תוכנית MetaMask Adopter Early מאפשרת גישה מוסדית ל- DeFi

בלוג 1חדשות מפתחיםיזם הסבר על בלוקצ’יין אירועים וכנסים לחץעלונים

הירשם לניוזלטר שלנו.

כתובת דוא”ל

אנו מכבדים את פרטיותך

הודעה לעיתונות בלוג

תוכנית MetaMask Adopter Early מאפשרת גישה מוסדית ל- DeFi

Curv, המובילה בתחום אבטחת הנכסים הדיגיטליים, תהיה השותפה הראשונה להשקה המשלבת גרסה מוסדית של MetaMask כדי לחבר את לקוחותיה לפרוטוקולי מימון מבוקרים ויישומים. על ידי ConsenSys 10 בדצמבר 2020 הועלה ב -10 בדצמבר 2020

MetaMask למוסדות 2

היום, ConsenSys הודיעה על הצעה חדשה של MetaMask לספק לקרנות מטבעות קריפטוגרפיים, לאפוטרופוסים ולסוחרים מקצועיים תכונות ובקרות מוסדיים לחיבור לפרוטוקולים ויישומים של פיננסים מבוזרים (DeFi). MetaMask הוא ארנק Ethereum והדפדפן Web3 הפופולרי ביותר בעולם, עם יותר ממיליון משתמשים פעילים מדי חודש. MetaMask Mobile, שהושק לראשונה בספטמבר, מפשט את התהליך לשימוש ביישומי DeFi, ותכונת החלפת סמלים חדשה מספקת חוויה פשוטה יותר וביצוע טוב יותר לסחר בנכסים דיגיטליים. גרסת MetaMask 8 הביא רמות חדשות של פרטיות ל- Web3, מה שמאפשר למשתמשים לבחור חשבון אחד או יותר שיחברו לאתר, או ליצור חשבון חדש בדיוק לאתר זה.. 

בשנה האחרונה, המערכת האקולוגית DeFi של Ethereum צמחה ליותר מ -14 מיליארד דולר בבטוחות. ספקי משמורת מחפשים יותר ויותר חשיפה וגישה להזדמנויות המימון המבוזרות המגוונות המהוות את Web3 עבור נכסיהן הנמצאים במשמורת. עם זאת, עבור חברות סחר מקצועיות המעוניינות להשתמש בפרוטוקולי DeFi האטרקטיביים ביותר, התהליך הנוכחי אינו יעיל. חברות סחר דורשות גם דיווח חזק על חשבונאות, מס ו- P&מטרות L. 

כדי לפתור נקודות כאב אלה, ConsenSys תתחיל להציע לחברות סחר ולאפוטרופוס קריפטו גרסה מוסדית של MetaMask עם תכונות חדשות המאפשרות שימוש מאובטח בפרוטוקולי DeFi ויישומים אחרים. לקוחות יכולים להחליף אסימונים, ללוות, להשאיל ולהשקיע ביישומי Ethereum עם אותה חווית משתמש מוכרת של MetaMask – אך עם זאת עם תכונות התפעול, האבטחה והדיווח הדרושים להפעלת דלפק מסחר מקצועי של DeFi..

“MetaMask הוא החוויה המובילה שאינה משמורת לאינטראקציה עם יישומי DeFi. אנו שמחים לשתף פעולה לצד מנהיגי טכנולוגיה כמו Curv כדי לבנות פעולות מוסדיות ועמידה בהן הסוחרים זקוקים בכדי להתחיל באמת ולהגדיל את השתתפותם ב- DeFi, “אמר פטריק ברארדוצ’י, מנהל שותף עולמי של פינטק, ConsenSys.. 

השותף הראשון של ConsenSys הוא קימור, מובילה בתחום אבטחת נכסים דיגיטליים, שהודיעה היום Curv DeFi, פיתרון מימון מבוזר (DeFi) ארגוני למוסדות. Curv ישלב את MetaMask עם תשתית אבטחת הנכסים הדיגיטליים של Curv.

“אנו מאמינים על ידי שילוב תשתית האבטחה הייחודית שלנו המבוססת על חישוב רב-צדדי (MPC) עם MetaMask, נוכל למלא תפקיד משמעותי באימוץ המוסדי של DeFi,” אמר קימור מייסד ומנכ”ל משותף איתי מלינגר. “מכיוון שאין פיתרון מוסדי אמין ומאובטח עבור DeFi, ארגונים חוזרים לשימוש ברמה הקמעונאית ב- MetaMask או באינטגרציות מותאמות אישית עם אפליקציות בודדות כפתרון. השותפות של Curv עם MetaMask מאפשרת קלות שימוש משולבת ומוכנות ליישומים של MetaMask יחד עם בקרות והגנות ברמת הארגון של Curv המהוות ליבה לתשתית האבטחה שלנו. “

תכנית מאמצים מוקדמים

לקראת ההשקה המסחרית של הגרסה המוסדית של MetaMask, ConsenSys Codefi ישתף פעולה עם קבוצה נבחרת של שותפים, אפוטרופוסים וחברות סחר מקצועיות כדי לאפשר להם לעצב את תכונות המוצר, להשפיע על מפת הדרכים לפיתוח ולקבל גישה מוקדמת לחדש שילוב MetaMask עבור לקוחותיהם. לשותפים אידיאליים יש לקוחות שכבר פורסים הון לפרוטוקולי DeFi ויהיו מעורבים מקרוב במהלך פיתוח מוצרים. נהיה בקשר אם תרצה להצטרף לתוכנית המאמצים המוקדמים. 

