LawCoin משלים את הטוקניזציה הראשונה בעולם של השקעות במימון ליטיגציה

בלוג 1חדשות מפתחיםיזם הסבר על בלוקצ’יין אירועים וכנסים לחץעלונים

הירשם לניוזלטר שלנו.

כתובת דוא”ל

אנו מכבדים את פרטיותך

HomeBlogCodefi

LawCoin משלים את הטוקניזציה הראשונה בעולם של השקעות במימון ליטיגציה

מאת ג’יימס בק 4 בדצמבר, 2019 פורסם ב -4 בדצמבר 2019

צילום מסך 2019 08 27 בשעה 5 35 37 אחר הצהריים

פילדלפיה, פנסילבניה – LawCoin Inc.. (“LawCoin”), חברת פינטק חוקית, הודיעה היום על טוקניזציה דיגיטלית של אינטרסים בבעלות ב- LawCoin Investments, LLC (“LCI”), והפכה אותה לכלי ההשקעה הראשון בתחום הלימודי מימון ליטיגציה. LCI הוא כלי ההשקעה בתיק ההשקעות של LawCoin להשקעה בהזדמנויות מימון ליטיגציה ותביעות משפטיות אחרות. LawCoin בונה פלטפורמה להשקעות בתביעות משפטיות ותביעות משפטיות אחרות, שאמורה לצאת לדרך בתחילת 2020.

צילום מסך 04-12-2019 בשעה 4.19.11 PM.png

בשותפות עם ConsenSys Codefi, LawCoin דיגיטציה ויצרה את האינטרסים של חברות LCI בבלוקצ’יין את’ריום. Codefi היא חבילת מוצרים גמישה וניתנת להרחבה המפעילה את מערכת ההפעלה של בלוקצ’יין למסחר ופיננסים, שנבנתה למיטוב תהליכים עסקיים ותשלומים, דיגיטציה של מכשירים פיננסיים ובניית יישומים מבוזרים מותאמים אישית. באמצעות פלטפורמת Codefi Assets הצליחה LawCoin ליצור אסימונים המייצגים אינטרסים של בעלות ב- LCI. לאחר האסימון הראשוני, בכוונת LCI להנפיק אסימוני אבטחה בכדי לספק למשקיעים מוסדיים ומוסמכים חשיפה רחבה למחלקת נכסים בלתי מתואמת זו. מכיוון שתביעות בדרך כלל פחות מתואמות עם השווקים הפיננסיים, הן מהוות גידור יעיל למיתון.

מנכ”ל ומייסד שותף של LawCoin, נח אקסלר, אמר כי “אנו גאים שהגענו לאבן הדרך החשובה של אסימון השקעת הפורטפוליו שלנו והיינו הראשונים להשתמש באסימון במימון ליטיגציה. LawCoin נקטה את הצעד הראשוני בהכנסת נכסים דיגיטליים לענף שלנו ואנו מצפים לראות המשך אימוץ המודל שלנו, מכיוון שמשקיעים ומנפיקים מכירים ביעילות ובנזילות המוגברים שמספק האסימון. “

נועה אקסלר המשיך, “כעת, לאחר שסיימנו את LCI, נמשיך לחפש נכסים איכותיים להוסיף לתיק הקרן. אנו פועלים כעת לסמל עסקאות מימון ליטיגציה פרטניות באמצעות רשת המשקיעים שלנו, והחל מהשנה הבאה עם השקת הפלטפורמה הצפויה שלנו, מתכוונת LawCoin להציע הזדמנויות מימון ליטיגציה מסומנות למגוון רחב יותר של משקיעים מוסדיים ומוסמכים. בעבודה עם שותף נהדר ב- ConsenSys, אנו מסייעים בשינוי מימון ליטיגציה ותורמים להמשך צמיחת השוק. “

הודעה זו מגיעה לאחר שה- LCI השלימה השקעה בנושא ליטיגציה מסחרית בהיקף מיליוני דולרים, מימון המקרה הפרטי הראשון שלה.


“בגלל טכנולוגיית הבלוקצ’יין המתוכנת בקוד פתוח, וכוח הטוקניזציה, התחלנו להיות עדים לשינויים עמוקים בכמה קל למפעלים ויזמים ליצור מודלים חדשים להשקעה ונגישים יותר למקרי שימוש מתקדמים כמו מימון ליטיגציה. אחת הסיבות שבנינו את Codefi הייתה דמוקרטיזציה של הגישה להון, וזה מאוד מרגש לעזור ל- LawCoin לעשות בדיוק את זה בתעשייה מרגשת כמו מימון ליטיגציה “, אמר פטריק ברארדוצ’י, ראש שותף עולמי של פינטק ב- ConsenSys..

מימון ליטיגציה הוא הנוהג לספק הון לצד המעורב בהתדיינות בתמורה לחלק מכל הבראה כספית מהתביעה. בשנים האחרונות, שוק מימון ההתדיינות המשפטי בארצות הברית זכה לצמיחה משמעותית, כאשר חלק מההערכות מציבות את גודלו בטווח של מיליארדי דולרים בשנה. זה הפך לפתרון מימון רגיל המסייע בהשוואת הגישה למערכת המשפט.

