פורטל והדרכה למפתחי Ethereum

מפתחים 1תוכן מדריכים קהילה וובינרים מענקים קריירהעלונים

הירשם לניוזלטר שלנו.

כתובת דוא”ל

אנו מכבדים את פרטיותך

פורטל המפתחים של Ethereum & הַדְרָכָה

כל מה שאתה צריך כדי להתחיל לבנות על בלוקצ’יין את’ריום.

 

כיצד להפוך למפתח אתריום

פורטל מפתחים זה הוא מקום להתחיל בו ולמצוא את הכלים הדרושים לפיתוח ובניית יישומים בבלוקצ’יין את’ריום. להלן תמצא את בסיסי הידע הפופולריים ביותר, כלי תשתית, ספריות תכנות ועוד שילמדו אותך כיצד לבנות תוכנה ב- Ethereum. אנו ממליצים להעיף מבט דרך הפורטל ולקרוא על כל הכלים והאפשרויות למפתחים לפני תחילת העבודה.

כמו כן, וודא שאתה קופץ ל שרת הדיסקורד של ConsenSys. זה המקום המושלם לשאול שאלות, לאסוף טיפים למקצוענים ולהתחבר ישירות לצוותים העומדים מאחורי מוצרי Ethereum פופולריים כמו Infura ו- MetaMask.. 

נושאים כדי להתחיל בעבודה באת’ריום

bg למלא כהה

בסיסי ידע

המערכת האקולוגית של Ethereum היא קהילת קוד פתוח מסיבית ומוכשרת וייצרה פנתיאון של משאבי מפתח יקרי ערך במהלך השנים האחרונות. עם פלטפורמה כמו Kauri, הקהילה אפילו משתמשת בחדשנות של Ethereum עצמה בכדי לווטרינר, לאצור ולאחסן תוכן באיכות גבוהה. מהדרכה אישית ועד הדרכות טכניות ועד פורומי מחקר, בסיסי הידע שלהלן מציעים מגוון רחב של משאבים למפתחים בכל הרמות.

bg למלא כהה

תַשׁתִית

תשתיות צמתים וממשקי API לגישה מיידית מקלים על מפתחי Ethereum לחבר את היישומים שלהם לבלוקצ’יין. לקוח Ethereum מתייחס לכל צומת שמסוגל לנתח ולאמת את הבלוקצ’יין, החוזים החכמים שלו וכל מה שביניהם. לקוח Ethereum מספק גם ממשקים ליצירת עסקאות וחסימות מכרות שהוא המפתח לכל עסקת Ethereum.

bg למלא כהה

IDEs ועורכים

IDE מייצג סביבת פיתוח משולבת. IDEs ועורכי הם מה שאתה צריך כדי לכתוב ולבדוק תוכנות. מדובר בסוויטות תוכנה שמאגדות כלים בסיסיים הנדרשים כדי להתחיל לכתוב ב- Ethereum.

bg למלא כהה

חוזים חכמים

אם אתה רוצה להתפתח ב- Ethereum, עליך לדעת לכתוב חוזים חכמים. מוצק, שפת החוזה החכמה העיקרית של את’ריום, קל יותר ללמוד אם כבר יש לך הבנה טובה של Javascript. כנראה שהשתמשת בעבר בספריות תכנות, ואלה להלן אינן שונות. ספריית חוזים חכמים היא פיסת הקוד החוזרת לשימוש חוזה חכם אשר נפרסת פעם אחת ומשותפת פעמים רבות. אם אתה יוצר כלי, מוצר או יישום ב- Ethereum, תרצה גם לוודא שהחוזה החכם שלך תקין לפני הפריסה למנה. כלים אלה יעזרו לך לבנות, לבדוק ולשלוח את הקוד שלך.

bg למלא כהה

בִּטָחוֹן

בסדר, אז סוף סוף בנית את הדאפ או החוזה החכם שלך. אבל איך יודעים שהוא הוגדר כראוי והוא בטוח מפני האקרים? כלי האבטחה שלמטה יסייעו להבטיח שהקוד שלך יהיה בטוח ועוקב אחר כל שיטות העבודה המומלצות לפיתוח Ethereum.