נהיה בקשר

התכונות המתוכננות כוללות: 

  • אבטחה ארגונית. שילוב ישיר עם ספקי המשמורת המובילים מבטל את הצורך בהעברות מרובות לפריסת הון ליישומי DeFi, עם תמיכה בחתימה מרובה. 
  • ניהול סיכונים טוב יותר ובקרה תפעולית. MetaMask יוסיף זרמי אישור הניתנים להגדרה כדי להפעיל עסקאות מתוחכמות יותר ולאפשר לוגיקה עסקית סביב כמות ההון שנפרסה והיכן.
  • סחר בביטחון. ניטור Mempool והגשת עסקאות פרטיות מבטלים את חזית העסקאות. תמיכה בייצור מפתחות BLS ומשיכה ב- Eth2.
  • תאימות קלה, חשבונאות ומס: סחר בשקט הנפשי שמטפלים בבדיקות תאימות, חשבונאות ודיווח מס.

אודות ConsenSys

ConsenSys היא חברת התוכנה המובילה של חברת Ethereum. אנו מאפשרים למפתחים, ארגונים ואנשים ברחבי העולם לבנות יישומים מהדור הבא, להשיק תשתית פיננסית מודרנית ולגשת לאינטרנט המבוזר. חבילת המוצרים שלנו, המורכבת מאינפורה, Q uorum, Codefi, MetaMask , כְּמֵהָה, ו- Diligence, משרתת מיליוני משתמשים, תומכת במיליארדי שאילתות מבוססות בלוקצ’יין ללקוחותינו, וטיפלה בנכסים דיגיטליים של מיליארדי דולרים. Ethereum הוא הבלוקצ’יין הגדול לתכנות הגדול בעולם, המוביל באימוץ עסקים, קהילת מפתחים ופעילות DeFi. על בסיס קוד פתוח מהימן זה אנו בונים את הכלכלה הדיגיטלית של המחר. לבדיקת המוצרים והפתרונות שלנו, בקר בכתובת https://consensys.net/.

אודות Curv (www.curv.co)

Curv היא תשתית אבטחת הנכסים הדיגיטליים המהימנה ביותר בעולם, המועברת כשירות ענן מדרגי לחלוטין, ארגוני ותואם. טכנולוגיית החישוב הרב-צדדית (MPC) של Curv מספקת במקביל למוסדות את ההגנה, הזמינות המיידית והאוטונומיה הכוללת על נכסים דיגיטליים הנדרשים כדי לשגשג בכלכלה הדיגיטלית. החברה היא ספקית ארנקי ה- MPC היחידה המבוססת על ענן לנכסים דיגיטליים מוסדיים והראשונה מסוגה שהשיגה גם הסמכת SOC2 סוג II וגם הסמכת ISO 27001. Curv מספקת גם שקט נפשי נוסף באמצעות ביטוח של עד 50 מיליון דולר של נכסים דיגיטליים המגובים על ידי מינכן רי, פוליסת ביטוח הפשע היחידה המחוברת לאינטרנט עד כה ואחת הפוליסות הגדולות בשוק. Curv מאומץ במהירות על ידי בורסים מובילים, אפוטרופוסים, שולחנות OTC, מתווכים, מוסדות פיננסיים מסורתיים ומנהלי נכסים דיגיטליים. מטה Curv, שנוסד בשנת 2018, נמצא בניו יורק עם R&משרדי D בתל אביב, ישראל.

אנשי קשר לתקשורת:[מוגן בדוא”ל], [מוגן בדוא”ל]

CodefiDeFi פיננסים חקלאיים מטא מסכה הודעת מוצר ניוזלטר הירשם לניוזלטר שלנו לקבלת החדשות האחרונות של Ethereum, פתרונות ארגוניים, משאבי מפתחים ועוד. כתובת דוא”ל תוכן בלעדידוח DeFi של Ethereum Q3 2020להגיש תלונה

דוח DeFi של Ethereum Q3 2020

דוח DeFi 2020 של Ethereum Q2להגיש תלונה

דוח DeFi 2020 של Ethereum Q2

Ethereum 2 0 דולהגיש תלונה

דו”ח המערכת האקולוגית של Ethereum 2.0

מדריך מלא לרשתות עסקיות של Blockchainלהנחות

מדריך מלא לרשתות עסקיות של Blockchain

כיצד לבנות מוצר מצליח של בלוקצ'ייןוובינר

כיצד לבנות מוצר מצליח של בלוקצ’יין

בנקים מרכזיים ועתיד הכסףנייר לבן

בנקים מרכזיים ועתיד הכסף

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map