הפעל את מדריך התביעות וההימור

בלוג 1חדשות מפתחיםיזם הסבר על בלוקצ’יין אירועים וכנסים לחץעלונים

הירשם לניוזלטר שלנו.

כתובת דוא”ל

אנו מכבדים את פרטיותך

HomeBlogCodefi הפעל

הפעל את מדריך התביעות וההימור

מאת קולין מאיירס 24 בספטמבר 2020 הועלה ב 24 בספטמבר 2020

חזותית של aron 3jBU9TbKW7o unsplash

Activate_Skale_InlineImage-1.png

זהו מדריך התביעות וההימור הרשמי עבור אסימוני SKL שלך.

כל רוכשי האסימונים של SKL יוכלו לתבוע ולהחזיק את האסימונים שלהם החל מה- 24 בספטמבר בשעה 21:00 UTC. אנו ממליצים שתסיים את התהליך עד 28 בספטמבר כדי להבטיח שהאסימונים שלך יוקלטו לאחר שהעידן הראשון יעלה לאוויר ב -1 באוקטובר ותוכל להשלים את דרישת הוכחת השימוש עד ה -1 בדצמבר..

אם אתה לא תובע וימסר את האסימונים שלך לפני ה -1 באוקטובר, תצטרך לחכות עד שהעידן הבא יתחיל ב -1 בנובמבר, ולא תוכל לצבור תגמולים במהלך חודש אוקטובר, ולא תוכל להשלים את הוכחת השימוש. דרישה להעברת אסימונים של SKL למטרות אחרות עד ה -1 בדצמבר. אתה יכול לקרוא עוד על הוכחת מועדי שימוש כאן.

אנא עיין במסמך זה כמקור האמת להוראות כיצד לתבוע ולהחזיק על Activate, לכל תיעוד אחר יש סיכוי להונאה ולא אושר על ידי Activate או SKALE..

אנא עקוב אחר שלנו קבוצת מברק וראה את שאלות נפוצות על הימור SKALE למידע נוסף ועדכונים. אם אתה נתקל בבעיה, אנא פנה לתמיכת הלקוחות בכתובת https://activateteam.zendesk.com.


מתחילים

כדי להתחיל אנא פתח את האתר הפעל והתחבר לחשבונך.

לפני שתתבע וימסר את האסימונים שלך, אנא ודא שיש לך מספיק ETH בארנק הרשום שלך כדי לכסות את עלויות הדלק הקשורות לעסקאות.

שלב 1: תבע את המטענים שלך

ברגע שתתחבר, עליך להפנות אוטומטית לדשבורד. לחץ על ‘קבל את האסימונים שלי’ כדי להפעיל את חלון הקופץ בעל תביעת האסימון ולהציג את סיכום הסכום שרכשת והקצאת האסימונים המשויכת ל- SKL. אנא וודא שחיברת את הארנק שרשמת כארנק המקבל שלך במהלך זרימת הרכישה.

לחץ על ‘אחזר את אסימוני ה- SKL שלי’ כדי ליזום את בקשת ההעברה. זה אמור לפתוח מודל לארנק הרשום שלך לאישור. לאחר האישור, אנא המתן עד לעיבוד ההעברה שלך. אם ההעברה שלך הצליחה אתה אמור להיות מסוגל לראות מסך אישור.

1.1 לחץ על 'קבל את האסימונים שלי' כדי להפעיל את חלון הקופץ בעל תביעת האסימון

1.1 לחץ על ‘קבל את האסימונים שלי’ כדי להפעיל את חלון הקופץ בעל תביעת האסימון

1.2 צפה בסיכום הסכום שרכשת והקצאת אסימונים של SKL. לחץ על 'אחזר את אסימוני ה- SKL שלי' כדי ליזום את בקשת ההעברה.

1.2 צפה בסיכום הסכום שרכשת והקצאת אסימונים של SKL. לחץ על ‘אחזר את אסימוני ה- SKL שלי’ כדי ליזום את בקשת ההעברה.

1.3 לאחר האישור, אנא המתן תוך כדי העברת ההעברה שלך.

1.3 לאחר האישור, אנא המתן תוך כדי העברת ההעברה שלך.

1.4 אם ההעברה שלך הצליחה אתה אמור להיות מסוגל לראות מסך אישור.

1.4 אם ההעברה שלך הצליחה אתה אמור להיות מסוגל לראות מסך אישור.

שלב 2: נווט אל לוח המחוונים

לאחר שתביעת את האסימונים שלך אתה מוכן להמר! אנא בחר ‘הימור’ בסרגל התפריטים העליון כדי לנווט אל לוח המחוונים ההימורי.