bg למלא כהה

רשתות בדיקה

רשתות בדיקה ציבוריות ב- Ethereum מציעות דרך למפתחים לבדוק את מה שהם בונים מבלי להכניס את היצירות שלהם לרשת Ethereum הראשית. אתה יכול להשיג כמה שיותר ETH שאתה רוצה ברשתות הבדיקה מכיוון ש- testnet ETH אינו נושא שום ערך כספי. בדומה לרשתות בדיקה ציבוריות, רשתות בדיקה מקומיות הן מקום עבורך לבדוק את התוכנה שלך מבלי לדחוף אותה לציבור. שלא כמו רשתות בדיקה ציבוריות, תוכנת ה- testnet המקומית תפעל רק במחשב / בצומת שלך ומשתמשים אחרים לא יוכלו לראות אותה או לתקשר איתה. להלן רשתות הבדיקות הנפוצות ביותר להתחיל בבדיקה וקישורים לבקשת ETH של testnet.

bg למלא כהה

ממשקים

אם אתה רוצה להתחיל לפתח דפים, תזדקק לכישורי פיתוח חזיתיים. להלן הממשקים החזיתיים הפופולריים ביותר שיעזרו לך להפוך את הדאפ שלך מרעיון ליישום חיומי של Ethereum. אם אתה מעוניין לבצע עבודות backend / פרוטוקול ב- Ethereum, אתה אמור להיות בעל ניסיון משמעותי עם Go, Rust, Java, .NET, Ruby או Python..

bg למלא כהה

אִחסוּן

Ethereum מאפשר לך לשמור משתנים או נתונים באחסון קבוע. פלטפורמות האחסון שלמטה הן המקום בו כל נתוני החוזה החכם חיים. IPFS היא מערכת האחסון הנפוצה ביותר ב- Ethereum. חקור את הפלטפורמות למטה כדי ללמוד עוד על האופן שבו אחסון ב- Ethereum עובד.

bg למלא כהה

ניתוח

רשתות חסימות מאחסנות נתונים בדרכים שרוב האפליקציות מתקשות לגשת אליהן. ממשקי ה- API הבאים של שכבת שאילתת הנתונים יאפשרו לך להשיג את הנתונים שאתה צריך עבור הפרויקט או היישום שלך.

 • פורטל dev alethioפורטל dev alethioפורטל dev alethio
  אלתיו

  ה- API של Alethio נותן לך דרך חזקה ואמינה לשאילתת נתוני Ethereum מסונתזים בזמן אמת באמצעות ממשק REST תואם JSON: API.

 • נתונים סטטיסטיים של פורטל devנתונים סטטיסטיים של פורטל devנתונים סטטיסטיים של פורטל dev
  EthStats

  EthStats מופעל על ידי Alethio ומספק ניטור מיידי של בלוקצ’יין של Ethereum ממועד חסימה לגבול גז.

 • פורטל dev etherscanפורטל dev etherscanפורטל dev etherscan
  אתרסקאן

  אתרסקאן מספקת ממשקי API של בלוקצ’יין של Ethereum כשירות קהילתי וללא אחריות.

bg למלא כהה

הזדמנויות

עכשיו שאתה יודע את הכלים שאתה צריך, הגיע הזמן להתחיל. צורת העבודה של מפתחים משתנה במיוחד בתעשיית הבלוקצ’יין. המקומות הבאים מציעים עבודה של פרילנסרים פרילנסרים או הזדמנויות חדשות לקבל תשלום בתרומה לפרויקטים של קוד פתוח. גלה כיצד תוכל להתחיל לתרום לפרויקטים ולקבל תשלום על כך!

 • מענקי הסכמה של פורטל devמענקי הסכמה של פורטל devמענקי הסכמה של פורטל dev
  מענקי ConsenSys

  ConsenSys Grants מממן פרויקטים העונים על צרכיה של מערכת אקולוגית Ethereum המואצת במהירות.

