כיצד Kaleido יצר שוק בלוקצ’יין עבור מכשירי Devs ו- Enterprise

בלוג 1חדשות מפתחיםיזם הסבר על בלוקצ’יין אירועים וכנסים לחץעלונים

הירשם לניוזלטר שלנו.

כתובת דוא”ל

אנו מכבדים את פרטיותך

HomeBlogEnterprise Blockchain

כיצד Kaleido יצר שוק בלוקצ’יין עבור מכשירי Devs ו- Enterprise

החשיבות של שילובי שותפים לפתרונות בלוקצ’יין וכיצד קליידו מפתח שוק למפתחים ועסקים. על ידי ConsenSys 4 בדצמבר, 2019 פורסם ב -4 בדצמבר 2019

גיבור השוק של קליידו

שווקים לקחו את עוֹלָם על ידי סערה. מעבר הפרדיגמה מחברות מסיביות לשווקים שהופעלו על ידי רשתות בודדות זירז עוד יותר עם הקמתם של ביטקוין וטכנולוגיית הבלוקצ’יין. עם זאת, גם עם התרחבות יישומים מבוזרים, סטארט-אפים של קריפטו וארגונים המיישמים טכנולוגיית בלוקצ’יין – הופעתו של שוק לפתרונות בלוקצ’יין ארגוניים לא המריאה, עד כה.

שוק זה מספק צורה של קומפוזיציות הידועה גם בשם “אפקט לבני הלגו” המאפשרת פתרונות לבנות אחד על השני או להשתלב זה בזה. בעוד שבלוק-צ’ייס ציבורי ממשיך לשאוף להגדיל את יכולת ההתחברות של הפלטפורמות שלהם, רשתות הבלוקצ’יין הארגוניות של Enterprise פעלו בשקט בכדי ליצור מפרט ורכיבים שונים המבטיחים פיתרון מלא. Kaleido בנה ייחודי זירת מסחר המאפשר הקמה של רשתות חסימות של אתריום ארגוני המספקות אופציות לעסקים – מה שמסייע בביטול הצורך במומחיות מיוחדת בתחום הבלוקצ’יין – ובכך מפחית את העלויות להקמה, פריסה ותחזוקה של רשת בלוקצ’יין.. 

“ראינו דפוסי פריסה מוצלחים כאשר רשתות ארגוניות נכנסות לייצור ואפינו שיטות עבודה מומלצות אלה בשירותי Kaleido Marketplace, כדי לעזור לפשט באופן קיצוני את אימוץ הבלוקצ’יין ולבטל חלק ממומחיות הבלוקצ’יין המיוחדת הדרושה,” אמר קליידו. מייסדת וסמנכ”לית, סופיה לופז.

כיצד פועל שוק Kaleido?

שוק Kaleido מציע לארגונים את היכולת לבנות את רשת הבלוקצ’יין שלהם במהירות ובצורה חלקה עם מאפיינים הניתנים להתאמה אישית. עסקים משתמשים בשוק כדי לבנות את פתרון הבלוקצ’יין שלהם מהקטגוריות הבאות:

בחירת פרוטוקול

פרוטוקול הבלוקצ’יין הבסיסי המפעיל את הרשת שלך הוא חלק אחד מכל פתרון הערימה המלאה. האפשרות לבחור בין Hyperledger Besu או רשתות אחרות של אתריום ארגוני כגון Quorum, שימושית לחברות הפותרות בעיות שונות. Hyperledger Besu מספקת תאימות לבלוקצ’יין הציבורי של Ethereum עבור ארגונים המאמינים לאורך זמן שהחברות שלהם ירצו לנצל את היתרונות של Ethereum הציבורית.. 

תצורות ענן 

Kaleido מאפשר לארגונים להשתמש בשירותי הענן הקיימים שלהם על ידי שילוב עם Amazon Web Services או Microsoft Azure. לספקים אלה יש גם שירותים אחרים המיועדים לניהול מפתח והגנת נתונים אותם ארגונים יכולים לשלב בפתרונות הבלוקצ’יין המורשים שלהם. הפלטפורמה של Kaleido מציעה חוויה פשוטה לבנייה וניהול של רשתות חסימות הפועלות ברחבי Microsoft Azure, שירותי האינטרנט של אמזון או במקום..

כלי מפתח

כלים למפתחים המוצעים על ידי ספקי צד שלישי כגון Truffle או MythX הם חיוניים לאימוץ נרחב של בלוקצ’יין. כלים אלה מספקים שירותים ומוצרים חזקים של ארגונים המאפשרים לצוות המוצר או ההנדסה של החברה לפתור בעיות ולבנות על גבי הבלוקצ’יין הארגוני שלהם.. 

שירותי Kaleido

הייחודים לשוק הבלוקצ’יין של Kaleido הם השירותים שהמשרד מספק. לדוגמה, Kaleido מציע פתרונות פרטיות ואבטחה המאפשרים לארגונים לנצל באופן מלא את הפוטנציאל של פתרונות הבלוקצ’יין. בנוסף, Kaleido מציע שירותים מקוריים של בלוקצ’יין הדרושים לניתוח, ניטור וניהול עבור כל רשת בלוקצ’יין. 

שילובי שותפים

אחד ההיבטים החשובים ביותר בשוק Kaleido הוא שילובי השותפות המאפשרים לארגון להשתמש בתוכנות בלוקצ’יין המסופקות על ידי מגוון ספקי טכנולוגיה אחרים..

