MetaMask Mobile זמין כעת ב- iOS וב- Android

בלוג 1חדשותמפתחיםפיתוח בלוקצ’יין מוסבר אירועים וכנסים לחץעלונים

הירשם לניוזלטר שלנו.

כתובת דוא”ל

אנו מכבדים את פרטיותך

הודעה לעיתונות בלוג

MetaMask Mobile זמין כעת ב- iOS וב- Android

אפליקציית MetaMask Mobile מקלה על אינטראקציה עם יישומים מבוססי בלוקצ’יין, מבלי להתפשר על האבטחה או על קלות השימוש ההופכים את MetaMask לארנק Ethereum המהימן ביותר. מאת ConsenSys 3 בספטמבר 2020 פורסם ב -3 בספטמבר 2020

הודעה לעיתונות v2 לנייד

ניו יורק, ניו יורק, 3 בספטמבר 2020 היום, ConsenSys הודיעה על שחרורו של MetaMask Mobile, זמין להורדה ב- iOS וב- Android. אפליקציית MetaMask Mobile מקלה על אינטראקציה עם יישומים מבוססי בלוקצ’יין, מבלי להתפשר על האבטחה או על קלות השימוש ההופכים את MetaMask לארנק Ethereum המהימן ביותר. מאז השקתו בשנת 2016, הרחבת הדפדפן של MetaMask הורדה יותר מ -4 מיליון פעמים, וההוצאה של MetaMask Mobile כבר צפויה בשקיקה מאז שגרסת הביטא שלה למנוי-יתר מפסיקה 135,000 משתמשים בסוף 2019..

MetaMask Fox הורד את MetaMask Mobile היום הורד עכשיו

לאחר הורדת האפליקציה, משתמשי MetaMask יכולים כעת להציג ולסחור בנכסים דיגיטליים בדרכים, לנהל הלוואות ויתרות קריפטו, לשחק במשחקים מבוססי בלוקצ’יין, לחתום על הודעות, לשלוח עסקאות ולאחסן אסימונים שאינם פטרייתיים (NFT) שיכולים לייצג הוכחה ל בעלות, חברות, או אמנות ואספנות ייחודיים. MetaMask Mobile מצייד את המשתמשים בכספת מפתח, כניסה מאובטחת וארנק אסימון. אם למשתמשים כבר יש סיומת לשולחן העבודה של MetaMask, הם יכולים פשוט ליצור קוד QR, לסרוק אותו עם המכשיר הנייד שלהם וכל היסטוריית העסקאות שלהם תסונכרן תוך שניות..

יישומים כמו MetaMask מציעים לכולם פורטל לאינטרנט שקוף יותר וממוקד אבטחה. MetaMask עושה את כל מה שארנק Ethereum רגיל עושה: לנהל מטבעות קריפטו, אסימוני ERC-20 ואספנות ERC-721. אך בניגוד לארנקים אחרים, הוא גם מאפשר לאנשים לחקור את ה- Web3 באותה קלות כמו כל דפדפן אינטרנט נייד. 

MetaMask Mobile מפשט את התהליך להתחלת השימוש ביישומי Web3. ב -34 מדינות, אנשים יכולים כעת לקנות ETH ישירות ב- MetaMask Mobile באמצעות Apple Pay, כרטיסי חיוב או אמצעי תשלום אחרים ספציפיים למדינה..

“מאז הקמת MetaMask, אפשרנו לקהילה משמעותית של מאמצים מוקדמים להשתתף בסוג חדש של מערכת אקולוגית מחשובית: כזו שמשתמשים שולטים בחשבונות משלהם, שבה חשבונות שולטים בכספים שלהם, ושם מהירות החדשנות היא שומר הסף היחיד. אנו שמחים לספק חווית גלישה המיועדת ליישומים מבוזרים, ומאפשרים למשתמשים לסנכרן בצורה חלקה עם חשבונות MetaMask השולחניים שלהם “, אמר דן פינליי, מייסד MetaMask

שער הצרכן ל- Web3

דפדפן האינטרנט המובנה ב- MetaMask Mobile מאפשר למשתמשים דרך פשוטה, מאובטחת ואינטואיטיבית לחקור את ה- Web3, ישירות מהאפליקציה. והכי חשוב, MetaMask מביא את יכולת האבטחה שלו לגלישה באינטרנט. משתמשי האפליקציה מייצרים סיסמאות ומפתחות ישירות במכשיר שלהם כדי להבטיח שרק המשתמש יוכל לגשת לכספים וחשבונות. עם MetaMask, המשתמש תמיד בשליטה מלאה בעת גלישה ואינטראקציה ברשת המבוזרת.