 • tachyon פורטל devtachyon פורטל devtachyon פורטל dev
  טכיון

  טכיון הוא מאיץ עבור חברות סטארט-אפ בבלוקצ’יין בשלב מוקדם ו- Web 3.0.

 • ערכת עבודה לפורטל devערכת עבודה לפורטל devערכת עבודה לפורטל dev
  ערכת עבודה למפתחי Blockchain

  היכן למצוא עבודות בלוקצ’יין, כישורים נדרשים, ידע בתעשייה ועוד.

 • פורטל devפורטל devפורטל dev
  פאנוואלה

  Panvala היא קרן מבוזרת המסייעת במימון העבודה שכל קהילת את’ריום תלויה בה.

 • שפע פורטל devשפע פורטל devשפע פורטל dev
  רשת באונטיז

  רשת Bounties מאפשרת לך ליצור פרויקטים, לשתף פעולה ולקבל תשלום עבור ביצוע עבודות נהדרות בכל תחום.

 • פורטל dev gitcoinפורטל dev gitcoinפורטל dev gitcoin
  גיטקוין

  קבל תשלום בקריפטו עבור עבודות פרילנסרים, בניית תכונות ופתרון שפע באגים. עבוד עם פרויקטים מובילים של קוד פתוח וקבל תשלום מהיר במהירות.

bg למלא כהה

תשתיות שכבה 2 & מדרגיות

מפתחי Ethereum מפתחים ללא הרף דרכים חדשות ומרתקות להרחבת ה- Ethereum. ישנם פתרונות שונים שמשתמשים משתמשים בהם כדי לשנות את קנה המידה של אתריום, דאפים ופרוטוקולים. חלקם כוללים תשלומים, ערוצי מדינה, רשתות צד, חישוב מחוץ לרשת, ועוד רבים אחרים!

תשלומים & ערוצי מדינה

 • קונקנט פורטל devקונקנט פורטל devקונקנט פורטל dev
  רשת קונקסט

  Connext היא שכבת תשתית שמגדילה את בלוקצ’יין את’ריום תוך שימוש בערוצי מדינה.

 • פשיטת פורטל devפשיטת פורטל devפשיטת פורטל dev
  µRaiden

  µRaiden (Micro Raiden) היא מסגרת ערוץ תשלומים עבור תשלומי מיקרו-תשלומים מבוססי אסימונים ERC20 תכופים, מהירים וחינמיים בין שני צדדים. µRaiden שונה מרשת Raiden שמטרתה לאפשר העברות מולטי-הופ באמצעות רשת של ערוצי תשלום דו-כיווניים..

 • נזילות פורטל devנזילות פורטל devנזילות פורטל dev
  נזילות

  Atomic מחליף בין BTC, DAI ו- ETH במינימום סיכון ועמלות, תוך שמירה על שליטה במפתחות הפרטיים שלך.

שרשראות צד

 • כיסוי סקאלהכיסוי סקאלהכיסוי סקאלה
  רשת סקאלה

  הפרוטוקול המודולרי של SKALE הוא אחד הראשונים מסוגו המאפשר למפתחים לספק בקלות רשתות חסימות הניתנות להגדרה, המספקות את היתרונות של ביזור מבלי להתפשר על חישוב, אחסון או אבטחה..

 • פורטל dev נול xפורטל dev נול xפורטל dev נול x
  רשת נול

  תיאר את עצמו כ- EOS שנבנה על גבי Ethereum –– Loom Network בונה SDK המאפשר למפתחים לבנות במהירות חוסמי רשת משלהם מבלי להבין את תשתית הבלוקצ’יין..

 • רשת POAרשת POAרשת POA
  רשת POA

  POA (Proof of Authority) רשת מציעה מוצרים ושירותי בלוקצ’יין שיעזרו בקנה מידה של חוזים חכמים של Ethereum, כולל POA Bridge, POA Core mainnet, POA Sokol testnet, xDAI, ועוד.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map