טוקניזציה של השקעה במימון ליטיגציה היא תהליך הנפקת אינטרסים של חברות דיגיטליות בחברת אחזקות שבבעלותה נכס מימון ליטיגציה. באופן כללי יותר, ניתן לבנות את האסימונים הדיגיטליים כך שהם מייצגים מגוון של בעלות ואינטרסים כלכליים בנכס הבסיס, כגון הון עצמי בחברה שבבעלות הנכס, עניין בחוב המובטח בהכנסות עתידיות, או זרם הכנסות המבוסס על תזרימי מזומנים מהנכס.

______________________________________________________________________________

אודות LawCoin

LawCoin היא חברת הפינטק הראשונה בעולם להשקעה סמלית במימון ליטיגציה ומימון המונים לצדק חברתי. על ידי שימוש בטכנולוגיית בלוקצ’יין ועקרונות מימון המונים לחיבור משקיעים עם בעלי עניין בסכסוכים משפטיים, LawCoin מגדיל את הנזילות לשוק צמיחה גבוה ומספק גישה למחלקת נכסים לא מתואמת מבחינה היסטורית שאינה זמינה לציבור המשקיעים..

אודות ConsenSys

ConsenSys היא אחת מחברות הבלוקצ’יין הגדולות בעולם, שבונה את הכלים, התשתית והיישומים שמפעילים את רשת את’ריום. מאז 2014, יש לנו אסימון של נכסים דיגיטליים על מיליארדי דולרים, כולל מגוון רחב של מוצרי צריכה, מטבעות נדל”ן, נדל”ן ומכשירים פיננסיים, שמניעים עשרות מיליארדי דולרים בעסקאות מבוססות בלוקצ’יין. באמצעות היישומים שלנו, שירתנו מאות אלפי משתמשים, החל מבנקים מרכזיים ומוסדות פיננסיים גדולים וכלה במפתחים ובמשתמשים קמעונאיים של רשת Ethereum. כשותף הבלוקצ’יין הרשמי של מצפה הכוכבים והפורום של האיחוד האירופי, וכחבר מייסד ב- מימון דיגיטלי עולמי ו פרויקט ברוקלין, ConsenSys מצויד לנווט ולפרוס תוכנות מבוססות בלוקצ’יין בסביבות הרגולטוריות המורכבות ביותר.

אין הצעה, שידול, ייעוץ השקעות או המלצות

שחרור זה נועד למטרות מידע בלבד ואינו מהווה הצעה למכירה, שידול לרכישה, או המלצה לכל נייר ערך או אסימון כלשהו, ​​ואין זה מהווה הצעה לספק שירותי ייעוץ השקעות או שירותים אחרים על ידי LawCoin Inc., LawCoin Investments. LLC ו- ConsenSys, או כל אחת משלוחותיהן, חברות הבת, נושאי המשרה, הדירקטורים או העובדים שלהן. שום התייחסות לאבטחה או אסימון ספציפי כלשהם מהווה המלצה לקנות, למכור או להחזיק בנייר ערך או אסימון זה או כל נייר ערך או אסימון אחר. שום דבר במהדורה זו לא ייחשב כשידול או הצעה לרכוש או למכור כל אבטחה, אסימון, עתיד, אופציה או מכשיר פיננסי אחר או להציע או לספק ייעוץ או שירות כלשהו להשקעה לכל אדם בתחום שיפוט כלשהו. שום דבר הכלול במהדורה זו אינו מהווה ייעוץ השקעות או מציע דעה כלשהי ביחס להתאמת כל נייר ערך או אסימון כלשהו, ​​ואין לראות את הדעות המובעות במהדורה זו כייעוץ לרכישה, מכירה או החזקת נייר ערך או אסימון כלשהו. בהכנת המידע הכלול במהדורה זו, לא לקחנו בחשבון את צרכי ההשקעה, היעדים והנסיבות הפיננסיות של משקיע מסוים. מידע זה אינו מתייחס ליעדי ההשקעה הספציפיים, למצב הכספי ולצרכים הספציפיים של כל מקבל ספציפי למידע זה וההשקעות הנדונות עשויות שלא להתאים לכל המשקיעים. כל השקפות שהובאו במהדורה זו הוכנו על סמך המידע שעמד לרשותנו בזמן כתיבת השקפות כאלה. מידע שונה או נוסף עלול לגרום לשינוי תצוגות כאלה. כל המידע כפוף לתיקון אפשרי.

לפניות מדיה ב- LawCoin:

[מוגן בדוא”ל]

קישורים קשורים

Lawcoinx.com

אסימון נכסים מחקר מקרה הכרזת לקוחות ניוזלטר הירשם לניוזלטר שלנו לקבלת החדשות האחרונות של Ethereum, פתרונות ארגוניים, משאבי מפתחים ועוד.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map