היכרות עם מאיץ ההפעלה של Filecoin, מופעל על ידי טכיון

בלוג 1חדשות מפתחיםיזם הסבר על בלוקצ’יין אירועים וכנסים לחץעלונים

הירשם לניוזלטר שלנו.

כתובת דוא”ל

אנו מכבדים את פרטיותך

הודעה לעיתונות בלוג

היכרות עם מאיץ ההפעלה של Filecoin, מופעל על ידי טכיון

Tachyon מקבל כעת בקשות למאיץ הנפילה שלהם, הנתמך במשותף על ידי מעבדות פרוטוקול ומתמקד באימוץ IPFS ו- Filecoin. על ידי ConsenSys 30 ביולי 2020 פורסם ב 30 ביולי 2020

משטח ההשקה של Filecoin

ניו יורק, ניו יורק, 30 ביולי 2020 – היום מעבדות ConsenSys הודיעו כי יישומים פתוחים עבור מאיץ ה- Launchpad של Filecoin, מופעל על ידי טכיון. קבוצה זו תתמקד בסטארטאפים שבונים כלים, תשתיות ויישומים פתוחים יותר, הניתנים לתכנות וניתנים לתכנות עבור האינטרנט המופץ באמצעות IPFS ו- Filecoin..

במהלך כל סתיו 2020, בין 15 ל -20 צוותים יינתנו שנים עשר שבועות של מימון, חונכות, הטבות ותכנות סביב נושאים עסקיים וספציפיים לבלוקצ’יין, שיגיעו ביום הדגמה ותמיכה בגיוס תרומות לאחר התכנית. צוותים ממנפים גישה ל- ConsenSys ו- מעבדות פרוטוקול רשתות ומומחיות, החל מיזמים ויועצים משפטיים ועד חוקרים טכניים פורצי דרך. כל צוות יקבל מימון בסך 80,000 דולר. צוותים יכולים החל כאן, והיישומים נסגרים ב -21 באוגוסט. 

מאיץ הטאצ’יון של מעבדות ConsenSys יהיה ייחודי השנה בכך שהוא יתמוך בשיתוף מעבדות פרוטוקול. מעבדות פרוטוקול, שהושקה בשנת 2014, היא מעבדת מחקר פתוח, פיתוח ופריסה שפרויקטים שלה כוללים מערכת קבצים בין-כוכבית (IPFS), Filecoin, libp2p, ועוד רבים. בפשטותה, מטרת ה- IPFS היא אינטרנט מופץ לחלוטין, שבו יישומים אינם חיים בשרתים מרכזיים, אלא פועלים ברשת המורכבת ממחשבי המשתמשים. IPFS שואפת ליצור רשת גמישה, משודרגת ופתוחה כדי לטפח תשתית רשת בת קיימא וזמינה יותר לאנושות כולה. במקום לנסות למצוא תוכן על ידי מי מארח אותו, משתמשים מחפשים אחר התוכן את עצמה. המשמעות היא גם אחזור מהיר וזול יותר של נתונים, אין יותר הסתמכות על שרתים מרכזיים, ואפילו יכולת גישה לאינטרנט במצב לא מקוון..

שכבת התמריצים הכלכלית עבור IPFS היא אסימון רשת בשם Filecoin (FIL), אשר מתגמל את הכורים להתחרות על אחסון נכון של נתונים מוצפנים ברשת Filecoin. מאז מכירת ההמונים שלו בשנת 2017, מעבדות פרוטוקול עבדו קשה להבשיל את הפרוטוקול ולבנות לקראת השקתו הקרובה.  רשת הבדיקות של Filecoin מכיל כבר 25 PiB של אחסון, אלפי ספקי אחסון נתונים, עשרות יישומים הבונים על הפרוטוקול ומעל 1,350 תורמי תוכנת קוד פתוח. Filecoin’s רשת בדיקות מעודדת משיקה רשמית את השבוע של ה -3 באוגוסט 2020, עם צפוי שהמאה הציבורית של Filecoin תיערך השקה ברבעון השלישי 2020

ה- Launchpad של Filecoin, המופעל על ידי Tachyon, יספק מימון, חונכות אישית, ותכנות כדי להאיץ את האימוץ של Filecoin במערכות האקולוגיות של Ethereum ו- DeFi, ולמשוך מפתחי אתרים עכשוויים המעוניינים להשתלב עם רשת אחסון במחיר יעיל ומפוזרת גיאוגרפית..

