יוזמת ה- Maint של EEA מגשרת על רשתות חסימות מורשות וציבוריות

בלוג 1חדשות מפתחיםיזם הסבר על בלוקצ’יין אירועים וכנסים לחץעלונים

הירשם לניוזלטר שלנו.

כתובת דוא”ל

אנו מכבדים את פרטיותך

HomeBlogEnterprise Blockchain

יוזמת ה- Maint של EEA מגשרת על רשתות חסימות מורשות וציבוריות

מה המשמעות של קבוצת העבודה הטכנית של ה- EEA לבלוקצ’יין, עסקים ויכולת פעולה הדדית על ידי ConsenSys 14 באוגוסט 2019 פורסם ב 14 באוגוסט 2019

מיינה eea

בשבוע שעבר, הברית Ethereum ארגונית (EEA) הודיעה על השקת ה- יוזמת מיינט, שמטרתו להאיץ את שיתוף הפעולה בין ארגונים לקהילת את’ריום העובדים על רשת הציבור. היוזמה תובל על ידי קבוצת עבודה טכנית ותספק ערוץ ל- Mainnet R&צוותי D כדי ללמוד עוד על צרכי הארגון ולתת לארגונים הזדמנות להשפיע על התפתחות ה- maint. עם ההתקדמות האחרונה בתחום האתריום שמאפשרת עניין וגובר ב שילוב מערכת, קבוצת העבודה מסמנת צעד גדול נוסף קדימה בטיפוח יישור טכני ושיתוף פעולה בין רשתות בלוקצ’יין ארגוניות לבין קהילת ה- Ethereum..

“האצה המהירה של חדשנות טכנולוגית סביב רשת Ethereum משנה את האופן שבו תעשיות הפונות לצרכן יספקו ערך באמצעות עסקאות ושירותים של עמיתים לעמית.”

מעבר למפרט: יישור המערכת האקולוגית של את’ריום

שיתוף פעולה והתאמה טכנית הם המפתח להגברת אימוץ הבלוקצ’יין. עד להקמת יוזמת Mainnet, לארגונים המעוניינים באינטראקציה ופיתוח Mainnet לא היה מקום רשמי לשתף פעולה במפת דרכים טכנית. הברית האתריאמית הארגונית, שקבוצת המפרט הטכני שלה פורסמה לאחרונה V3 של מפרט לקוח כדי להקל על אימוץ האת’רום הארגוני, מקווה שיוזמת Mainnet תפנה דרך עבור ארגונים לקיים אינטראקציה ישירה ולהשפיע על מי שמעורבים עמוקות בפיתוח הדור הבא של Ethereum..

ג’וזף לובין, מייסד שותף של Ethereum, מייסד ConsenSys, וחבר דירקטוריון ה- EEA רואה ביוזמה אבן דרך נוספת בדרך ליכולת פעולה הדדית: “בשנה האחרונה ראינו את האצה הגדולה של העניין ואימוץ טכנולוגיית Ethereum על ידי הארגון. יש לציין כי נעשו מאמצים מוחשיים ומחויבים להשתמש ב- Mintet Ethereum על ידי הארגון ולבנות תשתית עבור Mainnet שתשרת גם מקרים רבים של שימוש עסקי לטווח הארוך. ארגונים מרכזיים מארבע הגדולות ומביג טק ועד פארמה, חברות שירות פיננסיות גדולות, בנקים מרכזיים וחברות אנרגיה גדולות מפנות תשומת לב משמעותית לאת’ריום. “

ההזדמנות ביכולת פעולה הדדית של מיין

במהלך חמש השנים האחרונות, מזרן את’ריום נדחק קדימה על ידי קהילה תוססת, מוכשרת ומסיבית. מאז הקמתה עיבדה המונטה למעלה מ -500 מיליון עסקאות, מעל 130 מיליון עסקאות בשנת 2019 בלבד. ניצול הרשת נותר יציב למדי ועמד במעט על 90% בממוצע. למעלה מ- 70 מיליון כתובות ייחודיות קיימות ב- Ethereum, 16 מיליון מהן נוצרו מתחילת השנה. בנוסף, קהילת הפיתוח של את’ריום נאמדת כגדולה פי 30 מקהילת הבלוקצ’יין הבאה והיא הצומחת ביותר – מספר מפתחי הליבה של אתריום גדל ביותר מ -20% בין 2018 ל 2019..

