LVMH, ConsenSys ומיקרוסופט מכריזות על קונסורציום לתעשיית יוקרה

בלוג 1חדשות מפתחיםיזם הסבר על בלוקצ’יין אירועים וכנסים לחץעלונים

הירשם לניוזלטר שלנו.

כתובת דוא”ל

אנו מכבדים את פרטיותך

הודעה לעיתונות בלוג

LVMH, ConsenSys ומיקרוסופט מכריזות על קונסורציום לתעשיית יוקרה

על ידי ConsenSys 16 במאי 2019 פורסם ב -16 במאי 2019

LVMH

היום, ConsenSys, בשותפות עם LVMH ומיקרוסופט, הכריזה על AURA, פלטפורמה שמטרתה לשרת את כל תעשיית היוקרה בשירותי מעקב ומעקב מוצרים חזקים, המבוססים על טכנולוגיית הבלוקצ’יין Ethereum ושימוש במיקרוסופט תכלת. AURA מאפשרת לצרכנים לגשת להיסטוריית המוצרים ולהוכחת האותנטיות של מוצרי יוקרה – מחומרי גלם ועד נקודת המכירה, עד לשווקי יד שנייה..

בימים אלה מעורבים כמה מותגים מקבוצת LVMH, כמו לואי ויטון ופרפומס כריסטיאן דיור, ודיונים מתקדמים מתקיימים על גבי מותגים נוספים מקבוצת LVMH וקבוצות יוקרה אחרות ברחבי העולם. עבור לואי ויטון, פיתוח פרויקט AURA הוא שיאו של תוכנית העקיבה (מסלול & Trace) הושק לפני יותר משלוש שנים.

תעשיית מוצרי היוקרה כוללת גורמים מתמחים רבים – עיצוב, חומרי גלם, ייצור והפצה. למוצרי LVMH יש סיפור ייחודי לספר לאורך מחזור חיי המוצר שניתן לחשוף כעת באמצעות טכנולוגיית בלוקצ’יין. במהלך הייצור כל מוצר נרשם על ספר החשבונות המשותף, בלתי ניתן להפקה ומכיל מידע ייחודי. בזמן הרכישה, צרכן יכול להשתמש ביישום המותג כדי לקבל את תעודת AURA המכילה את כל פרטי המוצר. טכנולוגיית בלוקצ’יין מבוזרת ובלתי ניתנת לשינוי מספקת שקיפות ומקור אמת אחד לצרכן: היא מבטיחה את האותנטיות של המוצר, מספקת פרטים על מקור המוצר ורכיביו (כולל מידע אתי וסביבתי), הוראות לטיפול במוצר, ואחריו שירותי מכירה ואחריות זמינים.

פלטפורמה רחבה בתעשייה המופעלת על ידי מניין אתריום

עבור הברית המסוימת הזו של מותגים ושותפים טכנולוגיים, צוות AURA בחר ליישם מודל קונסורציום, שבו כל מותג יוקרה יכול להפוך לחבר מלא. מודל זה מבטיח שניתן יהיה להנגיש את אפשרויות הטכנולוגיה לכל, תוך שמירה על הגמישות לתת מענה לצרכים הספציפיים של כל מותג יוקרה..

AURA פותחה במיוחד על ידי מותגי יוקרה, עבור מותגי יוקרה, ומציעה מגוון רחב של שירותים ספציפיים לתעשייה זו. למותגים יש גמישות בתכנון היכולות של AURA; חלקם עשויים לבחור להתמקד במקורות חומרי גלם, ואילו אחרים עשויים להתמקד במתן שירותים מותאמים ובחיזוק נאמנות הצרכנים.

ConsenSys הוא אחד השותפים הטכנולוגיים העיקריים של AURA. צוות ConsenSys תרם לעיצוב ופיתוח חוזים חכמים למעקב (המבוסס על תקני אסימון אסימיים שאינם ניתנים לפטירה של ERC 721), תשתית הבלוקצ’יין AURA (רשת קונסורציום מורשית עם פרטיות, מבוססת על קוורום), ו- API המותג המאפשר למותגי יוקרה. להתממשק לפלטפורמת AURA על בסיס תווית לבנה.

קן טימסיט, מנכ”ל פתרונות ConsenSys, זרוע הבלוקצ’יין הארגונית של ConsenSys, הגיב, “AURA היא חידוש פורץ דרך לתעשיית היוקרה. ConsenSys גאה לתרום ולעבוד עם LVMH על יוזמה שתשרת את כל תעשיית היוקרה, ותגן על האינטרסים, השלמות והפרטיות של כל מותג ותמנף את טכנולוגיית הבלוקצ’יין של Ethereum בצורה מבוזרת באמת. “

אודות ConsenSys:


ConsenSys היא חברת בלוקצ’יין המוקדשת לשינוי הארכיטקטורה הדיגיטלית בעולם לאינטרנט פתוח יותר, כולל ובטוח יותר של ערך, המכונה בדרך כלל Web3. עם ארכיטקטורת אינטרנט אמינה יותר, ConsenSys מסייעת לארגונים וממשלות לפתוח מודלים עסקיים וערכים חדשים, להשיג התייעלות באמצעות תשתית IT משותפת, ולהשתמש בשיטות הצפנה מודרניות כדי להגן על נתוני משתמשים פרטיים. באמצעות העסק הגלובלי הייחודי שלנו המורכב מחממת סטארטאפים, זרוע ייעוץ ארגונית של Ethereum וקרן השקעות, ConsenSys בונה לעתיד המבוזר. consensys.net

אנשי קשר למדיה:

[מוגן בדוא”ל]

ניוזלטר הירשם לניוזלטר שלנו לקבלת החדשות האחרונות של Ethereum, פתרונות ארגוניים, משאבי מפתח ועוד. כתובת דוא”ל תוכן בלעדידוח DeFi של Ethereum Q3 2020להגיש תלונה

דוח DeFi של Ethereum Q3 2020

דוח DeFi 2020 של Ethereum Q2להגיש תלונה

דוח DeFi 2020 של Ethereum Q2

Ethereum 2 0 דולהגיש תלונה

דו”ח המערכת האקולוגית של Ethereum 2.0

מדריך מלא לרשתות עסקיות של Blockchainלהנחות

מדריך מלא לרשתות עסקיות של Blockchain

כיצד לבנות מוצר מצליח של בלוקצ'ייןוובינר

כיצד לבנות מוצר מצליח של בלוקצ’יין

בנקים מרכזיים ועתיד הכסףנייר לבן

בנקים מרכזיים ועתיד הכסף

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map