המפתח לשוק: תוכניות שותפים ושילובים

נניח שאתה רוצה להקים רשת בלוקצ’יין לניהול שרשרת האספקה ​​של החברה שלך. ראשית, המשרד שלך יצטרך לבחור פרוטוקול בלוקצ’יין בסיסי, למשל, Hyperledger Besu. לאחר מכן תבחר בתצורת הענן שהמשרד שלך זקוק לה בין אם זה AWS או Azure. יהיו לכם שפע של שירותי Kaleido לבחירה כמו מנגנון הרישום ברשת או אפס אסימון ידע. לבסוף, החברה שלך יכולה לבחור בין כלי מפתח כמו MythX ו- Truffle ולהחליט על רכיב שרשרת האספקה, כגון Treum. כל הצדדים השלישי הללו משתלבים עם שירותי Kaleido בכדי לספק את השירות הטוב ביותר האפשרי, והכל בפשטות כפתור לחיצה.  

כיום, הבעלות על כל מחסנית הבלוקצ’יין היא מאתגרת ונדרשת שותפות בכדי ליצור את הפיתרון הטוב ביותר האפשרי. זו הסיבה ש- ConsenSys משלבת את היישומים הפנימיים שלנו עם חברות מגובות ConsenSys כמו Kaleido ו- Aztec כדי להבטיח פתרונות חזקים העונים על דרישות כל ארגון.. 

פתרונות בלוקצ’יין בערימה מלאה בפעולה 

מאז השקתו, קאליידו סייע לארגונים ליצור אלפי רשתות בלוקצ’יין באמצעות ענן העסקים של בלוקצ’יין. עם Marketplace שלה, Kaleido מרחיק לכת עוד יותר, ומציע את הערימה המלאה הראשונה של יכולות הבלוקצ’יין הדרושות לבניית פיתרון מלא, להגיע למצב ייצור חי ולשמור על הפעלת המערכת.

ConsenSys ו- Kaleido סייעו לרשתות קונסורציום וארגונים להקים רשתות בלוקצ’יין עובדות. למשל, הקטן & הבורסה לעסקים בינוניים (SMBX), המציעה בורסה מבוססת בלוקצ’יין להנפקה, קנייה ומכירה של אגרות חוב לעסקים קטנים למשקיעים בקהילה, משתמשת בקאלידו כדי לתמוך בפיתרון הבלוקצ’יין שלה..

 “מאז שאנחנו מנהלים את השוק הזה בשם קהילת SMBX, Kaleido עזר לנו להגיע לשוק עם הפתרון שלנו בשבריר זמן ובחלק מהעלות”, אומר בנימין לוזאנו, מנכ”ל SMBX..

דוגמה נוספת של קליידו היא קומגו, רשת סחר ופיננסים חדישה המורכבת ממוסדות גלובליים כמו סיטי, ING, Koch Supply & מסחר, בנק MUFG, Societe Generale, Credit Agricole Group, BNP Paribas, Shell, ואחרים. 

“על ידי בנייה על מערכת בלוקצ’יין פתוחה, קומגו יכולה לבחור בין הפרוטוקולים הטובים ביותר בפיתוח ברחבי המערכת האקולוגית ולהשתמש באבני בניין קיימות לפיתרון מותאם,” – סוליימה באדי, מנכ”לית קומגו. 

יחד עם זאת, לעתים קרובות ארגונים מסוימים רוצים שותף ליישום שירות מלא. ישנם פתרונות Ethereum ארגוניים וספקי תמיכה בכל שוק ברחבי העולם, כולל ארבע חברות הייעוץ הגדולות וכן פתרונות ConsenSys. חברות אלה מציעות שירותים החל מהוכחת מושגים וכלה ברשתות בלוקצ’יין מוכנות לייצור ועד השתלבות במערכות מדור קודם ותמיכה שוטפת.

הערות אחרונות

לא ניתן להמעיט בערכם של שווקים חזקים עבור ארגונים ומפתחים. הזמינות ליצור רשת עם יישומים ושירותים ספציפיים לתעשייה מקדמת אימוץ לכל המשתמשים. חצי מהקרב הוא לדעת מה קיים וכששוק Kaleido ירחיב את מספר השותפים הוא ימשיך לעלות על פלטפורמות אחרות שאינן מאפשרות יכולת הרכבה כזו. 

בדוק את שוק Kaleido

ניוזלטר הירשם לניוזלטר שלנו לקבלת החדשות האחרונות של Ethereum, פתרונות ארגוניים, משאבי מפתח ועוד. כתובת דוא”ל תוכן בלעדימדריך מלא לרשתות עסקיות של Blockchainלהנחות

מדריך מלא לרשתות עסקיות של Blockchain

מבוא לטוקניזציהוובינר

מבוא לטוקניזציה

העתיד של נכסים דיגיטליים של פיננסים ו- DeFiוובינר

עתיד האוצר: נכסים דיגיטליים ו- DeFi

מה זה אתריום ארגוניוובינר

מה זה אתריום ארגוני?

בנקים מרכזיים ועתיד הכסףנייר לבן

בנקים מרכזיים ועתיד הכסף

קומגו בלוקצ'יין למימון סחר בסחורותמקרה סטודנטים

קומגו: בלוקצ’יין למימון סחר בסחורות

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map