שלב 3: בחר מאמת

בתפריט המשנה ‘הימור’ תוכלו להציג את המאמתים השונים שתוכלו לבחור להעביר אליהם את האסימונים שלכם. ליישום Activate יש את הפונקציונליות המאפשרת למשתמשים להימור עם מספר מאמתים אם תבחר בכך.

אם אתה מעוניין ללמוד עוד על כל מאמת, לחץ על הלוגו שלהם כדי להציג מסך נפתח. בתפריט נפתח זה תוכלו למצוא מידע רלוונטי על כל מאמת ופרטי קשר חשובים במקרה שתצטרכו לפנות אל המאמת / ים שבחרתם לצורך תמיכה..

לאחר שבחרת את מאמתך (ים) שבחרת לחץ על כפתור ה’הימור ‘הכחול שתראה בצד ימין של המסך כדי להתחיל את זרימת המשלחת.

צילום מסך 2020-09-29 בשעה 9.28.59 PM.png

שלב 4: טופס בקשת המשלוח השלם

לאחר לחיצה על כפתור ה’הימור ‘הכחול עם המאמת שבחרתם תתבקשו למסך שלמטה לפני כניסה לזרימת המשלחת. חשוב לקרוא את תוכן המסך בקפידה שכן הוא יסביר את הניואנסים של הימור עם מאמת ברשת SKALE. לאחר עיון במסך שלמטה, לחץ על ‘הקלד את אסימוני ה- SKALE הראשונים שלי’ כדי להיכנס לזרימת המשלחת.

כיצד עובד ההימור להפעיל

ברגע שאתה נכנס לזרימת המשלחת עליך להתחיל בהזנת סכום ה- SKL שתרצה להמר. זכור שכדי לספק הוכחת שימוש אתה נדרש להפקיד 50% מהאסימונים שלך למשך 60 יום. כתוצאה מכך יש כפתור 50%, 75% ו- 100% כדי להקל עליך את הניווט. בנוסף, אתה יכול לקבוע באופן ידני את הסכום שתרצה להעביר, אם תזין סכום SKL הנמוך מ- 50% מסך יתרת האזהרה שלך באפליקציה יידע אותך.

לאחר הזנת הסכום שלך להימור, יהיה עליך לבחור את תקופת ההימור שלך. עבור ההשקה של SKAL Mainnet בהפעלה תקופת ההימור היחידה הזמינה שתתחיל תהיה חודשיים. האפשרויות האחרות אפורות ויהיו זמינות לאחר התקופה הראשונית של 60 הימים. זה מאפשר לכל מחזיקי האסימונים ללא קשר לגודל או נעילה לקבל את אותם% תמריצים לאתחול הרשת.

לבסוף, כדי להציג פרטים נוספים אודות השירות ומדיניות הקיצוץ המיושמת על ידי המאמת שבחרת, אנא עיין בתנאי השירות המקושרים בתחתית המסך. יש לקבל תנאים אלה לפני שתגיש את הבקשה.

עם השלמת שלושת השלבים הללו, המסך שלך צריך להיראות כמו להלן. אנא לחץ על ‘המשך’ להשלמת תהליך המשלחת.

צילום מסך 2020-09-23 בשעה 18.32.32.png

שלב 5: הגש בקשת משלחת

לאחר שלחצת על ‘המשך’ תראה סיכום של בקשת המשלחת שלך בצד ימין עליון של המסך לבדיקה סופית לפני שתאציל את האסימונים שלך. ברגע שאתה מוכן להמשיך, לחץ על ‘Stake SKL to Validator’ שיפעיל את הארנק שלך ויגיש לך בקשת אישור.

צילום מסך 2020-09-23 בשעה 18.35.05.png

לאחר אישור העסקאות בארנק שלך, יוצג בפניך מסך סיכום של בקשת ההימור שלך ושלבים הבאים.

צילום מסך 2020-09-23 בשעה 18.36.43.png

שלב 6: הגש בקשת משלחת

לחץ על ‘צפה בתיק’ כדי לנווט לעמוד התיק שלך שיספק לך סקירה של בקשות ההימור שלך בהמתנה, יתרת SKL, סיכום ההימור וההתקדמות שלך בהשלמת הוכחת השימוש..

צילום מסך 2020-09-23 בשעה 18.39.48.png רשתות מבוזרות SKALES לקיחת עלון הירשם לניוזלטר שלנו לקבלת החדשות האחרונות של Ethereum, פתרונות ארגוניים, משאבי מפתח ועוד.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map