדי לשלב ולנהל תשתיות פיזיות, חברתיות ועסקיות כדי לייעל את השירותים לתושביה תוך הקפדה על ניצול יעיל ואופטימלי של המשאבים הזמינים. בשילוב עם טכנולוגיות, IoT, מחשוב ענן וטכנולוגיית בלוקצ’יין, ממשלות יכולות לספק שירותים ופתרונות חדשניים לאזרחים ולעיריות המקומיות. 

Blockchain יכול לספק את המנגנון ליצירת תשתית מאובטחת לניהול פונקציות אלה. באופן ספציפי, היא יכולה לספק תשתית אינטראופרטיבית מאובטחת המאפשרת לכל שירותי העיר והפונקציות החכמות לפעול מעבר לרמות החזויות כיום. ConsenSys פעלה למימוש יוזמות עיר חכמות בדובאי וזוג.

מחקר מקרה ממשלתי

דובאי חכמה: שימוש בבלוקצ’יין כדי ליצור חווית עיר חלקה באיחוד האמירויות הערביות

בלוקצ’יין לערים חכמות. דובאי החכמה היא יוזמה שבראשה עמד כבוד השייח ‘מוחמד בן ראשיד אל מקטום, המבקש להפוך את דובאי לעיר המאושרת ביותר על פני כדור הארץ באמצעות ניצול טכנולוגיות הבלוקצ’יין, AI ו- IoT.

דובאי חכמה באמצעות בלוקצ'יין כדי ליצור חוויית עיר חלקה באיחוד האמירויות הערביותמֶמְשָׁלָה & מחקר מקרה זהות

Zug Digital ID: הצגת זהות אזרחית בבלוקצ’יין

בלוקצ’יין לממשלה. תעודת הזהות של צוג הינה יוזמה שחללה ממשלת צוג המעניקה זהות ריבונית דיגיטלית, מבוזרת, לכל אחד מאזרחיה, כדי לאפשר להם להשתתף בפעילויות הקשורות לממשל, כמו אימות על ידי פקידי העירייה, הצבת קולות וגישה לשירותי הממשלה. 

Zug Digital ID הצגת זהות אזרחית בבלוקצ'יין

כיצד ישפיע הבלוקצ’יין על הבנקאות המרכזית?

הסדר גולמי בזמן אמת הוא התהליך המתמשך של הסדרת תשלומים בין בנקאיים ברשומות הבנקים המרכזיים לעומת הסדר בסוף כל יום. Blockchain מאפשר גידול משמעותי בהיקף העסקאות ובחוסן ברשת המאפשר לבנקים מרכזיים לעבד את ה- RTGS בקצב מהיר יותר, עם אבטחה מוגברת.. 

בַּנקָאוּת & מחקר מקרה פיננסי

פרויקט Ubin: בחינת הפוטנציאל הטכנולוגי של ספר חשבונות מבוזר בבנקאות מרכזית

בלוקצ’יין לבנקאות. פרויקט Ubin הוא מאמץ בלוקצ’יין של קונסורציום המובל על ידי הרשות המוניטרית בסינגפור ומדמיין מחדש תשתית מוסדית על ידי יישום מערכות הסדר גולמי בזמן אמת עם פרטיות עסקאות מלאה, סופיות התנחלויות וללא נקודת כשל אחת..

פרויקט Ubin בוחן את הפוטנציאל הטמון בטכנולוגיית Ledger Ledged בבנקאות מרכזיתבַּנקָאוּת & מחקר מקרה פיננסי

פרויקט חוקהא: דחיפת גבולות ה- RTGS באמצעות בלוקצ’יין

בלוקצ’יין לבנקאות מרכזית. Project Khokha הוא פיתרון אתריום ארגוני שאותו חלוץ הבנק המרכזי של דרום אפריקה, הגדיל את נפח העסקאות ועמידות הרשת תוך שמירה על דרישות סודיות להסדר ברוטו בזמן אמת..

פרויקט Khokha דוחף את גבולות ה- RTGS עם blockchain

כיצד תייעל בלוקצ’יין את אימות הכישורים החינוכיים והמקצועיים?

שמירת נתוני השגה אקדמיים ומקצועיים בארנק זהות מוצפן מאפשרת לאנשים לשלוט בגישה לנתונים שלהם. זה גם מאפשר לבתי ספר, אוניברסיטאות ומעסיקים לאמת “עדויות” על קורסים ועבודות שהושגו. 

כיצד תשפיע טכנולוגיית הבלוקצ’יין על מעקב אחר חיסונים?

הקלטת נתוני חיסון בבלוקצ’יין מאפשרת לבתי ספר, ביטוחים וספקי רפואה לאמת חיסונים במהירות. תהליך זה מפעיל באופן אוטומטי תשלומי מיקרו מתאימים ומאציל גישה להטבות בהתבסס על המצב הרפואי.

כיצד תנהל טכנולוגיית הבלוקצ’יין מעקב אחר הלוואות ומענקים לסטודנטים?

ניתן לתכנת חוזים חכמים לניהול בקשות להלוואות ומענקים, הפצת הלוואות ולעקוב אחר עמידה בתנאים וההגבלות. מעקב ביצועים אוטומטי זה מאפשר נתונים בזמן אמת והגברת השקיפות, התאימות והאבטחה.

כיצד תשפיע טכנולוגיית הבלוקצ’יין על גביית מס שכר?

חוזים חכמים יכולים לייעל את תהליך גביית המס על ידי התאמת נתוני מס לעסקאות הכנסה וחישוב ניכויי מס וביטוח לאומי. מערכת מבוססת בלוקצ’יין מעבירה אוטומטית תשלומי שכר נטו ומס למס הנמענים שלהם. אוטומציה מתואמת מביאה לגביית מיסים יעילות, מהירות וביטחון.

ConsenSys העולם האמיתי Blockchain מקרה מחקרים גיבור

"לנו, כחברה וענף, יש הזדמנות ייחודית להחזיר את האמון בין אנשים ומוסדות. על ידי פעולה אחראית היום, אנו יכולים לעזור לוודא שאנחנו מסוגלים קולקטיב לקצור את היתרונות של הטכנולוגיה העוצמתית הזו מחר. “

ג’ו לובין

מייסד את’ריום ומייסד ConsenSys

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map