כל צוותי המועמדים הבונים בתוך ערימת מעבדות הפרוטוקול, או אפילו פרויקטים של אתריום השוקלים שילוב אלמנטים של ערימת מעבדות הפרוטוקול, ייחשבו. אלה יכולים לכלול: 

  • תַשׁתִית: תשתית ליבה וכלי מפתח לתמיכה בהצפנה, ניהול / אחזור קבצים והעלאה בסיסית על Filecoin ו- IPFSnetworks.
  • Middleware: פלטפורמות המעצבות את האינטגרציה והשימוש ב- Filecoin ו- IPFS ביישומים אחרים, כגון ערכות כלים Plug-and-play dApp או DeFi, ונתונים & תובנות ניתוח לגבי הפעילות השוטפת של IPFS.
  • יישומים: כלים המשתמשים ב- Filecoin או IPFS כחלק ממחסום הליבה הטכנולוגי שלהם לפיתוח יישומי משתמשי קצה, כגון שיתוף קבצים, DeFi, כלי ארכיון, וידאו, שמע, אחסון נתונים גדול ורשתות..

שותפות זו בין מעבדות ConsenSys ומעבדות פרוטוקול מתבססת על שנים של שיתוף פעולה וסינרגיה בין מערכות האקולוגיות של את’ריום ו- IPFS. הצוותים חולקים יעדים משותפים רבים למערכת האקולוגית המבוזרת של הפרוטוקולים ולרשת המבוזרת: לבנות רשתות דיגיטליות גלובליות מאובטחות וגמישות יותר, להחזיר את בקרת הנתונים למשתמשים ולבנות רשת פתוחה, קיימא ונגישה יותר. השקת Filecoin תאיץ את שיתוף הפעולה ותציע הזדמנויות חדשות למקרי שימוש משותף; מאיץ זה יעזור לשמש כמשטח שיגור להתכנסות רבה יותר בין פרוטוקולים מבוזרים ורשתות. 

אודות מעבדות פרוטוקול

מעבדות פרוטוקול היא קוד פתוח R&מעבדת D שבונה פרוטוקולים, כלים ושירותים לשיפור קיצוני של האינטרנט. הפרויקטים של מעבדות פרוטוקול כוללים IPFS, Filecoin, libp2p, ועוד – המשרתים אלפי ארגונים ומיליוני אנשים. ה פרויקט Filecoin היא רשת אחסון מבוזרת שמטרתה ליצור בסיס מבוזר, יעיל וחזק למידע האנושות. 

אודות מעבדות ConsenSys

מעבדות ConsenSys הוא מנהל השקעות עם תיק המונה יותר מ -78 חברות ב -22 מדינות. מעבדות ConsenSys משקיעות בצוותים יוצאי דופן על פני שלוש דרגות: טכיון, מאיץ לסטארט-אפים של בלוקצ’יין בשלב מוקדם; ממסרים, הפצת האקתונים ליזמים ולפיתוח מייסדים; וצוות מיזמים המתמקד בהזדמנויות השקעה בשלב מוקדם בפרוטוקולים מבוזרים, תשתיות ויישומים.

הכרזת לקוח Filecoin ניוזלטר הירשם לניוזלטר שלנו לקבלת החדשות האחרונות של Ethereum, פתרונות ארגוניים, משאבי מפתח ועוד. כתובת דוא”ל תוכן בלעדידוח DeFi של Ethereum Q3 2020להגיש תלונה

דוח DeFi של Ethereum Q3 2020

דוח DeFi 2020 של Ethereum Q2להגיש תלונה

דוח DeFi 2020 של Ethereum Q2

Ethereum 2 0 דולהגיש תלונה

דו”ח המערכת האקולוגית של Ethereum 2.0

מדריך מלא לרשתות עסקיות של Blockchainלהנחות

מדריך מלא לרשתות עסקיות של Blockchain

כיצד לבנות מוצר מצליח של בלוקצ'ייןוובינר

כיצד לבנות מוצר מצליח של בלוקצ’יין

בנקים מרכזיים ועתיד הכסףנייר לבן

בנקים מרכזיים ועתיד הכסף

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map