Mata Capital ו- ConsenSys שותפים בפלטפורמת Blockchain נדל”ן

בלוג 1חדשות מפתחיםיזם הסבר על בלוקצ’יין אירועים וכנסים לחץעלונים

הירשם לניוזלטר שלנו.

כתובת דוא”ל

אנו מכבדים את פרטיותך

הודעה לעיתונות בלוג

Mata Capital ו- ConsenSys שותפים בפלטפורמת Blockchain נדל”ן

פלטפורמת הבלוקצ’יין הזו שואפת להפוך לפיתרון העברת הערך החדש לעסקאות השקעות נדל”ן. Mata Capital הופכת לפיכך למפעילה הראשונה בענף הנדל”ן שממנפת את טכנולוגיית הבלוקצ’יין להשקעות נדל”ן. מאת ConsenSys 18 ביולי, 2019 פורסם ב -18 ביולי 2019

צמתים כחולים

פלטפורמת הבלוקצ’יין הזו שואפת להפוך לפיתרון העברת הערך החדש לעסקאות השקעות נדל”ן. Mata Capital הופכת בכך למפעילה הראשונה בענף הנדל”ן שממנפת את טכנולוגיית הבלוקצ’יין להשקעות בנדל”ן.

פריז, צרפת  מטה קפיטל, שחקן עצמאי בניהול קרנות השקעות נדל”ן עם כ- 600 מיליון יורו של נכסים בניהול, הודיע ​​היום על אימוץ טכנולוגיית הבלוקצ’יין לייעול העיבוד של רישומי ניירות ערך למוצרי השקעות הנדל”ן שלה. השקת הפלטפורמה החדשה הזו בוצעה בשותפות עם ConsenSys, המובילה בפיתוח מוצרי תוכנת בלוקצ’יין, ו נוטריונים של סקרב, משרד נוטריון התומך בפרויקטים חדשניים בתחום הנדל”ן.

לפי הצרפת הצרפתית מיום 24 בדצמבר 2018, לשחקנים בעולם הפיננסים יש אפשרות להשתמש בטכנולוגיית ספר חשבונות מבוזרת לייצוג והעברת ניירות ערך פיננסיים. מונע על ידי האבולוציה של המסגרת הרגולטורית והאמונה החזקה שלה בטכנולוגיית הבלוקצ’יין, Mata Capital החליטה למנף את הטכנולוגיה החדשנית הזו כדי להקליט ולעבד חלק מפעילות השקעות הנדל”ן שלה..

במונחים קונקרטיים, מטה קפיטל תרשום נכסים פיננסיים – במקרה זה מניות של חברת הון שבבעלותה נדל”ן – וזכויות נלוות בצורה של “אסימון” * המיוצג בבלוקצ’יין את’ריום. בנוסף להפחתה משמעותית בעלויות ניהול האחריות עבור המנפיק, טכנולוגיית הבלוקצ’יין משפרת את הנזילות של נכסים לא רשומים, מגבירה את שקיפות העסקאות ומפחיתה את הסיכון להונאה..

“טוקניזציה תאפשר לנו לספק נזילות טובה יותר למשקיעים שלנו, במיוחד בשוק המשני”, אומר בפטיסט סן מרטין, מנהל פיתוח מוצרים בחברת מטה קפיטל. “חדשנות היא לב האסטרטגיה של מטה קפיטל, כפי שמודגם ביישום לאחרונה של פלטפורמה תפעולית לאבטחת כל המידע של המנויים שלנו”, מוסיף סולימני-ז’אן גלאדימה, מנהל עמוד החדשנות ועסקים דיגיטליים במטה קפיטל..

פלטפורמת הבלוקצ’יין המוצעת על ידי מטה קפיטל, שתפעל מ- 31 ביולי, מציעה מספר תכונות עיקריות למשקיעים:

– היא מחזיקה במרשם מחזיקי הקרנות עבור קרנות נדל”ן;

– זה מאפשר למשקיעים לבצע את כל פעולות ה- AML (“נגד הלבנת הון”) ו- KYC (“דע את הלקוח שלך”) באמצעות הפלטפורמה; ו

– הוא מציע אפשרות לעקוב אחר התפתחות מצב המנוי לקרן או לפעולה “עסקת מועדון”.


בסופו של דבר, זה יכול לאפשר למשקיעים, במיוחד, להירשם בקלות ולמכור את ניירות הערך שלהם ללא מרשם, החל ממחיר אירו אחד. פלטפורמת הבלוקצ’יין החדשה הזו תשמש לפרויקט נדל”ן, הבנוי בעסקת מועדונים, הממוקמת ברובע ה -15 בפריז בהיקף השקעה של 26 מיליון יורו. “זו תהיה הפעולה המסומנת הגדולה ביותר באירופה”, אומר בפטיסט סן מרטין. בעתיד, מטרתה תהיה לטפל בכל הפעולות הכשירות של מטה קפיטל, אשר מתכוונת להציע פיתרון זה גם לשותפים מקצועיים בתחום הפיננסי ו / או הנדל”ן..

לצורך ביצוע פרויקט זה, מטה קפיטל הסתמכה על המומחיות של ConsenSys ומוצרי המפתח שלה לצורך ייצור נכסים פיננסיים של התווית הלבנה. המוצרים של ConsenSys מאפשרים לארגונים לחבר בקלות את העסקים שלהם לרשתות מבוזרות, לפרוס ולנהל רשתות בלוקצ’יין חדשות, לקרוא ולכתוב עסקאות, או ליצור ולנהל נכסים דיגיטליים..