עם זאת נאמר, פיתוח מונטה לא יכול להתקיים במנותק מהעולם העסקי הנוכחי. מכיוון שהמערכת האקולוגית של Ethereum שואפת לחולל מהפכה בתהליכים עסקיים רבים בתעשיות ולשלב רשתות מורכבות, על קהילת ה- Mainnet לשאוף להיות מכילה ולשתף פעולה עם כמה שיותר בעלי עניין רלוונטיים. זה לא יקרה בן לילה, אך רכישת האמון וההשראה לאלה שמנהלים רבים מהתהליכים העסקיים של ימינו יקרבו את עולם הארגונים המורשת להשתתף ברשתות גלובליות שהופצות יותר ויותר..

עסקים, ממשלות וארגונים מובילים מתחילים להכיר במנה אתריום כהזדמנות. התעניינות מחודשת זו הגיעה עם הופעתן של טכניקות המנצלות את יכולותיה הייחודיות של המונטה מבלי לחשוף מידע עסקי פרטי או לוגיקה עסקית חסויה לציבור או לגורמים בלתי מורשים. בחודש שעבר הושקה קבוצת CapBridge, בשותפות עם ConsenSys חילוף 1, בורסת ניירות הערך הפרטית הראשונה בעולם במנה אתריום. הבורסה מורשית ומוסדרת על ידי הרשות המוניטרית בסינגפור ומעניקה לחברות אפשרות בטוחה לרישום מניות פרטיות לגישה לנזילות גלובלית, ללא עלויות גבוהות של אקזיטים קונבנציונליים כגון הנפקה ו- M&א.

מומחים רבים בתחום הבלוקצ’יין הארגוני צופים כי הגישה המותרת של רשתות בלוקצ’יין לרשת ה- Mainnet תהיה מקבילה לגישה של אינטרא-נט לאינטרנט כיום, בה משתמשים שעומדים מאחורי חומות אש אבטחה עדיין יש גישה לכל חלקי האינטרנט או נבחרים. במקרה של בלוקצ’יין, לרשתות ארגוניות תהיה גישה ל- Ethereum דרך גשר, עם יכולת לבחור ולבחור אילו רשתות, צמתים וחשבונות ליצור אינטראקציה ברשת. יכולת פעולה הדדית ברשת המותרת עם רשת Ethereum תאפשר אחסון נתונים ברחבי הבלוקצ’יין והענן הפרטי עם פרטיות וקנה מידה ניתנים להתאמה אישית. חיבור ל- Mainnet מאפשר גם תאימות עם וגישה ל:

  • קוד פתוח או רשתות בלוקצ’יין עסקיות אחרות
  • שווקים ומשתמשים רחבים יותר
  • לוגיקה של נתונים או ממשל
  • אלפי דפים

פרטיות, הרשאות ותאימות Mainnet

יישומים בעולם האמיתי של חסימות ארגוניות תואמות Mainnet ממש מעבר לפינה, והכלים כבר כאן. לדוגמה, פנתיאון הוא לקוח של Ethereum שיכול ליצור קונסורציוני בלוקצ’יין ארגוניים פרטיים ומורשים התואמים mainnet. הפנתיאון כבר נמצא בשימוש על ידי שיתוף נוזלים, קונסורציום בן 9 חברים כולל BNP Paribas ו- Société Générale להסדר לאחר הסחר בשוקי המניות. לדברי Thibaud de Maintenant, מנכ”ל LiquidShare, “שיתוף הפעולה עם PegaSys מראה את העוצמה של פנתיאון, את התכונות הארגוניות שלה ואת ההתעניינות הגוברת להשתמש ב- Ethereum ארגוני שנבנה לצורך תאימות רשת.”

על ידי השקת יוזמת Enterprise Mainnet, ה- EEA מקווה לפתוח דלת לאלפי משתמשים ותהליכים עסקיים המתאימים באופן טבעי לרשתות גדולות ומבוזרות יותר. חברות וממשלות שייתכן שהסתכלו על הרשת כקופסה שחורה יכולות כעת לבחון ממקור ראשון את תהליך הפיתוח שמאחורי הבלוקצ’יין הציבורי של את’ריום. חלק עיקרי באמנת קבוצת העבודה יפיק תיעוד טכני איכותי, קידום EIPs (Ethereum Improvement Proposals) שקשורים לצרכי הארגון, ופיתוח המפרט הטכני שיאפשר למערכות ארגוניות ליצור אינטראקציה עמוקה יותר עם הרשת..