בעוד שתוסף האינטרנט הקיים של MetaMask עזר לשרת מיליונים של משתמשים ברחבי העולם על ידי חיבורם ליישומי Web3, לאפליקציית MetaMask Mobile יש פוטנציאל לשרת מיליונים נוספים, פשוט באמצעות אפשרות גישה לנייד. קרוב ל -2 מיליארד אנשים, כ- 60% מהאוכלוסייה המחוברת לאינטרנט, הם מְשׁוֹעָר לגשת לאינטרנט באופן בלעדי ממכשיר נייד, כאשר תשתית רשת וזמינותם מביאים את צמיחת האימוץ לאינטרנט סלולרי. מובייל הופכת לפלטפורמה המועדפת לגישה למוצרים ושירותים מבוססי אינטרנט. Web3 אינו שונה. מעל 65% ממשתמשי הבטא של MetaMask Mobile נמצאים מחוץ לצפון אמריקה ואירופה. 

“זה קריטי שהמערכת האקולוגית שלנו תמשיך לחשוב ‘נייד קודם’ ותעדף את יכולת הגילוי של UX ו- dApp, תוך שהיא לא מקריבה את האבטחה והשליטה שמשתמשים מיישומי Web3 מצפים לה. מה שסמארטפונים עשו עבור Web2, אנו מאמינים כי MetaMask Mobile יעשה עבור Web3 “, אמר ג’וזף לובין, מייסד ConsenSys ויוצר שותף של Ethereum..

אודות ConsenSys

ConsenSys היא חברת התוכנה המובילה של חברת Ethereum. אנו מאפשרים למפתחים, ארגונים ואנשים ברחבי העולם לבנות יישומים מהדור הבא, להשיק תשתית פיננסית מודרנית ולגשת לאינטרנט המבוזר. חבילת המוצרים שלנו, המורכבת מ אינפורה, מניין, קודפי, MetaMask, ו- Diligence, משרתת מיליוני משתמשים, תומכת במיליארדי שאילתות מבוססות בלוקצ’יין ללקוחותינו, וטיפלה בנכסים דיגיטליים של מיליארדי דולרים. Ethereum הוא הבלוקצ’יין הגדול לתכנות הגדול בעולם, המוביל באימוץ עסקים, קהילת מפתחים ופעילות DeFi. על בסיס קוד פתוח מהימן זה אנו בונים את הכלכלה הדיגיטלית של המחר. כדי לחקור את המוצרים והפתרונות שלנו, בקר בכתובת https://consensys.net/.

רוצה את Web3 בכיס שלך?

גלה דפים חדשים, סחר בנכסים דיגיטליים ועוד מכל מקום.

 

הכרזה על מוצר MetaMask נייד השקת מוצר ניוזלטר הירשם לניוזלטר שלנו לקבלת החדשות האחרונות של Ethereum, פתרונות ארגוניים, משאבי מפתחים ועוד. כתובת דוא”ל תוכן בלעדידוח DeFi של Ethereum Q3 2020להגיש תלונה

דוח DeFi של Ethereum Q3 2020

דוח DeFi 2020 של Ethereum Q2להגיש תלונה

דוח DeFi 2020 של Ethereum Q2

Ethereum 2 0 דולהגיש תלונה

דו”ח המערכת האקולוגית של Ethereum 2.0

מדריך מלא לרשתות עסקיות של Blockchainלהנחות

מדריך מלא לרשתות עסקיות של Blockchain

כיצד לבנות מוצר מצליח של בלוקצ'ייןוובינר

כיצד לבנות מוצר מצליח של בלוקצ’יין

בנקים מרכזיים ועתיד הכסףנייר לבן

בנקים מרכזיים ועתיד הכסף

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map