“צעד ראשון זה מסמן את תחילתו של מהפך קיצוני בתחום הנדל”ן. באמצעות פלטפורמת ConsenSys אנו מאפשרים ללקוחותינו לעבור מעידן הניסויים לעבר צמיחה תעשייתית “, אומר מתיו בושו, ראש נדל”ן ב- ConsenSys..

Screeb ליווה את מטה קפיטל ביישום הפתרון באמצעות שליחות אמון של צד שלישי. באמצעות פרויקט זה הממחיש את התפתחותו של המקצוע הנוטריוני המלווה בפתרונות קנייניים חדשניים, סקרב מאשר את יכולתו לייעץ לשחקנים בשינוי דיגיטלי יחד עם העיסוק הנכון בתחום הנדל”ן המוסדי..

“הפרויקט הנתמך על ידי מטה קפיטל הוא חידוש מרכזי כיצד לתכנן ולעבד עסקאות ניירות ערך פיננסיים עם נכס נדל”ן בצורה מאובטחת ודיגיטלית לחלוטין”, אומרים ארתור קזאלט ודמיאן מנסל, נוטריונים מקורבים בסקרב. * “אסימון” הוא נכס דיגיטלי המונפק וניתן להחלפה באמצעות בלוקצ’יין

על מאטה קפיטל

מטה קפיטל הינה חברת ניהול עצמאית המתמחה בניהול קרנות נדל”ן למשקיעים מוסדיים ולקבוצות משפחתיות פרטיות. החברה מתמקדת באסטרטגיות השקעה פרופיל סיכון ליבה + אופורטוניסטיות בכל סוגי הנכסים הנדל”ניים. Mata Capital הוקמה בשנת 2015, מאגדת 19 אנשי מקצוע ומנהלת סכום מצטיין של 600 מיליון יורו ב -30 ביוני 2019. Mata Capital מקבל רישיון כחברה לניהול תיקי השקעות מטעם רשות השוק הפיננסי במספר GP-16000024.

למידע נוסף, בקרו בכתובת: https://www.matacapital.com/fr/

אודות ConsenSys

ConsenSys היא חברת בלוקצ’יין המוקדשת לשינוי הארכיטקטורה הדיגיטלית בעולם לאינטרנט פתוח יותר, כולל ובטוח יותר של ערך, המכונה בדרך כלל Web3. עם ארכיטקטורת אינטרנט אמינה יותר, ConsenSys מסייעת לארגונים וממשלות לפתוח מודלים עסקיים וערכים חדשים, להשיג התייעלות באמצעות תשתית IT משותפת, ולהשתמש בשיטות הצפנה מודרניות כדי להגן על נתוני משתמשים פרטיים. באמצעות העסק הגלובלי הייחודי שלנו המורכב מקרן סיכון וחממת סטארטאפים, זרוע הייעוץ של אתריום ארגוני ואקדמיה חינוכית, ConsenSys בונה לעתיד המבוזר. למידע נוסף אנא בקרו בכתובת: consensys.net

אודות נוטריוני סקרב

כשחקנית היסטורית בשוק פריז, סקרב בנתה את המוניטין שלה על התמיכה המצוינת הניתנת ללקוחות מוסדיים, פרטיים ומקצועיים. במשרד ישנם אחד עשר נוטריונים וארבעים עובדים הפועלים בקפדנות וביעילות בתחום הנדל”ן, הבנקאות והמימון והעושר והמשפחה. עם זאת, המצוינות של סקרב נעוצה ביכולתה להסתגל לשינויים המשפיעים על לקוחותיה. תמיד בתנועה המשרד מפתח פתרונות חכמים המותאמים לעמוד בדרישות חדשות ואתגרים חדשים. למידע נוסף אנא בקרו: https://screeb.fr/en/

אנשי קשר למדיה:

עבור מטה קפיטל:

אמלי ורון: 06 46 60 03 35 – [מוגן בדוא”ל]

תומאס קרלט: 06 16 83 88 17 – [מוגן בדוא”ל]

עבור ConsenSys:

[מוגן בדוא”ל]

עבור סקרב:

הודה סנטוני: [מוגן בדוא”ל]

גוונאיל הנרי: [מוגן בדוא”ל]

ניהול נכסים מחקר מקרה נדל”ן ניוזלטר הירשם לניוזלטר שלנו לקבלת החדשות האחרונות של Ethereum, פתרונות ארגוניים, משאבי מפתח ועוד. כתובת דוא”ל תוכן בלעדידוח DeFi של Ethereum Q3 2020להגיש תלונה

דוח DeFi של Ethereum Q3 2020

דוח DeFi 2020 של Ethereum Q2להגיש תלונה

דוח DeFi 2020 של Ethereum Q2

Ethereum 2 0 דולהגיש תלונה

דו”ח המערכת האקולוגית של Ethereum 2.0

מדריך מלא לרשתות עסקיות של Blockchainלהנחות

מדריך מלא לרשתות עסקיות של Blockchain

כיצד לבנות מוצר מצליח של בלוקצ'ייןוובינר

כיצד לבנות מוצר מצליח של בלוקצ’יין

בנקים מרכזיים ועתיד הכסףנייר לבן

בנקים מרכזיים ועתיד הכסף

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map