מה הלאה ליוזמת מיין

כדי לממש את הבטחתה, על Web3 להיות בבסיסה רשת מבוזרת לחלוטין. נכון להיום, הרשת הרחבה והחזקה ביותר שיכולה לשמש שכבת יישוב בלוקצ’יין מבוזרת ביותר היא רשת Ethereum. קהילת את’ריום מושקעת כיום בגרסה הבאה של ה- Mainnet – Eth 2.0 – שהיא מאמץ כולל של מערכת אקולוגית להבטיח ש- Mainnet יכול לתמוך באלפי עסקאות בשנייה ולהשתמש במנגנון קונצנזוס חסכוני יותר באנרגיה. ההתפתחויות החדשות צפויות להתפרש בשלושה שלבים עיקריים, החל בתחילת 2020.

Eth 2.0 עשוי לעשות עבור מה שהחיפוש של גוגל עשה עבור האינטרנט, מבחינת קנה המידה של פלטפורמה חלקה, גמישה וידידותית למפתחים. לכן חשוב יותר לקהילת את’ריום לערב מערך מגוון של צרכי בעלי עניין בתהליך. אחרת מאמץ ה- Web3 יכול להתפשט לעולם בלוקצ’יין מקוטע של רשתות קנייניות שמפספסות את ההזדמנות של תשתית IT יעילה ומשותפת ופרטיות מרובדת..

במאמרו האחרון “בטיחות ללא ממגורות: מדוע עסקים ילמדו לאהוב את אתריום ציבורי,” ג’ון וולפרט, לשעבר מנהל המוצר העולמי של בלוקצ’יין של IBM וכיום ב- ConsenSys, מכיר בחשיבות של בקרות מכווננות על ממשק זה שיאפשרו לארגונים להשיג ביטחון ופרטיות:

“בסופו של דבר, מה הגיוני הוא לתת לכל אחד מהצדדים לנהל את המערכות הפרטיות שלו עם הנתונים הפרטיים שלו, להפעיל פונקציות מוגנות משלו – אך לשלב אותם בצורה כזו שתאפשר להם לתאם במקומות המתאימים, לאתר במהירות בעיות, ו להבטיח שכולם משחקים לפי הכללים. “

ברגע שקבוצת העבודה של EEA Mainnet תצא לדרך באופן רשמי, למערכת האקולוגית של Ethereum יהיה פורום מתאים לחיבור בין עולם ה- Mainnet לבין הארגון. מנהיגי קבוצות עבודה יגיעו מקהילת את’ריום וגם מעולם הארגון. היוזמה זקוקה למשתתפים שמבינים את הצרכים העסקיים, כמו גם את מחסנית הטכנולוגיה Web3. המטרה היא לא להתאים את פיתוח ה- mainnet לצרכים עסקיים או מגזריים ספציפיים, אלא לאפשר לכל חברה שמעריכה מקרי שימוש בבלוקצ’יין להתייחס למנהטן Ethereum כחלק בלתי נפרד וחיוני בפתרון שלהם..

רוצה ללמוד עוד על אתריום ארגוני?

חקור מקרים ויישומים לשימוש בתעשייה →

ניוזלטר הירשם לניוזלטר שלנו לקבלת החדשות האחרונות של Ethereum, פתרונות ארגוניים, משאבי מפתח ועוד. כתובת דוא”ל תוכן בלעדימדריך מלא לרשתות עסקיות של Blockchainלהנחות

מדריך מלא לרשתות עסקיות של Blockchain

מבוא לטוקניזציהוובינר

מבוא לטוקניזציה

העתיד של נכסים דיגיטליים של פיננסים ו- DeFiוובינר

עתיד האוצר: נכסים דיגיטליים ו- DeFi

מה זה אתריום ארגוניוובינר

מה זה אתריום ארגוני?

בנקים מרכזיים ועתיד הכסףנייר לבן

בנקים מרכזיים ועתיד הכסף

קומגו בלוקצ'יין למימון סחר בסחורותמקרה סטודנטים

קומגו: בלוקצ’יין למימון סחר בסחורות

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map